Český pohár žáků ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 03.07.2022 17:36:35
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 30.04.2022
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 01.05.2022
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou, 02.07.2022
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou, 03.07.2022
E - MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 27.08.2022

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2008-2011
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou1 / 752 / 681 / 751 / 75-293
2.ZS Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně5 / 531 / 753 / 623 / 62-252
3.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 575 / 532 / 684 / 57-235
4.ZS Kubita Tomáš, 2008KK Opava3 / 626 / 495 / 532 / 68-232
5.ZS Antl Tomáš, 2008KK Opava6 / 494 / 577 / 466 / 49-201
6.ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.7 / 468 / 434 / 575 / 53-199
7.ZS Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky8 / 433 / 626 / 498 / 43-197
8.ZS Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha30 / 67 / 469 / 407 / 46-138
9.ZS Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3116 / 2514 / 2910 / 37-122
10.ZS Malinský Petr, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.9 / 4012 / 338 / 43--116
11.ZS Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2114 / 2912 / 3313 / 31-114
12.ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň2 / 689 / 40---108
13.ZS Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3713 / 3122 / 1416 / 25-107
14.ZS Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary19 / 1910 / 3717 / 2317 / 23-102
15.ZS Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1417 / 2310 / 3715 / 27-101
16.ZS Novotný Matyáš, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.16 / 2525 / 1119 / 1911 / 35-90
17.ZS Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha24 / 1235 / 111 / 359 / 40-88
18.ZS Fabian František, 2009Vodní sporty Ostrava, z.s.12 / 3334 / 221 / 1512 / 33-83
19.ZS Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky14 / 2911 / 3520 / 17--81
20.ZS Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha11 / 3524 / 12-14 / 29-76
21.ZS Král Matěj, 2008Univerzitní sportovní klub Praha28 / 820 / 1715 / 2721 / 15-67
22.ZS Slušný Vojtěch, 2008SK VS Karbo Benátky17 / 2318 / 2126 / 1029 / 7-61
23.ZM Rousek David, 2010KK Opava23 / 1323 / 1325 / 1119 / 19-56
24.ZS Samek Petr, 2008SK Třebechovice27 / 922 / 1413 / 31--54
25.ZS Pokorný Daniel, 2009Univerzitní sportovní klub Praha-15 / 2716 / 25--52
26.ZS Sekanina Matěj, 2008Vodní sporty Desná32 / 431 / 518 / 2118 / 21-51
27.ZS Rendón Marco, 2008TJ Bohemians Praha15 / 27-24 / 1227 / 9-48
28.ZS Balarin Evžen, 2008KK Opava21 / 1526 / 1023 / 1328 / 8-46
29.ZS Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky26 / 1027 / 929 / 724 / 12-38
30.ZS Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha25 / 1121 / 1527 / 9--35
31.ZS Kovář Michal, 2009KK Opava20 / 1730 / 634 / 2--25
32.ZS Dočkal Radek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha35 / 133 / 3-20 / 17-21
ZS Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.-32 / 430 / 625 / 11-21
34.ZS Kvasnička Matěj, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn-19 / 19---19
35.ZS Šutta Jan, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.--28 / 826 / 10-18
ZS Pelikán Martin, 2009TJ Bohemians Praha--32 / 422 / 14-18
37.ZS Král Ondřej, 2008Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2-31 / 530 / 6-13
ZM Cardoselli Lucas, 2010TJ Bohemians Praha---23 / 13-13
39.ZS Vaněk Daniel, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.33 / 328 / 8---11
40.ZS Kepšta Martin, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.31 / 5--31 / 5-10
ZS Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha29 / 7--33 / 3-10
42.ZS Šefčík Václav, 2008KK Opava-29 / 7---7
43.ZS Petr Martin, 2008SK VS Č. Budějovice---32 / 4-4
44.ZM Semerád Vít, 2010Klub Kanoistika Roudnice n.L.--33 / 3--3
45.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha---34 / 2-2
46.ZS Šišpera Tomáš, 2008SK Veselí nad Moravou---35 / 1-1
ZM Foltín Radim, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--35 / 1--1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 681 / 751 / 752 / 68-286
2.ZS Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové1 / 755 / 532 / 681 / 75-271
3.ZS Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha3 / 623 / 623 / 624 / 57-243
4.ZS Uhlík Kryštof, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.5 / 534 / 574 / 573 / 62-229
5.ZS Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary9 / 402 / 685 / 535 / 53-214
6.ZS Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha4 / 576 / 4919 / 1910 / 37-162
7.ZS Fabian František, 2009Vodní sporty Ostrava, z.s.8 / 4311 / 3512 / 339 / 40-151
ZS Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha11 / 359 / 408 / 4312 / 33-151
9.ZS Malinský Petr, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.15 / 2712 / 337 / 4614 / 29-135
10.ZS Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3315 / 279 / 4013 / 31-131
ZS Vít Matyáš, 2009KVS Hradec Králové13 / 3119 / 1911 / 357 / 46-131
12.ZS Šutta Jan, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.35 / 113 / 316 / 496 / 49-130
13.ZS Maděrka Tobiáš, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3710 / 3717 / 2316 / 25-122
14.ZS Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha17 / 2314 / 2910 / 3721 / 15-104
15.ZS Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha14 / 2916 / 2518 / 2115 / 27-102
16.ZS Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 498 / 4329 / 7--99
17.ZS Novotný Matyáš, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.16 / 2517 / 2314 / 2919 / 19-96
18.ZS Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň7 / 467 / 46---92
19.ZM Suchý Zbyšek, 2011Univerzitní sportovní klub Praha19 / 1918 / 2116 / 2518 / 21-86
20.ZS Dočkal Radek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--15 / 278 / 43-70
21.ZS Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou--13 / 3111 / 35-66
22.ZS Stolín Antonín, 2008Loko Trutnov18 / 2123 / 1324 / 1220 / 17-63
ZS Šefčík Václav, 2008KK Opava28 / 821 / 1520 / 1717 / 23-63
24.ZS Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.21 / 1522 / 1425 / 1128 / 8-48
25.ZS Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha30 / 627 / 922 / 1423 / 13-42
26.ZM Krejčí Matěj, 2011SK VS Č. Budějovice26 / 1033 / 321 / 1527 / 9-37
ZM Šamánek Filip, 2010Kanoe Klub Spoj Brno33 / 324 / 1226 / 1024 / 12-37
28.ZM Valenta Josef, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 526 / 1027 / 925 / 11-35
29.ZM Bolehovský Oto, 2011Loko Trutnov23 / 1329 / 7-22 / 14-34
30.ZM Doležal Vít, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky22 / 1420 / 17---31
31.ZS Samek Petr, 2008SK Třebechovice20 / 17-23 / 13--30
32.ZM Král Samuel, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky27 / 925 / 1135 / 131 / 5-26
33.ZS Kratochvíl Jakub, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky25 / 1134 / 228 / 833 / 3-24
34.ZM Rousek David, 2010KK Opava24 / 12-33 / 332 / 4-19
35.ZS Pokorný Daniel, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--32 / 426 / 10-14
36.ZM Botek Dominik, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--31 / 529 / 7-12
37.ZM Foltín Radim, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-31 / 5-30 / 6-11
38.ZS Kliment Tomáš, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn34 / 228 / 8---10
39.ZM Pinkava Jonáš, 2011Univerzitní sportovní klub Praha-30 / 634 / 2--8
ZM Kafka Martin, 2010SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky32 / 432 / 4---8
41.ZS Plocek Matyáš Jan, 2008SK VS Č. Budějovice29 / 7----7
42.ZM Kuděj Jan, 2011Loko Trutnov--30 / 6--6
43.ZM Kratochvíl Devi, 2011Univerzitní sportovní klub Praha---34 / 2-2
44.ZS Král Ondřej, 2008Univerzitní sportovní klub Praha---35 / 1-1
ZS Petr Martin, 2008SK VS Č. Budějovice-35 / 1---1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Vít Matyáš, 2009
Indruch Tomáš, 2008
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Kubita Tomáš, 2008
Antl Tomáš, 2008
KK Opava
KK Opava
2 / 682 / 682 / 682 / 68-272
3.ZS Balarin Evžen, 2008
Kovář Michal, 2009
KK Opava
KK Opava
3 / 623 / 625 / 535 / 53-230
4.ZS Tomeček Adam, 2008
Uhlík Jan, 2008
SK Veselí nad Moravou
TJ Jiskra Bechyně
--3 / 623 / 62-124
5.ZM Suchý Zbyšek, 2011
Štefan Vojtěch, 2011
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--4 / 574 / 57-114

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.2 / 686 / 492 / 682 / 68-253
3.ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor4 / 574 / 573 / 623 / 62-238
4.ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.3 / 623 / 626 / 494 / 57-230
5.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.6 / 492 / 684 / 575 / 53-227
6.ZS Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha7 / 465 / 535 / 537 / 46-198
7.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava5 / 538 / 437 / 468 / 43-185
8.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice8 / 437 / 4612 / 336 / 49-171
9.ZS Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 3710 / 379 / 4011 / 35-149
10.ZM Vencová Alžběta, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.17 / 239 / 408 / 439 / 40-146
11.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno9 / 4013 / 3113 / 3114 / 29-131
12.ZM Pádivá Františka, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.11 / 3512 / 3316 / 2510 / 37-130
ZM Vaculová Silvie, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.15 / 2711 / 3510 / 3713 / 31-130
14.ZS Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec19 / 1916 / 2511 / 3512 / 33-112
15.ZS Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava14 / 2914 / 2915 / 2716 / 25-110
16.ZS Mrázová Ema, 2009Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1719 / 1914 / 2915 / 27-92
17.ZS Marková Kristýna, 2009Loko Trutnov13 / 3120 / 1718 / 2120 / 17-86
18.ZM Podušková Jůlie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2515 / 2727 / 917 / 23-84
19.ZS Beierová Běta, 2008Loko Trutnov22 / 1417 / 2319 / 1919 / 19-75
20.ZS Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové18 / 2121 / 1526 / 1024 / 12-58
21.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 825 / 1117 / 2323 / 13-55
22.ZS Pavelková Eva, 2008Vodní sporty Desná12 / 3318 / 21---54
23.ZS Malinská Aneta, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.21 / 1528 / 823 / 1321 / 15-51
24.ZS Zaťková Eliška, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.25 / 1123 / 1324 / 1222 / 14-50
25.ZS Viková Anna, 2008Loko Trutnov24 / 1224 / 1229 / 727 / 9-40
26.ZM Adámková Klára, 2010Univerzitní sportovní klub Praha--20 / 1718 / 21-38
27.ZM Pokorná Emílie, 2010Univerzitní sportovní klub Praha30 / 626 / 1028 / 830 / 6-30
28.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky26 / 1027 / 933 / 329 / 7-29
29.ZM Indruchová Daniela, 2011KVS Hradec Králové23 / 1322 / 14---27
30.ZS Hronová Šárka, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--21 / 1525 / 11-26
31.ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky27 / 930 / 630 / 633 / 3-24
32.ZM Šuttová Zita, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.34 / 229 / 731 / 528 / 8-22
33.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou--25 / 1126 / 10-21
34.ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice--22 / 14--14
35.ZM Smutková Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 532 / 4-34 / 2-11
36.ZM Novotná Natálie, 2010SK Vltava Č. Krumlov z.s.32 / 431 / 5-35 / 1-10
37.ZS Dvořáková Alžběta, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.29 / 7----7
38.ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky33 / 333 / 3---6
ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--34 / 232 / 4-6
ZS Koplíková Eliška, 2009VK Kroměříž--35 / 131 / 5-6
41.ZS Koplíková Adéla, 2009VK Kroměříž--32 / 4--4
42.ZS Píšalová Karolína, 2009KK Opava-34 / 2---2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.4 / 572 / 682 / 683 / 62-255
3.ZS Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.3 / 624 / 573 / 622 / 68-249
4.ZS Marousková Tereza, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky2 / 683 / 624 / 575 / 53-240
5.ZM Lebedová Adéla, 2010KK Opava8 / 438 / 435 / 534 / 57-196
6.ZS Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice6 / 495 / 537 / 467 / 46-194
7.ZS Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno5 / 537 / 469 / 4010 / 37-176
8.ZM Indruchová Daniela, 2011KVS Hradec Králové7 / 469 / 4013 / 3112 / 33-150
9.ZM Vaculová Silvie, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.10 / 3711 / 3511 / 3513 / 31-138
10.ZM Pádivá Františka, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-6 / 4912 / 339 / 40-122
11.ZS Beierová Běta, 2008Loko Trutnov11 / 3510 / 3718 / 2115 / 27-120
12.ZS Davidová Michaela, 2009KVS Hradec Králové9 / 40-14 / 2914 / 29-98
13.ZM Ondráčková Barbora, 2010TJ Šumperk z.s.--6 / 498 / 43-92
14.ZM Vencová Alžběta, 2010Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--10 / 376 / 49-86
15.ZS Riantová Anežka, 2008VS Tábor--8 / 4311 / 35-78
16.ZM Samková Valerie, 2011SK Třebechovice--15 / 2716 / 25-52
17.ZM Vybulková Julie, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--16 / 2520 / 17-42
ZS Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava--19 / 1917 / 23-42
19.ZS Zaťková Eliška, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--22 / 1418 / 21-35
20.ZS Marková Kristýna, 2009Loko Trutnov--17 / 2325 / 11-34
21.ZM Novotná Natálie, 2010SK Vltava Č. Krumlov z.s.--20 / 1721 / 15-32
22.ZS Malinská Aneta, 2009Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--21 / 1527 / 9-24
ZM Hronová Ludmila, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--26 / 1022 / 14-24
ZM Kašparů Emma, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky--31 / 519 / 19-24
25.ZM Šuttová Zita, 2011SK Vltava Č. Krumlov z.s.--25 / 1124 / 12-23
26.ZM Machutová Hana, 2011TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--27 / 923 / 13-22
27.ZS Koplíková Eliška, 2009VK Kroměříž--24 / 1229 / 7-19
28.ZS Mrázová Ema, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--23 / 1331 / 5-18
ZM Jumrová Johana, 2011Univerzitní sportovní klub Praha--28 / 826 / 10-18
30.ZS Koplíková Adéla, 2009VK Kroměříž--29 / 728 / 8-15
31.ZS Dvořáková Alžběta, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.--30 / 633 / 3-9
32.ZM Lovecká Nela, 2011SK Veselí nad Moravou--32 / 432 / 4-8
33.ZM Smutková Karolína, 2011SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky---30 / 6-6
34.ZS Píšalová Karolína, 2009KK Opava--33 / 334 / 2-5

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Marousková Tereza, 2009
Novák Tobiáš, 2008
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
1 / 752 / 681 / 752 / 68-286
ZS Indruch Tomáš, 2008
Indruchová Daniela, 2011
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
2 / 681 / 752 / 681 / 75-286
3.ZM Lebedová Adéla, 2010
Rousek David, 2010
KK Opava
KK Opava
3 / 624 / 573 / 623 / 62-243
4.ZS Vaculová Lucie, 2008
Uhlík Kryštof, 2008
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
4 / 573 / 62---119
5.ZM Podušková Jůlie, 2010
Pinkava Jonáš, 2011
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--4 / 574 / 57-114
6.ZS Vaculová Silvie, 2010
Novotný Matyáš, 2009
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
5 / 535 / 53---106
7.ZS Píšalová Karolína, 2009
Kuliha Jakub, 2009
KK Opava
KK Opava
--6 / 495 / 53-102
ZM Mrůzková Marie, 2011
Mrůzek David, 2010
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
--5 / 536 / 49-102
Typ závodu