vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

10.07.2016   řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha111.99 2 113.67 0 113.67 80
2. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy119.72 2 117.69 0 117.694.02/3,572
3.1/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor125.28 2 116.74 2 118.745.07/4,568
4.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.118.87 0 121.91 0 118.875.20/4,664
5.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV122.92 0 128.72 0 122.929.25/8,160
6.4/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus125.02 0 125.19 0 125.0211.35/10,056
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek123.97 2 125.72 0 125.7212.05/10,652
8. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek128.14 0 131.06 2 128.1414.47/12,748
9.1/U23HABICH Karel 1994 3 VS Tábor127.95 2 126.80 2 128.8015.13/13,344
10.1/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak130.89 0 129.44 0 129.4415.77/13,940
11.5/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn131.56 0 129.56 0 129.5615.89/14,036
12.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha130.32 0 131.98 0 130.3216.65/14,632
13.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.51 0 132.04 0 132.0418.37/16,228
14.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB132.33 0 133.18 0 132.3318.66/16,427
15.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice171.97 4 133.53 0 133.5319.86/17,526
16.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor140.42 4 133.79 0 133.7920.12/17,725
17.2/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB136.39 0 134.38 0 134.3820.71/18,224
18.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.68 0 133.58 2 134.6821.01/18,523
19.3/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor135.94 0 141.24 4 135.9422.27/19,622
20.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor141.68 0 136.00 0 136.0022.33/19,621
21.2/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L135.15 2 1.00 999 137.1523.48/20,720
22.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB138.80 0 137.50 0 137.5023.83/21,019
23.1/DMMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha138.45 0 141.79 0 138.4524.78/21,818
24. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB142.70 0 4.00 999 142.7029.03/25,517
25.1/DSVYBULKA Jakub 1998 Kralupy143.07 0 142.61 2 143.0729.40/25,916
26.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník143.66 2 143.28 0 143.2829.61/26,015
27.3/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov141.43 2 145.75 0 143.4329.76/26,214
28.4/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha145.58 4 142.00 2 144.0030.33/26,713
29.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.146.57 4 144.47 0 144.4730.80/27,112
30.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov157.02 2 146.12 0 146.1232.45/28,511
31.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn150.38 2 150.56 0 150.5636.89/32,510
32.7/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor149.89 2 151.48 0 151.4837.81/33,39
33.2/DSKRČ Ladislav 1999 Dukla B.151.89 0 4.00 999 151.8938.22/33,68
34.5/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor152.41 0 150.50 2 152.4138.74/34,17
35.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB150.84 2 153.87 4 152.8439.17/34,56
36.5/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov155.23 2 151.86 2 153.8640.19/35,45
37.6/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn155.38 2 156.51 0 156.5142.84/37,74
38.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy155.61 4 158.81 0 158.8145.14/39,73
39.6/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB163.72 0 159.03 0 159.0345.36/39,92
40.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy166.62 4 158.70 2 160.7047.03/41,41
41.7/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník161.70 2 161.44 2 163.4449.77/43,80
42.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak165.08 2 169.63 0 167.0853.41/47,00
43.2/DMKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.172.81 0 168.13 4 172.1358.46/51,40
44.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy188.23 4 172.51 4 176.5162.84/55,30
45.7/ZSMÍL Jakub 2003 Trutnov200.40 6 175.65 8 183.6569.98/61,60
46.1/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor193.80 4 189.60 10 197.8084.13/74,00
47.8/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.211.03 4 198.70 2 200.7087.03/76,60
48.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.213.57 0 201.52 14 213.5799.90/87,90
49.2/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice290.18 4 373.33 8 294.18180.51/158,80
  ČEKAL Josef 1970 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor122.01 0 121.38 0 121.38 63
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy123.42 0 123.26 2 123.422.04/1,759
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV125.40 0 124.49 0 124.493.11/2,655
4. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav126.95 0 124.91 0 124.913.53/2,951
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor127.29 4 123.55 4 127.556.17/5,147
6. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB128.65 0 127.62 0 127.626.24/5,143
7.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha133.51 2 128.70 0 128.707.32/6,039
8.2/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.11 0 132.66 2 129.117.73/6,435
9.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand133.65 0 129.85 0 129.858.47/7,031
10.2/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec130.14 0 128.61 2 130.148.76/7,227
11.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand128.53 2 127.41 8 130.539.15/7,526
12.4/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy128.55 2 135.11 6 130.559.17/7,625
13. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak131.84 0 133.63 0 131.8410.46/8,624
14.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav135.44 0 135.23 0 135.2313.85/11,423
15.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy134.32 2 133.26 2 135.2613.88/11,422
16.3/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand133.32 2 134.62 2 135.3213.94/11,521
17.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand135.39 0 138.30 4 135.3914.01/11,520
18.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.139.71 0 136.73 0 136.7315.35/12,619
19.2/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.19 0 137.45 2 139.1917.81/14,718
20. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz138.83 2 139.57 0 139.5718.19/15,017
21.3/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB146.59 0 141.51 0 141.5120.13/16,616
22.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha143.95 0 147.83 0 143.9522.57/18,615
23.4/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand137.41 8 143.61 6 145.4124.03/19,814
24.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice147.58 54 146.04 2 148.0426.66/22,00
25.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.148.10 0 161.54 6 148.1026.72/22,013
26.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň148.17 0 146.21 4 148.1726.79/22,112
27.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník147.50 4 146.44 2 148.4427.06/22,311
28.7/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.150.20 4 148.94 0 148.9427.56/22,710
29.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy148.28 2 152.49 2 150.2828.90/23,89
30.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak148.42 4 150.60 0 150.6029.22/24,18
31. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy150.71 0 154.80 2 150.7129.33/24,27
32.5/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.149.19 6 149.63 4 153.6332.25/26,66
33.10/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB152.96 4 161.52 50 156.9635.58/29,35
34.11/ZSPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha153.47 4 149.53 8 157.4736.09/29,74
35.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.153.91 6 154.28 4 158.2836.90/30,43
36.12/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav159.96 6 158.60 6 164.6043.22/35,62
37.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice156.18 10 166.68 6 166.1844.80/36,91
38.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy153.43 14 154.25 12 166.2544.87/37,00
39.13/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav181.52 4 158.44 8 166.4445.06/37,10
40.3/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB169.69 2 165.22 4 169.2247.84/39,40
41.6/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak172.85 6 174.54 4 178.5457.16/47,10
42.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy186.91 6 173.00 6 179.0057.62/47,50
43.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB176.64 4 176.09 4 180.0958.71/48,40
44.6/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor183.61 6 174.56 8 182.5661.18/50,40
45.7/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha208.73 6 194.95 2 196.9575.57/62,30
46.6/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek246.66 8 243.00 2 245.00123.62/101,80
47.7/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha256.00 62 280.06 12 292.06170.68/140,60
  POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
121.24 0 118.31 0 118.31 36
2.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Klatovy
Klatovy
149.62 0 146.74 0 146.7428.43/24,028
3.2/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
144.91 2 149.23 0 146.9128.60/24,224
4. PRINC Rudolf
KUNA Jan
1970
1990
Ot.Strak
SKVS ČB
163.08 10 149.32 0 149.3231.01/26,220
5.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
152.19 2 149.42 0 149.4231.11/26,316
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.04 52 153.46 2 155.4637.15/31,412
7. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
153.40 8 152.73 4 156.7338.42/32,58
8.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
161.57 2 159.54 4 163.5445.23/38,27
9. VAŇKOVÁ Klára
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2001
1989
3 VS Tábor
VS Tábor
168.95 8 164.27 4 168.2749.96/42,26
10.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
164.47 106 165.39 6 171.3953.08/44,95
11.1/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
168.25 4 170.54 6 172.2553.94/45,64
12.2/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
185.31 4 175.74 0 175.7457.43/48,53
13.2/ZSMACHUTOVÁ Iva
HRDLIČKOVÁ Sára
2003
2003
Kralupy
Kralupy
181.70 6 181.84 8 187.7069.39/58,72
14.3/ZSŠEDIVÝ Jan
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
184.69 6 194.93 8 190.6972.38/61,21
15.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina
TESAŘOVÁ Hana
2005
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
188.59 16 185.37 8 193.3775.06/63,40
16.1/DSBAUEROVÁ Markéta
MANOVÁ Štěpánka
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
189.36 8 200.87 4 197.3679.05/66,80
17.4/ZSKOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
184.49 14 204.79 68 198.4980.18/67,80
18.2/ZMPOLLERT Jáchym
JIRAS Filip
2004
2005
3 USK Pha
USK Pha
180.42 20 4.00 999 200.4282.11/69,40
  JANČOVÁ Monika
HOŠKOVÁ Kateřina
1992
1985
Dukla B.
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip
POHANKA Vítek
2000
2000
2 ČSAD Plz
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.50 2 99.02 0 99.02 174
2. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.83 0 104.47 0 103.834.81/4,9166
3. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice107.46 2 104.96 0 104.965.94/6,0162
4.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.33 0 105.64 2 107.338.31/8,4158
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.70 0 107.36 0 107.368.34/8,4154
6.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice108.95 2 105.41 2 107.418.39/8,5150
7.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz108.68 0 108.55 2 108.689.66/9,8146
8.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.110.67 2 110.24 0 110.2411.22/11,3142
9. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor110.55 4 110.76 0 110.7611.74/11,9138
10. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice113.92 6 109.16 2 111.1612.14/12,3134
11.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice114.57 0 113.76 0 113.7614.74/14,9130
12. KUNA Jan 1990 SKVS ČB114.31 0 115.24 2 114.3115.29/15,4126
13.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz117.71 0 114.53 0 114.5315.51/15,7122
14.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.23 0 115.52 0 115.5216.50/16,7118
15.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.16 0 115.76 2 116.1617.14/17,3114
16.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz119.34 0 116.25 0 116.2517.23/17,4110
17.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz110.67 50 112.58 4 116.5817.56/17,7106
18.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.47 4 115.74 2 117.7418.72/18,9102
19.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy119.32 2 117.78 0 117.7818.76/18,998
20.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.121.46 2 118.07 0 118.0719.05/19,294
21.3/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha120.80 0 118.10 0 118.1019.08/19,390
22.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.08 2 118.17 0 118.1719.15/19,386
23.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor120.64 2 118.32 0 118.3219.30/19,582
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy120.83 0 117.80 2 119.8020.78/21,078
25.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.123.23 0 120.95 0 120.9521.93/22,174
26.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice121.94 0 121.05 0 121.0522.03/22,270
27.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov127.59 2 120.39 2 122.3923.37/23,666
28.1/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky129.87 2 124.23 0 124.2325.21/25,565
29.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice129.94 2 124.32 0 124.3225.30/25,664
30.2/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak122.48 2 132.87 2 124.4825.46/25,763
31.9/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy125.93 0 124.91 0 124.9125.89/26,162
32. KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy113.94 52 121.80 4 125.8026.78/27,061
33.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.48 0 126.44 0 126.4427.42/27,760
34.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.70 2 126.64 0 126.6427.62/27,959
35.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice126.60 2 125.18 2 127.1828.16/28,458
36.4/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky128.82 4 128.34 0 128.3429.32/29,657
37.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB136.82 2 129.34 0 129.3430.32/30,656
38.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz126.47 4 128.37 6 130.4731.45/31,855
39.10/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov132.84 0 131.14 0 131.1432.12/32,454
40.3/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor136.64 4 129.17 2 131.1732.15/32,553
41.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand130.01 2 135.49 4 132.0132.99/33,352
42.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy131.85 2 132.38 0 132.3833.36/33,751
43.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand134.46 2 133.36 0 133.3634.34/34,750
44.7/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB131.85 2 132.90 2 133.8534.83/35,249
45.5/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand134.38 0 134.00 0 134.0034.98/35,348
46.11/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag136.07 2 132.37 2 134.3735.35/35,747
47.6/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice138.82 4 134.50 0 134.5035.48/35,846
48.7/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky139.93 0 134.82 0 134.8235.80/36,245
49.5/DMKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.141.95 6 134.06 2 136.0637.04/37,444
50.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha134.91 2 134.13 2 136.1337.11/37,543
51.12/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň136.16 0 136.25 2 136.1637.14/37,542
52.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky140.88 0 134.20 2 136.2037.18/37,541
53.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.139.02 6 136.83 0 136.8337.81/38,240
54.9/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak149.01 52 137.17 0 137.1738.15/38,539
55.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB137.13 6 137.96 0 137.9638.94/39,338
56.8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.136.39 2 141.17 0 138.3939.37/39,837
57.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak142.84 0 138.48 0 138.4839.46/39,936
58.3/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak136.05 4 4.00 999 140.0541.03/41,435
59.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice140.05 6 138.45 2 140.4541.43/41,80
60.8/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy139.62 4 136.73 4 140.7341.71/42,134
61.9/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov138.93 2 138.83 2 140.8341.81/42,233
62.10/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.148.08 6 141.12 0 141.1242.10/42,532
63.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec142.54 52 141.64 0 141.6442.62/43,031
64.6/DMJAHODA Martin 2001 3 USK Pha140.03 2 143.71 2 142.0343.01/43,430
65.9/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand144.58 52 140.88 2 142.8843.86/44,329
66.10/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor143.55 0 146.27 6 143.5544.53/45,028
67.10/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak140.46 6 137.66 6 143.6644.64/45,127
68.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB144.11 0 146.19 2 144.1145.09/45,526
69.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek145.56 10 142.56 2 144.5645.54/46,025
70.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.143.69 2 143.79 4 145.6946.67/47,124
71.11/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov144.14 2 145.16 8 146.1447.12/47,623
72.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník142.64 50 142.56 4 146.5647.54/48,022
73.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor146.12 2 145.43 2 147.4348.41/48,921
74.8/VSHEGER Miroslav 1955 Rakovník157.76 0 147.85 0 147.8548.83/49,320
75.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.153.41 2 149.26 0 149.2650.24/50,719
76.12/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov144.73 8 145.39 4 149.3950.37/50,918
77.12/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice150.34 10 149.67 0 149.6750.65/51,217
78.10/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz149.29 4 151.43 0 151.4352.41/52,916
79.2/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor149.51 2 153.96 2 151.5152.49/53,00
80.13/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha146.07 10 147.54 4 151.5452.52/53,015
81.13/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.152.50 2 151.95 0 151.9552.93/53,514
82.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha145.38 8 155.38 10 153.3854.36/54,913
83.14/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn149.84 4 159.73 4 153.8454.82/55,412
84.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice150.57 4 4.00 999 154.5755.55/56,111
85.15/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy166.24 8 153.32 2 155.3256.30/56,910
86.16/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov155.46 8 153.49 2 155.4956.47/57,09
87.11/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz168.70 4 154.54 2 156.5457.52/58,18
88.17/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice158.10 8 156.11 2 158.1159.09/59,77
89.15/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor156.25 2 152.42 6 158.2559.23/59,86
90.15/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky160.37 8 154.66 4 158.6659.64/60,25
91.18/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand157.10 6 157.64 2 159.6460.62/61,24
92.7/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.158.45 2 157.88 4 160.4561.43/62,03
93.3/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor162.52 8 159.86 2 161.8662.84/63,50
94.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice167.15 4 160.51 2 162.5163.49/64,10
95.19/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand167.21 0 163.24 2 165.2466.22/66,92
96.5/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice163.30 2 165.16 6 165.3066.28/66,90
97.12/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.174.64 0 171.86 0 171.8672.84/73,61
98.20/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice172.17 14 163.97 8 171.9772.95/73,70
99.16/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.165.55 8 164.55 65 173.5574.53/75,30
100.21/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice167.82 6 169.77 4 173.7774.75/75,50
101.8/DMMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak186.80 6 173.03 2 175.0376.01/76,80
102.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak183.81 0 174.37 4 178.3779.35/80,10
103.22/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha174.47 4 169.80 10 178.4779.45/80,20
104.6/PZČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha167.55 12 188.75 14 179.5580.53/81,30
105.23/ZMČMEJREK Cyril 2004 USK Pha175.21 8 172.38 8 180.3881.36/82,20
106.7/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha184.89 4 179.78 2 181.7882.76/83,60
107.24/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB181.51 2 197.77 2 183.5184.49/85,30
108.25/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB176.21 10 177.78 6 183.7884.76/85,60
109.17/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.178.41 6 175.07 12 184.4185.39/86,20
110.8/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy173.03 12 173.02 12 185.0286.00/86,90
111.26/ZMSTRASSER Marek 2004 L.Žatec185.21 0 182.87 4 185.2186.19/87,00
112.27/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy186.41 2 217.10 12 188.4189.39/90,30
113.9/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec186.03 4 195.49 8 190.0391.01/91,90
114.10/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha1.00 999 180.43 12 192.4393.41/94,30
115.11/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.193.99 4 187.32 8 195.3296.30/97,30
116.12/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice197.83 4 194.28 2 196.2897.26/98,20
117.13/PZNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.200.30 6 199.30 4 203.30104.28/105,30
118.14/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz200.94 4 186.97 54 204.94105.92/107,00
119.28/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha209.28 210 201.81 10 211.81112.79/113,90
120.29/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice209.35 6 196.54 16 212.54113.52/114,60
121.16/PZMÍKA Hynek 2006 Soběslav209.38 4 205.16 8 213.16114.14/115,30
122.18/PZNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.206.53 14 223.46 114 220.53121.51/122,70
123.19/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy251.95 10 240.89 60 261.95162.93/164,50
124.20/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.232.82 54 210.47 60 270.47171.45/173,10
125.21/PZMOJŽÍŠ Šimon 2007 Kralupy178.85 206 168.61 254 384.85285.83/288,70
  KUNA Alois 1988 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEKAL Josef 2007 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha118.94 0 117.04 0 117.04 31
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.121.11 0 122.90 0 121.114.07/3,523
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov155.07 2 137.27 0 137.2720.23/17,315
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV138.24 0 137.68 0 137.6820.64/17,611
5.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha145.61 2 142.70 2 144.7027.66/23,67
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor149.82 4 146.58 0 146.5829.54/25,26
7.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor155.23 0 155.50 0 155.2338.19/32,65
8.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand164.79 2 155.48 4 159.4842.44/36,34
9.3/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand162.45 2 158.83 2 160.8343.79/37,43
10.4/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.166.02 2 161.34 2 163.3446.30/39,62
11.5/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy163.23 2 156.73 50 165.2348.19/41,21
12.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.182.34 2 177.49 0 177.4960.45/51,60
13.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.184.60 4 201.00 8 188.6071.56/61,10
14.6/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak193.67 6 219.76 4 199.6782.63/70,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3