Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu

09.07.2011   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Gűnther Totzauer
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod69.70 0 70.40 2 69.70
2K1M/2BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava73.00 2 70.00 0 70.00
3K1M/3TŮMA Martin 1972 2+ Hubertus73.60 0 73.70 52 73.60
4K1M/4LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus72.80 2 73.40 2 74.80
5C1M/1FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.76.00 0 75.20 0 75.20
6K1M/5PETERKA Adam 1996 2 Rakovník79.00 6 77.00 0 77.00
7K1M/6ŠODEK Petr 1998 2 Benátky78.10 0 79.60 6 78.10
8K1M/7BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV79.00 0 83.00 0 79.00
9K1M/8KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha77.00 2 80.00 2 79.00
10K1M/9KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz79.00 0 82.50 4 79.00
11K1M/10MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha79.40 0 82.00 4 79.40
12K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice90.50 2 80.30 0 80.30
13K1W/2FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava80.30 50 80.50 0 80.50
14K1M/11ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava78.50 2 79.30 2 80.50
15C1M/2FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.78.20 4 78.60 2 80.60
16K1M/12ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně75.30 6 77.00 4 81.00
17K1M/13HEK Jan 1979 2 Roudnice81.40 0 79.40 2 81.40
18K1M/14TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.82.00 2 81.50 0 81.50
19K1M/15ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy76.10 6 77.70 4 81.70
20K1M/16MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa80.00 2 81.00 2 82.00
21K1M/17SATKE Adam 1994 2 KK Brno82.10 0 82.10 0 82.10
22K1M/18SAJDL František 1970 3 L.Žatec84.00 2 82.40 0 82.40
23C1M/3ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa80.80 2 79.40 4 82.80
24K1M/19MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava82.20 4 79.00 4 83.00
25K1M/20BRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy81.60 2 81.30 4 83.60
26K1M/21VOZKA Aleš 1989 2 Sušice79.90 6 79.60 4 83.60
27K1M/22ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice85.90 2 83.60 0 83.60
28K1W/3KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy82.70 4 83.90 0 83.90
29K1M/23MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava83.90 0 84.00 50 83.90
30K1M/24ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy84.70 0 84.00 0 84.00
31K1M/25HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK83.10 2 84.10 0 84.10
32K1M/26PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha81.30 4 84.30 0 84.30
33C1M/4KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja78.50 8 80.50 4 84.50
34C1M/5MILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec85.00 4 84.60 0 84.60
35C1M/6HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK85.30 0 86.20 2 85.30
36K1W/4ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.87.40 2 85.60 0 85.60
37K1W/5HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha83.70 4 84.20 2 86.20
38C1M/7KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.87.70 0 86.30 0 86.30
39K1W/6POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň88.60 4 84.40 2 86.40
40C1M/8VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha82.90 6 84.60 2 86.60
41K1W/7SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno86.60 4 87.40 0 87.40
42C1M/9WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn90.40 4 85.80 2 87.80
43C1M/10LERCH Adam 1998 2 Klášter.89.60 0 88.20 0 88.20
44C1M/10ŠUPOLÍK Pavel 1997 0 Kralupy87.60 2 86.20 2 88.20
45K1M/27ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava89.80 2 88.40 0 88.40
46C1M/12POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB86.60 2 0.00 0 88.60
47K1W/8VANYŠOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec92.20 4 86.80 2 88.80
48C1W/1ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.94.50 0 89.00 0 89.00
49C1M/13JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy91.70 2 89.30 0 89.30
50K1M/28HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž92.80 2 89.30 0 89.30
51C1M/14VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.92.00 2 89.80 0 89.80
52K1W/9KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy87.70 6 89.80 0 89.80
53K1M/29ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy90.10 0 87.20 6 90.10
54C1M/15PETERKA Vít 1969 3 Rakovník90.40 0 94.50 2 90.40
55K1M/30ZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí88.60 2 89.60 10 90.60
56C1M/16ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy88.80 2 90.90 0 90.80
57K1M/31POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy92.00 2 88.90 2 90.90
58K1W/10BLAŽKOVÁ Tereza 2000 3 USK Pha91.10 0 90.50 4 91.10
59C1M/17VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav88.50 4 89.60 2 91.60
60C1M/18MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha89.60 2 107.00 2 91.60
61K1M/32RADIL Jakub 1998 3 USK Pha89.70 2 91.50 6 91.70
62K1M/33KUBÁT Jiří 1988 0 Sláv.KV95.30 6 89.70 2 91.70
63C2M/1POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SKVS ČB
Tech.Pha
90.00 2 93.20 4 92.00
64C1M/19PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha92.20 0 96.80 0 92.20
65K1M/34PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha90.50 2 92.90 0 92.50
66C1M/20KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB90.70 2 91.30 4 92.70
67K1M/35FIALA Jan 1996 3 SKVS ČB84.70 8 85.90 52 92.70
68K1M/36WEISL Jakub 1995 3 USK Pha86.70 6 0.00 999 92.70
69K1M/37HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK90.80 2 92.60 2 92.80
70K1M/38KLABAN Martin 1997 3 KK Opava91.70 52 89.10 4 93.10
71K1M/39BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava93.20 0 112.20 6 93.20
72C1M/21TÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn93.10 2 93.40 0 93.40
73K1W/11HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc94.00 2 93.40 0 93.40
74K1W/12GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice91.40 2 92.90 4 93.40
75K1M/40ŠANDA Petr 2000 3 Vlašim98.70 2 93.50 0 93.50
76K1M/41KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice92.20 2 93.60 0 93.60
77K1W/13ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha93.10 2 91.80 2 93.80
78K1M/42KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava92.00 2 94.60 8 94.00
79K1M/43JACOŠ Pavel 1988 0 Sláv.KV92.00 2 94.80 4 94.00
80C1M/22PŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha93.50 6 92.50 2 94.50
81K1M/44KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB94.60 0 94.30 4 94.60
82C1W/2SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno93.40 2 94.70 0 94.70
83K1M/45KOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha91.60 4 91.00 4 95.00
84K1W/14LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav97.60 2 95.30 0 95.30
85K1M/46CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc95.40 0 97.00 2 95.40
86K1M/47LERCH Adam 1998 3 Klášter.89.20 8 91.50 4 95.50
87K1M/48PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice95.20 4 93.90 2 95.90
88C1M/23BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV94.90 2 92.10 4 96.10
89K1M/49MATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha96.30 0 95.00 2 96.30
90C2M/2KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
94.40 2 96.60 0 96.40
91K1W/15ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň92.70 4 93.00 6 96.70
92K1M/50ŠEBELA David 1998 3 Kadaň96.00 8 92.70 4 96.70
93K1M/51PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.96.80 0 94.90 2 96.80
94C1M/24KRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz100.90 4 94.90 2 96.90
95K1M/52DVOŘÁK Vít 1971 0 HapyLife98.90 4 95.00 2 97.00
96C1M/25ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice97.30 0 101.30 2 97.30
97C1W/3FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava96.30 2 95.30 2 97.30
98C1M/26KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor100.30 54 97.60 0 97.60
99K1M/53NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc97.60 0 105.50 0 97.60
100K1W/16KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy93.90 4 92.60 6 97.90
101C2M/3ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
96.00 2 99.60 4 98.00
102K1M/54ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně96.00 2 95.20 4 98.00
103K1M/55VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc96.30 2 107.10 4 98.30
104K1W/17DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha102.30 4 98.60 0 98.60
105K1M/56STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky97.50 2 96.60 2 98.60
106K1M/57PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník94.80 10 94.60 4 98.60
107C1M/27KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK95.10 6 98.80 0 98.80
108C1M/28CEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek103.70 6 96.90 2 98.90
109C1M/29LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha95.10 6 95.70 4 99.70
110K1M/58RADIL Jiří 1968 0 HapyLife100.40 2 99.90 0 99.90
111K1W/18BRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy96.10 4 97.00 8 100.10
112C2M/4VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
96.10 4 97.10 6 100.10
113K1M/59NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc99.00 6 98.20 2 100.20
114C1M/30VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice100.20 10 94.30 6 100.30
115K1M/60KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha101.50 0 99.50 4 101.50
116K1M/61ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.101.10 4 99.50 2 101.50
117C1M/31KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB99.70 2 99.90 6 101.70
118K1M/62ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky102.40 4 97.90 4 101.90
119C1M/32HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK98.10 4 102.00 2 102.10
120K1W/19PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.106.00 4 102.10 0 102.10
121K1M/63POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy122.20 58 102.20 0 102.20
122K1W/20BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.101.80 4 102.40 0 102.40
123C1M/33KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.98.80 4 103.80 106 102.80
124K1W/21DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha103.00 10 103.50 0 103.50
125C1M/34ZAPLETAL Mikuláš 2000 3 Kralupy90.70 106 103.60 0 103.60
126K1M/64ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky101.10 8 103.60 0 103.60
127C2M/5MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
101.80 2 104.50 2 103.80
128K1M/65PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.100.70 8 99.80 4 103.80
129K1M/66KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky111.10 2 98.30 6 104.30
130K1M/67PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice103.70 56 104.30 0 104.30
131C1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 3 USK Pha102.50 2 103.50 4 104.50
132K1W/22ŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň104.80 0 106.30 6 104.80
133C1M/35LERCH David 1972 0 Klášter.109.60 4 103.00 2 105.00
134C1M/36KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK112.10 2 103.00 2 105.00
135C1W/5KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava105.00 0 107.40 4 105.00
136C1W/6HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha104.50 6 101.20 4 105.20
137K1W/23GALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice125.10 60 105.30 0 105.30
138C1M/37HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor106.20 2 103.40 2 105.40
139K1W/24DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž103.40 2 120.10 2 105.40
140C1M/38CHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc107.00 6 105.60 0 105.60
141K1M/68KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK102.90 56 106.00 0 106.00
142C1M/39WENDL Denis 2000 0 Horš.Týn106.30 0 108.10 4 106.30
143C1W/7POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň105.70 4 104.30 2 106.30
144C1M/40JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň111.20 6 102.40 4 106.40
145K1M/69PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí103.20 4 98.50 8 106.50
146C1M/41MRŮZEK Vojta 1998 0 KK Opava96.70 10 100.40 52 106.70
147K1M/70WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn102.80 4 100.90 6 106.80
148K1W/25DUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha106.90 0 113.00 50 106.90
149K1W/26VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn117.60 12 103.10 4 107.10
150C1W/8KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.50 0 105.20 2 107.20
151C1W/9ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.90 4 103.20 4 107.20
152K1M/71NGUYEN PHUC Thinh 1998 3 Třebech.117.10 10 103.70 4 107.70
153K1M/72MILYÁN David 2001 0 L.Žatec105.90 2 113.10 10 107.90
154K1M/73NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc99.90 8 99.40 10 107.90
155K1M/74VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.104.10 6 106.30 2 108.30
156C2M/6HABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
107.10 2 107.80 4 109.10
157K1W/27SATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno108.30 6 107.20 2 109.20
158K1M/75ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek100.30 104 107.20 2 109.20
159K1W/28SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc113.40 0 109.30 0 109.30
160K1W/29TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.108.40 2 112.00 0 110.40
161K1M/76KREJČÍŘ Dominik 1996 0 KK Brno104.60 6 117.00 8 110.60
162C1M/42NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc108.80 4 102.80 8 110.80
163K1M/77ŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž105.40 6 118.60 58 111.40
164C1M/43ŠEBELA David 1998 0 Kadaň115.20 2 109.50 2 111.50
165K1M/78HALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn105.50 6 124.00 6 111.50
166K1W/30ŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB112.80 2 109.80 2 111.80
167K1M/79RAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha109.90 2 113.30 0 111.90
168K1M/80SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky113.40 10 105.90 6 111.90
169K1W/31POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor108.50 8 108.00 4 112.00
170K1M/81LERCH Eduard 2002 0 Klášter.108.00 6 106.10 6 112.10
171C1W/10BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.110.10 2 111.40 2 112.10
172K1W/32HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava110.50 4 110.20 2 112.20
173K1M/82LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha110.50 2 113.20 0 112.50
174K1M/83WALLISCH Vít 1999 0 USK Pha110.80 2 112.70 4 112.80
175K1W/33NĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno118.20 2 109.30 4 113.30
176C1M/44UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec109.70 4 111.00 8 113.70
177C1W/11PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 S.Žižkov111.80 2 107.80 6 113.80
178C1W/12HRICOVÁ Klára 1999 3 Olomouc114.00 0 129.90 0 114.00
179K1M/84KLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice115.70 6 110.10 4 114.10
180K1M/85LINEK Ondřej 1998 3 Olomouc117.00 0 112.20 2 114.20
181K1M/86PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.0.00 0 110.60 4 114.60
182K1M/87JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto102.50 54 110.80 4 114.80
183K1W/34HOLICKÁ Adéla 1999 3 Dukla B.114.90 0 119.00 0 114.90
184K1M/88BÁRTA Jan 2000 0 Kralupy114.80 10 108.90 6 114.90
185K1W/35POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc111.30 4 113.60 2 115.30
186K1M/89WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn117.20 0 112.00 4 116.00
187K1W/36PECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice145.20 8 112.50 4 116.50
188K1M/90PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha127.40 0 112.50 4 116.50
189C1M/45POHANKA Vítek 2000 0 Klatovy122.90 2 116.60 0 116.60
190K1W/37SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.90 2 116.90 0 116.90
191C1W/13VRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn0.00 999 117.00 0 117.00
192C1M/46PATÁK Jan 1997 3 Litovel111.80 6 120.70 102 117.80
193K1M/91KUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn143.50 56 112.60 6 118.60
194K1W/38OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha123.90 2 117.10 2 119.10
195K1M/92PŘÍHODA Tomáš 1970 3 HapyLife115.70 4 123.60 6 119.70
196K1W/39KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.119.80 2 121.20 4 121.80
197C1M/47KŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.166.10 0 120.20 2 122.20
198K1W/40HABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor141.50 6 118.80 4 122.80
199K1M/93MALÝ Filip 2002 0 KVSPísek117.50 6 118.40 102 123.50
200K1M/94REZEK Tomáš 2001 0 SKVS ČB119.80 4 125.00 6 123.80
201K1W/41PALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.136.30 56 117.90 6 123.90
202K1W/42MAŇASOVÁ Michaela 1997 0 Hubertus119.20 6 117.30 8 125.20
203C2M/7KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
0 USK Pha
USK Pha
117.40 8 122.20 4 125.40
204C2M/8VRBOVÁ Alexandra
WENDL Denis
2000
2000
0 Horš.Týn
Horš.Týn
119.60 8 114.60 14 127.60
205C1M/48ŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel143.80 8 122.00 6 128.00
206C1M/49KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy126.00 2 114.60 54 128.00
207C2M/9BORSKÁ Alena
KUNA Alois
1976
1960
3 Rakovník
SKVS ČB
129.20 4 124.00 4 128.00
208C2M/10BALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
125.80 10 121.20 8 129.20
209C2M/11VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
127.00 10 123.90 8 131.90
210K1M/95TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn153.90 58 124.70 10 134.70
211K1W/43NĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno161.00 6 133.30 2 135.30
212K1W/44ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek132.50 4 169.00 52 136.50
213K1M/96KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.129.10 8 131.00 6 137.00
214C2M/12KUNEŠ David
HALÍK Ondřej
1998
1999
0 Horš.Týn
Horš.Týn
133.10 4 149.60 104 137.10
215C2M/13ČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
131.50 14 130.40 12 142.40
216K1W/45JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec132.70 10 135.00 12 142.70
217K1M/97MAŇAS Miroslav 1955 0 Hubertus0.00 999 145.40 4 149.40
218C1W/14PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml.130.20 104 151.40 8 159.40
219C1W/15KAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.164.80 6 206.60 154 170.80
220K1M/98ŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.166.30 6 167.70 6 172.30
221K1W/46KYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice123.80 60 116.60 60 176.60
222K1W/47BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava175.60 4 195.40 102 179.60
223K1M/99LHOTA David 1971 0 HapyLife159.20 64 140.90 60 200.90
224C2M/14ŠKORŇA Adam
KŘENEK Jakub
2000
1999
0 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 207.80 10 217.80
225K1M/100KONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž158.80 66 159.30 208 224.80
226K1M/101BAREŠ Antonín 1998 0 Štětí123.10 110 141.10 104 233.10
227K1W/48ŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 SKVS ČB0.00 999 217.10 50 267.10
228K1M/102KONEČNÝ Tadeáš 1999 0 Kroměříž142.70 158 0.00 999 300.70
229K1W/49STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec269.50 64 197.50 104 301.50
230K1W/50ŽATECKÁ Soňa 1976 0 KVSPísek107.90 254 0.00 999 361.90
231K1M/103KIRCHNER David 2002 0 Dukla B.0.00 999 200.60 164 364.60
232K1M/104ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha212.20 356 171.30 204 375.30
233K1W/51PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor252.30 208 304.80 156 460.30
Oddíl