Český pohár všech veteránů ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 07.05.2019 08:20:40
započítávány jsou tyto závody:
A - 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů, 27.04.2019
B - 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje, 04.05.2019
C - XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů, 01.06.2019
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 29.06.2019
E - Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů, 13.07.2019
F - Slalom O štít města Benáte + 6. Český pohár veteránů, 11.08.2019

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1984
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové1 / 751 / 75----150
2. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary2 / 683 / 62----130
3. Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové7 / 466 / 49----95
4. Miller Jan, 1968TJ Turnov9 / 405 / 53----93
5. Pollert Jaroslav, 1971Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68----68
6. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov12 / 3312 / 33----66
7. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice15 / 2710 / 37----64
8. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov3 / 62-----62
9. Kremr Patrik, 1972Univerzitní sportovní klub Praha4 / 57-----57
Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-4 / 57----57
11. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov5 / 53-----53
12. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn20 / 1711 / 35----52
13. Šrámek Michal, 1982DUKLA Brandýs6 / 49-----49
14. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně-7 / 46----46
15. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice8 / 43-----43
Keller Miloslav, 1962VS Tábor-8 / 43----43
17. Prchlík Jiří, 1978Lužnice Tábor-9 / 40----40
18. Hajský Stanislav, 1969TJ Semily10 / 37-----37
19. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav11 / 35-----35
20. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov21 / 1520 / 17----32
21. Lacina Richard, 1967TJ Semily13 / 31-----31
David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové-13 / 31----31
23. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice14 / 29-----29
Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek-14 / 29----29
25. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové23 / 1322 / 14----27
Válek Michal, 1974VS Tábor-15 / 27----27
27. Svítil Vladan, 1974KK Postřelmov16 / 25-----25
Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor-16 / 25----25
29. Beier Artur, 1970Loko Trutnov17 / 23-----23
Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor-17 / 23----23
31. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice18 / 21-----21
Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí-18 / 21----21
33. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav19 / 19-----19
Šrámek Jaroslav, 1957SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-19 / 19----19
35. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor-21 / 15----15
36. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov22 / 14-----14
37. Foltín Marek, 1973KK Brandýs nad Labem-23 / 13----13
38. Šerý Michal, 1971C&K Rožátov24 / 12-----12
Kolman Filip, 1973SK Žižkov-24 / 12----12

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
3 / 625 / 53----115
2. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1 / 75-----75
Martin Václav, 1971
Háša Michal, 1981
TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
-1 / 75----75
4. Moštěk Ondřej, 1982
Stolín David, 1978
Loko Trutnov
Loko Trutnov
2 / 68-----68
Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-2 / 68----68
6. Holý Jiří, 1957
Pechlát Hynek, 1971
KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
-3 / 62----62
7. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-4 / 57----57
8. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
-6 / 49----49

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
1 / 75-----75
Šejvlová Lenka, 1973
Holý Jiří, 1957
KK Rakovník
KK Rakovník
-1 / 75----75

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Jančar Filip, 1976Kotva Bráník6 / 495 / 53----102
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice7 / 468 / 43----89
3. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky5 / 5311 / 35----88
4. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně-1 / 75----75
Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec1 / 75-----75
6. Báča Milan, 1973KK Brandýs nad Labem8 / 4313 / 31----74
7. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice-2 / 68----68
Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice2 / 68-----68
9. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.-3 / 62----62
Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov3 / 62-----62
11. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov4 / 57-----57
Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV-4 / 57----57
13. Horák David, 1976neuvedeno12 / 3317 / 23----56
14. Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-6 / 49----49
15. Kyrián Luděk, 1978SK VS Č. Budějovice-7 / 46----46
16. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň16 / 2519 / 19----44
Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec14 / 2921 / 15----44
18. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky17 / 2320 / 17----40
Šrámek Michal, 1982DUKLA Brandýs9 / 40-----40
Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-9 / 40----40
21. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové10 / 37-----37
Pechlát Hynek, 1971Klub vodních sportů Sušice z.s.-10 / 37----37
23. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice11 / 35-----35
24. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice18 / 2123 / 13----34
25. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-12 / 33----33
26. Stolín David, 1978Loko Trutnov13 / 31-----31
27. Prchlík Michal, 1981Lužnice Tábor-14 / 29----29
28. Hain Přemysl, 1977TJ Dvůr Králové15 / 27-----27
Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-15 / 27----27
30. Kloboučník Tomáš, 1965VS Tábor-16 / 25----25
31. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-18 / 21----21
32. Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové19 / 19-----19
33. Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov20 / 17-----17
34. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové21 / 15-----15
35. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec22 / 14-----14
Pazourek Pavel, 1976TJ Jiskra Bechyně-22 / 14----14
37. Císařovský Petr, 1977neuvedeno23 / 13-----13
38. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové24 / 12-----12
Kotrba Tomáš, 1977Lužnice Tábor-24 / 12----12
40. Hadraba Michal, 1976neuvedeno25 / 11-----11
Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-25 / 11----11
42. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-26 / 10----10
43. Uhlík František, 1975TJ Jiskra Bechyně-27 / 9----9
44. Vondra Václav, 1957Otava Strakonice-28 / 8----8
45. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn-29 / 7----7
46. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-30 / 6----6
47. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-31 / 5----5
48. Pártl Mirek, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-32 / 4----4
49. Těhle Zbyněk, 1964SK Štětí-33 / 3----3
50. Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV-34 / 2----2
51. Riant Martin, 1977VS Tábor-35 / 1----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Haucková Ilona, 1978KVS Hradec Králové2 / 681 / 75----143
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary1 / 75-----75
3. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav-2 / 68----68
4. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 62-----62
Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV-3 / 62----62
6. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov4 / 57-----57
Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-4 / 57----57
8. Hamáčková Adéla, 1982Loko Trutnov5 / 53-----53
Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-5 / 53----53
10. Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV-6 / 49----49
Typ závodu