Slalom v Ostravě

12.05.2019   Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Jindra Černohouzová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh97.40 0 99.20 2 97.40
2K1M/2VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava98.10 0 100.90 0 98.10
3K1M/3BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno98.50 0 100.50 102 98.50
4K1M/4HÁJEK Michal 1986 Tzunami97.50 2 100.20 0 99.50
5K1M/5TOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí99.40 2 4.00 999 101.40
6K1M/6BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno99.80 2 102.30 0 101.80
7K1M/7MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.90 0 103.80 4 101.90
8K1M/8GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.30 0 105.40 2 102.30
9K1M/9KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná106.60 4 100.50 2 102.50
10K1M/10TRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava104.20 0 103.30 2 104.20
11K1M/11ŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc113.90 0 107.90 0 107.90
12K1M/12ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc105.80 4 109.30 0 109.30
13K1M/13RETEK Toman 2007 2 Olomouc107.80 2 113.50 0 109.80
14K1M/13BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami109.80 0 123.60 8 109.80
15K1M/15KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc110.50 0 114.10 0 110.50
16K1M/16TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí107.80 4 109.30 2 111.30
17K1M/17PAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná109.40 2 115.10 2 111.40
18K1W/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava113.20 2 111.50 0 111.50
19K1M/18RETEK Václav 2007 3+ Olomouc111.60 0 113.80 2 111.60
20K1M/19ROUSEK Martin 1965 2 KK Opava112.70 0 114.50 0 112.70
21K1M/20RUTAR Martin 2003 3+ VS Desná113.00 0 117.70 2 113.00
22K1W/2RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc113.90 0 114.80 4 113.90
23K1W/3FABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami113.70 2 114.50 0 114.50
24K1W/4HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc114.80 0 115.50 4 114.80
25K1M/21STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc117.20 0 115.10 0 115.10
26K1W/5ROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava115.30 0 120.90 52 115.30
27K1W/6HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc115.90 0 115.30 4 115.90
28K1W/7KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami115.00 2 116.30 0 116.30
29K1M/22BLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami116.30 0 125.90 2 116.30
30K1W/8RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná116.40 0 119.00 2 116.40
31K1M/23ZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí114.50 2 120.10 0 116.50
32K1M/24DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno117.00 0 119.40 0 117.00
33K1M/25URBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc117.40 0 119.20 0 117.40
34K1M/25ANTL Tomáš 2008 3 KK Opava117.40 0 123.90 6 117.40
35K1M/27HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc118.00 0 132.00 0 118.00
36K1W/9VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc118.70 0 118.30 2 118.70
37K1M/28KOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava120.40 2 118.90 0 118.90
38K1M/29DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí119.30 0 117.80 2 119.30
39C1M/1RETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.80 0 115.80 4 119.80
40K1M/30HÁJEK Roman 1963 3 Tzunami120.10 0 118.70 2 120.10
41K1W/10KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc122.60 0 120.30 0 120.30
42C1M/2ŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel132.60 0 120.40 0 120.40
43K1M/31ROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí118.70 2 121.40 4 120.70
44K1W/11NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc120.90 0 120.20 2 120.90
45C1M/3PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh125.40 52 119.50 2 121.50
46K1M/32POMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc135.60 6 121.90 0 121.90
47C1M/4KOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc120.20 2 118.40 4 122.20
48K1W/12ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava120.20 2 124.20 6 122.20
49C1M/5STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.00 2 148.70 2 123.00
50K1M/33DOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí123.50 2 126.40 2 125.50
51C1M/6RETEK Toman 2007 3+ Olomouc127.30 0 123.70 2 125.70
52K1M/34JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc126.40 2 126.10 0 126.10
53K1M/35ŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami124.40 2 124.10 4 126.40
54C1W/1MRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava126.50 0 128.30 0 126.50
55C1M/7MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc135.00 4 126.60 0 126.60
56K1W/13KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc124.60 2 150.20 2 126.60
57K1W/14STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc126.70 0 126.70 4 126.70
58K1W/15DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK125.20 2 121.30 6 127.20
59K1M/36SYSLO Jiří 2003 3 Olomouc145.50 2 126.00 2 128.00
60C1W/2VRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc130.60 2 128.40 0 128.40
61PWK/1ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc129.60 2 126.60 2 128.60
62K1M/37MALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc126.60 2 131.70 2 128.60
63K1M/38KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc142.30 4 128.70 0 128.70
64K1W/16MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc129.00 0 131.40 2 129.00
65K1M/39KÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami133.50 2 129.10 0 129.10
66C1W/3KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc135.10 2 129.20 0 129.20
67C1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami127.40 2 130.50 0 129.40
68PWK/2FABIAN František 2009 Tzunami129.70 4 129.60 0 129.60
69C1W/5DOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK137.00 2 127.70 2 129.70
70K1W/17JURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná127.70 2 129.30 2 129.70
71C1W/6STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc130.70 2 130.40 0 130.40
72K1M/40ZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí128.90 2 132.90 2 130.90
73K1W/18DOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc132.20 4 127.10 4 131.10
74C1M/8SALAJ František 2004 3+ Litovel136.80 2 127.20 4 131.20
75K1W/19PAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná131.40 0 132.90 4 131.40
76PWK/3ROUSEK David 2010 KK Opava131.80 0 131.00 4 131.80
77PWK/4KÁPKA Lukáš 2009 Tzunami134.70 2 131.90 0 131.90
78K1M/41BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno126.00 6 122.10 54 132.00
79PWK/5MADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc144.60 0 132.20 0 132.20
80C2M/1MRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
135.80 0 130.50 2 132.50
81K1M/42NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc132.50 0 134.10 0 132.50
82K1M/43DRAGON Jakub 2007 3 KK Opava126.30 12 132.70 0 132.70
83K1M/44STROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.30 0 132.80 0 132.80
84K1M/45POLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí131.60 2 129.80 4 133.60
85K1M/46OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK134.80 2 132.20 2 134.20
86K1M/47BALARIN Evžen 2008 3 KK Opava130.60 4 137.60 4 134.60
87C1M/9HRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc132.90 2 135.10 0 134.90
88C1W/7RETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc138.20 2 131.80 4 135.80
89K1M/48STRATIL Filip 2006 3 Litovel135.80 0 4.00 999 135.80
90C1M/10KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná136.00 0 134.50 2 136.00
91C1W/8STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK146.30 2 136.40 0 136.40
92K1W/20NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc132.70 6 132.40 4 136.40
93K1M/49SVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc134.80 4 134.80 2 136.80
94C1M/11VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel147.40 8 130.90 6 136.90
95C1M/12SVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc154.00 0 135.10 2 137.10
96K1W/21BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno140.40 2 137.10 0 137.10
97K1W/22SRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami136.50 4 135.40 2 137.40
98C1M/13PAPULA Jan 2005 3+ Litovel144.10 4 137.90 0 137.90
99C1W/9RUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná139.30 0 138.30 0 138.30
100C1W/10KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc144.80 0 140.10 0 140.10
101C1M/14SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná138.50 2 142.00 4 140.50
102K1W/23STŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK136.70 4 141.70 4 140.70
103PWK/6MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami146.20 2 139.20 2 141.20
104C2M/2KOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
137.60 4 143.90 0 141.60
105K1W/24STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc144.50 4 139.70 2 141.70
106K1W/25JURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná140.20 2 143.80 0 142.20
107PWK/7KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava144.00 4 142.60 0 142.60
108C1M/15GEPRT David 2005 3 Litovel144.70 6 139.50 4 143.50
109C1W/11MALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc144.70 2 142.10 2 144.10
110C1M/16TOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí144.50 10 136.60 8 144.60
111C1W/12HANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc147.80 0 144.10 2 146.10
112C2X/1HANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
162.90 0 145.90 2 147.90
113C1W/13STLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc157.70 2 148.30 0 148.30
114C2M/3KOVÁŘ Filip
TRAČ Matyáš
2006
2004
3 KK Opava
KK Opava
154.10 6 146.50 2 148.50
115C1M/17KUPKA Lukáš 2007 Tzunami147.60 2 147.20 2 149.20
116C1M/18VODÁK Norbert 2004 Litovel169.80 0 149.30 0 149.30
117PWC/1ŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc182.40 8 149.00 2 151.00
118K1M/50KUPKA Petr 1981 3 Tzunami143.30 8 1.00 999 151.30
119PWK/8MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc153.30 0 153.00 0 153.00
120K1M/51VODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami152.30 52 151.00 2 153.00
121K1W/26CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc150.00 58 145.10 8 153.10
122C2X/2STŘÍLKA Richard
STŘÍLKOVÁ Jana
2006
2004
Olomouc
Olomouc
149.40 4 150.40 4 153.40
123C1W/14ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava155.30 0 163.80 2 155.30
124K1W/27ŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami152.90 6 151.70 4 155.70
125C1M/19KUTÍN Filip 2007 Olomouc154.60 2 158.20 4 156.60
126C1W/15NOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc167.50 2 156.90 0 156.90
127K1M/52ČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí156.60 8 149.30 8 157.30
128K1W/28VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK155.40 2 155.40 2 157.40
129C2M/4ŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
157.80 0 165.00 4 157.80
130K1W/29SRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami156.40 2 157.30 2 158.40
131C1M/20NOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc168.00 4 157.00 2 159.00
132K1M/53BAAR Dominik 2007 KK Opava1.00 999 155.20 6 161.20
133C2X/3KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
155.80 6 160.80 6 161.80
134C1W/16BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno162.50 0 160.80 2 162.50
135C2X/4VAVRLA Dušan
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
1969
2003
3 Tzunami
Tzunami
152.60 10 160.80 6 162.60
136C2X/5VRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
158.70 4 167.10 14 162.70
137K1M/54VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK159.10 4 169.40 0 163.10
138PWC/2FABIAN František 2009 Tzunami159.90 50 159.80 6 165.80
139K1M/55BERKA Štěpán 2002 Litovel171.90 2 160.10 6 166.10
140K1M/55ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava162.10 4 166.20 12 166.10
141PWC/3MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc165.50 2 175.20 54 167.50
142K1M/57SEKANINA Matěj 2008 VS Desná166.30 4 167.90 4 170.30
143C2M/5ŠTOLFA Filip
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Tzunami
Tzunami
167.60 4 167.80 4 171.60
144C1M/21DRAGON Jakub 2007 KK Opava227.30 6 174.30 0 174.30
145C2X/6RUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
3 VS Desná
VS Desná
171.20 6 177.60 6 177.20
146PWK/9ŠLACHTA Jan 2009 Tzunami195.30 100 173.50 6 179.50
147C2X/7PAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
197.30 6 177.60 6 183.60
148C2M/6ANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
KK Opava
KK Opava
201.40 6 180.30 4 184.30
149C2X/8KOČÍŘOVÁ Valentýna
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
3 Olomouc
Olomouc
183.80 8 4.00 999 191.80
150K1M/58BAAR Patrik 2007 KK Opava155.30 56 193.60 54 211.30
151PWK/10LEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava219.60 2 256.30 4 221.60
152C1M/22STRATIL Filip 2006 Litovel167.00 58 4.00 999 225.00
153C2X/9DOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
186.00 56 4.00 999 242.00
154C1M/23BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 232.30 12 244.30
155PWK/11TOMEČEK David 2011 SKVeselí246.00 0 4.00 999 246.00
156C2X/10SRPOVÁ Stela
SRPOVÁ Lada
2006
2006
Tzunami
Tzunami
229.60 18 237.80 66 247.60
157C1M/24ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava281.70 6 4.00 999 287.70
158K1M/59PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel211.10 106 1.00 999 317.10
159K1M/60TRNKA Tobiáš 2007 Litovel273.30 214 1.00 999 487.30
160C2M/7BAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
216.40 360 4.00 999 576.40
Oddíl

Historie procházení