Slalom v Ostravě

11.05.2019   Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Jindra Černohouzová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc129.90 2 128.10 0 128.10 0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami128.50 4 130.40 4 132.504.40/3,40
3.3/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc149.80 4 132.80 2 134.806.70/5,20
4.4/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami138.30 0 134.30 4 138.3010.20/8,00
5.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc150.90 2 146.60 0 146.6018.50/14,40
6.5/PZMROUSEK David 2010 KK Opava166.10 6 141.00 10 151.0022.90/17,90
7.2/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami147.80 8 149.60 2 151.6023.50/18,30
8.6/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava157.50 2 159.70 6 159.5031.40/24,50
9.7/PZMŠLACHTA Jan 2009 Tzunami183.10 12 181.40 4 185.4057.30/44,70
10.3/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava295.90 4 238.60 58 296.60168.50/131,50
11.8/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí323.70 10 4.00 999 333.70205.60/160,50
  VESELÝ Vojtěch 2009 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAMEK Petr 2009 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc158.20 2 147.00 2 149.00 0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami152.20 6 154.30 0 154.305.30/3,60
3.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc159.60 6 157.50 0 157.508.50/5,70
4.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava202.00 4 181.50 8 189.5040.50/27,20
5.4/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava253.30 2 255.50 56 255.30106.30/71,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava132.20 2 125.30 0 125.30 20
2.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami130.30 0 130.30 0 130.305.00/4,016
3.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc131.80 2 128.50 2 130.505.20/4,215
4.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc132.70 2 131.30 0 131.306.00/4,814
5.2/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK130.50 8 132.20 4 136.2010.90/8,713
5.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK166.10 4 136.20 0 136.2010.90/8,712
7.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc146.70 6 136.80 0 136.8011.50/9,211
8.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc139.20 2 132.40 6 138.4013.10/10,510
9.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc137.10 2 138.60 2 139.1013.80/11,09
10.4/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami144.20 6 142.90 0 142.9017.60/14,08
11.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc141.10 4 141.40 2 143.4018.10/14,47
12.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc143.20 2 150.60 10 145.2019.90/15,96
13.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná145.30 0 152.40 0 145.3020.00/16,05
14.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc149.10 2 149.80 2 151.1025.80/20,64
15.5/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava151.60 0 153.90 2 151.6026.30/21,03
16.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc162.30 4 158.60 2 160.6035.30/28,22
17.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno163.70 6 159.80 6 165.8040.50/32,31

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc118.10 0 116.30 4 118.10 24
2.1/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc123.70 2 117.80 2 119.801.70/1,420
3.1/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc120.30 0 119.30 2 120.302.20/1,919
4.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.90 2 116.90 4 120.902.80/2,418
4.2/DMPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh131.40 2 120.90 0 120.902.80/2,417
6.2/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.80 0 124.70 2 121.803.70/3,116
7.3/DMŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel129.70 2 123.30 4 127.309.20/7,815
8.4/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc128.90 0 127.90 2 128.9010.80/9,114
9.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná144.50 4 130.60 0 130.6012.50/10,613
10.5/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel140.70 0 130.90 2 132.9014.80/12,512
11.3/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc137.30 6 135.20 0 135.2017.10/14,511
12.4/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel143.30 0 139.20 0 139.2021.10/17,910
13.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná142.40 6 135.90 6 141.9023.80/20,29
14.3/ZMKUPKA Lukáš 2007 Tzunami139.50 8 138.60 6 144.6026.50/22,48
15.4/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc150.00 8 146.10 0 146.1028.00/23,77
16.5/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel146.40 2 150.90 4 148.4030.30/25,76
17.7/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel162.00 16 133.10 18 151.1033.00/27,95
18.8/DMVODÁK Norbert 2004 Litovel156.10 0 151.00 4 155.0036.90/31,24
19.5/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí149.90 6 149.60 6 155.6037.50/31,83
20.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 Tzunami153.40 4 154.30 6 157.4039.30/33,32
21.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc157.20 6 154.70 6 160.7042.60/36,11
22.7/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel157.50 8 160.90 10 165.5047.40/40,10
23.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava223.40 6 255.20 60 229.40111.30/94,20
24.8/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava1.00 999 219.00 52 271.00152.90/129,50
25.9/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava304.00 54 242.80 54 296.80178.70/151,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
140.10 4 133.10 0 133.10 13
2.2/DMKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
156.80 10 141.70 12 153.7020.60/15,59
3.3/DMKOVÁŘ Filip
TRAČ Matyáš
2006
2004
3 KK Opava
KK Opava
163.80 14 154.80 8 162.8029.70/22,35
4.4/DMŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
171.50 10 167.10 10 177.1044.00/33,14
5. KUPKA Petr
BOHÁČ Robert
1981
1989
3 Tzunami
Tzunami
183.50 14 181.90 14 195.9062.80/47,23
6.1/ZSŠTOLFA Filip
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Tzunami
Tzunami
172.80 66 181.80 16 197.8064.70/48,62
7.1/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
KK Opava
KK Opava
229.40 20 228.00 14 242.00108.90/81,81
8.2/ZMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
275.70 110 333.40 64 385.70252.60/189,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava109.50 2 107.80 0 107.80 52
2.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava114.80 0 110.90 0 110.903.10/2,948
3.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc111.50 0 111.00 4 111.503.70/3,444
4.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami114.00 0 113.50 10 114.006.20/5,840
5.2/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami115.80 0 116.60 2 115.808.00/7,436
6.1/U23HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc119.10 0 117.20 0 117.209.40/8,732
7.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná118.00 2 118.60 0 118.6010.80/10,028
7.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc123.80 4 114.60 4 118.6010.80/10,024
9.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc123.10 0 120.00 0 120.0012.20/11,320
10.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK122.20 4 121.80 0 121.8014.00/13,019
11.3/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc139.80 2 123.70 4 127.7019.90/18,518
12.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc122.50 6 124.40 6 128.5020.70/19,217
13.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc127.80 2 126.60 2 128.6020.80/19,316
14.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava125.10 4 135.20 2 129.1021.30/19,815
15.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc130.00 2 128.50 2 130.5022.70/21,114
16.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc132.00 0 130.60 0 130.6022.80/21,213
17.6/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná137.90 6 132.20 0 132.2024.40/22,612
18.7/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná137.70 0 130.60 2 132.6024.80/23,011
19.4/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK139.20 2 131.70 2 133.7025.90/24,010
20.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno135.10 0 137.10 0 135.1027.30/25,39
21.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc137.00 0 138.50 6 137.0029.20/27,18
22.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc137.80 0 145.90 4 137.8030.00/27,87
23.1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc133.60 8 134.40 6 140.4032.60/30,26
24.10/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná143.30 0 143.90 0 143.3035.50/32,95
25.6/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami142.70 10 140.10 4 144.1036.30/33,74
26.7/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami148.60 2 151.10 4 150.6042.80/39,73
27.6/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK150.70 8 168.80 56 158.7050.90/47,22
28.7/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc155.80 6 149.50 10 159.5051.70/48,01
29.8/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami161.10 10 153.70 10 163.7055.90/51,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh92.80 2 91.20 0 91.20 86
2. HÁJEK Michal 1986 Tzunami94.30 0 96.10 0 94.303.10/3,482
3.1/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava95.00 0 96.70 2 95.003.80/4,278
4.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno94.70 2 94.70 4 96.705.50/6,074
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí97.80 0 4.00 999 97.806.60/7,270
6.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno101.10 2 98.50 2 100.509.30/10,266
7.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.10 2 101.80 0 101.8010.60/11,662
8.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.70 2 101.10 2 103.1011.90/13,058
9.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná109.70 2 101.80 2 103.8012.60/13,854
10.6/DMTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava103.00 2 109.10 2 105.0013.80/15,150
11.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc109.20 0 106.20 0 106.2015.00/16,446
12.7/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná111.50 0 108.60 0 108.6017.40/19,142
13.1/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc112.90 2 108.80 0 108.8017.60/19,341
14.1/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava109.10 0 112.70 2 109.1017.90/19,640
15.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc109.80 2 107.80 2 109.8018.60/20,439
16.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc107.00 4 107.00 4 111.0019.80/21,738
16.1/VSHÁJEK Roman 1963 3 Tzunami115.50 0 111.00 0 111.0019.80/21,737
18.8/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc111.30 2 112.80 6 113.3022.10/24,236
19.9/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná123.80 0 114.60 0 114.6023.40/25,735
20.3/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno115.30 8 114.40 2 116.4025.20/27,634
21.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.10 0 114.70 2 116.7025.50/28,033
22.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí115.20 2 119.00 8 117.2026.00/28,532
23.5/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava118.10 6 115.30 2 117.3026.10/28,631
24.10/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí119.10 0 117.70 0 117.7026.50/29,130
25.6/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami116.90 2 114.90 4 118.9027.70/30,429
26.7/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc120.60 0 130.90 0 120.6029.40/32,228
27.4/ZMANTL Tomáš 2008 3 KK Opava121.30 8 117.40 4 121.4030.20/33,127
28.11/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc124.90 4 119.90 2 121.9030.70/33,726
29.12/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc120.70 2 118.20 4 122.2031.00/34,025
30.8/ZSBLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami116.80 6 119.40 6 122.8031.60/34,624
31. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami114.20 10 122.70 6 124.2033.00/36,223
32.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí144.20 8 122.80 2 124.8033.60/36,822
33.14/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí131.90 4 124.20 2 126.2035.00/38,421
34.9/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc134.30 2 126.50 0 126.5035.30/38,720
35.10/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc128.90 0 126.80 2 128.8037.60/41,219
36.5/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami128.90 2 130.30 4 130.9039.70/43,518
37.11/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc131.80 0 131.90 6 131.8040.60/44,517
38.12/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí133.80 6 127.90 4 131.9040.70/44,616
39.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc145.40 10 131.70 2 133.7042.50/46,615
40.6/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí147.90 2 134.10 2 136.1044.90/49,214
41.7/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc134.80 2 141.10 4 136.8045.60/50,013
41.8/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava147.50 50 130.80 6 136.8045.60/50,012
43.16/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno130.90 6 131.20 8 136.9045.70/50,111
44.9/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc135.00 4 134.30 4 138.3047.10/51,610
45.1/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí128.80 12 5.00 0 140.8049.60/54,49
46.10/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava140.50 4 133.80 8 141.8050.60/55,58
47.11/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.60 8 143.70 0 143.7052.50/57,67
48.13/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel133.90 12 152.60 6 145.9054.70/60,06
49.2/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami152.90 6 155.00 6 158.9067.70/74,25
50.17/DMVODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami158.50 8 151.80 8 159.8068.60/75,24
51.12/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí153.50 58 153.90 8 161.9070.70/77,53
52.13/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava156.30 6 173.80 8 162.3071.10/78,02
53.14/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava171.30 8 156.50 10 166.5075.30/82,61
54.15/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK185.00 52 173.30 4 177.3086.10/94,40
55.2/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel221.40 64 187.80 12 199.80108.60/119,10
56.16/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná227.90 2 191.30 12 203.30112.10/122,90
57.17/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava190.10 110 211.00 12 223.00131.80/144,50
58.18/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel199.70 266 207.60 256 463.60372.40/408,30
  PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel1.00 999 1.00 999 999.00 0
  OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAMEK David 2006 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
159.60 6 160.00 4 164.00 7
2.2/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
162.90 2 165.70 6 164.900.90/0,56
3.1/DMSTŘÍLKA Richard
STŘÍLKOVÁ Jana
2006
2004
Olomouc
Olomouc
162.50 6 162.20 8 168.504.50/2,75
4.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
174.00 8 167.20 4 171.207.20/4,44
5. VAVRLA Dušan
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
1969
2003
3 Tzunami
Tzunami
166.30 10 161.60 14 175.6011.60/7,18
6.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
3 VS Desná
VS Desná
168.10 58 174.30 12 186.3022.30/13,63
7.3/ZMPAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
185.30 4 193.50 6 189.3025.30/15,42
8.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
3 Olomouc
Olomouc
188.70 8 187.40 10 196.7032.70/19,91
9.1/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
177.00 62 188.50 12 200.5036.50/22,30
10.3/ZSSRPOVÁ Stela
SRPOVÁ Lada
2006
2006
Tzunami
Tzunami
211.70 12 1.00 999 223.7059.70/36,40
Oddíl

Historie procházení