Slalom v Ostravě

12.05.2019   Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Jindra Černohouzová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc129.60 2 126.60 2 128.60 0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami129.70 4 129.60 0 129.601.00/0,80
3.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava131.80 0 131.00 4 131.803.20/2,50
4.4/PZMKÁPKA Lukáš 2009 Tzunami134.70 2 131.90 0 131.903.30/2,60
5.5/PZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc144.60 0 132.20 0 132.203.60/2,80
6.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami146.20 2 139.20 2 141.2012.60/9,80
7.6/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava144.00 4 142.60 0 142.6014.00/10,90
8.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc153.30 0 153.00 0 153.0024.40/19,00
9.7/PZMŠLACHTA Jan 2009 Tzunami195.30 100 173.50 6 179.5050.90/39,60
10.3/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava219.60 2 256.30 4 221.6093.00/72,30
11.8/PZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí246.00 0 4.00 999 246.00117.40/91,30
  VESELÝ Vojtěch 2009 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAMEK Petr 2009 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc182.40 8 149.00 2 151.00 0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami159.90 50 159.80 6 165.8014.80/9,80
3.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc165.50 2 175.20 54 167.5016.50/10,90
  KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK David 2010 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava126.50 0 128.30 0 126.50 19
2.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc130.60 2 128.40 0 128.401.90/1,515
3.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc135.10 2 129.20 0 129.202.70/2,114
4.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 3+ Tzunami127.40 2 130.50 0 129.402.90/2,313
5.1/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK137.00 2 127.70 2 129.703.20/2,512
6.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc130.70 2 130.40 0 130.403.90/3,111
7.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc138.20 2 131.80 4 135.809.30/7,410
8.2/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK146.30 2 136.40 0 136.409.90/7,89
9.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná139.30 0 138.30 0 138.3011.80/9,38
10.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc144.80 0 140.10 0 140.1013.60/10,87
11.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc144.70 2 142.10 2 144.1017.60/13,96
12.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc147.80 0 144.10 2 146.1019.60/15,55
13.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc157.70 2 148.30 0 148.3021.80/17,24
14.4/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3 KK Opava155.30 0 163.80 2 155.3028.80/22,83
15.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc167.50 2 156.90 0 156.9030.40/24,02
16.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno162.50 0 160.80 2 162.5036.00/28,51
  KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 3 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc121.80 0 115.80 4 119.80 24
2.1/DMŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel132.60 0 120.40 0 120.400.60/0,520
3.2/DMPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh125.40 52 119.50 2 121.501.70/1,419
4.3/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc120.20 2 118.40 4 122.202.40/2,018
5.1/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.00 2 148.70 2 123.003.20/2,717
6.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc127.30 0 123.70 2 125.705.90/4,916
7.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc135.00 4 126.60 0 126.606.80/5,715
8.4/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel136.80 2 127.20 4 131.2011.40/9,514
9.5/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc132.90 2 135.10 0 134.9015.10/12,613
10.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná136.00 0 134.50 2 136.0016.20/13,512
11.7/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel147.40 8 130.90 6 136.9017.10/14,311
12.3/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc154.00 0 135.10 2 137.1017.30/14,410
13.4/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel144.10 4 137.90 0 137.9018.10/15,19
14.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná138.50 2 142.00 4 140.5020.70/17,38
15.5/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel144.70 6 139.50 4 143.5023.70/19,87
16.3/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí144.50 10 136.60 8 144.6024.80/20,76
17.4/ZMKUPKA Lukáš 2007 Tzunami147.60 2 147.20 2 149.2029.40/24,55
18.8/DMVODÁK Norbert 2004 Litovel169.80 0 149.30 0 149.3029.50/24,64
19.5/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc154.60 2 158.20 4 156.6036.80/30,73
20.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc168.00 4 157.00 2 159.0039.20/32,72
21.7/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava227.30 6 174.30 0 174.3054.50/45,51
22.6/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel167.00 58 4.00 999 225.00105.20/87,80
23.8/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 232.30 12 244.30124.50/103,90
24.9/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava281.70 6 4.00 999 287.70167.90/140,20
  ŠTOLFA Filip 2006 Tzunami1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
135.80 0 130.50 2 132.50 12
2.2/DMKOSÍK Dan
MALÝ Vojtěch
2004
2006
3 Olomouc
Olomouc
137.60 4 143.90 0 141.609.10/6,98
3.3/DMKOVÁŘ Filip
TRAČ Matyáš
2006
2004
3 KK Opava
KK Opava
154.10 6 146.50 2 148.5016.00/12,14
4.4/DMŠOTEK Adam
URBAN Jaroslav
2005
2004
2 Olomouc
Olomouc
157.80 0 165.00 4 157.8025.30/19,13
5.1/ZSŠTOLFA Filip
KÁPKA Kryštof
2006
2007
3 Tzunami
Tzunami
167.60 4 167.80 4 171.6039.10/29,52
6.1/ZMANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
KK Opava
KK Opava
201.40 6 180.30 4 184.3051.80/39,11
7.2/ZMBAAR Patrik
ŠEFČÍK Václav
2007
2008
KK Opava
KK Opava
216.40 360 4.00 999 576.40443.90/335,00
  KUPKA Petr
BOHÁČ Robert
1981
1989
3 Tzunami
Tzunami
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava113.20 2 111.50 0 111.50 52
2.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc113.90 0 114.80 4 113.902.40/2,248
3.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami113.70 2 114.50 0 114.503.00/2,744
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 3+ Olomouc114.80 0 115.50 4 114.803.30/3,040
5.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava115.30 0 120.90 52 115.303.80/3,436
6.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc115.90 0 115.30 4 115.904.40/3,932
7.2/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami115.00 2 116.30 0 116.304.80/4,328
8.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná116.40 0 119.00 2 116.404.90/4,424
9.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc118.70 0 118.30 2 118.707.20/6,520
10.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc122.60 0 120.30 0 120.308.80/7,919
11.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc120.90 0 120.20 2 120.909.40/8,418
12.3/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava120.20 2 124.20 6 122.2010.70/9,617
13.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc124.60 2 150.20 2 126.6015.10/13,516
14.4/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc126.70 0 126.70 4 126.7015.20/13,615
15.5/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK125.20 2 121.30 6 127.2015.70/14,114
16.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc129.00 0 131.40 2 129.0017.50/15,713
17.6/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná127.70 2 129.30 2 129.7018.20/16,312
18.1/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc132.20 4 127.10 4 131.1019.60/17,611
19.7/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3 VS Desná131.40 0 132.90 4 131.4019.90/17,810
20.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc132.70 6 132.40 4 136.4024.90/22,39
21.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno140.40 2 137.10 0 137.1025.60/23,08
22.5/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami136.50 4 135.40 2 137.4025.90/23,27
23.6/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK136.70 4 141.70 4 140.7029.20/26,26
24.9/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc144.50 4 139.70 2 141.7030.20/27,15
25.10/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná140.20 2 143.80 0 142.2030.70/27,54
26.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc150.00 58 145.10 8 153.1041.60/37,33
27.7/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 Tzunami152.90 6 151.70 4 155.7044.20/39,62
28.7/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK155.40 2 155.40 2 157.4045.90/41,21
29.8/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami156.40 2 157.30 2 158.4046.90/42,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh97.40 0 99.20 2 97.40 87
2.1/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava98.10 0 100.90 0 98.100.70/0,783
3.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno98.50 0 100.50 102 98.501.10/1,179
4. HÁJEK Michal 1986 Tzunami97.50 2 100.20 0 99.502.10/2,275
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 SKVeselí99.40 2 4.00 999 101.404.00/4,171
6.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno99.80 2 102.30 0 101.804.40/4,567
7.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc101.90 0 103.80 4 101.904.50/4,663
8.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.30 0 105.40 2 102.304.90/5,059
9.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná106.60 4 100.50 2 102.505.10/5,255
10.6/DMTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava104.20 0 103.30 2 104.206.80/7,051
11.1/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc113.90 0 107.90 0 107.9010.50/10,847
12.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc105.80 4 109.30 0 109.3011.90/12,243
13.1/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc107.80 2 113.50 0 109.8012.40/12,742
13. BOHÁČ Robert 1989 3+ Tzunami109.80 0 123.60 8 109.8012.40/12,741
15.7/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc110.50 0 114.10 0 110.5013.10/13,440
16.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí107.80 4 109.30 2 111.3013.90/14,339
17.8/DMPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná109.40 2 115.10 2 111.4014.00/14,438
18.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc111.60 0 113.80 2 111.6014.20/14,637
19.1/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava112.70 0 114.50 0 112.7015.30/15,736
20.9/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná113.00 0 117.70 2 113.0015.60/16,035
21.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc117.20 0 115.10 0 115.1017.70/18,234
22.4/ZSBLÁHA Vojtěch 2006 3+ Tzunami116.30 0 125.90 2 116.3018.90/19,433
23.10/DMZEMAN Šimon 2004 3+ SKVeselí114.50 2 120.10 0 116.5019.10/19,632
24.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno117.00 0 119.40 0 117.0019.60/20,131
25.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc117.40 0 119.20 0 117.4020.00/20,530
25.4/ZMANTL Tomáš 2008 3 KK Opava117.40 0 123.90 6 117.4020.00/20,529
27.12/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc118.00 0 132.00 0 118.0020.60/21,128
28.6/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava120.40 2 118.90 0 118.9021.50/22,127
29.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí119.30 0 117.80 2 119.3021.90/22,526
30.1/VSHÁJEK Roman 1963 3 Tzunami120.10 0 118.70 2 120.1022.70/23,325
31.14/DMROLENC Jakub 2004 3+ SKVeselí118.70 2 121.40 4 120.7023.30/23,924
32.7/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc135.60 6 121.90 0 121.9024.50/25,223
33.1/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí123.50 2 126.40 2 125.5028.10/28,922
34.8/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc126.40 2 126.10 0 126.1028.70/29,521
35.9/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami124.40 2 124.10 4 126.4029.00/29,820
36.15/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc145.50 2 126.00 2 128.0030.60/31,419
37.10/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc126.60 2 131.70 2 128.6031.20/32,018
38.5/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc142.30 4 128.70 0 128.7031.30/32,117
39.6/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami133.50 2 129.10 0 129.1031.70/32,516
40.7/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí128.90 2 132.90 2 130.9033.50/34,415
41.16/DMBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno126.00 6 122.10 54 132.0034.60/35,514
42.8/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc132.50 0 134.10 0 132.5035.10/36,013
43.9/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava126.30 12 132.70 0 132.7035.30/36,212
44.10/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava152.30 0 132.80 0 132.8035.40/36,311
45.11/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí131.60 2 129.80 4 133.6036.20/37,210
46.11/ZMOSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK134.80 2 132.20 2 134.2036.80/37,89
47.12/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava130.60 4 137.60 4 134.6037.20/38,28
48.12/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel135.80 0 4.00 999 135.8038.40/39,47
49.13/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc134.80 4 134.80 2 136.8039.40/40,56
50.2/VMKUPKA Petr 1981 3 Tzunami143.30 8 1.00 999 151.3053.90/55,35
51.17/DMVODIČKA Vojtěch 2004 Tzunami152.30 52 151.00 2 153.0055.60/57,14
52.13/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí156.60 8 149.30 8 157.3059.90/61,53
53.14/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava1.00 999 155.20 6 161.2063.80/65,52
54.15/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK159.10 4 169.40 0 163.1065.70/67,51
55.2/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel171.90 2 160.10 6 166.1068.70/70,50
55.16/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava162.10 4 166.20 12 166.1068.70/70,50
57.17/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná166.30 4 167.90 4 170.3072.90/74,80
58.18/ZMBAAR Patrik 2007 KK Opava155.30 56 193.60 54 211.30113.90/116,90
59.14/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel211.10 106 1.00 999 317.10219.70/225,60
60.19/ZMTRNKA Tobiáš 2007 Litovel273.30 214 1.00 999 487.30389.90/400,30
  ČAMEK David 2006 3 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
162.90 0 145.90 2 147.90 8
2.1/DMSTŘÍLKA Richard
STŘÍLKOVÁ Jana
2006
2004
Olomouc
Olomouc
149.40 4 150.40 4 153.405.50/3,77
3.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
RETEK Václav
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
155.80 6 160.80 6 161.8013.90/9,46
4. VAVRLA Dušan
KUDĚLÁSKOVÁ Monika
1969
2003
3 Tzunami
Tzunami
152.60 10 160.80 6 162.6014.70/9,95
5.2/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
158.70 4 167.10 14 162.7014.80/10,04
6.2/ZSRUTAROVÁ Kateřina
JURAJDOVÁ Veronika
2005
2007
3 VS Desná
VS Desná
171.20 6 177.60 6 177.2029.30/19,83
7.3/ZMPAVELKOVÁ Eva
JURAJDOVÁ Simona
2008
2007
3 VS Desná
VS Desná
197.30 6 177.60 6 183.6035.70/24,12
8.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
3 Olomouc
Olomouc
183.80 8 4.00 999 191.8043.90/29,71
9.1/DSDOPITOVÁ Daniela
SYSLO Jiří
2002
2003
Olomouc
Olomouc
186.00 56 4.00 999 242.0094.10/63,60
10.3/ZSSRPOVÁ Stela
SRPOVÁ Lada
2006
2006
Tzunami
Tzunami
229.60 18 237.80 66 247.6099.70/67,40
Oddíl

Historie procházení