vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném

30.08.2015   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:52,75 00:50,59 00:50,59 60/123/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:53,13 00:51,54 00:51,540.95/1,953/111/0
3.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:52,18 00:52,00 00:52,001.41/2,847/0/63
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:53,11 00:53,23 00:53,112.52/5,042/99/0
5. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:53,65 01:12,55 00:53,653.06/6,038/87/0
6.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:54,75 00:59,45 00:54,754.16/8,234/75/0
7.4/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:56,47 00:55,42 00:55,424.83/9,531/63/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:55,83 01:00,11 00:55,835.24/10,428/51/0
9.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:58,60 00:55,96 00:55,965.37/10,625/39/0
10.1/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:56,61 00:58,31 00:56,616.02/11,922/27/0
11.2/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:56,76 00:57,62 00:56,766.17/12,220/0/51
12.3/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:13,85 00:56,79 00:56,796.20/12,318/0/39
13. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.00:57,66 00:58,60 00:57,667.07/14,016/21/0
14. JIRKA David 1985 2 Č.Kruml.00:57,79 00:57,85 00:57,797.20/14,214/15/0
15. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:00,14 00:59,27 00:59,278.68/17,212/0/27
16.1/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:03,95 00:59,45 00:59,458.86/17,510/9/0
17.2/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:02,10 01:00,19 01:00,199.60/19,09/3/0
18.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:02,81 01:05,75 01:02,8112.22/24,28/0/15
19.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:02,92 00:00,00 01:02,9212.33/24,47/0/3
20.3/DMŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:04,52 00:00,00 01:04,5213.93/27,56/2/0
21.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:05,86 01:06,37 01:05,8615.27/30,25/0/2
22.4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:08,81 01:13,31 01:08,8118.22/36,04/1/0
23.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk01:13,76 01:10,99 01:10,9920.40/40,33/0/1
24.1/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.01:16,96 01:31,38 01:16,9626.37/52,12/0/0
25. VESELÝ Petr 1976 2 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993549.40/7.016,00/0/0
26. LISICKÝ David 1981 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993549.40/7.016,00/0/0
27. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993549.40/7.016,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:54,40 01:11,06 00:54,40 60/0/85
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:55,49 00:56,32 00:55,491.09/2,053/55/0
3.2/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:55,89 01:02,73 00:55,891.49/2,747/0/73
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:59,15 00:56,09 00:56,091.69/3,142/0/61
5.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:56,18 01:04,77 00:56,181.78/3,338/43/0
6.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:56,76 00:57,56 00:56,762.36/4,334/0/49
7.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:01,89 00:58,44 00:58,444.04/7,431/31/0
8.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno02:10,57 00:59,28 00:59,284.89/9,028/0/37
9.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.01:02,86 00:59,61 00:59,615.21/9,625/0/25
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:03,44 01:00,94 01:00,946.54/12,022/0/19
11.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel01:01,94 01:01,00 01:01,006.60/12,120/0/13
12.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:02,76 01:01,12 01:01,126.72/12,418/0/7
13.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:22,86 01:03,17 01:03,178.77/16,116/19/0
14.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.01:06,61 01:09,74 01:06,6112.21/22,414/7/0
15.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:11,50 01:07,34 01:07,3412.94/23,812/1/0
16.6/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:54,90 00:00,00 01:54,9060.50/111,210/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:49,26 00:48,26 00:48,26 75/135/0
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:50,03 01:31,14 00:50,031.77/3,768/123/0
3. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:51,38 00:50,20 00:50,201.94/4,062/0/118
4.1/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:51,05 00:52,45 00:51,052.79/5,857/111/0
5.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:51,13 00:51,27 00:51,132.87/5,953/0/106
6.2/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:54,30 00:51,41 00:51,413.15/6,549/0/94
7.3/U23TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.00:56,59 00:51,49 00:51,493.23/6,746/99/0
8.3/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz00:53,07 00:51,51 00:51,513.25/6,743/87/0
9.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:52,09 00:51,83 00:51,833.57/7,440/0/82
10.4/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:53,22 00:52,22 00:52,223.96/8,237/75/0
11.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:53,00 00:52,23 00:52,233.97/8,235/63/0
12.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:52,42 00:56,52 00:52,424.16/8,633/57/0
13.5/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:00,00 00:52,49 00:52,494.23/8,831/0/70
14.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,00 00:56,08 00:53,004.74/9,829/51/0
15.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:53,71 00:56,13 00:53,715.45/11,327/45/0
16.6/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha00:54,16 00:00,00 00:54,165.90/12,225/39/0
17.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:54,25 00:54,74 00:54,255.99/12,423/33/0
18.6/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:55,50 00:54,54 00:54,546.28/13,021/0/58
19.3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:56,01 00:54,55 00:54,556.29/13,019/27/0
20.7/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:55,31 00:55,95 00:55,317.05/14,617/0/52
21. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:55,85 01:34,95 00:55,857.59/15,715/0/46
22.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:57,11 00:55,95 00:55,957.69/15,914/21/0
23.4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:56,93 00:58,76 00:56,938.67/18,013/0/40
24.5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:13,05 00:57,60 00:57,609.34/19,412/15/0
25.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:58,46 00:57,96 00:57,969.70/20,111/9/0
26.7/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc01:03,97 00:59,12 00:59,1210.86/22,510/0/34
27.1/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.01:04,32 00:59,59 00:59,5911.33/23,59/3/0
28.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:01,15 00:59,69 00:59,6911.43/23,78/0/28
29.8/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:59,91 01:05,15 00:59,9111.65/24,17/0/22
30.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:02,18 01:09,28 01:02,1813.92/28,86/0/16
31.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno01:02,51 03:00,26 01:02,5114.25/29,55/0/10
32.9/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:03,33 01:03,31 01:03,3115.05/31,24/2/0
33.3/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,78 01:28,32 01:03,7815.52/32,23/1/0
34.4/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:04,92 01:06,77 01:04,9216.66/34,52/0/4
35.5/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk01:05,12 01:08,31 01:05,1216.86/34,91/0/3
36.6/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:11,57 01:13,12 01:11,5723.32/48,30/0/2
37.7/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:32,49 00:00,00 01:32,4944.23/91,60/0/1
38. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993551.73/7.359,60/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:51,30 00:51,09 00:51,09 60/0/57
2.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:52,65 00:53,84 00:52,651.56/3,153/117/45
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,72 00:52,84 00:52,841.75/3,447/105/0
4. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:53,80 01:01,55 00:53,802.71/5,342/93/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:53,93 00:54,70 00:53,932.84/5,638/81/0
6.1/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
00:57,08 00:54,17 00:54,173.08/6,034/0/33
7.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:55,39 00:54,94 00:54,943.85/7,531/0/21
8. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,45 00:55,09 00:55,094.00/7,828/69/0
9.2/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:04,82 00:55,72 00:55,724.63/9,125/57/0
10. KEJKLÍČEK Tomáš
JÍLEK Jan
1980
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
00:58,74 00:56,56 00:56,565.47/10,722/45/0
11.3/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
01:00,81 00:58,33 00:58,337.24/14,220/0/9
12. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:58,48 00:59,18 00:58,487.39/14,518/0/3
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
00:59,11 00:59,15 00:59,118.02/15,716/33/0
14.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:59,19 01:16,05 00:59,198.10/15,914/0/2
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:59,32 00:00,00 00:59,328.23/16,112/21/0
16.2/DMŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
01:00,67 00:59,83 00:59,838.74/17,110/9/0
17.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:00,99 00:00,00 01:00,999.90/19,49/3/0
18.4/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
3 Pardub.
Šumperk
01:01,73 01:05,53 01:01,7310.64/20,88/2/1
19.4/DMVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:07,12 01:40,89 01:07,1216.03/31,47/1/0
20. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,993548.90/6.946,40/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:05,69 01:00,11 01:00,11 60/36/0
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:12,22 01:02,75 01:02,752.64/4,453/0/8
3.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:09,24 01:06,28 01:06,286.18/10,347/0/2
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:00,00 01:08,44 01:08,448.33/13,942/0/1
5.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.01:12,13 01:15,66 01:12,1312.02/20,038/24/0
6.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:17,81 01:45,03 01:17,8117.70/29,434/12/0
7. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993539.88/5.889,00/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3