vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích

11.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:40,90 52
2.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:18,7037.80/3,844
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:35,2054.30/5,436
4.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel18:13,9093.00/9,328
5.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:38,50117.60/11,720
6.3/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk19:25,20164.30/16,412
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí19:38,50177.60/17,78
8.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno19:44,50183.60/18,34
9.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.19:56,80195.90/19,63
10.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno19:57,80196.90/19,72
11.2/VSMATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo20:29,10228.20/22,81
12.2/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk20:33,60232.70/23,20
13.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.21:27,70286.80/28,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.16:55,30 46
2.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel17:18,3023.00/2,338
3.1/VMKNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc17:44,3049.00/4,830
4.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc17:53,9058.60/5,822
5.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:54,9059.60/5,918
6. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno18:05,8070.50/6,914
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno18:12,1076.80/7,610
8.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:30,8095.50/9,46
9.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel18:53,90118.60/11,75
10.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc19:08,50133.20/13,14
11.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc19:58,60183.30/18,13
12.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí20:02,90187.60/18,52
13.3/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí20:28,80213.50/21,01
14. ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh20:35,00219.70/21,60
15.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno20:49,00233.70/23,00
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDKDNS 0
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc15:24,10 102
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno16:02,8038.70/4,294
3.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno16:04,9040.80/4,486
4. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž16:17,9053.80/5,878
5.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:39,9075.80/8,270
6.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc16:40,5076.40/8,366
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:58,0093.90/10,262
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí17:09,10105.00/11,458
9.2/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí17:35,80131.70/14,354
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc18:00,30156.20/16,950
11.2/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc18:08,00163.90/17,746
12.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno18:08,40164.30/17,842
13.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno18:08,80164.70/17,838
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:15,00170.90/18,534
15.4/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.18:32,60188.50/20,430
16.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:44,30200.20/21,726
17.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno18:54,20210.10/22,722
18.2/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc18:56,30212.20/23,018
19. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí19:08,50224.40/24,317
20.3/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk19:16,50232.40/25,116
21.6/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště19:16,70232.60/25,215
22.7/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno19:18,40234.30/25,414
23.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk19:31,10247.00/26,713
24.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:39,60255.50/27,612
25.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc19:42,40258.30/28,011
26.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí19:45,00260.90/28,210
27.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc19:51,00266.90/28,99
28.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná19:55,80271.70/29,48
29.8/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:59,80275.70/29,87
30.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:05,70281.60/30,56
31.9/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž20:32,90308.80/33,45
32.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc20:48,20324.10/35,14
33.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž21:31,10367.00/39,73
34.8/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh23:08,10464.00/50,22
35.5/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná25:50,30626.20/67,81
36.6/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná25:52,20628.10/68,00
37.7/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná25:58,10634.00/68,60
38.5/U23BARGEL Radek 1996 2 VS Desná25:59,00634.90/68,70
  STŘECHA Jan 2001 VSDKDNS 0
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0
  ČAMEK Petr 1977 3 Litovel00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:02,30 38
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:49,0046.70/4,930
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
16:49,0046.70/4,930
4.1/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
18:04,70122.40/12,714
5.1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
19:07,20184.90/19,26
6.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
19:31,10208.80/21,72
7.2/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
19:36,60214.30/22,31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3