Slalom v Sušici

24.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1W/1GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice75.92 0 74.86 4 75.92
2K1M/1BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice77.27 2 75.69 2 77.69
3K1M/2PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB76.45 6 75.73 2 77.73
4K1M/3ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus77.99 54 78.14 0 78.14
5K1M/4ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB77.63 2 86.40 4 79.63
6K1M/5TŮMA Martin 1972 2 Hubertus80.38 0 79.21 2 80.38
7K1M/6MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha80.59 0 79.38 4 80.59
8K1M/7POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice81.32 0 81.55 2 81.32
9K1M/8TAIŠL Filip 1976 2 Sušice83.19 4 79.79 2 81.79
10K1M/9BOUZEK Filip 1992 2 Sušice80.32 2 79.85 4 82.32
11K1M/10POKORNÝ Ondřej 1987 0 SKVS ČB85.27 0 83.43 0 83.43
12K1M/11MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec84.23 2 84.25 0 84.25
13C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha90.59 54 85.14 0 85.14
14K1M/12GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice89.24 0 85.17 0 85.17
15K1M/13BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.71 2 85.25 0 85.25
16K1M/14VOZKA Aleš 1989 2 Sušice85.48 2 84.34 2 86.34
17C1M/2LERCH Adam 1998 2+ Klášter.86.10 2 86.43 0 86.43
18K1M/15BOUZEK Ondřej 1991 0 Sušice87.98 4 80.62 6 86.62
19C1M/3KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB87.85 2 87.25 0 87.25
20C1M/4KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV89.73 2 87.60 0 87.60
21K1M/16KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice88.19 2 85.65 2 87.65
22K1M/17STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky85.81 52 85.82 2 87.82
23K1M/18FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa90.91 2 88.34 0 88.34
24K1W/2BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice88.34 0 90.21 4 88.34
25K1M/19BÁČA Milan 1973 2 KK Brand97.61 0 88.78 0 88.78
26K1M/20POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy88.81 0 88.79 2 88.81
27C1M/5POLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha89.11 0 90.83 2 89.11
28K1M/21BERAN Václav 2000 2 USK Pha89.12 0 89.88 2 89.12
29C1M/6POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB87.16 2 87.97 2 89.16
30C1M/7CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB94.28 0 90.19 0 90.19
31K1M/22HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně90.40 0 86.38 4 90.38
32K1M/23ŠUPOLÍK Luboš 1992 0 Kralupy88.40 2 89.54 4 90.40
33K1M/24PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice88.46 2 88.58 4 90.46
34K1M/25SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz90.24 2 91.18 0 91.18
35K1M/26MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy92.48 2 91.20 0 91.20
36C1M/8KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB90.58 4 91.30 0 91.30
37C1M/9WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.39 0 89.64 2 91.39
38C1M/10PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn0.00 0 89.60 2 91.60
39K1W/3DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha91.80 0 91.80 2 91.80
40K1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha91.93 0 91.37 4 91.93
41K1W/5VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.19 0 92.77 0 92.19
42K1M/27PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz89.78 4 90.22 2 92.22
43K1W/6BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice95.40 0 92.31 0 92.31
44K1W/7GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice92.50 0 93.30 2 92.50
45C1M/11VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.27 2 92.53 0 92.53
46C1M/12KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja92.67 0 91.43 2 92.67
47K1W/8KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV93.10 0 94.36 0 93.10
48K1M/28ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.19 0 92.66 8 93.19
49K1M/29TESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB93.25 0 92.67 2 93.25
50K1M/30JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV98.12 4 93.34 0 93.34
51K1M/31KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník91.76 2 93.71 0 93.71
52C2M/1POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
95.11 4 93.82 0 93.82
53K1M/32KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.64 0 92.16 2 94.16
54K1M/33ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha89.76 6 90.24 4 94.24
55K1W/9KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.82 2 94.43 0 94.43
56C1M/13NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus94.56 0 94.53 0 94.53
57K1M/34KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.0.00 0 92.60 2 94.60
58C1M/14PŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec94.78 0 98.75 8 94.78
59K1M/35ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně94.88 0 95.87 0 94.88
60K1M/36CHOD Václav 1961 2 Blovice98.94 2 95.24 0 95.24
61K1M/37BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz95.42 0 95.58 0 95.42
62C1M/15FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.50 0 95.43 0 95.43
63K1M/38SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky95.69 8 95.44 0 95.44
64C1M/16WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn97.40 2 95.48 0 95.48
65K1W/10NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec96.70 4 95.60 0 95.60
66C1M/17PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB92.18 4 91.10 6 96.18
67K1M/39NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus104.77 4 94.41 2 96.41
68C1M/18HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně94.43 2 95.50 2 96.43
69K1W/11BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník96.45 0 96.93 6 96.45
70K1M/40POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy97.51 0 96.48 0 96.48
71K1M/41CUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz94.60 2 95.84 2 96.60
72C1M/19JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek97.16 0 101.33 4 97.16
73K1M/42HORÁK David 1976 2 SKŽižkov98.92 4 95.25 2 97.25
74C1M/20MILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec100.28 0 97.33 0 97.33
75K1M/43KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 91.50 6 97.50
76K1M/44VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník93.83 4 93.75 4 97.75
77K1M/45VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky97.93 0 106.73 10 97.93
78K1M/46PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus95.34 54 95.97 2 97.97
79K1M/47MILYÁN David 2001 3 L.Žatec98.21 0 96.19 6 98.21
80K1M/48KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB95.88 52 94.40 4 98.40
81C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha102.63 6 98.46 0 98.46
82C1M/21ČEKAL Josef 1970 0 Klášter.98.76 0 97.46 4 98.76
83K1M/49KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn97.32 2 102.82 6 99.32
84K1M/50LERCH Eduard 2002 3 Klášter.99.81 4 99.39 0 99.39
85C1M/22BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB99.42 0 96.70 4 99.42
86C1M/23HÁK Jiří 1952 2 Trutnov99.49 0 101.28 0 99.49
87K1M/51KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice97.77 4 99.51 0 99.51
88C1M/24ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja102.57 0 95.66 4 99.66
89K1M/52MILYÁN David 1974 3 L.Žatec97.95 2 105.38 2 99.95
90K1M/53KOVÁRNÍK Lukáš 1977 0 Kralupy97.38 4 98.28 2 100.28
91C1M/25TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn100.29 0 101.94 2 100.29
92K1W/12ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň100.92 2 98.36 2 100.36
93K1W/13KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice101.48 4 98.75 2 100.75
94C1M/26POTUŽÁK Jan 1988 0 Sušice100.94 0 100.60 2 100.94
95K1W/14STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec102.00 0 100.98 0 100.98
96K1M/54NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy101.11 0 103.89 0 101.11
97K1M/55NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec111.31 0 101.31 0 101.31
98K1M/56BERAN Jan 1969 3 KVS Pha4102.45 4 99.36 2 101.36
99K1W/15DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.102.45 0 101.42 0 101.42
100K1W/16GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice104.87 0 101.65 0 101.65
101C1M/27SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus100.55 2 99.68 2 101.68
102C1M/28HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor101.80 0 104.49 2 101.80
103K1W/17DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha106.22 6 99.83 2 101.83
104K1M/57VONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak101.88 0 101.13 2 101.88
105K1M/58KRÁL Adam 2003 3 USK Pha104.84 0 100.11 2 102.11
106K1M/59PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice98.15 4 103.69 4 102.15
107K1M/60HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn101.42 2 102.42 0 102.42
108K1M/61BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí96.44 6 99.80 8 102.44
109C1M/29POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy99.76 4 100.55 2 102.55
110K1M/62ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice100.14 6 100.58 2 102.58
111K1M/63BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec102.75 0 101.50 2 102.75
112C1M/30WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn102.56 2 100.85 2 102.85
113C1M/31ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice105.56 2 96.94 6 102.94
114K1W/18ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice100.98 2 104.35 4 102.98
115K1M/64SAHULA Matěj 2003 3 Benátky105.70 2 102.99 0 102.99
116C1M/32HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn99.24 4 100.91 8 103.24
117K1M/65ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec99.11 6 99.25 4 103.25
118K1M/66ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy103.38 0 103.36 2 103.38
119C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
121.47 8 101.39 2 103.39
120C1M/33KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor106.98 4 103.46 0 103.46
121C2M/3ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
106.30 0 101.55 2 103.55
122K1W/19FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa115.26 0 103.57 0 103.57
123K1M/67MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek120.54 8 101.66 2 103.66
124C1M/34HORAL Martin 1957 3 Horš.Týn105.39 0 103.93 0 103.93
125K1M/68KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice103.44 4 98.38 6 104.38
126K1M/69LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus104.80 2 104.41 0 104.41
127K1M/70DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha107.34 2 104.42 0 104.42
128K1M/71ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha109.28 0 100.72 4 104.72
129K1W/20POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.73 4 105.50 10 104.73
130C1W/2VRBOVÁ Alexandra, 2000, Horš.Týn VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn104.82 0 102.87 2 104.82
131C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV104.16 4 102.97 2 104.97
132K1M/72SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz101.13 4 103.27 4 105.13
133K1M/73VADLEJCH David 1991 0 Sušice101.23 4 103.66 6 105.23
134C1M/35PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.32 2 101.77 4 105.32
135C1M/36KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB105.40 0 103.89 2 105.40
136C2M/4KUČERA Tomáš
MACHUTA Zdeněk
1970
1964
0 RK Troja
Kralupy
105.20 4 103.42 2 105.42
137K1M/74HALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn99.46 8 103.46 2 105.46
138C2M/5KUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
101.64 4 102.75 4 105.64
139C1M/37KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor103.69 2 106.94 52 105.69
140K1M/75TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn105.12 8 103.75 2 105.75
141C1M/38ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy111.74 6 106.17 0 106.17
142K1W/21VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor105.97 4 106.30 0 106.30
143K1M/76SAHULA Martin 1968 3 Benátky106.44 0 115.36 4 106.44
144K1W/22KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha104.81 2 103.94 4 106.81
145K1W/23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice107.10 0 102.51 6 107.10
146K1W/24ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha105.54 2 107.16 0 107.16
147C1M/39SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.107.36 2 107.17 0 107.17
148C1M/40ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus107.60 0 111.69 0 107.60
149K1M/77PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.91 0 111.25 2 107.91
150K1W/25NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 0 Hubertus108.14 0 108.34 0 108.14
151K1W/26ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy106.45 2 107.56 2 108.45
152K1M/78WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn106.65 2 110.65 6 108.65
153C1M/41PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.12 0 110.64 0 109.12
154K1M/79KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV101.90 8 101.29 8 109.29
155C1M/42KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor109.42 0 107.84 6 109.42
156C1M/43MÍL Pavel 1967 3 Trutnov111.73 4 109.52 0 109.52
157C1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice109.70 0 113.29 8 109.70
158K1W/27BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand108.22 2 108.42 6 110.22
159C1M/44LERCH Eduard 2002 0 Klášter.110.23 0 110.92 56 110.23
160K1M/80STANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB108.41 2 110.90 6 110.41
161C2M/6HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
115.51 2 108.58 2 110.58
162K1M/81KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak108.78 2 107.72 6 110.78
163K1M/82BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec110.74 2 108.88 2 110.88
164K1M/83BUREŠ Jan 1978 3 Sušice111.34 4 107.25 4 111.25
165C1M/45BENHÁK Ladislav 1954 0 SKVS ČB114.33 2 111.27 0 111.27
166K1M/84HOUSKA Jan 2001 0 USK Pha109.80 10 109.36 2 111.36
167C1M/46BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec107.56 4 127.13 0 111.56
168K1W/28BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB111.79 0 111.45 4 111.79
169C1M/47MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus111.86 0 106.30 6 111.86
170C1W/5PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec112.28 0 115.26 2 112.28
171K1M/85KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky114.62 54 110.33 2 112.33
172K1M/86ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha110.72 6 110.52 2 112.52
173K1M/87JAKL Vincent 2001 3 USK Pha110.29 4 112.58 0 112.58
174C1W/6POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor118.71 0 112.68 0 112.68
175C1M/48LERCH David 1972 3 Klášter.110.98 2 110.58 4 112.98
176C1M/49ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha113.41 0 113.47 2 113.41
177K1M/88ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek113.44 0 120.38 106 113.44
178K1M/89DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus113.57 0 111.20 4 113.57
179C1M/50VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB112.72 2 111.68 2 113.68
180C2M/7VESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
111.92 2 112.74 2 113.92
181C1M/51NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.116.80 0 111.98 2 113.98
182K1M/90MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak110.20 4 107.23 50 114.20
183K1M/91STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky110.28 4 109.73 6 114.28
184K1M/92KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.113.86 6 112.30 2 114.30
185K1M/93HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa109.90 6 110.38 4 114.38
186C2M/8PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
110.44 4 110.24 6 114.44
187K1M/94VANĚK Matěj 2004 - VS Tábor111.60 6 112.57 2 114.57
188K1W/29DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak109.86 8 108.75 6 114.75
189K1M/95MATĚJKA Jakub 1973 0 USK Pha114.85 2 108.97 6 114.97
190C2M/9NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
113.89 4 110.99 4 114.99
191K1M/96HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník135.28 4 113.28 2 115.28
192K1W/30BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.35 6 109.58 6 115.58
193C1W/7ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň118.58 2 113.61 2 115.61
194C1M/52KRÁL Adam 2003 3 USK Pha113.74 2 115.94 6 115.74
195K1M/97KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa114.11 2 103.22 52 116.11
196K1M/98ŠVEJD Jan 2004 - Sušice112.53 4 118.58 8 116.53
197K1W/31VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus114.63 2 126.63 6 116.63
198K1M/99ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz114.10 8 112.71 4 116.71
199K1M/100NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.113.75 6 112.91 4 116.91
200C1M/53KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.19 2 0.00 0 117.19
201C1M/54HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor115.29 2 127.71 10 117.29
202C1M/55HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník115.46 2 0.00 0 117.46
203C1W/8MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov132.57 2 113.55 4 117.55
204C2M/10HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
114.98 6 112.21 6 118.21
205C1M/56KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.115.66 4 114.22 4 118.22
206K1W/32CUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz112.37 6 112.60 6 118.37
207K1M/101VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor114.51 4 114.56 6 118.51
208C2M/11BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
119.49 0 121.73 12 119.49
209K1W/33RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.10 6 114.43 6 120.43
210K1W/34HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky117.98 8 118.98 2 120.98
211C1M/57BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí121.23 0 112.37 58 121.23
212K1W/35MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.44 8 115.36 6 121.36
213C2M/12ČERVENKA Jaroslav
ČERVENKA Ondřej
1964
1996
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 118.17 4 122.17
214C1M/58POULA Jan 1955 3 Sláv.KV122.39 0 0.00 0 122.39
215K1W/36VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.98 0 120.40 2 122.40
216K1M/102ŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB128.32 0 122.79 0 122.79
217C2M/13KUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
122.34 2 119.14 4 123.14
218K1W/37PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 0 119.89 4 123.89
219K1M/103KADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.12 6 116.73 8 124.12
220K1M/104ZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy116.28 8 115.19 16 124.28
221C2M/14PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
120.44 4 113.98 52 124.44
222K1M/105TESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB116.74 8 122.48 2 124.48
223C1W/9ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice122.75 10 122.79 2 124.79
224C2M/15GALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
125.50 0 137.20 6 125.50
225K1M/106PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor123.65 2 123.86 12 125.65
226K1M/107HAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak113.94 12 116.32 12 125.94
227K1M/108KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.124.13 2 134.26 4 126.13
228C1W/10FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa123.00 52 122.48 4 126.48
229K1W/38PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník122.75 4 132.12 54 126.75
230C2M/16KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
123.23 4 122.38 6 127.23
231C1M/59POLLERT Jan 2005 - USK Pha127.60 0 136.36 8 127.60
232K1M/109PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník136.40 8 125.80 2 127.80
233C1M/60KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy128.29 2 122.21 6 128.21
234C2M/17Mužíková Tereza
PECHLÁT Hynek
1996
1995
- Su-hoste
SKVS ČB
124.38 4 126.92 56 128.38
235C2M/18POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
120.98 8 122.27 14 128.98
236K1M/110ZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy147.24 62 121.33 8 129.33
237C1M/61SMETÁNKA Radek 1976 0 Hubertus123.34 6 126.82 60 129.34
238K1M/111MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně133.21 4 125.45 4 129.45
239K1M/112ŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB137.93 6 124.45 6 130.45
240K1M/113KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.111.29 58 122.54 8 130.54
241C1W/11DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha0.00 0 126.14 6 132.14
242K1M/114KAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy130.60 4 129.83 8 134.60
243C2M/19KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.62 8 133.32 12 135.62
244C2M/20VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
135.34 12 122.11 14 136.11
245K1M/115DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha145.39 12 136.12 0 136.12
246K1M/116JAKL Jáchym 2004 - USK Pha134.24 2 136.62 10 136.24
247K1M/117ŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz126.86 10 134.56 6 136.86
248K1M/118PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB133.11 4 148.92 4 137.11
249K1M/119ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha146.31 54 135.24 2 137.24
250K1M/120ŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha131.87 6 133.32 56 137.87
251C1M/62DOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV131.76 58 133.51 6 139.51
252K1W/39KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky141.50 12 129.90 10 139.90
253C1M/63ŠESTÁK Jan 1976 0 SKVS ČB129.53 14 140.72 8 143.53
254K1M/121VALENTA Petr 2001 0 Štětí151.91 4 136.53 8 144.53
255K1W/40PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor151.15 14 134.88 10 144.88
256K1W/41VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň136.44 10 141.16 4 145.16
257K1W/42HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa157.52 4 137.66 10 147.66
258K1M/122KLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.164.62 4 140.56 8 148.56
259C2M/21TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
143.10 6 144.96 10 149.10
260C2M/22ŘÍHA Matyáš
KRÁL Adam
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
137.23 12 137.88 58 149.23
261C2M/23STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
133.51 16 128.75 62 149.51
262K1M/123DOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV0.00 0 139.57 10 149.57
263C2M/24BLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
150.44 56 139.57 10 149.57
264C1W/12BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha161.83 6 145.87 4 149.87
265K1M/124SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus97.51 54 99.40 52 151.40
266K1M/125MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.138.50 14 152.84 10 152.50
267K1M/126PRÜHER Vojtěch 2006 - SKVS ČB142.54 104 148.97 4 152.97
268C2M/25CUBROVÁ Markéta
BAČÁKOVÁ Radka
1997
1983
0 ČSAD Plz
Rakovník
131.69 72 137.13 16 153.13
269C1M/64PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník154.21 0 148.39 12 154.21
270K1M/127ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB151.67 14 152.25 2 154.25
271K1M/128BERAN Vojtěch 2005 - USK Pha147.88 12 148.23 8 156.23
272K1M/129ONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha147.52 12 145.69 16 159.52
273K1M/130NOVÁK Michal 2003 0 Kralupy149.77 10 153.95 108 159.77
274K1W/43BAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.150.53 12 151.75 10 161.75
275K1W/44NOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy159.11 16 157.79 4 161.79
276K1W/45MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.151.76 14 171.40 8 165.76
277K1W/46PAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky150.85 70 152.87 16 168.87
278K1W/47MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.189.14 4 176.66 0 176.66
279K1W/48LÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak119.79 64 141.15 62 183.79
280K1W/49HONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak160.87 66 134.46 58 192.46
281K1M/131KORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz183.51 12 169.32 62 195.51
282C2M/26PŠENIČKOVÁ Jana
PŠENIČKA Václav
1998
2001
3 Rakovník
Rakovník
209.10 62 188.54 12 200.54
283K1W/50PLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 187.67 14 201.67
284C2M/27ELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
146.41 108 148.00 56 204.00
285K1W/51BOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB187.63 18 173.24 60 205.63
286K1W/52HOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn151.70 58 148.93 104 209.70
287K1W/53PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice198.71 12 236.99 210 210.71
288K1M/132LHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz161.66 60 146.38 108 221.66
289K1W/54GALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice155.72 66 164.19 112 221.72
290K1W/55HONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak163.99 114 165.81 60 225.81
291K1W/56HRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy164.53 66 179.52 160 230.53
292K1M/133SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz203.48 108 219.10 22 241.10
293K1W/57LÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí146.27 104 171.15 106 250.27
294K1M/134VONDRA Matouš 2003 0 Kralupy139.81 210 142.82 110 252.82
295K1W/58KLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.210.69 66 200.10 108 276.69
296K1W/59STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.171.76 156 171.44 110 281.44
297K1M/135VRÁNEK Jan 2004 - Blovice195.28 202 182.88 104 286.88
298K1M/136Smetánka Kylián 2005 - Hubertus137.27 154 156.44 212 291.27
299K1M/137TURNER Karel 2004 - Blovice145.79 354 211.74 112 323.74
300K1W/60HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.245.50 210 218.34 106 324.34
301K1M/138KUNEŠ Daniel 2003 0 Horš.Týn137.11 306 151.87 204 355.87
302K1M/139SAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha165.32 208 151.89 204 355.89
303K1M/140KANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz176.85 218 148.35 268 394.85
304K1M/141CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB187.66 210 165.59 258 397.66
305K1W/61HORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn129.95 350 151.68 300 451.68
306K1M/142SÝKORA Jaroslav 2004 - Hubertus138.25 404 152.30 308 460.30
307K1W/62TESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB193.77 366 178.91 308 486.91
308K1M/143ŠESTÁK Jan 2005 - SKVS ČB164.42 418 180.29 506 582.42
309K1M/144KUNEŠ Filip 2001 0 Horš.Týn131.69 504 171.48 412 583.48
Oddíl

Historie procházení