vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom + MČR veteránů

20.04.2014   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha108.70 6 108.50 0 108.50 72
2.1/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha111.80 2 113.60 54 113.805.30/4,962
3.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK112.80 4 116.30 0 116.307.80/7,257
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 0 Litovel119.10 0 119.80 0 119.1010.60/9,852
5.3/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov121.50 2 121.60 0 121.6013.10/12,147
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov123.30 2 121.60 0 121.6013.10/12,142
7.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov125.30 2 120.10 2 122.1013.60/12,537
8. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov126.50 0 123.60 2 125.6017.10/15,832
9.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa124.10 2 126.50 2 126.1017.60/16,227
10.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.70 2 127.70 0 127.7019.20/17,722
11.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.60 4 125.80 2 127.8019.30/17,817
12.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov128.70 2 126.10 2 128.1019.60/18,116
12.4/VMBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 0 Trutnov133.30 4 124.10 4 128.1019.60/18,115
14.5/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.131.30 2 129.00 2 131.0022.50/20,714
15.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov129.70 2 131.60 2 131.7023.20/21,413
16.5/VLACINA Richard 1967 3 Semily130.30 6 128.00 6 134.0025.50/23,512
17.3/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy134.00 6 131.10 4 135.1026.60/24,511
18.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn137.60 8 132.80 6 138.8030.30/27,910
19.6/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.151.70 56 138.00 2 140.0031.50/29,09
20.2/DMSOUČEK Marek 1999 0 KVS HK140.50 0 140.50 4 140.5032.00/29,58
21.1/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov139.20 2 141.40 2 141.2032.70/30,17
22. DOSKOČIL Eduard 1983 0 Dv.Král.140.10 2 141.80 0 141.8033.30/30,76
23.5/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.148.40 66 137.70 6 143.7035.20/32,45
24.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa144.60 8 143.00 2 145.0036.50/33,64
25.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.145.30 4 145.20 2 147.2038.70/35,73
26.6/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov147.30 2 146.00 6 149.3040.80/37,62
27.3/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk152.20 8 141.40 10 151.4042.90/39,51
28.3/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo156.70 6 151.00 2 153.0044.50/41,00
29.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.162.10 54 158.70 0 158.7050.20/46,30
30.4/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.160.90 8 156.50 8 164.5056.00/51,60
31.7/VMBAČINA Jan 1973 0 Č.Lípa164.00 4 159.70 10 168.0059.50/54,80
32.7/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 158.60 12 170.6062.10/57,20
33.7/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.256.90 214 240.90 208 448.90340.40/313,70
  ALBRECHT Miroslav 1974 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha115.70 6 118.20 0 118.20 75
2.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha122.20 0 124.50 8 122.204.00/3,470
3. URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky123.10 2 120.50 2 122.504.30/3,665
4.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice121.00 2 120.80 4 123.004.80/4,160
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník126.50 2 127.10 0 127.108.90/7,555
6.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha126.30 2 128.60 2 128.3010.10/8,550
7.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník131.90 0 129.10 0 129.1010.90/9,245
8.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava128.70 2 128.80 4 130.7012.50/10,640
9.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.50 2 132.60 0 132.6014.40/12,235
10.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha149.00 2 134.30 0 134.3016.10/13,630
11. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.141.00 4 132.90 2 134.9016.70/14,125
12. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky133.30 4 132.00 4 136.0017.80/15,120
13.1/U23ADAMCOVÁ Dominika 1995 0 Kotva B.132.90 4 132.00 54 136.9018.70/15,815
14.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha133.70 4 138.20 2 137.7019.50/16,514
15.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa136.40 4 139.40 2 140.4022.20/18,813
16.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.141.40 2 139.10 2 141.1022.90/19,412
17.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava138.30 10 140.30 4 144.3026.10/22,111
18.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.80 10 138.50 8 146.5028.30/23,910
19. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor140.70 6 143.60 6 146.7028.50/24,19
20.4/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec147.50 6 146.10 4 150.1031.90/27,08
21.5/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky148.10 4 188.30 8 152.1033.90/28,77
22.3/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand147.80 8 144.50 10 154.5036.30/30,76
23. MRSKOČOVÁ Jana 1988 0 Trutnov152.70 4 158.60 4 156.7038.50/32,65
24.5/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.164.80 2 157.10 0 157.1038.90/32,94
25.6/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov170.50 56 167.10 0 167.1048.90/41,43
26.3/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa170.80 4 175.20 6 174.8056.60/47,92
27.4/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň197.70 214 172.10 4 176.1057.90/49,01
28.7/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov187.00 12 222.90 62 199.0080.80/68,40
29.5/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK211.00 210 194.80 12 206.8088.60/75,00
30. HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 0 Trutnov210.10 60 197.10 106 270.10151.90/128,50
31.6/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky197.80 208 169.50 108 277.50159.30/134,80
32.7/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.173.00 306 171.10 218 389.10270.90/229,20
33.8/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa244.20 160 0.00 999 404.20286.00/242,00
  MORAVOVÁ Anna 1983 0 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
129.00 2 129.30 2 131.00 33
1.1/VMKUBŮ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
3 Olomouc
Litovel
129.00 2 127.50 6 131.00 28
3.2/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
136.10 4 131.30 4 135.304.30/3,323
4.3/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.70 4 135.00 6 138.707.70/5,918
5.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
142.30 104 136.00 4 140.009.00/6,913
6.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
145.10 4 144.80 0 144.8013.80/10,58
7.1/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
146.80 10 146.00 4 150.0019.00/14,57
8.2/VSBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
0.00 999 152.00 0 152.0021.00/16,06
9.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
152.00 6 151.30 6 157.3026.30/20,15
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOUZEK Filip
1989
1992
3 VS Tábor
Sušice
168.50 64 156.80 6 162.8031.80/24,34
11.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
164.40 18 158.10 8 166.1035.10/26,83
12. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
166.80 12 163.80 4 167.8036.80/28,12
13.2/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
160.20 10 160.30 14 170.2039.20/29,91
14. ŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1971
2003
Č.Skal.
Č.Skal.
163.50 12 165.90 12 175.5044.50/34,00
15. MOŠTĚK Ondřej
MRSKOČOVÁ Jana
1982
1988
Trutnov
Trutnov
0.00 999 171.90 4 175.9044.90/34,30
16.2/DMKOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
2000
1999
Trutnov
Trutnov
154.70 114 185.60 68 253.60122.60/93,60
  ZIERIS Matyáš
KÁDRLE Martin
1995
1990
Trutnov
Trutnov
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MORAVOVÁ Anna
HOLUB Jan
1983
1982
Roztoky
Roztoky
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie
FILIPI Robert
2002
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha103.40 2 102.20 2 104.20 181
2.1/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava106.00 2 106.80 6 108.003.80/3,6171
3.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice108.20 2 109.70 4 110.206.00/5,8166
4.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK111.50 0 113.00 0 111.507.30/7,0161
5.1/VMJANČAR Filip 1976 0 Kotva B.114.00 2 112.20 0 112.208.00/7,7156
6.2/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec115.70 2 112.60 0 112.608.40/8,1151
7.3/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.133.20 2 111.30 2 113.309.10/8,7146
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.90 2 113.00 2 114.9010.70/10,3141
9. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov116.70 2 113.00 2 115.0010.80/10,4136
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava116.30 0 113.40 2 115.4011.20/10,7131
11.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 3 Č.Lípa116.00 0 118.00 2 116.0011.80/11,3126
12.4/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.10 0 116.70 0 116.7012.50/12,0121
13.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.80 0 117.10 0 117.1012.90/12,4116
14.5/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec116.00 2 121.30 4 118.0013.80/13,2111
15.4/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice119.30 2 118.30 0 118.3014.10/13,5106
16.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky123.10 0 120.00 0 120.0015.80/15,2101
16.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz123.20 0 120.00 0 120.0015.80/15,296
18.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz120.30 0 122.30 6 120.3016.10/15,591
19.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky123.00 0 116.70 4 120.7016.50/15,886
20.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.80 0 127.00 4 120.8016.60/15,981
21.2/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.119.10 2 123.80 4 121.1016.90/16,276
22. KODADA Miroslav 1982 0 Trutnov125.00 0 122.70 0 122.7018.50/17,871
23.2/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky0.00 999 122.80 0 122.8018.60/17,966
24. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov127.90 6 120.90 2 122.9018.70/17,961
25.3/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha126.20 52 117.10 6 123.1018.90/18,156
26.3/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha130.30 2 119.30 4 123.3019.10/18,351
27.4/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy119.70 4 125.50 4 123.7019.50/18,746
28. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov124.40 0 127.00 2 124.4020.20/19,441
29.3/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov124.10 6 122.50 2 124.5020.30/19,536
30.3/U23ZIERIS MATYÁŠ 1995 2 Trutnov0.00 999 120.70 4 124.7020.50/19,735
31.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.124.90 0 122.40 6 124.9020.70/19,934
32.8/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc123.30 2 123.00 2 125.0020.80/20,033
33.9/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.124.60 6 125.60 0 125.6021.40/20,532
34.10/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.125.50 2 123.80 2 125.8021.60/20,731
35.11/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.125.50 2 123.90 2 125.9021.70/20,830
36.5/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy132.90 0 126.00 0 126.0021.80/20,929
37.12/VMNOVÁK Václav 1979 3 Třebech.127.10 0 129.30 6 127.1022.90/22,028
38.6/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava122.20 6 121.80 6 127.8023.60/22,627
39.4/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK128.30 2 126.20 8 130.3026.10/25,026
40.13/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life130.70 52 128.70 2 130.7026.50/25,425
41.4/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky127.20 4 127.00 4 131.0026.80/25,724
42.7/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK130.70 4 127.80 4 131.8027.60/26,523
43.6/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice135.60 4 130.50 2 132.5028.30/27,222
44.7/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov130.80 2 131.40 14 132.8028.60/27,421
45.5/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov130.30 8 129.40 6 135.4031.20/29,920
46.14/VMVRBATA Jaroslav 1975 0 Pardub.136.60 0 138.80 4 136.6032.40/31,119
47.8/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.142.70 4 134.70 2 136.7032.50/31,218
48.15/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.146.80 4 135.00 2 137.0032.80/31,517
49.8/ZSVESELÝ František 2000 0 Trutnov137.20 0 138.00 2 137.2033.00/31,716
50.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha133.30 10 129.40 8 137.4033.20/31,915
51.6/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.135.70 2 137.40 12 137.7033.50/32,114
51.9/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha153.30 10 131.70 6 137.7033.50/32,113
53.2/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky142.30 2 134.90 4 138.9034.70/33,312
54.16/VMVESELÝ Matěj 1978 0 Dv.Král.134.40 6 0.00 999 140.4036.20/34,711
55.2/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily140.70 0 140.90 2 140.7036.50/35,010
56.3/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky136.30 6 140.70 4 142.3038.10/36,69
57.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.147.80 4 142.80 0 142.8038.60/37,08
58.10/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště143.50 2 139.00 6 145.0040.80/39,27
59.9/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky145.10 2 143.40 4 147.1042.90/41,26
59.4/U23VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov145.60 4 145.10 2 147.1042.90/41,25
61.4/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK154.70 6 147.70 0 147.7043.50/41,74
62. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky150.10 10 145.00 10 155.0050.80/48,83
63.10/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov155.30 2 162.30 4 157.3053.10/51,02
64. MOŠTĚK Ondřej 1982 0 Trutnov0.00 999 149.80 8 157.8053.60/51,41
65.11/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.0.00 999 151.00 10 161.0056.80/54,50
66.7/DMKYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa151.90 14 140.40 60 165.9061.70/59,20
67.8/DMHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa170.20 4 165.70 6 171.7067.50/64,80
68.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.186.80 0 160.60 54 186.8082.60/79,30
69.4/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov183.10 16 224.00 60 199.1094.90/91,10
70.9/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.164.40 66 192.90 10 202.9098.70/94,70
71.12/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk181.10 164 196.70 16 212.70108.50/104,10
72.13/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.160.10 60 149.80 102 220.10115.90/111,20
73.5/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov183.60 160 171.00 102 273.00168.80/162,00
74.5/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk167.10 258 167.30 212 379.30275.10/264,00
  SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STOLÍN David 1978 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOLUB Jan 1982 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice158.30 6 144.50 0 144.50 3
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov152.70 2 153.60 0 153.609.10/6,32
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa168.20 2 171.70 4 170.2025.70/17,81
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3