7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce

17.09.2016   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha99.41 4 96.30 2 98.30
2K1M/2HRADÍLEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha96.74 6 94.58 4 98.58
3K1M/3HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.97.07 2 96.69 4 100.69
4C1M/1JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha104.71 2 99.08 2 101.08
5K1M/4BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.22 0 97.85 4 101.85
6K1M/5BUCHTEL Michal 1986 2 USK Pha98.42 2 101.89 2 103.89
7C1M/2MARTIKÁN Michal   SVK106.23 2 104.32 0 104.32
8C1M/3RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.107.07 2 103.21 2 105.21
9K1M/11KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB107.81 8 105.29 0 105.29
10C1M/4ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha102.90 2 101.46 4 105.46
11C1M/11MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.61 2 105.72 0 105.72
12C1M/12CEDRIC Joly   FRA103.19 56 102.02 4 106.02
13K1M/12PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha104.18 2 105.25 4 106.18
14K1M/13BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.15 2 106.31 0 106.31
15K1M/14ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice111.69 56 104.76 2 106.76
16K1M/15MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.88 2 100.16 52 106.88
17K1M/16ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.105.69 2 97.10 52 107.69
18K1M/17MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava105.75 2 107.74 6 107.75
19K1M/18ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha103.86 4 106.76 56 107.86
20K1M/19DUPAL Jiří 1991 2 Olomouc110.31 4 108.05 0 108.05
21C1M/13VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha118.12 6 106.58 2 108.58
22K1M/20KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.73 8 106.58 2 108.58
23K1M/21CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.93 6 109.81 10 108.93
24K1M/22ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky119.03 58 108.96 0 108.96
25C1M/14HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha112.43 2 108.97 0 108.97
26K1M/23MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.111.16 4 109.00 0 109.00
27K1M/24ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.114.43 8 105.50 4 109.50
28K1W/1KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha111.58 2 107.92 2 109.92
29K1M/25ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB106.86 56 107.95 2 109.95
30C1M/15HEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.114.62 0 110.13 0 110.13
31C1M/5GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha104.56 2 106.33 4 110.33
32K1M/26BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy107.72 54 110.39 0 110.39
33K1M/27BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.79 6 108.90 8 110.79
34K1M/28RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha111.65 2 108.97 2 110.97
35C2M/1KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub, 1987, USK Pha VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
117.69 4 109.21 2 111.21
36K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice109.90 2 109.46 2 111.46
37C1M/16LERCH Adam 1998 1 Dukla B.109.51 2 114.98 8 111.51
38K1M/29TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha105.58 6 4.00 999 111.58
39K1M/30HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno114.26 0 109.76 2 111.76
40C1M/17JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.86 8 106.11 6 112.11
41K1M/31ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.34 12 109.31 4 113.31
42C1M/18BUSTA Jan 1989 1 USK Pha109.37 4 123.30 0 113.37
43C1M/19LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha109.95 6 113.50 0 113.50
44C1M/6ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.63 0 108.42 6 114.42
45K1M/32HRIC Filip 1993 2 Olomouc111.01 4 112.83 6 115.01
46C1M/20KUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB113.67 250 109.05 6 115.05
47K1M/33KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha125.06 64 113.28 2 115.28
48K1W/3HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.112.15 0 111.54 4 115.54
49K1M/34STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky112.23 4 115.79 0 115.79
50K1M/35ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa124.36 4 113.81 2 115.81
51K1M/36PETERKA Adam 1996 2+ Rakovník118.81 10 116.11 0 116.11
52K1M/37ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy123.39 6 116.53 0 116.53
53K1M/6PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha99.26 2 106.61 10 116.61
54C1M/21SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha112.63 4 120.91 4 116.63
55K1M/38CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.94 6 114.79 2 116.79
56K1M/39BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice111.09 6 117.10 4 117.09
57K1M/40MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.109.11 8 116.91 58 117.11
58K1M/41WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha124.56 12 117.14 0 117.14
59K1M/42LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha113.65 4 115.15 2 117.15
60K1M/43SATKE Adam 1994 2+ KK Brno130.46 8 117.46 0 117.46
61K1W/4FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava118.18 2 118.05 0 118.05
62K1M/7VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava101.28 0 112.06 6 118.06
63K1M/44POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice119.79 4 114.32 4 118.32
64C1M/22NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc115.00 4 107.66 358 119.00
65K1M/45ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha113.16 6 115.43 6 119.16
66C2M/2ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
119.50 4 115.29 4 119.29
67K1W/5HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha110.03 4 120.21 0 120.21
68K1W/11SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno122.90 2 120.22 0 120.22
69K1M/46POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy118.28 2 110.03 54 120.28
70K1M/47ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky120.48 0 116.42 54 120.48
71K1W/12DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha122.58 8 116.92 4 120.92
72C1M/7HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.38 0 113.00 8 121.00
73K1M/48ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy124.35 56 119.03 2 121.03
74K1W/13GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice124.07 4 117.21 4 121.21
75K1W/14HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc129.21 56 121.28 0 121.28
76K1M/49NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava127.55 4 119.87 2 121.87
77K1M/50ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava117.88 4 4.00 999 121.88
78C1M/23MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha113.95 8 112.40 12 121.95
79C1M/24RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.119.15 10 118.39 4 122.39
80C1M/25PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy122.26 6 114.54 8 122.54
81K1M/51MÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov113.10 10 122.95 2 123.10
82K1M/52RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.123.17 0 123.15 0 123.15
83C1M/26KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha121.41 2 118.66 8 123.41
84K1M/53TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.122.84 2 117.64 6 123.64
85K1W/15ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha131.84 2 119.68 4 123.68
86C1W/1HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha121.96 2 119.76 4 123.76
87K1M/54VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy128.60 6 121.90 2 123.90
88K1M/55RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha113.80 60 118.11 6 124.11
89K1M/56PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.88 54 124.45 0 124.45
90K1M/57VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník112.25 62 114.89 10 124.89
91K1W/16HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha122.95 2 4.00 999 124.95
92K1W/17NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec133.69 0 125.18 0 125.18
93K1W/6SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno117.59 4 123.67 2 125.67
94K1M/58TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.71 6 118.02 52 125.71
95K1M/59ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.125.66 8 122.63 4 126.63
96C1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice156.83 8 122.64 4 126.64
97C2M/3HEGER Vojtěch, 2000, Dukla B. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
123.29 8 122.78 4 126.78
98C1M/27FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.121.16 6 131.34 4 127.16
99K1M/60KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice123.17 4 126.62 52 127.17
100K1M/61ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk125.23 2 128.48 4 127.23
101C1M/28NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc126.09 2 110.10 106 128.09
102K1W/18MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.135.05 102 128.11 0 128.11
103C1W/3SATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno130.68 8 126.27 2 128.27
104C2M/4MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
122.73 8 125.70 4 129.70
105K1M/62REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB148.36 4 122.66 8 130.66
106K1W/19VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.71 2 129.64 6 130.71
107C1M/29KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja129.54 2 119.54 156 131.54
108K1W/20DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha126.87 8 130.21 2 132.21
109K1W/21ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.91 4 132.40 0 132.40
110K1W/22DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.136.49 4 130.93 2 132.93
111C1W/4SATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno130.63 6 127.10 6 133.10
112K1W/23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava135.49 14 133.68 0 133.68
113K1M/63STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB143.28 10 128.44 6 134.44
114C1M/30KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV140.69 4 131.56 4 135.56
115C1W/5ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha136.93 6 132.08 4 136.08
116K1M/64BERAN Václav 2000 2 USK Pha126.27 10 118.58 50 136.27
117C2M/5VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
136.82 0 130.34 6 136.34
118K1M/65MILYAN David 2001 2 L.Žatec127.97 10 118.39 50 137.97
119K1M/66ŠOREL Martin 2001 2 KK Brand133.15 12 132.00 6 138.00
120K1M/67WEISL Martin 2002 3 USK Pha144.84 58 136.72 2 138.72
121C2M/6ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
146.66 10 128.75 10 138.75
122K1M/68GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc131.25 8 134.84 4 138.84
123K1M/68KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.1.00 999 136.84 2 138.84
124K1M/70RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc140.61 10 133.16 6 139.16
125C1M/31MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov137.65 6 128.16 12 140.16
126C1W/6MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.133.52 6 134.22 6 140.22
127K1W/24NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno142.70 10 138.86 2 140.86
128K1W/25KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc148.71 10 133.17 8 141.17
129C1M/32LERCH Eduard 2002 2 Roudnice133.05 162 133.61 8 141.61
130C2M/7JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
137.33 2 137.89 4 141.89
131K1W/26KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy148.30 52 133.42 10 143.42
132K1M/71MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno135.87 8 140.08 54 143.87
133C1M/33WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB161.70 106 137.93 6 143.93
134K1M/72PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha141.52 6 136.04 8 144.04
135K1M/73HALA Jiří 2002 3 Olomouc157.14 60 134.45 10 144.45
136K1W/27KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec139.39 6 160.22 54 145.39
137C2M/11PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 USK Pha
Rakovník
151.92 14 138.24 8 146.24
138K1W/28BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava138.44 8 128.61 62 146.44
139K1M/74IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí136.64 10 128.38 106 146.64
140C2M/8MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
136.72 8 138.70 8 146.70
141C1M/34KRÁL Adam 2003 2 USK Pha149.83 58 143.97 4 147.97
142C2M/9GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
142.97 4 144.20 4 148.20
143K1M/75JAKL Vincent 2001 3 USK Pha140.60 8 150.84 104 148.60
144K1W/29KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV145.01 4 143.90 6 149.01
145K1M/76PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand158.52 108 137.47 12 149.47
146K1M/8MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha100.11 2 98.07 52 150.07
147K1W/30HRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc168.63 2 144.96 6 150.96
148C2M/10POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
140.00 16 145.03 6 151.03
149C2M/12KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
150.11 8 143.80 8 151.80
150C1M/35VLADAŘ Marek 1981 3 Regent142.50 10 134.59 52 152.50
151K1M/77FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa144.53 10 159.77 60 154.53
152K1M/9KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha99.87 2 102.97 52 154.97
153K1M/78KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc153.44 2 151.73 52 155.44
154K1M/79SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK141.86 14 4.00 999 155.86
155K1W/31KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha148.38 8 138.15 158 156.38
156C2M/13VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
149.08 8 141.76 58 157.08
157C1M/36PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB148.10 10 1.00 999 158.10
158C1M/8JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.105.37 2 102.61 56 158.61
159K1M/80ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.86 56 105.33 54 159.33
160K1W/32VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor157.70 60 145.40 14 159.40
161K1M/81MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava159.03 4 150.01 10 160.01
162C1M/37ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa148.79 160 152.43 8 160.43
163K1W/33ZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha1.00 999 153.14 8 161.14
164K1M/82FRENCL Josef 2002 3 USK Pha157.40 4 129.65 60 161.40
165C1M/9PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha103.23 2 108.76 54 162.76
166K1W/34KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí165.97 110 154.57 10 164.57
167K1M/83LÁSKO Jan 1977 2+ Dv.Král.113.17 52 119.46 50 165.17
168K1M/84HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha145.51 58 155.50 10 165.50
169K1W/35BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha154.26 256 161.70 4 165.70
170C1M/38KOPIČKA Ondřej 1989 3 Tech.Pha156.47 10 141.11 258 166.47
171K1W/36ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy159.50 18 161.79 8 169.79
172K1M/85URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.61 260 163.26 8 171.26
173C1W/7VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn170.34 16 163.79 8 171.79
174C1M/39MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.125.39 108 115.85 56 171.85
175C1W/8NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno159.98 10 162.21 12 174.21
176C1M/40PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha131.87 54 120.73 54 174.73
177K1W/7ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.120.74 0 121.05 54 175.05
178K1M/86URBAN Michal 2004 3 Šumperk171.61 4 181.21 156 175.61
179K1W/37DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc167.37 14 155.95 206 181.37
180K1M/87VENC Štěpán 2004 3 KK Brand122.29 356 173.65 10 183.65
181K1M/88MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha139.26 106 128.31 56 184.31
182C1M/41JANŮ Filip 2002 3 Olomouc170.12 16 168.21 64 186.12
183K1W/38KEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK182.71 4 179.75 12 186.71
184K1W/39KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava178.15 10 150.18 58 188.15
185K1W/40ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.03 304 179.92 10 189.92
186K1M/89VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky137.92 58 135.38 60 195.38
187C1M/42PRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor141.22 70 141.72 56 197.72
188K1M/90FIALA Jakub 2001 2 Olomouc130.82 68 148.10 56 198.82
189K1M/91KRÁL Adam 2003 2 USK Pha147.62 52 156.65 104 199.62
190K1M/10KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.96.80 2 99.80 100 199.80
191C1M/43PŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec197.98 4 141.39 206 201.98
192K1M/92PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.47 70 151.98 58 203.47
193C1M/44FIALA Jakub 2001 2 Olomouc133.41 104 145.20 60 205.20
194K1M/93VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava148.49 58 118.38 204 206.49
195K1M/94BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz156.01 52 137.24 104 208.01
196K1M/95SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice147.03 112 148.84 60 208.84
197K1W/8VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha112.18 2 108.65 104 212.65
198C1M/10FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.108.18 2 110.27 104 214.27
199K1W/9VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.119.91 4 113.47 104 217.47
200K1W/10FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice112.39 2 114.31 104 218.31
201K1W/41CAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand181.82 112 168.18 56 224.18
202C1M/45INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK162.69 62 1.00 999 224.69
203C1M/46ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava149.28 110 167.18 62 229.18
204K1M/96VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk169.61 60 153.24 108 229.61
205K1W/42KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand230.40 60 173.86 56 229.86
206C1M/47BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.121.99 108 126.12 104 229.99
207C1M/48ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha149.41 262 169.66 64 233.66
208K1M/97ŠULC Karel 2000 3 KK Brand170.52 116 165.62 70 235.62
209C1M/49KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc153.35 160 177.79 58 235.79
210K1M/98HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk132.11 210 178.41 60 238.41
211C1M/50WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn127.42 112 131.43 158 239.42
212C2M/14SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
136.60 114 4.00 999 250.60
213C1M/51URBAN Daniel 2001 2 Šumperk190.66 60 154.56 112 250.66
214K1M/99KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.114.20 218 141.28 156 297.28
215C1W/11KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha150.25 262 153.05 156 309.05
216C1M/52SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK158.13 156 4.00 999 314.13
217K1M/100CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand162.29 156 181.59 500 318.29
218C2M/15MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
168.10 162 138.80 212 330.10
219K1W/43POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc142.47 212 4.00 999 354.47
220K1W/44KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand193.54 162 179.61 206 355.54
221K1M/101KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc149.56 408 153.21 208 361.21
222C1W/9DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc166.21 160 169.19 206 375.19
223C1W/12KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava149.38 312 4.00 999 461.38
224K1W/45BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.28 602 124.68 560 684.68
Oddíl