Slalom v Ostravě

11.05.2019   Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Jindra Černohouzová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh92.80 2 91.20 0 91.20
2K1M/2HÁJEK Michal 1986 Tzunami94.30 0 96.10 0 94.30
3K1M/3VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava95.00 0 96.70 2 95.00
4K1M/4BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno94.70 2 94.70 4 96.70
5K1M/5TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí97.80 0 4.00 999 97.80
6K1M/6BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno101.10 2 98.50 2 100.50
7K1M/7MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.10 2 101.80 0 101.80
8K1M/8GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.70 2 101.10 2 103.10
9K1M/9KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná109.70 2 101.80 2 103.80
10K1M/10TRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava103.00 2 109.10 2 105.00
11K1M/11RETEK Toman 2007 2 Olomouc109.20 0 106.20 0 106.20
12K1W/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava109.50 2 107.80 0 107.80
13K1M/12PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná111.50 0 108.60 0 108.60
14K1M/13ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc112.90 2 108.80 0 108.80
15K1M/14ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava109.10 0 112.70 2 109.10
16K1M/15ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc109.80 2 107.80 2 109.80
17K1W/2ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava114.80 0 110.90 0 110.90
18K1M/16RETEK Václav 2007 3+ Olomouc107.00 4 107.00 4 111.00
19K1M/16HÁJEK Roman 1963 3 Tzunami115.50 0 111.00 0 111.00
20K1W/3RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc111.50 0 111.00 4 111.50
21K1M/18KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc111.30 2 112.80 6 113.30
22K1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami114.00 0 113.50 10 114.00
23K1M/19RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná123.80 0 114.60 0 114.60
24K1W/5KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami115.80 0 116.60 2 115.80
25K1M/20DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno115.30 8 114.40 2 116.40
26K1M/21STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.10 0 114.70 2 116.70
27K1W/6HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc119.10 0 117.20 0 117.20
28K1M/22TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí115.20 2 119.00 8 117.20
29K1M/23KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava118.10 6 115.30 2 117.30
30K1M/24ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí119.10 0 117.70 0 117.70
31C1M/1KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc118.10 0 116.30 4 118.10
32K1W/7RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná118.00 2 118.60 0 118.60
33K1W/7HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc123.80 4 114.60 4 118.60
34K1M/25ŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami116.90 2 114.90 4 118.90
35C1M/2RETEK Toman 2007 3+ Olomouc123.70 2 117.80 2 119.80
36K1W/9KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc123.10 0 120.00 0 120.00
37C1M/3MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc120.30 0 119.30 2 120.30
38K1M/26JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc120.60 0 130.90 0 120.60
39C1M/4RETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.90 2 116.90 4 120.90
40C1M/4PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh131.40 2 120.90 0 120.90
41K1M/27ANTL Tomáš 2008 3 KK Opava121.30 8 117.40 4 121.40
42C1M/6STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.80 0 124.70 2 121.80
43K1W/10DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK122.20 4 121.80 0 121.80
44K1M/28HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc124.90 4 119.90 2 121.90
45K1M/29URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc120.70 2 118.20 4 122.20
46K1M/30BLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami116.80 6 119.40 6 122.80
47K1M/31BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami114.20 10 122.70 6 124.20
48K1M/32DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí144.20 8 122.80 2 124.80
49C1W/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava132.20 2 125.30 0 125.30
50K1M/33ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí131.90 4 124.20 2 126.20
51K1M/34POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc134.30 2 126.50 0 126.50
52C1M/7ŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel129.70 2 123.30 4 127.30
53K1W/11VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc139.80 2 123.70 4 127.70
54PWK/1ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc129.90 2 128.10 0 128.10
55K1W/12NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc122.50 6 124.40 6 128.50
56K1W/13KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc127.80 2 126.60 2 128.60
57K1M/35MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc128.90 0 126.80 2 128.80
58C1M/8HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc128.90 0 127.90 2 128.90
59K1W/14ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava125.10 4 135.20 2 129.10
60C1W/2FABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami130.30 0 130.30 0 130.30
61C1W/3VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc131.80 2 128.50 2 130.50
62K1W/15STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc130.00 2 128.50 2 130.50
63C1M/9SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná144.50 4 130.60 0 130.60
64K1W/16MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc132.00 0 130.60 0 130.60
65K1M/36KÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami128.90 2 130.30 4 130.90
66C1W/4STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc132.70 2 131.30 0 131.30
67K1M/37SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc131.80 0 131.90 6 131.80
68K1M/38POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí133.80 6 127.90 4 131.90
69K1W/17JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná137.90 6 132.20 0 132.20
70PWK/2FABIAN František 2009 Tzunami128.50 4 130.40 4 132.50
71K1W/18PAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná137.70 0 130.60 2 132.60
72C1M/10SALAJ František 2004 3+ Litovel140.70 0 130.90 2 132.90
73C2M/1MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
140.10 4 133.10 0 133.10
74K1W/19STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK139.20 2 131.70 2 133.70
75K1M/39SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc145.40 10 131.70 2 133.70
76PWK/3MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc149.80 4 132.80 2 134.80
77K1W/20BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno135.10 0 137.10 0 135.10
78C1M/11SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc137.30 6 135.20 0 135.20
79K1M/40ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí147.90 2 134.10 2 136.10
80C1W/5DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK130.50 8 132.20 4 136.20
81C1W/5STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK166.10 4 136.20 0 136.20
82C1W/7MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc146.70 6 136.80 0 136.80
83K1M/41NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc134.80 2 141.10 4 136.80
84K1M/41DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava147.50 50 130.80 6 136.80
85K1M/43BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno130.90 6 131.20 8 136.90
86K1W/21NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc137.00 0 138.50 6 137.00
87K1W/22STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc137.80 0 145.90 4 137.80
88PWK/4KÁPKA Lukáš 2009 Tzunami138.30 0 134.30 4 138.30
89K1M/44KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc135.00 4 134.30 4 138.30
90C1W/8RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc139.20 2 132.40 6 138.40
91C1W/9KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc137.10 2 138.60 2 139.10
92C1M/12PAPULA Jan 2005 3+ Litovel143.30 0 139.20 0 139.20
93K1W/23DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc133.60 8 134.40 6 140.40
94K1M/45DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí128.80 12 5.00 0 140.80
95K1M/46BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava140.50 4 133.80 8 141.80
96C1M/13KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná142.40 6 135.90 6 141.90
97C1W/10KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami144.20 6 142.90 0 142.90
98K1W/24JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná143.30 0 143.90 0 143.30
99C1W/11KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc141.10 4 141.40 2 143.40
100K1M/47STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.60 8 143.70 0 143.70
101K1W/25SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami142.70 10 140.10 4 144.10
102C1M/14KUPKA Lukáš 2007 Tzunami139.50 8 138.60 6 144.60
103C1W/12HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc143.20 2 150.60 10 145.20
104C1W/13RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná145.30 0 152.40 0 145.30
105K1M/48STRATIL Filip 2006 3 Litovel133.90 12 152.60 6 145.90
106C1M/15KUTÍN Filip 2007 Olomouc150.00 8 146.10 0 146.10
107PWK/5MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc150.90 2 146.60 0 146.60
108C1M/16GEPRT David 2005 3 Litovel146.40 2 150.90 4 148.40
109PWC/1ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc158.20 2 147.00 2 149.00
110K1W/26ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami148.60 2 151.10 4 150.60
111PWK/6ROUSEK David 2010 KK Opava166.10 6 141.00 10 151.00
112C1W/14STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc149.10 2 149.80 2 151.10
113C1M/17VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel162.00 16 133.10 18 151.10
114PWK/7MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami147.80 8 149.60 2 151.60
115C1W/15ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava151.60 0 153.90 2 151.60
116C2M/2KOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
156.80 10 141.70 12 153.70
117PWC/2FABIAN František 2009 Tzunami152.20 6 154.30 0 154.30
118C1M/18VODÁK Norbert 2004 Litovel156.10 0 151.00 4 155.00
119C1M/19TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí149.90 6 149.60 6 155.60
120C1M/20ŠTOLFA Filip 2006 Tzunami153.40 4 154.30 6 157.40
121PWC/3MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.60 6 157.50 0 157.50
122K1W/27VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK150.70 8 168.80 56 158.70
123K1M/49KUPKA Petr 1981 3 Tzunami152.90 6 155.00 6 158.90
124PWK/8KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava157.50 2 159.70 6 159.50
125K1W/28CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc155.80 6 149.50 10 159.50
126K1M/50VODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami158.50 8 151.80 8 159.80
127C1W/16NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc162.30 4 158.60 2 160.60
128C1M/21NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc157.20 6 154.70 6 160.70
129K1M/51ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí153.50 58 153.90 8 161.90
130K1M/52BAAR Dominik 2007 KK Opava156.30 6 173.80 8 162.30
131C2M/3KOVÁŘ Filip
TRAČ Matyáš
2006
2004
3 KK Opava
KK Opava
163.80 14 154.80 8 162.80
132K1W/29SRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami161.10 10 153.70 10 163.70
133C2X/1KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
159.60 6 160.00 4 164.00
134C2X/2VRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
162.90 2 165.70 6 164.90
135C1M/22STRATIL Filip 2006 Litovel157.50 8 160.90 10 165.50
136C1W/17BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno163.70 6 159.80 6 165.80
137K1M/53ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava171.30 8 156.50 10 166.50
138C2X/3STŘÍLKA Richard
STŘÍLKOVÁ Jana
2006
2004
Olomouc
Olomouc
162.50 6 162.20 8 168.50
139C2X/4HANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
174.00 8 167.20 4 171.20
140C2X/5VAVRLA Dušan
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
1969
2003
3 Tzunami
Tzunami
166.30 10 161.60 14 175.60
141C2M/4ŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
171.50 10 167.10 10 177.10
142K1M/54VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK185.00 52 173.30 4 177.30
143PWK/9ŠLACHTA Jan 2009 Tzunami183.10 12 181.40 4 185.40
144C2X/6RUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
3 VS Desná
VS Desná
168.10 58 174.30 12 186.30
145C2X/7PAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
185.30 4 193.50 6 189.30
146PWC/4ROUSEK David 2010 KK Opava202.00 4 181.50 8 189.50
147C2M/5KUPKA Petr
BOHÁČ Robert
1981
1989
3 Tzunami
Tzunami
183.50 14 181.90 14 195.90
148C2X/8KOČÍŘOVÁ Valentýna
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
3 Olomouc
Olomouc
188.70 8 187.40 10 196.70
149C2M/6ŠTOLFA Filip
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Tzunami
Tzunami
172.80 66 181.80 16 197.80
150K1M/55BERKA Štěpán 2002 Litovel221.40 64 187.80 12 199.80
151C2X/9DOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
177.00 62 188.50 12 200.50
152K1M/56SEKANINA Matěj 2008 VS Desná227.90 2 191.30 12 203.30
153K1M/57BAAR Patrik 2007 KK Opava190.10 110 211.00 12 223.00
154C2X/10SRPOVÁ Stela
SRPOVÁ Lada
2006
2006
Tzunami
Tzunami
211.70 12 1.00 999 223.70
155C1M/23ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava223.40 6 255.20 60 229.40
156C2M/7ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
KK Opava
KK Opava
229.40 20 228.00 14 242.00
157PWC/5KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava253.30 2 255.50 56 255.30
158C1M/24DRAGON Jakub 2007 KK Opava1.00 999 219.00 52 271.00
159PWK/10LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava295.90 4 238.60 58 296.60
160C1M/25BAAR Dominik 2007 KK Opava304.00 54 242.80 54 296.80
161PWK/11TOMEČEK David 2011 SKVeselí323.70 10 4.00 999 333.70
162C2M/8BAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
275.70 110 333.40 64 385.70
163K1M/58TRNKA Tobiáš 2007 Litovel199.70 266 207.60 256 463.60
Oddíl

Historie procházení