vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora

07.05.2017   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice106.46 0 112.77 4 106.458 0
2.2/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz112.68 2 118.82 8 114.6768.22/7,70
3.3/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor116.71 2 117.84 4 118.70512.25/11,50
4.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy128.54 6 129.67 4 133.66527.21/25,60
5.4/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice131.32 4 127.78 6 133.7827.32/25,70
6.2/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice134.29 6 126.00 8 133.99627.54/25,90
7.5/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz129.27 10 138.53 2 139.26732.81/30,80
8.3/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB150.50 8 136.09 4 140.09433.63/31,60
9.4/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB143.15 6 142.84 0 142.84436.38/34,20
10.5/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn142.42 6 139.11 4 143.11436.65/34,40
11.6/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK143.40 2 173.11 10 145.4038.94/36,60
12.7/PZMVENC Ondřej 2007 KK Brand150.49 2 1.00 999 152.48646.03/43,20
13.8/PZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.156.10 10 181.92 110 166.10459.64/56,00
14.9/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.75 10 155.59 54 172.74866.29/62,30
15.10/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.161.60 12 218.42 6 173.60367.14/63,10
16.11/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice189.79 56 169.64 4 173.63767.18/63,10
17.12/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz227.76 58 166.53 54 220.531114.07/107,10
18.13/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec141.03 206 1.00 999 347.033240.57/226,00
19.6/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy1.00 999 198.19 160 358.192251.73/236,50
20.1/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice154.85 204 206.34 204 358.845252.39/237,10
21.14/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor222.74 260 222.75 204 426.753320.29/300,90
22.15/PZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor259.18 402 277.23 160 437.225330.77/310,70
23.16/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec212.94 408 222.37 410 620.937514.48/483,30
24.7/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec355.23 308 4.00 999 663.231556.77/523,00
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONEŠ Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV117.21 0 113.10 0 113.099 12
2.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn121.39 8 128.53 6 129.38516.29/14,48
3.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.133.40 2 130.62 0 130.61917.52/15,54
4.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.141.92 4 126.91 6 132.90719.81/17,53
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor130.99 2 1.00 999 132.98819.89/17,62
6.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB140.61 2 135.53 0 135.53222.43/19,81
7.2/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha151.01 4 135.90 2 137.90324.80/21,90
8.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy1.00 999 152.43 6 158.43345.33/40,10
  TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV88.70 2 88.25 0 88.251 96
2.2/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha91.53 0 91.73 0 91.5253.28/3,792
3.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB94.18 0 93.37 0 93.3725.12/5,888
4.1/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB97.90 0 96.55 0 96.5548.30/9,484
5.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor99.05 0 97.66 0 97.6559.41/10,780
6.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav98.97 2 98.91 0 98.91410.66/12,176
7. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.80 0 97.08 2 99.07510.83/12,372
8.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor102.91 0 100.53 0 100.52912.28/13,968
9. VÁCHA Viktor 1985 Rakovník106.40 0 102.01 0 102.00513.76/15,664
10.1/ZMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha107.21 0 100.36 2 102.36314.11/16,060
11. HABICH Bohumil 1991 3+ VS Tábor104.71 6 102.54 0 102.53914.29/16,256
12.2/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha102.68 0 103.79 0 102.68314.43/16,452
13.1/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor103.54 0 116.90 0 103.53915.29/17,348
14.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.50 0 104.39 0 104.39316.14/18,344
15.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn105.66 2 105.67 0 105.6717.42/19,740
16.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.53 0 109.38 0 107.52519.28/21,836
17.2/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.62 2 107.19 2 109.18520.94/23,732
18.7/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.28 2 105.76 6 109.27921.03/23,828
19.8/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek133.24 2 105.73 4 109.73121.48/24,324
20.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3+ Č.Kruml.106.54 4 108.35 4 110.53622.29/25,320
21.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.18 6 110.69 0 110.69122.44/25,416
22.2/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB114.96 4 112.58 0 112.57924.33/27,615
23.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor121.22 2 111.05 2 113.04924.80/28,114
24.9/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor112.44 2 123.67 0 114.4426.19/29,713
25.3/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor116.11 0 113.12 2 115.12126.87/30,412
26.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník119.30 0 113.13 2 115.12526.88/30,511
27.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB116.13 8 109.44 6 115.43827.19/30,810
28.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor115.09 2 120.21 0 117.09328.84/32,79
29.3/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha113.60 4 116.52 4 117.59629.35/33,38
30.5/ZSKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn125.85 2 118.40 0 118.40330.15/34,27
31.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Veselí/L120.52 4 113.59 6 119.59231.34/35,56
32.6/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn116.80 8 124.23 0 124.23335.98/40,85
33.10/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor127.81 2 122.76 2 124.75736.51/41,44
34. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor123.10 2 127.36 0 125.09936.85/41,83
35.3/DMKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha129.51 8 130.16 4 134.15945.91/52,02
36.4/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník149.46 102 135.69 2 137.69449.44/56,01
37.7/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB132.82 5 4.00 999 137.82149.57/56,20
38.8/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn137.33 2 140.10 2 139.3351.08/57,90
  GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
108.91 4 114.76 0 112.91 33
2.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
121.58 0 117.55 0 117.5494.64/4,129
3.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
125.75 2 123.03 0 123.02810.12/9,025
4. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
3 VS Tábor
VS Tábor
119.09 4 125.17 6 123.08710.18/9,021
5.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
129.94 2 125.60 0 125.59812.69/11,217
6.1/DMREZEK Tomáš
STANOVSKÝ Vojtěch
2001
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
119.80 8 4.00 999 127.79514.89/13,213
7.3/ZSMAREŠ Jakub
VEJNAR Samuel
2003
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.83 8 127.56 2 129.55916.65/14,79
8.3/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
128.78 4 130.54 2 132.53519.63/17,45
9.1/VSKUBEŠ Vladimír
HABICH Bohumil
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 134.76 0 134.75521.85/19,44
10. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
135.89 0 131.56 4 135.56422.65/20,13
11.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
131.30 6 147.61 70 137.29824.39/21,62
12.4/VMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
136.51 2 145.87 10 138.50725.60/22,71
13.5/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
VS Tábor
VS Tábor
146.62 8 140.06 4 144.05831.15/27,60
14.1/ZS TESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
143.39 164 147.28 110 257.28144.37/127,90
  HÁŠA Michal
JÍCHA Dušan
1981
1982
2 Bechyně
So Písek
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub
PÍPAL Zbyněk
2005
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.101.40 2 99.82 0 99.816 59
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV101.11 2 98.28 2 100.2810.46/0,555
3.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK108.79 0 104.01 0 104.0134.19/4,251
4.1/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB102.22 2 104.04 4 104.2154.40/4,447
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor111.68 4 105.40 0 105.3955.58/5,643
6.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice110.22 4 106.42 0 106.4156.60/6,639
7.2/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec1.00 999 110.24 0 110.24210.42/10,435
8.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3+ Č.Kruml.109.79 2 112.20 4 111.79211.97/12,031
9.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB114.08 2 108.43 4 112.43412.61/12,630
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.110.81 2 110.53 4 112.80612.99/13,029
11.3/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3+ USK Pha110.16 4 112.00 2 114.0014.18/14,228
12.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 KVS HK117.76 4 113.33 2 115.33315.51/15,527
13.4/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha116.87 4 111.09 6 117.09217.27/17,326
14.5/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3+ Ot.Strak112.30 6 114.58 4 118.29718.48/18,525
15.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav123.17 0 120.80 0 120.79620.98/21,024
16.3/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice120.70 56 117.03 4 121.02521.21/21,223
17.4/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3+ USK Pha118.58 4 120.40 2 122.40122.58/22,622
18.6/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav121.74 2 121.99 2 123.73523.92/24,021
19.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha124.94 0 1.00 999 124.94425.12/25,220
20. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz117.65 8 121.60 6 125.64825.83/25,919
21.7/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB126.39 0 144.60 8 126.38826.57/26,618
22.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy120.85 6 130.81 4 126.84627.03/27,117
23.9/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak131.31 8 127.50 0 127.50127.68/27,716
24.5/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3 Roudnice129.86 4 126.67 2 128.66828.85/28,915
25.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn147.42 4 130.31 4 134.31134.49/34,614
26.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice128.49 56 128.67 6 134.6734.85/34,913
27.7/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy140.34 6 134.78 2 136.7836.96/37,012
28.3/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3+ Č.Kruml.129.59 12 129.04 8 137.04437.22/37,311
29.8/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha144.16 2 134.70 4 138.70238.88/39,010
30.4/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec151.66 2 133.29 6 139.29239.47/39,59
31.5/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor136.98 6 136.07 4 140.06940.25/40,38
32.11/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav168.31 4 144.24 4 148.24248.42/48,57
33.2/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.152.60 10 147.02 4 151.0251.20/51,36
34.12/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor173.16 6 147.41 10 157.40757.59/57,75
35.9/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha126.44 52 153.70 54 178.43578.62/78,84
36.4/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus175.53 8 142.80 54 183.52783.71/83,93
37.13/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz201.72 4 187.49 6 193.49393.67/93,82
38.14/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec146.65 54 1.00 999 200.648100.83/101,01
39.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor237.54 64 205.58 154 301.535201.72/202,10
40.15/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz219.51 160 1.00 999 379.514279.69/280,20
41.11/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak1.00 999 123.92 300 423.917324.10/324,70
42.16/ZSPEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor1.00 999 117.59 358 475.594375.77/376,40
43.17/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor119.69 554 93.61 554 647.607547.79/548,80
44.5/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor153.34 802 1.00 999 955.338 0
  PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň1.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRZALOVÁ Veronika 1991 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha44.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice86.73 2 86.15 4 88.732 156
2. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.26 2 89.47 0 89.470.74/0,8152
3.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.39 0 89.48 0 89.4820.75/0,8148
4.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB91.12 0 89.98 0 89.9811.25/1,4144
5.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB89.47 2 91.09 2 91.4672.74/3,1140
6.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice94.07 2 91.58 0 91.5762.85/3,2136
7.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor93.14 0 97.97 2 93.1384.41/5,0132
8.2/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.96.33 2 93.29 0 93.2934.56/5,1128
9.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec93.50 0 94.23 2 93.5014.77/5,4124
10.3/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.67 2 90.54 4 93.6654.94/5,6120
11.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz95.39 2 94.03 0 94.0275.30/6,0116
12.1/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz94.66 0 94.58 0 94.5755.85/6,6112
13.3/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB98.48 0 94.91 0 94.9086.18/7,0108
14.4/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.81 0 95.12 0 95.1176.39/7,2104
15.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice96.18 0 94.48 2 96.1797.45/8,4100
16.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor96.97 0 95.17 2 96.9728.24/9,396
17.6/VMKYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB95.83 2 98.56 6 97.8269.10/10,392
18.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.17 2 96.47 2 98.1689.44/10,688
19.4/DMTESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB93.76 6 94.32 4 98.3249.59/10,884
20. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy100.01 0 98.28 2 100.00811.28/12,780
21.4/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn97.68 4 98.36 2 100.36211.63/13,176
22.2/DSNESNÍDAL Radek 2000 3+ L.Žatec101.33 2 96.45 4 100.45111.72/13,272
23.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.107.54 4 101.67 0 101.66812.94/14,671
24.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.59 4 100.63 2 102.63313.90/15,770
25.7/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy107.02 4 101.46 2 103.45514.73/16,669
26.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor101.61 2 103.97 0 103.60714.88/16,868
27.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB106.00 4 102.77 2 104.7716.04/18,167
28.6/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak102.78 2 108.65 2 104.77616.05/18,166
29.7/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice106.64 0 135.72 4 106.64317.91/20,265
30.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice104.88 2 105.61 2 106.88318.15/20,564
31.8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.108.37 0 107.04 0 107.03618.31/20,663
32.8/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň109.75 0 103.74 4 107.7419.01/21,462
33.7/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha108.70 0 107.73 4 108.70319.97/22,561
34.9/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně108.80 0 108.99 2 108.80420.07/22,660
35.6/DMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.115.83 6 108.83 0 108.82820.10/22,759
36.9/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha111.86 4 104.96 4 108.96420.23/22,858
37.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz111.56 0 107.41 2 109.40720.68/23,357
38.10/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha115.05 4 108.40 2 110.39521.67/24,456
39.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3+ USK Pha113.54 4 107.91 4 111.9123.18/26,155
40.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB115.84 2 108.06 4 112.0623.33/26,354
41.2/ZMBÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand112.79 0 114.44 4 112.78624.06/27,153
42.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.114.22 2 108.90 4 112.90224.17/27,252
43.8/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy122.40 2 113.25 0 113.24724.52/27,651
44.10/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor117.48 0 113.32 0 113.3224.59/27,750
45.12/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice109.51 4 111.51 2 113.50924.78/27,949
46.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3 Roudnice118.38 2 111.72 2 113.7224.99/28,248
47.5/ZMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha111.14 4 110.72 4 114.71525.99/29,347
48.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně131.56 252 109.06 6 115.06326.33/29,746
49.7/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník115.22 0 111.56 6 115.21926.49/29,945
50.9/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn123.13 4 111.35 4 115.34626.62/30,044
51.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník120.37 2 115.40 0 115.39726.67/30,143
52.11/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně117.50 2 116.11 0 116.11327.38/30,942
53.6/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand114.29 2 112.81 4 116.28727.56/31,141
54.10/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice133.08 2 115.04 2 117.04228.31/31,940
55.12/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak122.40 6 114.25 4 118.24529.52/33,339
56.7/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha125.90 6 116.67 2 118.66829.94/33,738
57.13/ZSZOUBEK Adam 2004 3+ Semily1.00 999 119.09 0 119.08530.36/34,237
58.8/ZMMAREK Kryštof 2006 3 Roudnice120.10 8 117.63 2 119.63330.90/34,836
59.9/ZMVALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand123.58 4 121.87 0 121.87433.14/37,335
60.10/ZMBENDA Jan 2005 3 Roudnice120.52 2 121.42 2 122.5233.79/38,134
61.11/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand122.35 6 118.78 4 122.77534.05/38,433
62.14/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz117.17 10 116.87 6 122.86634.14/38,532
63.15/ZSHEZINA Jiří 2004 3 Roudnice116.66 8 119.89 4 123.8935.16/39,631
64.8/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.124.30 2 146.90 4 126.30337.57/42,330
65.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus127.32 2 126.59 0 126.59437.86/42,729
66.11/VVANĚK Martin 1971 3+ VS Tábor126.65 0 4.00 999 126.65137.92/42,728
67.12/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy124.68 2 126.84 0 126.67837.95/42,827
68.13/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB136.20 6 127.02 0 127.02138.29/43,226
69.12/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.125.12 8 123.06 4 127.06238.33/43,225
70.14/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec123.07 4 140.95 2 127.07138.34/43,224
71.4/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak127.12 0 130.66 0 127.12238.39/43,323
72.16/ZSČMEJREK Cyril 2004 3 USK Pha131.83 4 125.76 2 127.75839.03/44,022
73.9/DMONDŘICH Václav 2001 3 Č.Kruml.122.14 6 142.21 4 128.13739.41/44,421
74.10/DMCHALUPSKÝ Petr 2002 3 SKVS ČB124.21 4 128.08 4 128.20939.48/44,520
75.13/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB120.27 8 132.64 2 128.27339.54/44,619
76.15/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha131.27 2 124.90 4 128.89840.17/45,318
77.5/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha125.50 4 131.40 4 129.49740.77/45,917
78.16/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha136.17 8 125.55 4 129.54540.82/46,016
79.17/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha125.73 4 122.31 12 129.73441.00/46,215
80.13/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy125.84 4 126.06 4 129.83741.11/46,314
81.17/ZSPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB123.26 8 127.39 12 131.25642.53/47,913
82.18/ZSTURNER Karel 2004 3 Blovice127.42 4 133.53 2 131.41942.69/48,112
83.19/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice140.05 0 132.27 0 132.27443.54/49,111
84.18/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor126.74 6 134.83 2 132.73644.01/49,610
85.19/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand156.27 52 133.61 0 133.60544.88/50,69
86.20/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň129.32 58 128.01 6 134.01245.28/51,08
87.21/ZSSTRASSER Marek 2004 3 L.Žatec124.86 10 140.92 6 134.85546.13/52,07
88.14/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor133.82 2 144.15 6 135.81947.09/53,16
89.22/ZSŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB134.82 2 135.35 2 136.82348.09/54,25
90.20/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB134.28 8 134.89 2 136.89148.16/54,34
91.23/ZSKÖRNER Adam 2004 KK Brand134.42 4 136.93 2 138.42249.69/56,03
92.21/ZMKOMÁREK Jakub 2005 3 SKVS ČB138.90 4 145.76 6 142.89754.17/61,12
93.24/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand136.61 8 136.08 10 144.61355.88/63,01
94.14/VMPOLÁK Jakub 1980 SKVS ČB149.54 6 152.06 6 155.54466.81/75,30
95.15/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor155.65 6 149.93 6 155.93167.20/75,70
96.25/ZSMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy153.79 6 148.80 10 158.8070.07/79,00
97.22/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice158.26 6 196.11 4 164.26275.53/85,10
98.23/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha169.19 108 161.65 12 173.64984.92/95,70
99.26/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha135.48 54 135.12 154 189.48100.75/113,50
100.24/ZMMILYAN Daniel 2006 L.Žatec1.00 999 188.99 12 200.993112.26/126,50
101.25/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.196.99 8 195.33 64 204.994116.26/131,00
102.26/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.180.79 56 1.00 999 236.787148.06/166,90
103.27/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand181.64 102 1.00 999 283.637194.91/219,70
104.28/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.136.83 152 1.00 999 288.826200.10/225,50
105.29/ZMBANDAS Matěj 2006 KK Brand134.68 156 154.73 204 290.68201.95/227,60
106.27/ZSKINDL Ferdinand 2004 USK Pha151.08 358 155.98 212 367.976279.25/314,70
107.30/ZMNOVÁK Václav 2005 VS Tábor1.00 999 139.40 316 455.397366.67/413,20
  NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor1.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTIN Václav 2002 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LŽIČAŘ David 2004 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SYNEK Přemysl 1965 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MARTIN Václav
POLESNÁ Jitka
1971
1990
2 Boh.Pha
Loko Plz
122.63 2 124.18 2 124.627 12
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 124.11 6 130.1145.48/4,48
3. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
132.65 2 137.61 8 134.65110.02/8,04
4. VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
185.23 58 4.00 999 243.232118.60/95,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3