vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

24.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice77.27 2 75.69 2 77.69 204
2.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB76.45 6 75.73 2 77.730.04/0,1200
3.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus77.99 54 78.14 0 78.140.45/0,6196
4.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB77.63 2 86.40 4 79.631.94/2,5192
5.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus80.38 0 79.21 2 80.382.69/3,5188
6.2/DSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha80.59 0 79.38 4 80.592.90/3,7184
7.2/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice81.32 0 81.55 2 81.323.63/4,7180
8.2/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice83.19 4 79.79 2 81.794.10/5,3176
9.3/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice80.32 2 79.85 4 82.324.63/6,0172
10.3/POKORNÝ Ondřej 1987 0 SKVS ČB85.27 0 83.43 0 83.435.74/7,4168
11.3/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec84.23 2 84.25 0 84.256.56/8,4164
12.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice89.24 0 85.17 0 85.177.48/9,6160
13.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.71 2 85.25 0 85.257.56/9,7156
14.4/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice85.48 2 84.34 2 86.348.65/11,1152
15.4/U23BOUZEK Ondřej 1991 0 Sušice87.98 4 80.62 6 86.628.93/11,5148
16.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice88.19 2 85.65 2 87.659.96/12,8144
17.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky85.81 52 85.82 2 87.8210.13/13,0140
18.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa90.91 2 88.34 0 88.3410.65/13,7136
19.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand97.61 0 88.78 0 88.7811.09/14,3132
20.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.81 0 88.79 2 88.8111.12/14,3128
21.2/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha89.12 0 89.88 2 89.1211.43/14,7124
22.5/HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně90.40 0 86.38 4 90.3812.69/16,3120
23.5/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 0 Kralupy88.40 2 89.54 4 90.4012.71/16,4116
24.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice88.46 2 88.58 4 90.4612.77/16,4112
25.6/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz90.24 2 91.18 0 91.1813.49/17,4108
26.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy92.48 2 91.20 0 91.2013.51/17,4104
27.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz89.78 4 90.22 2 92.2214.53/18,7100
28.3/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.19 0 92.66 8 93.1915.50/20,096
29.8/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB93.25 0 92.67 2 93.2515.56/20,092
30.6/JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV98.12 4 93.34 0 93.3415.65/20,188
31.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník91.76 2 93.71 0 93.7116.02/20,684
32.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.64 0 92.16 2 94.1616.47/21,280
33.4/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha89.76 6 90.24 4 94.2416.55/21,379
34.7/KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.0.00 0 92.60 2 94.6016.91/21,878
35.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně94.88 0 95.87 0 94.8817.19/22,177
36.5/VCHOD Václav 1961 2 Blovice98.94 2 95.24 0 95.2417.55/22,676
37.5/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz95.42 0 95.58 0 95.4217.73/22,875
38.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky95.69 8 95.44 0 95.4417.75/22,874
39.6/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus104.77 4 94.41 2 96.4118.72/24,173
40.7/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy97.51 0 96.48 0 96.4818.79/24,272
41.6/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz94.60 2 95.84 2 96.6018.91/24,371
42.9/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.92 4 95.25 2 97.2519.56/25,270
43.8/KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 91.50 6 97.5019.81/25,569
44.4/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník93.83 4 93.75 4 97.7520.06/25,868
45.1/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky97.93 0 106.73 10 97.9320.24/26,167
46.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus95.34 54 95.97 2 97.9720.28/26,166
47.7/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec98.21 0 96.19 6 98.2120.52/26,465
48.2/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB95.88 52 94.40 4 98.4020.71/26,764
49.5/DMKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn97.32 2 102.82 6 99.3221.63/27,863
50.3/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.99.81 4 99.39 0 99.3921.70/27,962
51.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice97.77 4 99.51 0 99.5121.82/28,161
52.10/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec97.95 2 105.38 2 99.9522.26/28,760
53.11/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 0 Kralupy97.38 4 98.28 2 100.2822.59/29,159
54.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy101.11 0 103.89 0 101.1123.42/30,158
55.9/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec111.31 0 101.31 0 101.3123.62/30,457
56.9/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4102.45 4 99.36 2 101.3623.67/30,556
57.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak101.88 0 101.13 2 101.8824.19/31,155
58.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha104.84 0 100.11 2 102.1124.42/31,454
59.6/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice98.15 4 103.69 4 102.1524.46/31,553
60.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn101.42 2 102.42 0 102.4224.73/31,852
61.7/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí96.44 6 99.80 8 102.4424.75/31,951
62.10/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice100.14 6 100.58 2 102.5824.89/32,050
63.12/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec102.75 0 101.50 2 102.7525.06/32,349
64.6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky105.70 2 102.99 0 102.9925.30/32,648
65.8/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec99.11 6 99.25 4 103.2525.56/32,947
66.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy103.38 0 103.36 2 103.3825.69/33,146
67.7/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek120.54 8 101.66 2 103.6625.97/33,445
68.11/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice103.44 4 98.38 6 104.3826.69/34,444
69.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus104.80 2 104.41 0 104.4126.72/34,443
70.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha107.34 2 104.42 0 104.4226.73/34,442
71.11/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha109.28 0 100.72 4 104.7227.03/34,841
72.9/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz101.13 4 103.27 4 105.1327.44/35,340
73.7/U23VADLEJCH David 1991 0 Sušice101.23 4 103.66 6 105.2327.54/35,439
74.10/DMHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn99.46 8 103.46 2 105.4627.77/35,738
75.8/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn105.12 8 103.75 2 105.7528.06/36,137
76.12/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky106.44 0 115.36 4 106.4428.75/37,036
77.13/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.91 0 111.25 2 107.9130.22/38,935
78.9/ZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn106.65 2 110.65 6 108.6530.96/39,934
79.9/KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV101.90 8 101.29 8 109.2931.60/40,733
80.10/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB108.41 2 110.90 6 110.4132.72/42,132
81.5/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak108.78 2 107.72 6 110.7833.09/42,631
82.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec110.74 2 108.88 2 110.8833.19/42,730
83.13/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice111.34 4 107.25 4 111.2533.56/43,229
84.12/ZSHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha109.80 10 109.36 2 111.3633.67/43,328
85.14/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky114.62 54 110.33 2 112.3334.64/44,627
86.11/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha110.72 6 110.52 2 112.5234.83/44,826
87.13/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha110.29 4 112.58 0 112.5834.89/44,925
88.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek113.44 0 120.38 106 113.4435.75/46,024
89.10/DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus113.57 0 111.20 4 113.5735.88/46,223
90.8/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak110.20 4 107.23 50 114.2036.51/47,022
91.12/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.28 4 109.73 6 114.2836.59/47,121
92.13/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.113.86 6 112.30 2 114.3036.61/47,120
93.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa109.90 6 110.38 4 114.3836.69/47,219
94.1/PZVANĚK Matěj 2004 - VS Tábor111.60 6 112.57 2 114.5736.88/47,50
95.15/VMMATĚJKA Jakub 1973 0 USK Pha114.85 2 108.97 6 114.9737.28/48,018
96.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník135.28 4 113.28 2 115.2837.59/48,417
97.12/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa114.11 2 103.22 52 116.1138.42/49,516
98.2/PZŠVEJD Jan 2004 - Sušice112.53 4 118.58 8 116.5338.84/50,00
99.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz114.10 8 112.71 4 116.7139.02/50,215
100.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.113.75 6 112.91 4 116.9139.22/50,514
101.16/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor114.51 4 114.56 6 118.5140.82/52,513
102.3/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB128.32 0 122.79 0 122.7945.10/58,10
103.14/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.12 6 116.73 8 124.1246.43/59,812
104.14/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy116.28 8 115.19 16 124.2846.59/60,011
105.15/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB116.74 8 122.48 2 124.4846.79/60,210
106.17/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor123.65 2 123.86 12 125.6547.96/61,79
107.4/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak113.94 12 116.32 12 125.9448.25/62,10
108.16/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.124.13 2 134.26 4 126.1348.44/62,48
109.15/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník136.40 8 125.80 2 127.8050.11/64,57
110.17/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy147.24 62 121.33 8 129.3351.64/66,56
111.15/VMACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně133.21 4 125.45 4 129.4551.76/66,65
112.18/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB137.93 6 124.45 6 130.4552.76/67,94
113.16/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.111.29 58 122.54 8 130.5452.85/68,03
114.19/ZMKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy130.60 4 129.83 8 134.6056.91/73,32
115.20/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha145.39 12 136.12 0 136.1258.43/75,21
116.5/PZJAKL Jáchym 2004 - USK Pha134.24 2 136.62 10 136.2458.55/75,40
117.21/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz126.86 10 134.56 6 136.8659.17/76,20
118.22/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB133.11 4 148.92 4 137.1159.42/76,50
119.23/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha146.31 54 135.24 2 137.2459.55/76,70
120.24/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha131.87 6 133.32 56 137.8760.18/77,50
121.17/ZSVALENTA Petr 2001 0 Štětí151.91 4 136.53 8 144.5366.84/86,00
122.6/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.164.62 4 140.56 8 148.5670.87/91,20
123.18/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV0.00 0 139.57 10 149.5771.88/92,50
124.11/SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus97.51 54 99.40 52 151.4073.71/94,90
125.25/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.138.50 14 152.84 10 152.5074.81/96,30
126.7/PZPRÜHER Vojtěch 2006 - SKVS ČB142.54 104 148.97 4 152.9775.28/96,90
127.26/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB151.67 14 152.25 2 154.2576.56/98,50
128.8/PZBERAN Vojtěch 2005 - USK Pha147.88 12 148.23 8 156.2378.54/101,10
129.9/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha147.52 12 145.69 16 159.5281.83/105,30
130.27/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy149.77 10 153.95 108 159.7782.08/105,70
131.13/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz183.51 12 169.32 62 195.51117.82/151,70
132.18/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz161.66 60 146.38 108 221.66143.97/185,30
133.5/DSSMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz203.48 108 219.10 22 241.10163.41/210,30
134.28/ZMVONDRA Matouš 2003 0 Kralupy139.81 210 142.82 110 252.82175.13/225,40
135.10/PZVRÁNEK Jan 2004 - Blovice195.28 202 182.88 104 286.88209.19/269,30
136.11/PZSmetánka Kylián 2005 - Hubertus137.27 154 156.44 212 291.27213.58/274,90
137.12/PZTURNER Karel 2004 - Blovice145.79 354 211.74 112 323.74246.05/316,70
138.29/ZMKUNEŠ Daniel 2003 0 Horš.Týn137.11 306 151.87 204 355.87278.18/358,10
139.13/PZSAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha165.32 208 151.89 204 355.89278.20/358,10
140.19/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz176.85 218 148.35 268 394.85317.16/408,20
141.30/ZMCHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB187.66 210 165.59 258 397.66319.97/411,90
142.14/PZSÝKORA Jaroslav 2004 - Hubertus138.25 404 152.30 308 460.30382.61/492,50
143.15/PZŠESTÁK Jan 2005 - SKVS ČB164.42 418 180.29 506 582.42504.73/649,70
144.20/ZSKUNEŠ Filip 2001 0 Horš.Týn131.69 504 171.48 412 583.48505.79/651,00
  PISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VADLEJCH František 1965 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  STRASSER Marek 2004 - L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice75.92 0 74.86 4 75.92 97
2.1/BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice88.34 0 90.21 4 88.3412.42/16,489
3.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha91.80 0 91.80 2 91.8015.88/20,985
4.2/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha91.93 0 91.37 4 91.9316.01/21,181
5.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.19 0 92.77 0 92.1916.27/21,477
6.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice95.40 0 92.31 0 92.3116.39/21,673
7.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice92.50 0 93.30 2 92.5016.58/21,869
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV93.10 0 94.36 0 93.1017.18/22,665
9.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.82 2 94.43 0 94.4318.51/24,461
10.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec96.70 4 95.60 0 95.6019.68/25,957
11.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník96.45 0 96.93 6 96.4520.53/27,053
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň100.92 2 98.36 2 100.3624.44/32,249
13.5/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice101.48 4 98.75 2 100.7524.83/32,745
14.6/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec102.00 0 100.98 0 100.9825.06/33,041
15.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.102.45 0 101.42 0 101.4225.50/33,637
16.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.87 0 101.65 0 101.6525.73/33,933
17.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha106.22 6 99.83 2 101.8325.91/34,129
18.8/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice100.98 2 104.35 4 102.9827.06/35,628
19.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa115.26 0 103.57 0 103.5727.65/36,427
20.3/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.73 4 105.50 10 104.7328.81/37,926
21.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor105.97 4 106.30 0 106.3030.38/40,025
22.10/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha104.81 2 103.94 4 106.8130.89/40,724
23.3/U23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.10 0 102.51 6 107.1031.18/41,123
24.4/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha105.54 2 107.16 0 107.1631.24/41,122
25.5/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 0 Hubertus108.14 0 108.34 0 108.1432.22/42,421
26.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy106.45 2 107.56 2 108.4532.53/42,820
27.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand108.22 2 108.42 6 110.2234.30/45,219
28.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB111.79 0 111.45 4 111.7935.87/47,218
29.5/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak109.86 8 108.75 6 114.7538.83/51,117
30.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.35 6 109.58 6 115.5839.66/52,216
31.7/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus114.63 2 126.63 6 116.6340.71/53,615
32.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz112.37 6 112.60 6 118.3742.45/55,914
33.7/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.10 6 114.43 6 120.4344.51/58,613
34.11/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky117.98 8 118.98 2 120.9845.06/59,412
35.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.44 8 115.36 6 121.3645.44/59,911
36.4/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.98 0 120.40 2 122.4046.48/61,210
37.3/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 0 119.89 4 123.8947.97/63,29
38.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník122.75 4 132.12 54 126.7550.83/67,08
39.8/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky141.50 12 129.90 10 139.9063.98/84,37
40.9/ZMPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor151.15 14 134.88 10 144.8868.96/90,86
41.10/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň136.44 10 141.16 4 145.1669.24/91,25
42.11/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa157.52 4 137.66 10 147.6671.74/94,54
43.12/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.150.53 12 151.75 10 161.7585.83/113,13
44.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy159.11 16 157.79 4 161.7985.87/113,12
45.5/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.151.76 14 171.40 8 165.7689.84/118,31
46.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky150.85 70 152.87 16 168.8792.95/122,40
47.6/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.189.14 4 176.66 0 176.66100.74/132,70
48.7/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak119.79 64 141.15 62 183.79107.87/142,10
49.13/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak160.87 66 134.46 58 192.46116.54/153,50
50.8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 187.67 14 201.67125.75/165,60
51.14/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB187.63 18 173.24 60 205.63129.71/170,90
52.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn151.70 58 148.93 104 209.70133.78/176,20
53.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice198.71 12 236.99 210 210.71134.79/177,50
54.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice155.72 66 164.19 112 221.72145.80/192,00
55.5/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak163.99 114 165.81 60 225.81149.89/197,40
56.15/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy164.53 66 179.52 160 230.53154.61/203,60
57.9/DMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí146.27 104 171.15 106 250.27174.35/229,60
58.6/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.210.69 66 200.10 108 276.69200.77/264,40
59.13/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.171.76 156 171.44 110 281.44205.52/270,70
60.16/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.245.50 210 218.34 106 324.34248.42/327,20
61.7/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn129.95 350 151.68 300 451.68375.76/494,90
62.8/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB193.77 366 178.91 308 486.91410.99/541,30
  MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/BUSTA Jan 1989 1 USK Pha90.59 54 85.14 0 85.14 127
2.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.86.10 2 86.43 0 86.431.29/1,5119
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB87.85 2 87.25 0 87.252.11/2,5115
4.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV89.73 2 87.60 0 87.602.46/2,9111
5.3/VMPOLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha89.11 0 90.83 2 89.113.97/4,7107
6.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB87.16 2 87.97 2 89.164.02/4,7103
7.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB94.28 0 90.19 0 90.195.05/5,999
8.3/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB90.58 4 91.30 0 91.306.16/7,295
9.2/WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.39 0 89.64 2 91.396.25/7,391
10.3/PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn0.00 0 89.60 2 91.606.46/7,687
11.4/VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.27 2 92.53 0 92.537.39/8,783
12.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja92.67 0 91.43 2 92.677.53/8,879
13.5/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus94.56 0 94.53 0 94.539.39/11,075
14.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec94.78 0 98.75 8 94.789.64/11,371
15.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.50 0 95.43 0 95.4310.29/12,167
16.6/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn97.40 2 95.48 0 95.4810.34/12,163
17.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB92.18 4 91.10 6 96.1811.04/13,059
18.5/HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně94.43 2 95.50 2 96.4311.29/13,355
19.6/JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek97.16 0 101.33 4 97.1612.02/14,151
20.7/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec100.28 0 97.33 0 97.3312.19/14,347
21.8/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.98.76 0 97.46 4 98.7613.62/16,043
22.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB99.42 0 96.70 4 99.4214.28/16,839
23.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov99.49 0 101.28 0 99.4914.35/16,935
24.10/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja102.57 0 95.66 4 99.6614.52/17,134
25.11/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn100.29 0 101.94 2 100.2915.15/17,833
26.7/POTUŽÁK Jan 1988 0 Sušice100.94 0 100.60 2 100.9415.80/18,632
27.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus100.55 2 99.68 2 101.6816.54/19,431
28.2/U23HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor101.80 0 104.49 2 101.8016.66/19,630
29.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy99.76 4 100.55 2 102.5517.41/20,429
30.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn102.56 2 100.85 2 102.8517.71/20,828
31.4/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice105.56 2 96.94 6 102.9417.80/20,927
32.12/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn99.24 4 100.91 8 103.2418.10/21,326
33.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor106.98 4 103.46 0 103.4618.32/21,525
34.2/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn105.39 0 103.93 0 103.9318.79/22,124
35.13/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.32 2 101.77 4 105.3220.18/23,723
36.6/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB105.40 0 103.89 2 105.4020.26/23,822
37.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor103.69 2 106.94 52 105.6920.55/24,121
38.4/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy111.74 6 106.17 0 106.1721.03/24,720
39.8/SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.107.36 2 107.17 0 107.1722.03/25,919
40.7/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus107.60 0 111.69 0 107.6022.46/26,418
41.8/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.12 0 110.64 0 109.1223.98/28,217
42.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor109.42 0 107.84 6 109.4224.28/28,516
43.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov111.73 4 109.52 0 109.5224.38/28,615
44.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.110.23 0 110.92 56 110.2325.09/29,514
45.4/VSBENHÁK Ladislav 1954 0 SKVS ČB114.33 2 111.27 0 111.2726.13/30,713
46.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec107.56 4 127.13 0 111.5626.42/31,012
47.10/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus111.86 0 106.30 6 111.8626.72/31,411
48.14/VMLERCH David 1972 3 Klášter.110.98 2 110.58 4 112.9827.84/32,710
49.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.41 0 113.47 2 113.4128.27/33,29
50.9/VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB112.72 2 111.68 2 113.6828.54/33,58
51.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.116.80 0 111.98 2 113.9828.84/33,97
52.3/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha113.74 2 115.94 6 115.7430.60/35,96
53.11/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.19 2 0.00 0 117.1932.05/37,65
54.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor115.29 2 127.71 10 117.2932.15/37,84
55.7/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník115.46 2 0.00 0 117.4632.32/38,03
56.4/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.115.66 4 114.22 4 118.2233.08/38,92
57.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí121.23 0 112.37 58 121.2336.09/42,41
58.8/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV122.39 0 0.00 0 122.3937.25/43,80
59.1/PZPOLLERT Jan 2005 - USK Pha127.60 0 136.36 8 127.6042.46/49,90
60.9/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy128.29 2 122.21 6 128.2143.07/50,60
61.15/VMSMETÁNKA Radek 1976 0 Hubertus123.34 6 126.82 60 129.3444.20/51,90
62.16/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV131.76 58 133.51 6 139.5154.37/63,90
63.17/VMŠESTÁK Jan 1976 0 SKVS ČB129.53 14 140.72 8 143.5358.39/68,60
64.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník154.21 0 148.39 12 154.2169.07/81,10
  URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WEISL Martin 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha102.63 6 98.46 0 98.46 18
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn104.82 0 102.87 2 104.826.36/6,514
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV104.16 4 102.97 2 104.976.51/6,610
4.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice109.70 0 113.29 8 109.7011.24/11,46
5.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec112.28 0 115.26 2 112.2813.82/14,05
6.1/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor118.71 0 112.68 0 112.6814.22/14,44
7.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň118.58 2 113.61 2 115.6117.15/17,43
8.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov132.57 2 113.55 4 117.5519.09/19,42
9.4/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice122.75 10 122.79 2 124.7926.33/26,71
10.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa123.00 52 122.48 4 126.4828.02/28,50
11.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha0.00 0 126.14 6 132.1433.68/34,20
12.3/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha161.83 6 145.87 4 149.8751.41/52,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
95.11 4 93.82 0 93.82 61
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
121.47 8 101.39 2 103.399.57/10,253
3.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
106.30 0 101.55 2 103.559.73/10,445
4.1/VMKUČERA Tomáš
MACHUTA Zdeněk
1970
1964
0 RK Troja
Kralupy
105.20 4 103.42 2 105.4211.60/12,441
5.1/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
101.64 4 102.75 4 105.6411.82/12,637
6.2/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
115.51 2 108.58 2 110.5816.76/17,933
7.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
111.92 2 112.74 2 113.9220.10/21,429
8.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
110.44 4 110.24 6 114.4420.62/22,025
9.3/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
113.89 4 110.99 4 114.9921.17/22,621
10.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
114.98 6 112.21 6 118.2124.39/26,017
11.3/U23BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
119.49 0 121.73 12 119.4925.67/27,413
12.3/VČERVENKA Jaroslav
ČERVENKA Ondřej
1964
1996
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 118.17 4 122.1728.35/30,212
13.4/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
122.34 2 119.14 4 123.1429.32/31,311
14.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.44 4 113.98 52 124.4430.62/32,610
15.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
125.50 0 137.20 6 125.5031.68/33,89
16.1/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
123.23 4 122.38 6 127.2333.41/35,68
17.4/U23Mužíková Tereza
PECHLÁT Hynek
1996
1995
- Su-hoste
SKVS ČB
124.38 4 126.92 56 128.3834.56/36,80
18.2/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
120.98 8 122.27 14 128.9835.16/37,57
19.4/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.62 8 133.32 12 135.6241.80/44,66
20.1/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
135.34 12 122.11 14 136.1142.29/45,15
21.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
143.10 6 144.96 10 149.1055.28/58,94
22.2/ZMŘÍHA Matyáš
KRÁL Adam
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
137.23 12 137.88 58 149.2355.41/59,13
23.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
133.51 16 128.75 62 149.5155.69/59,42
24.3/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
150.44 56 139.57 10 149.5755.75/59,41
25.2/CUBROVÁ Markéta
BAČÁKOVÁ Radka
1997
1983
0 ČSAD Plz
Rakovník
131.69 72 137.13 16 153.1359.31/63,20
26.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana
PŠENIČKA Václav
1998
2001
3 Rakovník
Rakovník
209.10 62 188.54 12 200.54106.72/113,70
27.4/ZSELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
146.41 108 148.00 56 204.00110.18/117,40
  URBÁNEK Matyáš
WEISL Martin
2002
2002
0 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SÝKORA Michal
SÝKORA Tomáš
1989
1992
0 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3