Český pohár všech veteránů ve slalomu 2021

poslední aktualizace: 20.09.2021 14:53:09
započítávány jsou tyto závody:
A - Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů, 19.06.2021
B - Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů, 03.07.2021
C - Slalom na voleji + Český pohár veteránů, 10.07.2021
D - Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků, 31.07.2021
E - Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů, 15.08.2021
F - 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů, 18.09.2021

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1986
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Miller Jan, 1968TJ Turnov2 / 68--1 / 754 / 576 / 49249
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice6 / 494 / 573 / 624 / 579 / 4011 / 35225
3. Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice1 / 75-1 / 752 / 68--218
4. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně4 / 575 / 53--11 / 354 / 57202
5. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary-2 / 68--3 / 623 / 62192
6. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice7 / 46-2 / 688 / 4312 / 33-190
7. Větrovský Jiří, 1966Sport Zbraslav5 / 53--6 / 498 / 439 / 40185
8. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha-3 / 62--2 / 685 / 53183
9. David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové3 / 62--7 / 4610 / 3710 / 37182
10. Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov8 / 438 / 43-9 / 40-14 / 29155
11. Indruch Tomáš, 1976KVS Hradec Králové-1 / 75--1 / 75-150
12. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov10 / 3717 / 235 / 5312 / 3320 / 1724 / 12146
13. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov11 / 3519 / 196 / 4921 / 1524 / 1226 / 10118
14. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn-6 / 49-5 / 53--102
15. Kučera Tomáš, 1970Raft klub Trója----6 / 497 / 4695
16. Nováček Michal, 1977TJ SK Hubertus KV-7 / 46--7 / 46-92
17. Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor-14 / 29-13 / 3123 / 1320 / 1790
18. Válek Michal, 1974VS Tábor-13 / 31-14 / 2922 / 1422 / 1488
19. Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav-10 / 37--14 / 2919 / 1985
20. Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor-12 / 33-16 / 25-17 / 2381
21. Havlíček Jan, 1982Univerzitní sportovní klub Praha-----1 / 7575
22. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice-----2 / 6868
23. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek----13 / 3112 / 3364
24. Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn---3 / 62--62
25. Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí9 / 40---19 / 19-59
26. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----15 / 2713 / 3158
27. Kejklíček Tomáš, 1980TJ Syntesia Pardubice--4 / 57---57
28. Kašpar Martin, 1967SK Žižkov----5 / 53-53
29. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň---15 / 2717 / 23-50
30. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----16 / 2518 / 2146
Šerý Michal, 1971C&K Rožátov-16 / 25--18 / 21-46
32. Prüher Jakub, 1968SK VS Č. Budějovice-----8 / 4343
33. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-15 / 27--21 / 15-42
34. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn-9 / 40----40
35. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary---10 / 37--37
36. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník---11 / 35--35
Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové-11 / 35----35
38. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV-----15 / 2727
39. Prchlík Jiří, 1978TJ Lužnice Tábor-----16 / 2525
40. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV---17 / 23--23
41. Kolman Filip, 1973SK Žižkov---18 / 21--21
Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice-18 / 21----21
43. Olšan Vítek, 1986TJ Loko Plzeň---19 / 19--19
44. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník---20 / 17--17
45. Benhák Jiří, 1956Delfín Jablonec-----21 / 1515
46. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---22 / 14--14
47. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor---23 / 13--13
Kotek Miloš, 1974VS Tábor-----23 / 1313
49. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-----25 / 1111

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 75--2 / 682 / 68211
2. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice--1 / 75---75
Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové----1 / 75-75
Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha-----1 / 7575

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Vorel Zdeněk, 1974
Záruba Martin, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Dvůr Králové
1 / 75--1 / 751 / 75-225
2. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
-2 / 68-4 / 57-5 / 53178
3. Háša Michal, 1981
Martin Václav, 1971
TJ Jiskra Bechyně
TJ Bohemians Praha
-1 / 75---2 / 68143
4. Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
---3 / 62-4 / 57119
5. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
-3 / 62---6 / 49111
6. Doležal Tomáš, 1976
Rubín Daniel, 1975
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Dukla Praha
-----1 / 7575
7. Tatíček Miroslav, 1985
Merenus Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
---2 / 68--68
Jindrák Petr, 1969
Chlouba Luboš, 1959
Technika Praha
TJ Bohemians Praha
----2 / 68-68
9. Kašpar Martin, 1967
Klimuškin Pavel, 1964
SK Žižkov
Kotva Bráník
----3 / 62-62
Benhák Jiří, 1956
Benhák Ladislav, 1954
Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
-----3 / 6262
11. Velenovský Jiří, 1978
Krofta Zdeněk, 1959
VS Tábor
VS Tábor
---5 / 53--53
12. Fohl Ondřej, 1979
Hron Robin, 1979
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
---6 / 49--49

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Záruba Martin, 1974
Zárubová Michaela, 1986
TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
1 / 752 / 68-2 / 682 / 68-279
2. Doležalová Zuzana, 1980
Doležal Tomáš, 1976
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-1 / 75-1 / 75-1 / 75225
3. Merenus Jan, 1983
Merenusová Barbora, 1984
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
--2 / 683 / 62--130
4. Jarolímek Otto, 1961
Jarolímková Věra, 1966
TJ Turnov
TJ Turnov
3 / 62-4 / 57---119
Podušková Marie, 1974
Poduška Patrik, 1976
Sokol Trója
Sokol Trója
4 / 573 / 62----119
6. Kašparová Anna, 1985
Jindrák Petr, 1969
Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
----1 / 75-75
Šťastný Jan, 1970
Šťastná Marta, 1973
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--1 / 75---75
8. Kalová Šárka, 1984
Čermák Vlastimil, 1973
SK Štětí
SK Štětí
2 / 68-----68
9. Vorlová Darina, 1984
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--3 / 62---62
10. Kohoutová Lenka, 1974
Vácha Viktor, 1985
Kotva Bráník
KK Rakovník
---4 / 57--57

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně1 / 754 / 57--2 / 683 / 62262
2. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice2 / 685 / 532 / 684 / 5711 / 3511 / 35246
3. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha-2 / 68--3 / 621 / 75205
4. Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice---1 / 756 / 492 / 68192
5. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň-7 / 46-5 / 538 / 439 / 40182
6. Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň-11 / 35-3 / 6212 / 336 / 49179
7. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové3 / 6217 / 23-7 / 4610 / 37-168
8. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-12 / 333 / 629 / 40-14 / 29164
9. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 4619 / 194 / 5712 / 3321 / 1517 / 23159
10. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice10 / 3720 / 175 / 5315 / 2726 / 10-134
11. Suchý Ondřej, 1979TJ Dukla Praha-1 / 75--4 / 57-132
12. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-9 / 40--9 / 408 / 43123
13. Adamec Jakub, 1984SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-21 / 157 / 4616 / 2517 / 2319 / 19113
14. Klír Oto, 1981Univerzitní sportovní klub Praha----5 / 535 / 53106
Voves Ladislav, 1985TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---6 / 49-4 / 57106
16. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL9 / 40--20 / 1723 / 1316 / 2595
17. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója11 / 3529 / 7-13 / 3125 / 1124 / 1289
18. Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-6 / 49---10 / 3786
Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň-8 / 43-8 / 43--86
20. Měchura Jiří, 1954SK Třebechovice5 / 53---13 / 31-84
21. Veniger Jiří, 1973SKK Vysoké Mýto12 / 33-8 / 43---76
22. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice----14 / 297 / 4675
Maikranz Petr, 1967VK Tzunami Ostrava--1 / 75---75
Mrůzek David, 1976TJ Dukla Praha----1 / 75-75
25. Jarolímek Otto, 1961TJ Turnov14 / 29-9 / 40-33 / 3-72
26. Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---2 / 68--68
27. Taišl Filip, 1976Klub vodních sportů Sušice z.s.-3 / 62----62
28. Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL-31 / 56 / 49-29 / 7-61
29. Marek Lukáš, 1980Loko Trutnov4 / 57-----57
30. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec8 / 43----23 / 1356
31. Kubů Jiří, 1981SKK Vysoké Mýto6 / 49-----49
32. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----7 / 46-46
33. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor-23 / 13-21 / 15-25 / 1139
34. Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha----20 / 1718 / 2138
35. Vyhnánek Jiří, 1974Technika Praha---10 / 37--37
Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.-16 / 25--24 / 12-37
Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-34 / 2-14 / 29-30 / 637
Milyán Daniel, 1971TJ Loko Žatec-10 / 37----37
39. Najman Martin, 1972TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----27 / 915 / 2736
40. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary---11 / 35--35
Vondra Václav, 1957Otava Strakonice-24 / 12-22 / 14-27 / 935
42. Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-----12 / 3333
43. Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice-13 / 31----31
Čermák Vlastimil, 1973SK Štětí13 / 31-----31
Prchlík Michal, 1981TJ Lužnice Tábor-----13 / 3131
46. Rousek Martin, 1965KK Opava-14 / 29----29
47. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV----22 / 1422 / 1428
48. Hek Jan, 1979Klub Kanoistika Roudnice n.L.----15 / 27-27
Bízek Zdeněk, 1971KK Brandýs nad Labem-15 / 27----27
Bořek Michal, 1968Loko Trutnov15 / 27-----27
51. Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.---19 / 1930 / 6-25
Jeremiaš Jan, 1985SK Třebechovice----16 / 25-25
53. Vácha Viktor, 1985KK Rakovník---17 / 23--23
54. Piskáček Jan, 1966SK Štětí---18 / 21--21
Kysela David, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-18 / 21----21
Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.----18 / 21-21
57. Heger Miroslav, 1955KK Rakovník-26 / 10-26 / 10--20
58. Jindrák Petr, 1969Technika Praha----19 / 19-19
59. Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha-30 / 6-25 / 11--17
Pražák Jan, 1963KVS Hradec Králové-----20 / 1717
61. Riant Martin, 1977VS Tábor-25 / 11---31 / 516
Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky-33 / 3-23 / 13--16
63. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.----31 / 526 / 1015
Trdlička David, 1986Kotva Bráník-----21 / 1515
65. Stanovský Tomáš, 1972SK VS Č. Budějovice-22 / 14----14
66. Táborský Pavel, 1972Vodácký oddíl Horšovský Týn-32 / 4-27 / 9--13
67. Weissar Petr, 1970TJ Loko Plzeň---24 / 12--12
68. Pártl Miroslav, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.-28 / 8---33 / 311
69. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV-27 / 9----9
Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---28 / 8-35 / 19
71. Novák Jindřich, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----28 / 8-8
Hoření Petr, 1975TJ DNT VS Kadaň---29 / 735 / 1-8
Lepík Vlastimil, 1950TJ SK Hubertus KV-----28 / 88
74. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-----29 / 77
75. Vybulka Jan, 1969TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---30 / 6--6
76. Abraham Jiří, 1977SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----32 / 4-4
Brebta Vladimír, 1972Delfín Jablonec-----32 / 44
78. Piskáček Pavel, 1970SK Štětí----34 / 2-2
Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-----34 / 22
80. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.-35 / 1----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Zárubová Michaela, 1986TJ Dvůr Králové1 / 754 / 57-2 / 683 / 62-262
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 75--4 / 571 / 75207
3. Kohoutová Lenka, 1974Kotva Bráník-11 / 353 / 625 / 5314 / 29-179
4. Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-7 / 46-3 / 62-4 / 57165
5. Vorlová Darina, 1984TJ Syntesia Pardubice4 / 57-5 / 537 / 46--156
6. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha-2 / 68--2 / 68-136
7. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov3 / 62-2 / 68---130
8. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--1 / 75--6 / 49124
9. Mulačová Marta, 1986Raft klub Trója---6 / 4912 / 339 / 40122
10. Mrázová Renáta, 1975SK Žižkov----8 / 432 / 68111
11. Rousková Kateřina, 1973KK Opava-3 / 62--7 / 46-108
12. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV---4 / 57-7 / 46103
13. Nováčková Michala, 1984SK VS Benátky nad Jizerou z.s.-5 / 53--6 / 49-102
14. Plavjaniková Petra, 1975SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----10 / 373 / 6299
15. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň---9 / 4015 / 2714 / 2996
16. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-9 / 40---5 / 5393
17. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.-8 / 43--9 / 40-83
18. Kašparová Anna, 1985Sk VS Slávia Hradec Králové----1 / 75-75
Veselá Linda, 1980Technika Praha---1 / 75--75
20. Řeháková Dana, 1970TJ Semily2 / 68-----68
Podušková Marie, 1974Sokol Trója-13 / 31---10 / 3768
22. Nováková Marcela, 1974VS Tábor----13 / 3111 / 3566
Šuttová Zita, 1978SK Vltava Č. Krumlov z.s.-12 / 33---12 / 3366
24. Konvalinková Irena, 1977TJ Syntesia Pardubice--4 / 57---57
25. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha----5 / 53-53
Kalová Šárka, 1984SK Štětí5 / 53-----53
27. Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice-6 / 49----49
28. Zábranská Monika, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---8 / 43--43
Šejvlová Lenka, 1973KK Rakovník-----8 / 4343
30. Podzimková Markéta, 1974TJ Ohře Klášterec-10 / 37----37
31. Bašková Petra, 1981SK VS Benátky nad Jizerou z.s.----11 / 35-35
32. Lepíková Markéta, 1979TJ SK Hubertus KV-----13 / 3131
Typ závodu