vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu v Brandýse

05.09.2015   USD v Brandýse nad Labem
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB96.90 2 95.62 2 97.62 -
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.99.09 0 99.93 6 99.091.47/1,5-
3.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec104.06 0 102.99 0 102.995.37/5,5-
4.4/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB104.39 0 115.86 12 104.396.77/6,9-
5.5/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.91 8 102.25 4 106.258.63/8,8-
6.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice104.37 8 104.61 2 106.618.99/9,2-
7.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.10 0 106.13 2 108.1310.51/10,8-
8.8/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha107.17 2 111.32 6 109.1711.55/11,8-
9.9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk103.26 6 109.08 8 109.2611.64/11,9-
10.10/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB106.25 4 117.30 4 110.2512.63/12,9-
11.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha112.51 0 108.70 2 110.7013.08/13,4-
12.11/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha102.77 8 105.73 12 110.7713.15/13,5-
13.12/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.105.14 52 108.31 4 112.3114.69/15,0-
14.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice138.40 10 111.01 2 113.0115.39/15,8-
15.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí109.52 4 121.11 50 113.5215.90/16,3-
16.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha114.45 0 122.36 6 114.4516.83/17,2-
17.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.64 8 115.33 0 115.3317.71/18,1-
18.3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc116.65 0 115.83 0 115.8318.21/18,7-
19.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha115.30 2 116.92 6 117.3019.68/20,2-
20.17/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.49 4 117.81 4 117.4919.87/20,4-
21.18/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak121.79 2 117.80 0 117.8020.18/20,7-
22.19/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand111.89 6 116.02 6 117.8920.27/20,8-
23.20/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.110.10 8 107.37 14 118.1020.48/21,0-
24.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.01 0 118.39 2 120.3922.77/23,3-
25.21/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn116.69 108 116.79 4 120.7923.17/23,7-
26.22/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha120.06 4 117.95 4 121.9524.33/24,9-
27.23/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc120.83 4 116.54 8 124.5426.92/27,6-
28.24/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha147.12 8 121.45 4 125.4527.83/28,5-
29.25/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc118.83 10 117.93 8 125.9328.31/29,0-
30.26/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk117.99 8 133.18 10 125.9928.37/29,1-
31.27/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand114.09 12 116.91 10 126.0928.47/29,2-
32.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice140.30 10 124.11 2 126.1128.49/29,2-
33.28/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB119.59 12 120.13 6 126.1328.51/29,2-
34.6/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy126.13 58 123.52 4 127.5229.90/30,6-
35.29/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc122.44 6 119.62 8 127.6230.00/30,7-
36.30/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky138.38 4 125.40 8 133.4035.78/36,7-
37.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand145.25 14 130.03 4 134.0336.41/37,3-
38.8/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk126.29 8 129.43 8 134.2936.67/37,6-
39.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha133.35 2 131.85 4 135.3537.73/38,6-
40.10/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor132.69 54 122.70 14 136.7039.08/40,0-
41.11/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha130.79 6 169.00 6 136.7939.17/40,1-
42.31/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk131.29 6 147.76 164 137.2939.67/40,6-
43.32/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk146.38 22 131.98 8 139.9842.36/43,4-
44.12/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm147.84 18 131.08 10 141.0843.46/44,5-
45.13/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn135.79 6 144.50 8 141.7944.17/45,2-
46.14/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB131.83 14 134.03 8 142.0344.41/45,5-
47.15/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava141.58 6 135.50 8 143.5045.88/47,0-
48.16/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy144.93 4 137.07 12 148.9351.31/52,6-
49.33/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava125.19 72 133.20 16 149.2051.58/52,8-
50.17/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc126.47 108 142.95 8 150.9553.33/54,6-
51.34/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc139.68 12 139.81 58 151.6854.06/55,4-
52.18/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc188.03 204 153.37 4 157.3759.75/61,2-
53.19/ZMKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy149.58 8 1.00 999 157.5859.96/61,4-
54.35/ZSFUCHS Matouš 2002 Jablonec1.00 999 144.89 14 158.8961.27/62,8-
55.20/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB143.85 54 149.96 10 159.9662.34/63,9-
56.36/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc157.85 4 137.91 56 161.8564.23/65,8-
57.21/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice156.24 116 151.89 10 161.8964.27/65,8-
58.22/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc157.59 6 169.50 4 163.5965.97/67,6-
59.37/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk157.37 8 162.77 10 165.3767.75/69,4-
60.23/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc199.02 62 164.10 8 172.1074.48/76,3-
61.38/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov230.89 14 163.44 10 173.4475.82/77,7-
62.24/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.152.53 56 178.90 16 194.9097.28/99,7-
63.25/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB152.96 210 201.45 4 205.45107.83/110,5-
64.39/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk171.71 68 152.68 60 212.68115.06/117,9-
65.40/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž148.53 70 152.97 64 216.97119.35/122,3-
66.26/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky183.57 118 161.73 62 223.73126.11/129,2-
67.41/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.204.54 20 287.49 68 224.54126.92/130,0-
68.27/ZMJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky181.65 160 162.34 66 228.34130.72/133,9-
69.42/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy172.47 62 1.00 999 234.47136.85/140,2-
70.28/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno225.13 168 179.62 60 239.62142.00/145,5-
71.43/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK134.88 110 148.84 158 244.88147.26/150,9-
72.29/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha155.04 110 170.31 208 265.04167.42/171,5-
73.30/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná161.73 114 191.65 112 275.73178.11/182,5-
74.31/ZMJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha1.00 999 164.84 114 278.84181.22/185,6-
75.44/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm210.52 122 165.79 114 279.79182.17/186,6-
76.32/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice173.83 114 171.82 160 287.83190.21/194,8-
77.33/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.195.96 168 181.86 112 293.86196.24/201,0-
78.34/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc186.65 112 201.45 162 298.65201.03/205,9-
79.35/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná202.84 118 1.00 999 320.84223.22/228,7-
80.45/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto178.03 162 173.03 158 331.03233.41/239,1-
81.46/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň169.24 370 175.45 168 343.45245.83/251,8-
82.47/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.4.00 999 135.92 210 345.92248.30/254,4-
83.48/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky1.00 999 162.72 214 376.72279.10/285,9-
84.36/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn172.50 210 198.65 262 382.50284.88/291,8-
85.37/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž180.33 260 166.40 222 388.40290.78/297,9-
86.38/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha234.82 220 200.62 218 418.62321.00/328,8-
87.49/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc1.00 999 191.25 270 461.25363.63/372,5-
88.39/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň285.33 218 242.61 312 503.33405.71/415,6-
89.40/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc160.43 466 168.79 368 536.79439.17/449,9-
90.41/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná1.00 999 241.28 352 593.28495.66/507,7-
91.42/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov1.00 999 158.38 456 614.38516.76/529,4-
  VALENTA Petr 2001 Štětí1.00 999 1.00 999 999.00 -
  BUDÁK David 2003 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 -
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno114.18 2 112.97 4 116.18 -
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava124.59 6 125.25 2 127.2511.07/9,5-
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc145.48 10 133.90 0 133.9017.72/15,3-
4.3/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha129.98 8 121.08 56 137.9821.80/18,8-
5.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc141.46 8 134.17 6 140.1723.99/20,6-
6.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí144.15 6 136.90 8 144.9028.72/24,7-
7.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk145.78 12 186.55 8 157.7841.60/35,8-
8.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa160.31 10 157.90 8 165.9049.72/42,8-
9.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc163.99 54 157.49 10 167.4951.31/44,2-
10.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno163.43 6 181.03 8 169.4353.25/45,8-
11.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha216.26 160 162.46 10 172.4656.28/48,4-
12.8/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava259.71 4 205.34 12 217.34101.16/87,1-
13.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava172.01 64 225.18 12 236.01119.83/103,1-
14.6/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec192.30 58 156.40 114 250.30134.12/115,4-
15.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha164.78 106 155.34 106 261.34145.16/124,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
3 KK Brand
KK Brand
148.34 56 131.91 10 141.91 -
2.2/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
150.84 8 133.41 10 143.411.50/1,1-
3.3/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
155.55 6 139.31 12 151.319.40/6,6-
4.4/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
162.10 56 144.30 14 158.3016.39/11,5-
5.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
151.50 12 167.70 164 163.5021.59/15,2-
6.2/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
159.32 16 158.34 506 175.3233.41/23,5-
7.5/ZSŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
159.35 16 1.00 999 175.3533.44/23,6-
8.6/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
211.06 112 179.48 14 193.4851.57/36,3-
9.3/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
189.74 66 177.71 68 245.71103.80/73,1-
10.4/ZMŠEDIVÝ Jan
STANOVSKÝ Jakub
2003
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
184.07 214 4.00 999 398.07256.16/180,5-
11.5/ZMKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
123.97 754 169.25 362 531.25389.34/274,4-
12.7/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
1.00 999 183.37 356 539.37397.46/280,1-
  PAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.105.76 8 102.52 4 106.52 -
2.2/ZSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc110.62 0 114.00 6 110.624.10/3,8-
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.113.22 4 111.28 0 111.284.76/4,5-
4.4/ZSURBAN Daniel 2001 2 Šumperk111.71 4 112.29 4 115.719.19/8,6-
5.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha123.60 0 134.66 2 123.6017.08/16,0-
6.5/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc130.93 8 128.50 0 128.5021.98/20,6-
7.6/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha123.05 6 124.83 6 129.0522.53/21,2-
8.7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk146.16 16 127.84 2 129.8423.32/21,9-
9.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha145.05 8 126.46 4 130.4623.94/22,5-
10.8/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha129.61 4 168.82 56 133.6127.09/25,4-
11.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc135.27 2 129.92 4 133.9227.40/25,7-
12.9/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.141.31 6 141.00 4 145.0038.48/36,1-
13.4/ZMWENDL Samuel 2003 Horš.Týn139.14 10 161.23 4 149.1442.62/40,0-
14.5/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc143.88 6 144.65 8 149.8843.36/40,7-
15.6/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk141.56 14 161.15 6 155.5649.04/46,0-
16.7/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov162.28 60 152.32 10 162.3255.80/52,4-
17.8/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand147.13 158 159.74 6 165.7459.22/55,6-
18.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha163.50 10 147.20 60 173.5066.98/62,9-
19.11/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava162.65 68 166.36 58 224.36117.84/110,6-
20.12/ZSREJMAN Petr 2001 3 KVS HK166.23 116 174.07 68 242.07135.55/127,3-
21.13/ZSHALA Jiří 2002 Olomouc138.40 206 145.99 106 251.99145.47/136,6-
22.9/ZMMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.155.96 124 157.15 172 279.96173.44/162,8-
23.10/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava232.75 164 152.20 358 396.75290.23/272,5-
24.11/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm174.60 308 207.51 508 482.60376.08/353,1-
  HARTL Jakub 2004 Horš.Týn1.00 999 1.00 999 999.00 -
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 -
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice99.13 2 101.59 2 101.13 -
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno104.63 2 108.48 8 106.635.50/5,4-
3.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec106.60 2 109.73 2 108.607.47/7,4-
4.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava112.28 6 105.82 4 109.828.69/8,6-
5.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava108.25 2 109.30 4 110.259.12/9,0-
6.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí114.38 4 113.32 2 115.3214.19/14,0-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc120.19 0 118.25 0 118.2517.12/16,9-
8.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha111.15 8 116.74 4 119.1518.02/17,8-
9.8/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha123.29 0 119.91 2 121.9120.78/20,5-
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc120.96 10 119.31 4 123.3122.18/21,9-
11.3/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak142.71 8 116.84 8 124.8423.71/23,4-
12.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor119.96 6 126.90 56 125.9624.83/24,6-
13.10/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice124.22 6 123.30 4 127.3026.17/25,9-
14.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava140.71 6 122.20 6 128.2027.07/26,8-
15.11/ZSFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa124.95 8 122.49 60 132.9531.82/31,5-
16.12/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí161.72 58 124.41 10 134.4133.28/32,9-
17.13/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk125.78 10 141.62 6 135.7834.65/34,3-
18.14/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky152.10 8 125.89 12 137.8936.76/36,3-
19.5/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha132.89 6 141.30 62 138.8937.76/37,3-
20.6/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc132.32 8 130.72 10 140.3239.19/38,8-
21.15/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava136.21 6 140.18 54 142.2141.08/40,6-
22.7/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy160.52 6 139.32 8 147.3246.19/45,7-
23.8/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy143.61 6 154.94 10 149.6148.48/47,9-
24.9/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha137.16 14 151.00 106 151.1650.03/49,5-
25.16/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa145.34 8 152.89 4 153.3452.21/51,6-
26.17/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand137.62 18 143.22 12 155.2254.09/53,5-
27.18/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand151.42 14 181.38 114 165.4264.29/63,6-
28.19/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno152.83 64 158.86 8 166.8665.73/65,0-
29.20/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand169.65 10 199.52 58 179.6578.52/77,6-
30.21/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK168.87 12 178.12 108 180.8779.74/78,8-
31.22/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky183.28 68 202.53 18 220.53119.40/118,1-
32.10/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy191.93 166 182.46 68 250.46149.33/147,7-
33.23/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov163.68 260 180.82 164 344.82243.69/241,0-
34.11/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB1.00 999 163.47 208 371.47270.34/267,3-
35.12/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa188.93 304 143.55 408 492.93391.80/387,4-
36.13/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.238.54 360 243.49 266 509.49408.36/403,8-
37.14/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.172.51 506 204.68 406 610.68509.55/503,9-
38.15/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc352.44 314 1.00 999 666.44565.31/559,0-
  ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3