Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků

01.08.2021   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Tomáš Habich
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
2.1/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha130.60 0 132.20 0 130.60 0
3.2/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy128.10 4 133.20 0 132.101.50/1,10
4.3/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.60 0 128.50 4 132.501.90/1,50
5.4/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň136.40 0 137.50 0 136.405.80/4,40
6.1/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy138.90 4 137.90 2 139.909.30/7,10
7.5/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha141.10 2 143.60 0 143.1012.50/9,60
8.6/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa146.30 4 147.60 8 150.3019.70/15,10
9.2/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy157.00 0 152.20 0 152.2021.60/16,50
10.7/PZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy151.20 4 183.50 6 155.2024.60/18,80
11.8/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor153.30 10 153.60 2 155.6025.00/19,10
12.3/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy158.70 2 150.00 6 156.0025.40/19,40
13.9/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec156.00 4 154.60 8 160.0029.40/22,50
14.10/PZMSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor155.00 6 158.80 6 161.0030.40/23,30
15.11/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy160.30 4 172.20 6 164.3033.70/25,80
16.4/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy229.60 110 173.10 0 173.1042.50/32,50
17.12/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec172.00 2 204.80 6 174.0043.40/33,20
18.5/PZZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor174.80 6 173.20 4 177.2046.60/35,70
19.13/PZMRIANT Josef 2013 VS Tábor170.50 8 192.20 8 178.5047.90/36,70
20.14/PZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 Č.Kruml.185.00 8 170.40 10 180.4049.80/38,10
21.15/PZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz199.20 10 183.30 2 185.3054.70/41,90
22.16/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy178.40 14 179.50 10 189.5058.90/45,10
23.17/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn185.00 8 192.60 62 193.0062.40/47,80
24.18/PZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.196.60 4 199.40 2 200.6070.00/53,60
25.19/PZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov201.40 8 201.00 16 209.4078.80/60,30
26.20/PZMKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov203.20 10 210.60 110 213.2082.60/63,20
27.6/PZZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy320.10 10 247.60 2 249.60119.00/91,10
28.21/PZMHORÁK Jakub 2011 VS Tábor1.00 999 230.30 60 290.30159.70/122,30
29.7/PZZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.323.30 62 296.00 6 302.00171.40/131,20
30.8/PZZŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy267.50 354 350.50 10 360.50229.90/176,00
  MAŤHOVÁ Valerie 2014 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STEJSKAL Jan 2013 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN František 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov132.00 2 140.10 4 134.00 0
2.2/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy140.90 0 144.20 6 140.906.90/5,10
3.3/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha158.20 0 152.10 2 154.1020.10/15,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.134.20 0 132.70 2 134.20 4
2.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.00 2 149.00 0 149.0014.80/11,03
3.2/U23SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor152.60 0 157.40 2 152.6018.40/13,72
4.1/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.154.00 0 157.20 6 154.0019.80/14,81
5.1/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň167.90 2 179.00 4 169.9035.70/26,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 3+ Pardub.112.80 0 114.30 0 112.80 52
2.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn115.40 0 113.30 0 113.300.50/0,448
3.2/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.114.70 0 117.50 2 114.701.90/1,744
4.1/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor117.70 4 115.10 0 115.102.30/2,040
5.2/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol113.60 2 114.20 2 115.602.80/2,536
6.2/DSTURNER Karel 2004 2 Sušice115.90 0 114.40 2 115.903.10/2,732
7.1/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB118.30 0 120.90 0 118.305.50/4,928
8.3/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn116.70 4 116.40 2 118.405.60/5,024
9. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy119.90 0 118.90 2 119.907.10/6,320
9.3/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn123.60 0 119.90 0 119.907.10/6,319
11.2/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov124.90 0 123.80 0 123.8011.00/9,818
12.4/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník125.30 0 124.80 0 124.8012.00/10,617
13.3/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.70 4 131.70 4 125.7012.90/11,416
13.1/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.125.70 0 134.90 2 125.7012.90/11,415
15.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor126.80 0 126.90 0 126.8014.00/12,414
16.4/VNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň126.90 2 4.00 999 128.9016.10/14,313
17.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV129.00 0 129.40 0 129.0016.20/14,412
18. HABICH Tomáš 1997 3+ VS Tábor130.10 0 129.60 0 129.6016.80/14,911
19.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor132.20 0 133.90 0 132.2019.40/17,210
20.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov132.70 0 133.70 0 132.7019.90/17,69
21.5/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor139.50 2 133.80 0 133.8021.00/18,68
22.4/VSMULAČ Oldřich 1961 Hubertus139.20 0 137.70 0 137.7024.90/22,17
23.6/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov142.80 6 141.20 0 141.2028.40/25,26
24.4/DSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice140.80 4 141.40 0 141.4028.60/25,45
25.5/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník147.50 0 148.50 0 147.5034.70/30,84
26.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.10 2 148.40 0 148.4035.60/31,63
27.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy174.50 0 152.50 0 152.5039.70/35,22
28.6/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor162.40 6 150.40 4 154.4041.60/36,91
29.7/VMOLŠAN Vítek 1986 Loko Plz156.80 2 169.40 0 158.8046.00/40,80
30.1/ZSKOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov158.70 2 159.90 6 160.7047.90/42,50
31.1/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov185.20 2 180.30 4 184.3071.50/63,40
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Karel 1994 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
124.80 0 149.50 2 124.80 15
2.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
126.20 2 128.40 2 128.203.40/2,711
3.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
139.10 2 137.20 4 141.1016.30/13,17
4.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
146.60 2 149.30 4 148.6023.80/19,13
5.2/VMVELENOVSKÝ Jiří
KROFTA Zdeněk
1978
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 146.80 4 150.8026.00/20,82
6. KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
1973
2010
SKŽižkov
SKŽižkov
166.40 2 158.90 4 162.9038.10/30,51
7.3/VMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 163.40 10 173.4048.60/38,90
  BOUZEK Filip
POTUŽÁK Jan
1992
1988
Sušice
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš
HABICH Karel
1976
1994
3 Kadaň
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha120.10 2 118.80 0 118.80 34
2.1/DSTESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB117.20 2 128.70 6 119.200.40/0,330
3.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.121.00 0 121.40 2 121.002.20/1,926
4. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy133.90 4 123.70 0 123.704.90/4,122
5. FIŠEROVÁ Lenka 1988 Loko Plz130.20 0 132.30 0 130.2011.40/9,618
6.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy130.90 2 131.60 0 131.6012.80/10,817
7.2/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz131.60 2 132.00 0 132.0013.20/11,116
8. SEDLÁČKOVÁ Iveta 1992 3 Trutnov143.00 2 133.30 0 133.3014.50/12,215
9.1/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.133.70 2 135.40 2 135.7016.90/14,214
10.2/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.150.90 6 134.30 2 136.3017.50/14,713
11.1/U23SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor143.20 4 139.90 0 139.9021.10/17,812
12.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus142.20 2 141.50 0 141.5022.70/19,111
13.1/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň154.20 2 142.70 0 142.7023.90/20,110
14.2/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky151.90 2 149.70 0 149.7030.90/26,09
15.5/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja154.40 0 152.10 0 152.1033.30/28,08
16.3/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec155.20 0 157.30 4 155.2036.40/30,67
16. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha155.20 0 4.00 999 155.2036.40/30,66
18.3/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz156.50 0 4.00 999 156.5037.70/31,75
19.1/ZMKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 3 Kroměříž149.10 10 153.60 52 159.1040.30/33,94
20.2/ZMKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž172.80 2 162.30 4 166.3047.50/40,03
21.4/DSKUSÁ Viktorie 2004 3 Rakovník187.20 8 175.60 8 183.6064.80/54,52
22.6/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.223.90 2 191.90 8 199.9081.10/68,31
23. DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz241.80 58 203.00 62 265.00146.20/123,10
  ZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0
  VANČOVÁ Linda 2009 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSTURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice96.30 0 94.40 2 96.30 108
2.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor97.90 2 97.00 0 97.000.70/0,7104
3.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB102.90 0 102.40 0 102.406.10/6,3100
4.1/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz103.60 0 109.80 0 103.607.30/7,696
5.2/VLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus105.30 0 104.80 2 105.309.00/9,392
6.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy105.90 0 106.40 0 105.909.60/10,088
7.2/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.108.10 0 106.10 0 106.109.80/10,284
7.2/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.104.10 2 110.00 0 106.109.80/10,280
9.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.40 2 106.40 0 106.4010.10/10,576
10.3/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.90 4 107.60 0 107.6011.30/11,772
11.4/DMŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak109.90 4 108.00 0 108.0011.70/12,168
12.4/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň108.60 2 108.20 0 108.2011.90/12,464
13.5/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.40 0 109.60 2 109.4013.10/13,660
14.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.80 0 110.60 0 110.6014.30/14,856
15.6/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.111.80 0 111.00 2 111.8015.50/16,152
16.7/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz112.00 0 112.50 0 112.0015.70/16,348
17.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy111.20 2 4.00 999 113.2016.90/17,544
18.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy116.00 2 114.30 0 114.3018.00/18,740
19.5/DMŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak115.30 4 114.40 0 114.4018.10/18,839
20.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha114.50 0 116.10 4 114.5018.20/18,938
21.1/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak115.10 4 114.80 0 114.8018.50/19,237
21.3/DSNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.114.80 0 112.30 52 114.8018.50/19,236
23.6/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol113.90 2 116.30 6 115.9019.60/20,435
24.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV120.40 2 116.30 0 116.3020.00/20,834
25.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.116.70 0 116.80 0 116.7020.40/21,233
26.4/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice118.00 2 116.80 0 116.8020.50/21,332
27. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy120.10 0 130.50 4 120.1023.80/24,731
28.7/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.116.60 4 126.80 6 120.6024.30/25,230
29.5/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor123.10 0 120.80 0 120.8024.50/25,429
30.9/VHORÁK David 1976 3+ Frol122.90 0 121.80 0 121.8025.50/26,528
31.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.122.10 0 121.00 2 122.1025.80/26,827
32.3/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz120.90 2 123.90 4 122.9026.60/27,626
33.6/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa125.50 0 125.20 2 125.5029.20/30,325
34.8/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz126.90 0 126.00 8 126.9030.60/31,824
35.7/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník4.00 999 127.20 0 127.2030.90/32,123
36.4/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice128.60 0 129.00 0 128.6032.30/33,522
37.2/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.126.20 4 152.40 2 130.2033.90/35,221
38.10/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója4.00 999 126.20 6 132.2035.90/37,320
39.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.132.70 2 154.70 2 134.7038.40/39,919
40.11/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz135.50 0 4.00 999 135.5039.20/40,718
41.12/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn135.60 0 137.70 2 135.6039.30/40,817
42.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky141.60 4 134.50 2 136.5040.20/41,716
43.3/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak134.70 2 140.70 4 136.7040.40/42,015
43.9/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn132.70 4 136.80 8 136.7040.40/42,014
45.5/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí135.70 4 137.30 0 137.3041.00/42,613
46.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.40 2 138.10 4 138.4042.10/43,712
47.3/U23MARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha138.50 0 136.70 4 138.5042.20/43,811
48.8/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 136.70 2 138.7042.40/44,010
49.4/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.137.10 4 131.20 8 139.2042.90/44,59
50.2/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 USK Pha149.40 0 137.40 2 139.4043.10/44,88
51.7/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha144.60 0 144.00 2 144.6048.30/50,27
52.3/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor145.60 2 154.10 0 147.6051.30/53,36
53.14/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň157.30 12 143.60 6 149.6053.30/55,35
54.4/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov155.00 2 153.60 0 153.6057.30/59,54
55.5/ZSCHUNT Ondřej 2008 Loko Plz159.40 10 156.10 4 160.1063.80/66,33
56.5/ZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha164.80 0 164.40 0 164.4068.10/70,72
57.15/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy186.90 2 162.00 8 170.0073.70/76,51
58.6/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov211.60 62 176.80 0 176.8080.50/83,60
59.7/ZSLAMAČ Kristián 2007 Č.Kruml.202.20 14 187.70 6 193.7097.40/101,10
60.6/ZMMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.199.70 2 269.20 4 201.70105.40/109,40
61.8/ZSKOŠINA Jakub 2008 Trutnov196.60 6 202.80 8 202.60106.30/110,40
  HORÁK Aleš 1974 VS Tábor1.00 999 1.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOUZEK Filip 1992 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROKOP Miroslav 1988 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMZÁRUBA Martin
ZÁRUBOVÁ Michaela
1974
1986
2 Dv.Král.
Dv.Král.
139.50 4 137.70 2 139.70 8
2.1/DSHAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
143.30 2 147.60 10 145.305.60/4,04
3.2/DSTURNER Karel, 2004, Sušice
 TURNER Karel
TESAŘOVÁ Hana, 2004, SKVS ČB TESAŘOVÁ Hana
2004
2004
3 Sušice
SKVS ČB
135.50 12 142.30 10 147.507.80/5,63
4.2/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
3 Kralupy
Kralupy
153.90 10 142.50 6 148.508.80/6,32
5.3/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
3 Č.Lípa
Č.Lípa
146.80 10 151.70 4 155.7016.00/11,51
6. FIŠEROVÁ Lenka
PROKOP Miroslav
1988
1988
Loko Plz
Loko Plz
157.10 0 156.20 8 157.1017.40/12,50
  KOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Kotva B.
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl