2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile

14.04.2013   Čeňkova pila
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1MRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.19:41,30
2K1M/2SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc20:00,00
3K1M/3KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc20:16,00
4K1M/4SLEPICA Karel 1988 M Olomouc20:39,60
5K1M/5HÁLA Richard 1992 1 Olomouc20:41,60
6K1M/6STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav20:52,70
7K1M/7ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov20:59,10
8K1M/8GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz21:13,60
9K1M/9KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc21:16,50
10K1M/10MAREK Aleš 1978 1 Trutnov21:19,10
11K1M/11ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.21:24,00
12K1M/12ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz21:25,40
13K1M/13POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK21:25,70
14K1M/14ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc21:29,50
15K1M/15NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc21:34,30
16K1M/16LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž21:36,10
17K1M/17SATKE Adam 1994 1 KK Brno21:37,40
18K1M/18SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha21:43,10
19K1M/19NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc21:46,40
20K1W/1MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.Pha21:51,80
21K1M/20KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc21:54,60
22K1M/21JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha21:57,30
23K1M/22OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí22:02,10
24K1M/23ZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek22:02,20
25K1M/24EISNER Tomáš 1987 1 Boh.Pha22:03,20
26K1M/25LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha22:03,50
27K1M/26KOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha22:14,60
28K1M/27HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž22:21,00
29C1M/1ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.22:26,00
30K1W/2ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek22:27,40
31C2M/1UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
22:28,60
32K1W/3SATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno22:32,00
33C2M/2MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
22:36,70
34K1W/4PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto22:42,80
35K1W/5LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.22:47,30
36K1M/28VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto22:50,20
37C2M/3SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
22:55,30
38C1M/2NOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.22:57,90
39K1M/29KOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí22:59,00
40K1M/30TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí23:00,20
41C1M/3HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.23:00,60
42K1M/31TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.23:06,50
43K1M/32MATHAI Robert 1969 2 Olomouc-823:19,10
44C1M/4SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec23:21,30
45K1M/33ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.23:35,60
46C2M/4CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
23:36,00
47K1W/6BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava23:39,30
48C2M/5ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
23:42,90
49K1W/7HALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc23:49,10
50C1M/5JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.23:53,80
51C1M/6NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.23:55,10
52C2M/6BAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
L.Žatec
L.Žatec
23:55,90
53C1M/7PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.23:58,10
54C2M/7HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
24:08,60
55K1W/8ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel24:11,60
56C2M/8SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
24:12,40
57C1M/8NESET Jan 1986 2 Litovel24:21,60
58C1M/9ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.24:25,30
59C1M/10KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.24:25,40
60C1M/11ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.24:27,00
61C2M/9FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
24:38,20
62K1M/34NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov24:39,30
63K1W/9PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.24:41,20
64C1M/12KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.24:41,70
65K1M/35DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.24:43,60
66C2M/10ŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
24:48,90
67K1M/36NACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov24:54,50
68K1M/37KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno24:57,10
69K1M/38ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.24:59,30
70K1W/10POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice25:06,40
71K1W/11HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha25:06,60
72K1M/39MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha25:08,00
73C1M/13ČAMEK Petr 1977 2 Litovel25:10,70
74C1M/14RAŠNER Karel 1976 1 Litovel25:15,10
75C1M/15PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK25:24,00
76K1W/12HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc25:24,60
77C1M/16ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel25:30,40
78K1W/13BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník25:31,00
79K1W/14SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.25:34,70
80K1W/15BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.25:40,50
81K1M/40MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí25:43,20
82C1M/17VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.25:46,00
83C1M/18MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo25:48,20
84C1M/19BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel26:03,40
85C2M/11RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
26:11,70
86K1W/16DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž26:23,70
87C2M/12PISCHEK Jan
PEŠTA Jan
1919
1977
2 Pardub.
L.Tábor
26:23,90
88C2M/13MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
26:31,60
89C2M/14BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
26:33,60
90C2M/15HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
26:36,30
91C1W/1SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno26:37,30
92C1M/20PATÁK Jan 1997 2 Litovel26:39,80
93C1M/21KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.26:45,80
94K1W/17LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž26:47,10
95C2M/16HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
26:51,90
96K1W/18KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště26:52,20
97C1M/22KUČA Jakub 1998 2 Litovel26:54,50
98C2M/17KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
27:06,20
99C1M/23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel27:07,90
100C1M/23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel27:07,90
101C1M/25ŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.27:08,90
102C1M/26ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto27:22,90
103K1W/19MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.27:31,50
104C1M/27SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.27:32,60
105K1W/20TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.27:38,00
106K1W/21ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel27:39,00
107K1W/22SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.27:43,30
108K1W/23VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn27:47,10
109C1W/2LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.27:57,30
110K1W/24HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.27:57,50
111K1W/25VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž28:59,60
112C2M/18KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1919
1970
Děčín
Děčín
29:37,70
113K1M/41MATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc29:58,90
114K1M/42PAPULA Martin 1999 0 Litovel30:39,10
Oddíl