Slalom v Kroměříži

19.06.2022   řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži
ředitel: Roman Plachý   vrchní rozhodčí: Jan Břečka
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava130.30 4 131.30 0 131.30 0
2.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc167.80 6 142.00 8 150.0018.70/14,20
3.2/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno148.20 2 147.60 4 150.2018.90/14,40
4.3/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc176.70 2 191.40 56 178.7047.40/36,10
5.2/PZMMICHALČÁK Ondřej 2012 Zábřeh1.00 999 315.90 256 571.90440.60/335,60

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMBASARABA Albert 2012 Olomouc178.70 8 181.00 6 186.70 0
2.1/PZZŠAMÁNKOVÁ Klára 2013 KK Brno183.40 56 196.30 10 206.3019.60/10,50
3.2/PZZČERMÁKOVÁ Anežka 2013 Olomouc267.40 8 297.10 56 275.4088.70/47,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc105.50 4 101.90 0 101.90 32
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno119.00 2 103.80 4 107.805.90/5,828
3.2/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3 KK Opava109.90 2 109.20 0 109.207.30/7,224
4.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2+ Olomouc119.20 6 108.10 2 110.108.20/8,020
5.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc123.70 4 106.80 4 110.808.90/8,716
6.2/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc113.20 4 108.90 4 112.9011.00/10,812
7.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava121.80 2 117.80 2 119.8017.90/17,68
8.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc131.90 2 121.40 0 121.4019.50/19,17
9.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno120.50 2 120.20 2 122.2020.30/19,96
10.2/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno121.70 2 121.30 2 123.3021.40/21,05
11.4/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc140.60 10 126.90 2 128.9027.00/26,54
12.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava134.80 2 145.70 6 136.8034.90/34,23
13.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž167.20 6 168.60 58 173.2071.30/70,02
14.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž176.10 8 193.90 108 184.1082.20/80,71
15.2/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí189.40 2 187.00 12 191.4089.50/87,80
16.3/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 Olomouc189.40 4 211.10 6 193.4091.50/89,80
17.4/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 Olomouc194.20 2 221.30 12 196.2094.30/92,50
  SRPOVÁ Stela 2006 3 VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc99.60 50 96.90 2 98.90 28
2.1/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.110.20 0 104.80 0 104.805.90/6,024
3.1/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK111.00 4 106.20 0 106.207.30/7,420
4.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc103.00 4 100.80 6 106.807.90/8,016
5. RUBINT Martin 1990 3 Kroměříž109.20 0 101.10 6 107.108.20/8,315
6.2/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc103.30 4 106.90 4 107.308.40/8,514
7.3/ZSKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava120.90 10 108.80 2 110.8011.90/12,013
8.2/DMDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava159.50 4 108.00 4 112.0013.10/13,212
9.3/DMKUPKA Lukáš 2007 3+ Ostrava105.80 12 111.20 10 117.8018.90/19,111
9.4/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava125.30 4 115.80 2 117.8018.90/19,110
11.1/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3+ KK Brno122.70 2 118.50 0 118.5019.60/19,89
12.2/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc128.30 0 117.40 2 119.4020.50/20,78
13.5/ZSTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí115.90 60 105.60 14 119.6020.70/20,97
14.6/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc132.80 52 123.90 2 125.9027.00/27,36
15.3/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava185.50 356 122.50 8 130.5031.60/32,05
16.4/DMKÁPKA Kryštof 2007 3 Ostrava140.90 10 129.20 4 133.2034.30/34,74
17.4/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc140.80 6 127.80 6 133.8034.90/35,33
18.5/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc132.80 2 135.40 2 134.8035.90/36,32
19.6/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc153.30 6 144.90 4 148.9050.00/50,61
20.7/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc163.40 52 163.00 4 167.0068.10/68,90
  DOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BASARABA Albert 2012 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSKUBITA Tomáš
ROUSEK David
2008
2010
3 KK Opava
KK Opava
145.30 10 151.20 12 155.30 3
2.2/ZSKOVÁŘ Michal
BALARIN Evžen
2009
2008
3 KK Opava
KK Opava
183.30 10 166.80 8 174.8019.50/12,62
3.1/DMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
175.50 12 185.20 58 187.5032.20/20,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava107.00 4 92.50 2 94.50 43
2.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno97.10 2 102.40 0 99.104.60/4,939
3.2/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc99.10 4 101.40 0 101.406.90/7,335
4.1/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc106.70 4 104.90 2 106.9012.40/13,131
5.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 2 KK Opava112.50 2 109.60 2 111.6017.10/18,127
6.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno112.60 0 118.40 4 112.6018.10/19,223
7.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno152.40 2 110.90 2 112.9018.40/19,519
8.2/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc114.00 2 113.70 2 115.7021.20/22,415
9.3/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc107.70 54 105.90 10 115.9021.40/22,614
10.2/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc115.30 8 114.90 6 120.9026.40/27,913
11.3/ZSMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 2 Ostrava119.30 4 117.00 4 121.0026.50/28,012
12.2/ZMLOVECKÁ Nela 2011 3 SKVeselí132.30 6 123.10 2 125.1030.60/32,411
13.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno124.80 2 131.50 4 126.8032.30/34,210
14.4/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3+ Kroměříž132.10 8 129.50 4 133.5039.00/41,39
15.5/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 3 Kroměříž133.10 6 143.20 2 139.1044.60/47,28
16.4/DMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc136.60 10 139.40 6 145.4050.90/53,97
17.5/DMKEMPNÁ Andrea 2006 3 Ostrava143.70 2 152.90 2 145.7051.20/54,26
18.3/ZMHANUŠOVÁ Johanka 2010 3 Olomouc167.00 6 154.10 2 156.1061.60/65,25
19.4/ZMKAŠPARŮ Emma 2011 3 Olomouc184.90 6 165.90 6 171.9077.40/81,94
20.5/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 3 KK Brno206.90 54 172.30 0 172.3077.80/82,33
21.6/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 3 VSDK194.40 14 174.50 10 184.5090.00/95,22
22.6/ZSŠEFČÍKOVÁ Zuzana 2008 Ostrava1.00 999 199.60 8 207.60113.10/119,71
23.7/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK221.90 160 221.20 306 381.90287.40/304,10
  PÍŠALOVÁ Karolína 2009 3 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTINKOVÁ Blanka 1994 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KŘÍŽKOVSKÁ Michaela 1999 3 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno83.10 0 81.60 4 83.10 74
2.1/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc85.30 0 87.70 50 85.302.20/2,670
3.2/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava88.50 0 90.70 0 88.505.40/6,566
4.1/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava88.20 2 92.60 4 90.207.10/8,562
5.3/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava90.00 2 88.80 52 92.008.90/10,758
6.1/U23OLŠÁR Petr 2003 3+ Ostrava101.90 4 91.00 2 93.009.90/11,954
7.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí93.10 2 98.30 0 95.1012.00/14,450
7.4/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava91.10 4 94.50 204 95.1012.00/14,446
9.5/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc104.80 4 95.30 0 95.3012.20/14,742
10.1/ZMROUSEK David 2010 3+ KK Opava103.10 102 97.20 0 97.2014.10/17,038
11.6/DMBAAR Dominik 2007 3+ KK Opava95.60 2 96.10 2 97.6014.50/17,434
12.2/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.88.00 54 96.10 2 98.1015.00/18,133
13.1/DSROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí98.40 0 98.20 54 98.4015.30/18,432
14.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3+ Kroměříž98.80 52 100.20 0 100.2017.10/20,631
15.3/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava101.90 2 98.60 2 100.6017.50/21,130
16.4/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc100.30 2 97.10 4 101.1018.00/21,729
17.5/ZSFABIAN František 2009 3+ VS Ostr.102.50 0 103.30 2 102.5019.40/23,328
18.6/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc104.70 54 101.10 2 103.1020.00/24,127
19.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3+ SKVeselí100.00 4 114.40 102 104.0020.90/25,226
20.2/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc107.40 8 101.20 6 107.2024.10/29,025
21. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž109.90 0 107.00 2 109.0025.90/31,224
22.2/VŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno111.50 0 118.40 0 111.5028.40/34,223
22.3/VVESELÝ Petr 1976 3 VSDK114.70 6 107.50 4 111.5028.40/34,222
24.2/VMFIJALÍK Ondřej 1982 Kroměříž112.00 4 109.90 2 111.9028.80/34,721
25.1/VSHRABEC Bohumil 1960 3 Kroměříž110.20 2 110.10 6 112.2029.10/35,020
26.7/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3+ KK Opava114.70 4 112.60 0 112.6029.50/35,519
27.2/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava113.20 0 114.70 2 113.2030.10/36,218
28.3/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí121.20 6 112.70 2 114.7031.60/38,017
29.7/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno117.00 52 115.00 2 117.0033.90/40,816
30.2/ZMVALENTA Josef 2010 3 Olomouc122.30 6 111.40 6 117.4034.30/41,315
31.8/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí118.20 2 117.30 2 119.3036.20/43,614
32.3/ZMKRÁL Samuel 2010 3 Olomouc124.80 4 117.70 2 119.7036.60/44,013
33.3/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí125.10 4 120.30 0 120.3037.20/44,812
34.4/ZMŠAMÁNEK Filip 2010 3 KK Brno122.60 0 122.90 6 122.6039.50/47,511
35.8/DMKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava135.40 58 117.40 6 123.4040.30/48,510
36.9/ZSKOVÁŘ Michal 2009 3+ KK Opava114.00 10 125.00 4 124.0040.90/49,29
37.9/DMBAAR Patrik 2007 3 KK Opava118.80 6 122.00 102 124.8041.70/50,28
38. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž128.20 8 127.90 6 133.9050.80/61,17
39.4/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno177.70 6 128.30 6 134.3051.20/61,66
40.5/ZMBOTEK Dominik 2011 3 Olomouc128.30 8 137.40 4 136.3053.20/64,05
41.5/VŠMOLDAS František 1975 Zábřeh135.60 6 139.00 2 141.0057.90/69,74
42.4/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno135.00 66 140.70 2 142.7059.60/71,73
43.6/ZMKAFKA Martin 2010 3 Olomouc139.40 6 134.00 56 145.4062.30/75,02
44.5/DSCHUDĚJ Martin 2005 Kroměříž344.60 6 149.00 6 155.0071.90/86,51
45.7/ZMDOSEDĚL Eliáš 2010 Olomouc180.70 54 156.00 2 158.0074.90/90,10
46.8/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc181.80 10 162.40 6 168.4085.30/102,60
47.9/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí172.10 6 176.40 4 178.1095.00/114,30
48.10/DMJANEČEK Jáchym 2007 Olomouc217.20 152 179.40 6 185.40102.30/123,10
49.10/ZMŠEFČÍK Michal 2010 Ostrava198.50 6 203.10 6 204.50121.40/146,10
  MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HASALA Matyáš 2008 Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁZKOVÁ Klára
KOVÁŘ Filip
2006
2006
KK Opava
KK Opava
148.60 6 129.70 10 139.70 5
2.2/DMPÍŠALOVÁ Karolína
DRAGON Jakub
2009
2007
2 KK Opava
KK Opava
226.20 14 157.70 8 165.7026.00/18,61
3.3/DMLEBEDOVÁ Adéla
BAAR Dominik
2010
2007
3 KK Opava
KK Opava
187.70 8 181.70 10 191.7052.00/37,20
Oddíl