6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

16.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.108.41 0 109.07 2 108.41
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB109.96 2 109.59 0 109.59
3K1M/3RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.85 4 110.85 2 112.85
4K1M/4VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky108.95 4 114.86 6 112.95
5C1M/1BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.94 4 113.10 0 113.10
6K1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno116.18 4 113.99 0 113.99
7K1M/5MILYÁN David 2001 2 L.Žatec118.89 4 114.27 0 114.27
8K1W/2BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava115.94 0 115.97 2 115.94
9K1M/6KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice114.34 2 116.90 104 116.34
10K1M/7MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.41 2 116.78 0 116.78
11K1M/8LERCH Eduard 2002 2 Klášter.117.00 0 117.95 6 117.00
12C1M/2URBAN Daniel 2001 2 Šumperk117.45 0 119.39 2 117.45
13K1W/3NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec117.37 2 115.56 2 117.56
14K1M/9FIALA Jakub 2001 3 Olomouc119.79 0 117.85 0 117.85
15K1M/10STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB118.10 0 124.26 2 118.10
16K1W/4DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.118.49 0 119.45 2 118.49
17K1M/11ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk112.76 6 115.26 10 118.76
18K1M/12LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha115.22 4 119.77 6 119.22
19K1M/13IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí117.56 2 120.18 2 119.56
20K1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor121.78 52 119.60 0 119.60
21K1M/14PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.09 2 123.20 8 121.09
22C1M/3LERCH Eduard 2002 3 Klášter.123.41 2 122.15 0 122.15
23K1M/15MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha122.23 54 122.22 0 122.22
24K1M/16REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB118.70 4 123.14 10 122.70
25C1M/4FIALA Jakub 2001 3 Olomouc121.68 2 120.86 2 122.86
26K1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc125.58 0 123.24 0 123.24
27K1M/17KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.122.06 2 121.34 2 123.34
28K1M/18HALA Jiří 2002 3 Olomouc123.50 0 123.10 8 123.50
29K1M/19KRÁL Adam 2003 2 USK Pha121.57 2 123.78 2 123.57
30K1W/7KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí126.49 0 120.27 4 124.27
31K1M/20RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc124.45 0 125.42 0 124.45
32K1M/21HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn122.25 6 122.82 2 124.82
33K1M/22WEISL Martin 2002 3 USK Pha124.82 4 124.90 0 124.90
34K1W/8KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha128.98 2 122.93 2 124.93
35C1W/1SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.10 2 122.74 4 125.10
36K1W/9KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice141.19 6 125.87 0 125.87
37K1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc126.48 0 126.64 2 126.48
38C1M/5ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk128.35 2 126.56 0 126.56
39K1M/23KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand126.94 8 124.70 2 126.70
40K1M/24SAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.84 0 126.23 10 126.84
41K1M/24MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak134.11 6 124.84 2 126.84
42K1M/26HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha122.95 4 126.07 4 126.95
43K1W/11ALTMAN Marcella 2004 USA127.38 0 128.30 2 127.38
44K1M/27VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor128.03 0 128.18 2 128.03
45K1W/12TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí128.37 0 132.83 2 128.37
46C1M/6LHOTA Kryštof 2002 USK Pha131.32 2 128.67 0 128.67
47K1M/28FRENCL Josef 2002 3 USK Pha134.60 2 128.74 0 128.74
48K1M/29MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc129.13 0 126.79 2 128.79
49C1M/7KRÁL Adam 2003 3 USK Pha129.78 2 128.89 0 128.89
50K1M/30KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.13 0 131.91 0 129.13
51K1M/31JAKL Vincent 2001 3 USK Pha125.24 4 127.28 2 129.24
52K1W/13KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.50 0 135.10 2 129.50
53K1M/32ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand126.81 4 125.75 4 129.75
54K1M/33TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.99 0 133.70 0 129.99
55K1M/34JANŮ Filip 2002 3 Olomouc133.89 0 130.13 0 130.13
56C1M/8PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha135.12 2 130.29 0 130.29
57K1W/14ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk139.33 4 130.40 0 130.40
58K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha137.44 4 130.43 0 130.43
59K1W/16HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava150.98 2 129.67 2 131.67
60K1M/35ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha131.83 0 132.38 4 131.83
61C1W/2BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava134.91 2 131.83 0 131.83
62K1W/17KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc132.76 0 131.99 0 131.99
63K1M/36ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava126.03 6 139.28 108 132.03
64K1M/37SURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk130.16 2 134.95 0 132.16
65K1W/18STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec135.12 6 132.43 0 132.43
66K1M/38DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha134.55 2 132.45 0 132.45
67K1W/19KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava132.85 0 132.94 2 132.85
68K1M/39HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk146.36 8 129.14 4 133.14
69K1M/40SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice133.15 0 131.26 2 133.15
70K1M/41VENC Štěpán 2004 3 KK Brand132.57 2 131.19 2 133.19
71K1M/42HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc144.41 6 131.28 2 133.28
72K1W/20RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha147.94 4 131.41 2 133.41
73K1M/43URBAN Michal 2004 3 Šumperk133.73 0 147.62 4 133.73
74K1M/44ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk132.22 6 132.10 2 134.10
75C1W/3KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí139.40 0 134.14 0 134.14
76K1M/45KRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 3 USK Pha134.88 0 136.31 2 134.88
77C1W/4KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha134.13 2 131.40 4 135.40
78K1M/46STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB158.65 2 131.45 4 135.45
79K1M/47WALTER David 2001 3 Šumperk135.88 4 131.79 4 135.79
80K1M/48LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc135.92 0 152.08 6 135.92
81K1M/49VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk136.57 50 136.51 0 136.51
82K1M/50HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy134.70 2 135.33 2 136.70
83K1M/51KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.139.50 6 134.82 2 136.82
84C1W/5DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.136.96 0 137.20 0 136.96
85C1M/9WEISL Martin 2002 3 USK Pha133.59 6 132.99 4 136.99
86K1M/52KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc148.91 2 137.04 0 137.04
87K1W/21MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy149.19 6 137.30 0 137.30
88C1M/10KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.138.81 4 137.41 0 137.41
89C1M/11ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha136.34 2 137.44 0 137.44
90K1W/22HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc157.02 6 137.80 0 137.80
91K1W/23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa134.10 4 147.15 2 138.10
92C1M/12KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc152.68 2 138.47 0 138.47
93K1M/53HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy143.63 56 136.81 2 138.81
94K1M/54ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha137.20 2 137.83 2 139.20
95K1W/24DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno147.12 4 135.69 4 139.69
96K1W/25CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand146.68 2 137.85 2 139.85
97C1W/6KNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc137.85 2 137.16 4 139.85
98C1M/13RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc147.89 2 139.90 0 139.90
99K1M/55RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm140.19 0 157.93 0 140.19
100K1M/56MAREK Matyáš 2003 3 Třebech.151.70 0 138.42 2 140.42
101C1M/14JANŮ Filip 2002 3 Olomouc144.77 4 140.61 0 140.61
102K1M/57PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc139.96 6 138.80 2 140.80
103K1M/58NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy146.15 2 138.83 2 140.83
104C1M/15BEIER Matouš 2004 Trutnov144.18 0 138.84 2 140.84
105C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk141.08 0 142.42 0 141.08
106C1M/16URBAN Michal 2004 3 Šumperk151.36 2 139.77 2 141.77
107K1M/59STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.55 4 145.79 2 142.55
108K1M/60MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava138.70 4 139.00 6 142.70
109K1W/26NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.155.21 4 142.80 0 142.80
110K1W/27HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK144.70 4 142.68 2 144.68
111C1W/8KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc144.79 0 147.93 4 144.79
112K1M/61SOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc151.02 0 143.15 2 145.15
113K1W/28HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa153.03 4 143.17 2 145.17
114K1M/62ZACH Radovan 2005 KK Brand141.40 4 164.70 4 145.40
115K1M/63MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc142.34 4 151.39 4 146.34
116C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc148.23 2 144.57 2 146.57
117C1W/10RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha160.62 2 144.86 2 146.86
118K1W/29BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa144.43 4 144.89 2 146.89
119C2M/1KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.33 10 143.60 4 147.60
120K1W/30KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand152.37 4 145.78 2 147.78
121K1M/64SUK Jakub 2002 3 Trutnov144.18 4 140.11 8 148.11
122C1M/17WENDL Samuel 2003 Horš.Týn152.19 0 148.27 0 148.27
123K1M/65KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy148.56 4 146.48 2 148.48
124K1M/66CAPALINI Daniel 2005 KK Brand148.86 0 150.36 0 148.86
125C1M/18HALA Jiří 2002 Olomouc159.45 2 148.01 2 150.01
126C1W/11ALTMAN Marcella 2004 USA154.37 2 150.13 0 150.13
127K1W/31DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky140.26 10 148.19 6 150.26
128K1W/32PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky162.41 0 148.37 2 150.37
129K1M/67JIRAS Filip 2005 USK Pha151.42 0 156.22 8 151.42
130K1M/68BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno161.16 110 145.59 6 151.59
131C1M/19KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc151.58 4 151.95 0 151.95
132K1W/33DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc168.40 4 148.23 4 152.23
133C1M/20RAŠNER Karel 2004 Postřelm152.69 0 149.74 4 152.69
134C1W/12BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha151.66 2 158.53 2 153.66
135C1W/13DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno153.74 0 209.61 2 153.74
136K1W/34JANŮ Veronika 2005 Olomouc153.92 0 158.98 0 153.92
137K1W/35ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov152.74 2 163.25 6 154.74
138C2M/2MALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
3 Ot.Strak
Horš.Týn
155.74 0 159.52 8 155.74
139K1M/69JUDA Mikuláš 2003 Benátky146.01 10 147.77 8 155.77
140K1M/70KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.165.52 8 149.78 6 155.78
141K1M/71SMETÁNKA Kilián 2005 USK Pha153.41 4 161.05 6 157.41
142K1M/72JUDA Štěpán 2004 Benátky153.52 4 177.50 10 157.52
143K1M/73GÜRTLER Adam 2001 USK Pha157.65 10 156.40 2 158.40
144C1M/21JIRAS Filip 2005 USK Pha154.48 4 153.13 6 158.48
145C1W/14HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava158.48 0 175.22 0 158.48
146K1M/74BERAN Vojtěch 2005 USK Pha164.41 0 157.47 2 159.47
147K1M/74POPELKA Petr 2005 KK Brand171.85 2 157.47 2 159.47
148C2M/3MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
153.68 8 153.65 6 159.65
149K1M/76ADÁŠEK Alois 2002 Benátky159.40 60 154.36 6 160.36
150C2M/4TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
176.59 4 159.28 2 161.28
151K1W/36NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy158.51 4 168.22 2 162.51
152C1W/15KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava165.82 6 162.86 0 162.86
153K1M/77FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.197.46 6 156.92 6 162.92
154K1M/78BÍZEK Marek 2005 KK Brand166.85 8 155.30 8 163.30
155C1W/16HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc161.84 2 163.00 4 163.84
156K1M/79KRÁL Matěj 2002 Postřelm164.08 2 165.14 2 166.08
157K1M/80GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc165.91 2 208.58 6 167.91
158K1W/37FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha164.88 54 164.16 4 168.16
159K1M/81SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice163.34 6 170.60 8 169.34
160K1M/82OTIEPKA Martin 2001 Kadaň168.78 4 162.29 8 170.29
161C2M/5KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
167.17 4 170.19 4 171.17
162C1W/17DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc167.42 4 167.14 6 171.42
163C1M/22KADLEC Filip 2003 USK Pha213.52 0 171.72 0 171.72
164K1M/83HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice162.95 10 167.94 14 172.95
165K1W/38ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha169.42 4 234.48 52 173.42
166C1M/23ULITZKA Oliver 2002 KK Opava159.54 14 175.33 4 173.54
167K1M/84DZIADEK Marek 2005 KK Brno167.96 6 190.14 6 173.96
168K1W/39MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava166.05 8 172.23 2 174.05
169K1M/85POLLERT Jáchym 2004 USK Pha171.64 4 167.05 8 175.05
170K1W/40BUSINSKÁ Ema 2002 USK Pha188.55 10 167.46 8 175.46
171K1W/41ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha170.29 58 170.65 6 176.65
172K1M/86NOVÁK Tomáš 2005 Kadaň213.86 6 175.25 2 177.25
173C1W/18MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy177.70 2 175.13 6 179.70
174C2M/6MRÁKA Jan
HRADEC Matěj
2004
2003
3 Olomouc
Olomouc
177.84 4 174.48 10 181.84
175K1W/42AMÁLIE Šrétrová 2007 Kralupy186.64 54 174.69 8 182.69
176C1M/24MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava185.00 0 186.37 2 185.00
177K1W/43ALTMAN Isabella 2007 USA185.28 0 191.73 0 185.28
178K1M/87BEIER Alva 2005 Trutnov173.60 12 188.49 10 185.60
179K1W/44KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.198.78 2 184.19 2 186.19
180K1M/88KOSÍK Dan 2004 Olomouc176.23 10 168.67 114 186.23
181K1M/89JINEK Hugo 2005 USK Pha192.44 4 188.72 2 190.72
182C1W/19JANŮ Veronika 2005 Olomouc200.90 2 190.28 2 192.28
183K1M/90JAHODA Martin 2001 USK Pha188.70 4 173.94 54 192.70
184C2M/7ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
181.87 14 181.71 16 195.87
185K1M/91SAIDL František 2006 USK Pha189.01 8 1.00 999 197.01
186K1M/92VOBOŘIL Kryštof 2005 USK Pha194.22 10 225.83 56 204.22
187K1M/93HANUŠ Jiří 2002 Třebech.153.03 54 135.65 106 207.03
188K1M/94ŠVARC Adam 2001 Olomouc164.61 58 162.61 54 216.61
189K1M/95SOBOTKA Adam 2005 KK Brno184.81 54 209.01 8 217.01
190K1M/96PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha213.45 14 212.39 6 218.39
191K1W/45HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.174.46 52 185.40 110 226.46
192K1M/97MANAS Adam 2004 Kadaň175.32 60 1.00 999 235.32
193K1W/46HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy183.54 60 158.55 110 243.54
194K1M/98HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy187.01 162 172.91 108 280.91
195K1M/99STEHNO Petr 2003 USK Pha195.87 106 212.54 106 301.87
196K1M/100JAHODA Jakub 2004 USK Pha241.52 102 179.92 256 343.52
197K1M/101OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.1.00 999 235.24 214 449.24
Oddíl