vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom

19.04.2014   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK118.00 2 119.80 2 120.00 54
2.1/VMRAŠNER Karel 1976 0 Litovel126.10 2 121.20 0 121.201.20/1,049
3. CHOD David 1982 2 Blovice122.20 0 120.40 2 122.202.20/1,844
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov122.40 2 125.90 4 124.404.40/3,739
5. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov127.00 0 128.00 2 127.007.00/5,834
6.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa152.60 0 128.50 0 128.508.50/7,129
7.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov130.20 2 127.60 2 129.609.60/8,024
8.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.10 0 130.10 0 130.1010.10/8,419
9.3/VLACINA Richard 1967 3 Semily138.00 6 130.50 0 130.5010.50/8,814
10.2/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov0.00 999 126.90 4 130.9010.90/9,113
11.3/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.135.00 6 131.50 2 133.5013.50/11,312
12.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy131.90 4 131.70 2 133.7013.70/11,411
13.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.133.80 2 133.00 2 135.0015.00/12,510
14.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn131.60 4 132.90 4 135.6015.60/13,09
15.4/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 0 Trutnov142.20 2 130.70 6 136.7016.70/13,98
16.1/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha136.50 10 131.60 6 137.6017.60/14,77
17. DOSKOČIL Eduard 1983 0 Dv.Král.142.80 0 139.10 2 141.1021.10/17,66
18.5/VMALBRECHT Miroslav 1974 0 Trutnov141.40 0 142.10 6 141.4021.40/17,85
19.5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.141.60 0 143.00 6 141.6021.60/18,04
20.2/DMSOUČEK Marek 1999 0 KVS HK145.50 2 143.00 0 143.0023.00/19,23
21.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.141.10 2 145.90 4 143.1023.10/19,32
22.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň152.50 2 142.60 2 144.6024.60/20,51
23.5/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.40 2 143.00 2 145.0025.00/20,80
24.1/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov148.50 2 150.60 0 150.5030.50/25,40
25.3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk147.00 6 145.30 6 151.3031.30/26,10
26.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.00 0 156.70 4 155.0035.00/29,20
27.4/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.162.50 2 162.80 4 164.5044.50/37,10
  BAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha118.70 4 116.90 2 118.90 55
2.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha125.10 2 120.00 0 120.001.10/0,950
3. URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky120.10 2 120.30 2 122.103.20/2,745
4.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice121.00 4 123.00 0 123.004.10/3,440
5. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky129.60 0 123.40 2 125.406.50/5,535
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník132.90 4 128.00 2 130.0011.10/9,330
7. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.130.20 0 132.70 2 130.2011.30/9,525
8.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.00 4 130.30 0 130.3011.40/9,620
9. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK130.50 0 129.10 2 130.5011.60/9,815
10.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa134.90 2 133.80 0 133.8014.90/12,514
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.140.80 0 138.70 0 138.7019.80/16,713
12.1/U23ADAMCOVÁ Dominika 1995 0 Kotva B.138.80 4 133.60 6 139.6020.70/17,412
13.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.80 2 141.90 10 140.8021.90/18,411
14.3/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec150.90 0 143.90 2 145.9027.00/22,710
15.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha145.00 2 157.50 2 147.0028.10/23,69
16.3/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand144.70 4 144.80 6 148.7029.80/25,18
17.5/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky152.10 6 148.60 2 150.6031.70/26,77
18.3/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.156.90 0 152.50 2 154.5035.60/29,96
19. MRSKOČOVÁ Jana 1988 0 Trutnov167.00 4 154.00 2 156.0037.10/31,25
20.4/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov159.80 6 163.20 2 165.2046.30/38,94
21.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa164.20 2 167.60 0 166.2047.30/39,83
22. MORAVOVÁ Anna 1983 0 Roztoky169.30 0 168.00 2 169.3050.40/42,42
23.5/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov181.30 4 180.10 8 185.3066.40/55,81
24.3/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky186.60 62 182.20 12 194.2075.30/63,30
25.4/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň215.70 108 203.70 6 209.7090.80/76,40
26.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.248.40 16 209.50 10 219.50100.60/84,60
27.6/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK179.00 112 175.30 108 283.30164.40/138,30
28.7/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa0.00 999 237.80 56 293.80174.90/147,10
29.6/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov182.70 212 216.50 360 394.70275.80/232,00
  PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
141.10 2 134.60 6 140.60 20
2. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
136.90 4 143.00 54 140.900.30/0,215
3.1/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
154.20 6 146.40 4 150.409.80/7,010
4.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
149.00 2 146.80 4 150.8010.20/7,35
5.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
158.10 6 156.00 2 158.0017.40/12,44
6.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
169.80 12 163.60 2 165.6025.00/17,83
7. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
163.60 10 162.20 4 166.2025.60/18,22
8. ŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1971
2003
Č.Skal.
Č.Skal.
165.40 6 164.70 4 168.7028.10/20,01
9.2/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
167.00 12 169.20 6 175.2034.60/24,60
10. MORAVOVÁ Anna
HOLUB Jan
1983
1982
Roztoky
Roztoky
186.40 14 176.40 0 176.4035.80/25,50
  ZIERIS Matyáš
KÁDRLE Martin
1995
1990
Trutnov
Trutnov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBŮ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
3 Olomouc
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha108.00 6 108.60 0 108.60 176
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus109.10 2 108.20 4 111.102.50/2,3166
3.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.117.10 0 113.70 0 113.705.10/4,7156
4.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice112.40 4 111.00 4 115.006.40/5,9151
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.112.80 6 112.20 4 116.207.60/7,0146
6. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov121.40 2 117.50 0 117.508.90/8,2141
7.1/VMJANČAR Filip 1976 0 Kotva B.119.20 0 118.00 0 118.009.40/8,7136
8.2/U23ZIERIS MATYÁŠ 1995 2 Trutnov114.10 4 0.00 999 118.109.50/8,7131
8. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov0.00 999 116.10 2 118.109.50/8,7126
10.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz120.70 0 118.50 0 118.509.90/9,1121
11.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.70 2 116.60 2 118.6010.00/9,2116
12.3/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.123.40 0 120.70 0 120.7012.10/11,1111
13.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov122.50 0 119.10 2 121.1012.50/11,5106
14.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice127.30 0 121.20 0 121.2012.60/11,6101
15.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky124.10 0 121.70 0 121.7013.10/12,196
16.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand124.40 2 120.90 2 122.9014.30/13,291
16.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.10 2 122.90 0 122.9014.30/13,286
18.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz123.20 0 124.00 2 123.2014.60/13,481
19.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.50 0 123.20 2 123.5014.90/13,776
20. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov128.20 2 121.80 2 123.8015.20/14,071
21.3/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy120.00 4 124.90 6 124.0015.40/14,266
22.3/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky137.10 4 124.30 0 124.3015.70/14,561
23.6/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec127.60 6 121.10 4 125.1016.50/15,256
24.2/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha122.00 8 123.40 2 125.4016.80/15,551
25.4/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha119.00 8 118.40 8 126.4017.80/16,446
25. KODADA Miroslav 1982 0 Trutnov130.40 4 126.40 0 126.4017.80/16,441
27.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov123.60 4 126.20 2 127.6019.00/17,536
28.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky124.10 4 123.70 4 127.7019.10/17,635
29.7/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.129.70 4 128.10 0 128.1019.50/18,034
30.8/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.162.00 6 129.10 0 129.1020.50/18,933
31.9/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov130.30 0 128.50 2 130.3021.70/20,032
32.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov129.50 8 126.60 4 130.6022.00/20,331
33.5/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK131.10 10 126.90 4 130.9022.30/20,530
34.6/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.00 4 129.30 2 131.3022.70/20,929
34.10/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.134.10 4 125.30 6 131.3022.70/20,928
36.3/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy132.00 0 131.50 0 131.5022.90/21,127
37.11/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.131.80 0 130.30 2 131.8023.20/21,426
38.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky130.60 2 131.80 8 132.6024.00/22,125
39.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha125.80 8 128.30 10 133.8025.20/23,224
39.7/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice127.80 6 128.80 10 133.8025.20/23,223
41.3/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.131.80 10 130.50 4 134.5025.90/23,822
42.12/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.145.20 0 135.40 0 135.4026.80/24,721
43.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.138.10 6 134.10 2 136.1027.50/25,320
44.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily136.10 2 139.80 0 138.1029.50/27,219
45.5/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK138.30 0 132.90 6 138.3029.70/27,318
46.13/VMVRBATA Jaroslav 1975 0 Pardub.142.10 2 137.10 2 139.1030.50/28,117
47. SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov137.30 2 133.30 6 139.3030.70/28,316
48.14/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life136.70 4 140.50 0 140.5031.90/29,415
48.6/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.139.10 6 140.50 0 140.5031.90/29,414
50.8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště139.90 10 139.00 2 141.0032.40/29,813
51.9/ZSVESELÝ František 2000 0 Trutnov139.70 4 132.60 10 142.6034.00/31,312
52.10/ZSVEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky145.60 52 137.40 6 143.4034.80/32,011
53.6/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky141.70 6 140.00 4 144.0035.40/32,610
54.11/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.146.40 2 141.50 4 145.5036.90/34,09
55.12/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.150.80 8 142.60 4 146.6038.00/35,08
56.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.146.70 0 147.30 4 146.7038.10/35,17
57.7/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa151.40 8 144.80 2 146.8038.20/35,26
58. HOLUB Jan 1982 3 Roztoky146.10 6 144.90 2 146.9038.30/35,35
59.8/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa160.10 8 146.20 2 148.2039.60/36,54
60.13/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha146.10 54 140.80 8 148.8040.20/37,03
61.2/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky140.90 8 140.00 56 148.9040.30/37,12
62.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha149.60 0 147.70 4 149.6041.00/37,81
63. MOŠTĚK Ondřej 1982 0 Trutnov145.90 4 144.00 8 149.9041.30/38,00
64.14/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto156.30 8 144.40 6 150.4041.80/38,50
65. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky156.10 6 151.80 0 151.8043.20/39,80
66.4/U23VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov148.30 4 0.00 999 152.3043.70/40,20
67.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.152.50 56 150.90 4 154.9046.30/42,60
68.3/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov161.60 6 167.90 8 167.6059.00/54,30
69.4/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov173.10 14 174.80 6 180.8072.20/66,50
70.15/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk181.20 16 175.60 10 185.6077.00/70,90
71.9/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.188.70 8 198.80 14 196.7088.10/81,10
72.4/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk174.10 70 193.70 12 205.7097.10/89,40
  MAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice151.20 6 146.70 0 146.70 3
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.10 4 149.30 2 151.304.60/3,12
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa164.20 4 166.10 52 168.2021.50/14,71
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3