vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

25.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB78.63 0 76.43 0 76.43 207
2.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus81.31 2 76.55 2 78.552.12/2,8203
3.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice80.90 4 79.31 0 79.312.88/3,8199
4.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB78.97 6 78.14 2 80.143.71/4,9195
5.4/U23BOUZEK Ondřej 1991 0 Sušice83.18 2 80.63 0 80.634.20/5,5191
6.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus84.96 4 82.11 0 82.115.68/7,4187
7.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus83.51 0 80.62 2 82.626.19/8,1183
8.2/DSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha81.43 4 80.95 2 82.956.52/8,5179
9.1/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice84.80 2 85.43 0 85.439.00/11,8175
10.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky88.94 8 85.69 0 85.699.26/12,1171
11.3/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec86.84 0 87.15 0 86.8410.41/13,6167
12.2/HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně90.65 2 87.63 0 87.6311.20/14,7163
13.3/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice86.11 2 87.85 2 88.1111.68/15,3159
14.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice91.64 0 88.33 0 88.3311.90/15,6155
15.4/POKORNÝ Ondřej 1987 0 SKVS ČB88.84 0 86.47 2 88.4712.04/15,8151
16.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.97 0 88.75 0 88.7512.32/16,1147
17.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.60 0 86.78 2 88.7812.35/16,2143
18.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.00 2 87.52 2 89.5213.09/17,1139
19.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice89.76 0 89.58 2 89.7613.33/17,4135
20.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa93.43 0 89.77 0 89.7713.34/17,5131
21.5/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 0 Kralupy95.70 6 90.99 0 90.9914.56/19,1127
22.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus95.61 0 91.63 0 91.6315.20/19,9123
23.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz94.88 0 92.12 0 92.1215.69/20,5119
24.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice88.75 4 88.55 4 92.5516.12/21,1115
25.2/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha92.75 2 90.86 2 92.8616.43/21,5111
26.3/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha93.65 0 90.97 2 92.9716.54/21,6107
27.5/KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.96.57 4 91.42 2 93.4216.99/22,2103
28.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy94.77 2 93.54 0 93.5417.11/22,499
29.6/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz92.46 2 0.00 0 94.4618.03/23,695
30.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.90 0 96.84 0 95.9019.47/25,591
31.8/VMTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB96.49 0 95.23 2 96.4920.06/26,287
32.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky96.53 2 92.91 4 96.9120.48/26,883
33.3/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník99.41 2 97.72 0 97.7221.29/27,979
34.9/VMMILYÁN David 1974 3 L.Žatec97.83 0 99.81 0 97.8321.40/28,078
35.6/KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy96.12 2 99.90 4 98.1221.69/28,477
36.6/VCHOD Václav 1961 2 Blovice98.25 0 97.28 2 98.2521.82/28,576
37.5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz98.56 0 100.59 2 98.5622.13/29,075
38.7/VNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus98.89 0 104.36 2 98.8922.46/29,474
39.8/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy98.93 0 98.30 6 98.9322.50/29,473
40.7/JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV101.14 4 97.34 2 99.3422.91/30,072
41.3/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice101.57 0 99.52 0 99.5223.09/30,271
42.4/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec100.41 0 99.91 0 99.9123.48/30,770
43.5/DMVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník98.48 12 96.20 4 100.2023.77/31,169
44.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB98.87 2 109.70 2 100.8724.44/32,068
45.10/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov101.13 2 101.40 0 101.4024.97/32,767
46.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus108.42 0 99.79 2 101.7925.36/33,266
47.6/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí107.27 0 102.14 0 102.1425.71/33,665
48.6/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz103.26 4 102.17 0 102.1725.74/33,764
49.11/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 0 Kralupy98.41 4 97.45 6 102.4125.98/34,063
50.2/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha105.82 4 100.47 2 102.4726.04/34,162
51.8/KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV106.53 2 101.32 2 103.3226.89/35,261
52.7/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně99.44 4 103.25 6 103.4427.01/35,360
53.7/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.30 2 103.84 0 103.8427.41/35,959
54.8/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec100.66 4 99.86 4 103.8627.43/35,958
55.12/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec106.46 2 104.37 0 104.3727.94/36,657
56.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus110.20 2 104.49 0 104.4928.06/36,756
57.8/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz103.50 4 102.59 2 104.5928.16/36,855
58.9/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec102.98 2 102.68 2 104.6828.25/37,054
59.10/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice104.22 6 100.94 4 104.9428.51/37,353
60.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky102.49 4 99.34 6 105.3428.91/37,852
61.9/DMKUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn101.39 4 100.44 6 105.3928.96/37,951
62.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy107.58 0 103.45 2 105.4529.02/38,050
63.3/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky101.48 4 105.29 8 105.4829.05/38,049
64.10/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4101.55 4 104.75 2 105.5529.12/38,148
65.4/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.94 0 105.66 0 105.6629.23/38,247
66.11/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha103.73 2 106.81 0 105.7329.30/38,346
67.5/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky119.90 4 103.92 2 105.9229.49/38,645
68.11/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy108.92 0 106.23 0 106.2329.80/39,044
69.13/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice96.75 10 101.74 10 106.7530.32/39,743
70.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha109.96 0 107.56 0 107.5631.13/40,742
71.12/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice107.10 4 105.57 2 107.5731.14/40,741
72.10/DMHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn105.19 6 103.61 4 107.6131.18/40,840
73.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec109.63 0 107.91 0 107.9131.48/41,239
74.5/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak108.79 0 108.64 2 108.7932.36/42,338
75.13/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.33 0 109.23 2 109.3332.90/43,037
76.6/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn112.90 0 107.94 2 109.9433.51/43,836
77.7/U23VADLEJCH David 1991 0 Sušice106.36 4 108.69 4 110.3633.93/44,435
78.7/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek107.88 4 107.61 4 111.6135.18/46,034
79.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek118.90 6 109.89 2 111.8935.46/46,433
80.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa112.22 0 110.55 6 112.2235.79/46,832
81.9/DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus112.46 0 113.13 0 112.4636.03/47,131
82.8/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.112.68 0 113.80 0 112.6836.25/47,430
83.9/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn110.34 4 108.86 4 112.8636.43/47,729
84.8/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak120.53 2 108.95 4 112.9536.52/47,828
85.6/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak118.77 4 109.67 4 113.6737.24/48,727
86.14/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky115.70 4 113.82 0 113.8237.39/48,926
87.15/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky111.27 8 112.24 2 114.2437.81/49,525
88.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník118.57 0 114.28 0 114.2837.85/49,524
89.15/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak104.76 10 116.58 6 114.7638.33/50,223
90.12/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa109.91 12 105.73 10 115.7339.30/51,422
91.10/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha115.78 0 115.82 2 115.7839.35/51,521
92.1/PZVANĚK Matěj 2004 - VS Tábor114.56 4 115.78 0 115.7839.35/51,50
93.12/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha115.89 0 114.84 2 115.8939.46/51,620
94.13/ZSHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha113.93 2 110.43 8 115.9339.50/51,719
95.11/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky116.59 0 117.73 2 116.5940.16/52,518
96.2/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 - Ot.Strak114.82 6 112.84 4 116.8440.41/52,90
97.3/PZŠVEJD Jan 2004 - Sušice116.93 0 113.79 6 116.9340.50/53,00
98.16/VMMATĚJKA Jakub 1973 0 USK Pha125.38 6 113.76 4 117.7641.33/54,117
99.12/ZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn114.46 4 119.57 6 118.4642.03/55,016
100.17/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor120.14 0 129.87 6 120.1443.71/57,215
101.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.116.27 4 117.56 4 120.2743.84/57,414
102.13/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB131.11 10 117.32 4 121.3244.89/58,713
103.18/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor120.58 4 119.64 4 123.6447.21/61,812
104.14/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB122.71 2 128.84 2 124.7148.28/63,211
105.14/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy118.74 8 115.40 12 126.7450.31/65,810
106.19/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice120.84 6 0.00 0 126.8450.41/66,09
107.15/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz134.92 4 127.10 0 127.1050.67/66,38
108.16/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB154.82 10 123.29 4 127.2950.86/66,57
109.16/VMACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně139.47 6 126.54 2 128.5452.11/68,26
110.17/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha129.57 56 125.64 4 129.6453.21/69,65
111.15/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník140.29 58 127.65 2 129.6553.22/69,64
112.18/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.125.50 6 121.98 8 129.9853.55/70,13
113.19/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB136.88 6 128.33 4 132.3355.90/73,12
114.17/VVADLEJCH František 1965 0 Sušice131.95 2 127.97 6 133.9557.52/75,31
115.20/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy164.67 2 124.34 10 134.3457.91/75,80
116.16/ZSKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.130.75 8 125.89 62 138.7562.32/81,50
117.4/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 - SKVS ČB133.52 6 133.73 10 139.5263.09/82,50
118.5/PZŠEDIVÝ Vít 2004 - SKVS ČB125.94 14 130.64 10 139.9463.51/83,10
119.21/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha140.89 8 133.46 8 141.4665.03/85,10
120.20/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV155.66 68 140.48 2 142.4866.05/86,40
121.6/PZJAKL Jáchym 2004 - USK Pha135.44 8 146.55 54 143.4467.01/87,70
122.22/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy171.95 8 137.58 8 145.5869.15/90,50
123.7/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha167.58 6 132.44 14 146.4470.01/91,60
124.8/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.140.47 10 150.32 8 150.4774.04/96,90
125.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy148.91 6 149.23 4 153.2376.80/100,50
126.10/SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus105.94 50 0.00 0 155.9479.51/104,00
127.17/ZSVALENTA Petr 2001 0 Štětí170.66 4 156.67 2 158.6782.24/107,60
128.24/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB157.39 4 183.86 56 161.3984.96/111,20
129.25/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.151.91 12 159.74 14 163.9187.48/114,50
130.18/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz142.62 160 163.10 8 171.1094.67/123,90
131.9/PZBERAN Vojtěch 2005 - USK Pha159.19 12 174.86 6 171.1994.76/124,00
132.9/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz117.22 54 128.70 56 171.2294.79/124,00
133.26/ZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha136.36 58 0.00 0 194.36117.93/154,30
134.10/PZŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice140.96 58 135.57 208 198.96122.53/160,30
136.12/PZPRÜHER Vojtěch 2006 - SKVS ČB161.58 110 167.98 60 227.98151.55/198,30
137.13/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz186.71 54 178.85 60 238.85162.42/212,50
138.13/PZTURNER Karel 2004 - Blovice119.73 406 218.97 58 276.97200.54/262,40
139.27/ZMVONDRA Matouš 2003 0 Kralupy167.56 118 0.00 0 285.56209.13/273,60
140.28/ZMKUNEŠ Daniel 2003 0 Horš.Týn174.78 208 171.45 116 287.45211.02/276,10
141.14/PZSmetánka Kylián 2005 - Hubertus182.87 114 156.40 304 296.87220.44/288,40
142.15/PZVRÁNEK Jan 2004 - Blovice202.10 208 219.61 108 327.61251.18/328,60
143.5/DSSMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz187.18 168 0.00 0 355.18278.75/364,70
144.16/PZSAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha138.63 454 176.67 262 438.67362.24/474,00
145.17/PZPAJMA Lukáš 2008 - Kadaň95.76 406 98.69 356 454.69378.26/494,90
146.18/PZSÝKORA Jaroslav 2004 - Hubertus141.69 352 189.59 354 493.69417.26/545,90
147.19/PZPECHLÁT Adam 2007 - Sušice135.72 408 146.83 356 502.83426.40/557,90
148.19/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz120.66 406 0.00 0 526.66450.23/589,10
149.20/ZSKUNEŠ Filip 2001 0 Horš.Týn181.49 450 229.59 304 533.59457.16/598,10
150.20/PZŠESTÁK Jan 2005 - SKVS ČB0.00 0 138.10 560 698.10621.67/813,40
  CHALUPSKÝ Petr 2002 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  STRASSER Marek 2004 - L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice77.52 0 79.62 0 77.52 101
2.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn94.34 0 92.63 0 92.6315.11/19,593
3.2/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha92.66 0 93.34 2 92.6615.14/19,589
4.1/BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice91.22 4 91.78 2 93.7816.26/21,085
5.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice95.37 0 94.27 0 94.2716.75/21,681
6.4/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha94.45 2 95.56 2 96.4518.93/24,477
7.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV97.62 4 97.35 0 97.3519.83/25,673
8.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy96.91 2 97.54 0 97.5420.02/25,869
9.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice98.59 2 98.35 0 98.3520.83/26,965
10.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec102.19 0 98.35 0 98.3520.83/26,961
11.2/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník99.82 0 97.77 2 99.7722.25/28,757
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň105.39 0 100.00 0 100.0022.48/29,053
13.5/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice102.74 0 102.69 4 102.7425.22/32,549
14.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice106.39 2 103.31 0 103.3125.79/33,345
15.3/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.17 0 103.32 0 103.3225.80/33,341
16.4/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy103.35 0 103.78 4 103.3525.83/33,337
17.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa105.97 0 104.75 0 104.7527.23/35,133
18.6/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha104.46 6 102.98 2 104.9827.46/35,429
19.7/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice106.92 2 106.29 0 106.2928.77/37,128
20.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.109.34 0 104.45 2 106.4528.93/37,327
21.8/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec106.72 0 106.32 2 106.7229.20/37,726
22.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy109.47 2 106.75 0 106.7529.23/37,725
23.4/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 0 Hubertus107.79 0 0.00 0 107.7930.27/39,024
24.9/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha107.88 2 109.30 0 109.3031.78/41,023
25.5/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha109.54 2 110.24 0 110.2432.72/42,222
26.10/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor112.24 2 110.89 0 110.8933.37/43,021
27.5/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak112.64 0 113.60 2 112.6435.12/45,320
28.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB118.22 2 113.87 0 113.8736.35/46,919
29.6/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha116.63 2 112.49 2 114.4936.97/47,718
30.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand112.54 2 113.72 2 114.5437.02/47,817
31.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz112.75 6 117.77 2 118.7541.23/53,216
32.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy123.74 4 116.88 2 118.8841.36/53,415
33.7/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus120.93 0 121.95 2 120.9343.41/56,014
34.2/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus117.47 4 116.20 6 121.4743.95/56,713
35.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.81 0 117.70 4 121.7044.18/57,012
36.11/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky117.77 4 121.79 2 121.7744.25/57,111
37.3/DMPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus123.10 0 120.35 56 123.1045.58/58,810
38.7/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.36 2 140.56 0 124.3646.84/60,49
39.4/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak122.80 4 127.66 4 126.8049.28/63,68
40.8/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky159.34 10 130.29 4 134.2956.77/73,27
41.9/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň142.29 54 132.31 2 134.3156.79/73,36
42.5/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník139.78 62 128.36 6 134.3656.84/73,35
43.10/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa147.37 4 140.61 0 140.6163.09/81,44
44.11/ZMPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor143.86 2 150.45 2 145.8668.34/88,23
45.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy153.64 8 142.99 10 152.9975.47/97,42
46.6/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.156.31 2 149.20 4 153.2075.68/97,61
47.13/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak148.73 6 160.40 2 154.7377.21/99,60
48.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn147.74 8 169.78 2 155.7478.22/100,90
49.2/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky155.21 54 148.56 8 156.5679.04/102,00
50.7/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.169.35 52 149.98 10 159.9882.46/106,40
51.12/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.154.29 6 163.45 0 160.2982.77/106,80
52.3/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice157.15 12 179.92 56 169.1591.63/118,20
53.14/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy165.35 6 195.48 52 171.3593.83/121,00
54.4/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak178.51 2 180.62 6 180.51102.99/132,90
55.8/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 182.65 14 196.65119.13/153,70
56.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.188.77 62 196.50 12 208.50130.98/169,00
57.13/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.199.73 60 225.28 8 233.28155.76/200,90
58.6/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice246.52 16 244.19 4 248.19170.67/220,20
59.15/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB0.00 0 152.74 108 260.74183.22/236,40
60.7/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 - SKVS ČB0.00 0 176.44 156 332.44254.92/328,80
61.9/DMLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí189.25 204 195.17 158 353.17275.65/355,60
62.8/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 - Horš.Týn166.11 352 158.91 206 364.91287.39/370,70
63.9/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB209.76 260 221.10 156 377.10299.58/386,50
64.10/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn122.19 400 161.74 252 413.74336.22/433,70
65.16/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.264.34 310 207.84 306 513.84436.32/562,80
66.11/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 - Horš.Týn144.21 502 145.87 500 645.87568.35/733,20
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VALENTOVÁ Kristýna 2007 - Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.43 2 86.58 0 86.58 125
2.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB89.30 4 86.60 0 86.600.02/0,0117
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB89.69 0 88.19 0 88.191.61/1,9113
4.2/PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn91.33 0 89.94 0 89.943.36/3,9109
5.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.90.38 6 90.93 0 90.934.35/5,0105
6.3/CHOD David 1982 2 Blovice90.70 2 89.27 2 91.274.69/5,4101
7.2/VMPOLLERT Lukáš 1970 0 USK Pha92.50 0 91.36 0 91.364.78/5,597
8.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB91.95 0 91.31 2 91.955.37/6,293
9.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV90.63 2 91.23 2 92.636.05/7,089
10.4/WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB94.37 2 92.93 0 92.936.35/7,385
11.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja93.60 0 90.40 8 93.607.02/8,181
12.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB92.26 2 92.22 4 94.267.68/8,977
13.3/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB94.28 0 94.30 8 94.287.70/8,973
14.4/DMPŘIKRYL Matěj 1999 3 VSKRájec96.30 0 97.65 4 96.309.72/11,269
15.5/VMČEKAL Josef 1970 0 Klášter.101.53 0 96.41 0 96.419.83/11,465
16.5/VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy97.32 0 96.39 2 97.3210.74/12,461
17.6/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus98.11 0 95.45 2 97.4510.87/12,657
18.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice96.80 2 95.28 4 98.8012.22/14,153
19.6/HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně100.84 0 96.86 2 98.8612.28/14,249
20.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa100.30 0 97.77 2 99.7713.19/15,245
21.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn100.31 0 0.00 0 100.3113.73/15,941
22.8/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn102.92 0 101.11 0 101.1114.53/16,837
23.9/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn102.45 0 101.52 0 101.5214.94/17,333
24.10/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB102.70 0 100.13 2 102.1315.55/18,029
25.11/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja102.23 0 100.82 2 102.2315.65/18,128
26.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov102.24 0 103.88 0 102.2415.66/18,127
27.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn102.31 0 0.00 0 102.3115.73/18,226
28.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy102.67 4 100.76 2 102.7616.18/18,725
29.12/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice104.13 0 103.11 0 103.1116.53/19,124
30.4/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB106.60 0 105.36 0 105.3618.78/21,723
31.2/U23HABICH Bohumil 1991 3 VS Tábor103.17 4 103.63 2 105.6319.05/22,022
32.7/SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.109.68 2 105.76 0 105.7619.18/22,221
33.2/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn108.80 4 106.73 0 106.7320.15/23,320
34.8/POTUŽÁK Jan 1988 0 Sušice108.78 0 106.97 0 106.9720.39/23,619
35.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor122.72 2 109.66 0 109.6623.08/26,718
36.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.74 0 110.92 2 111.7425.16/29,117
37.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor109.98 2 108.63 8 111.9825.40/29,316
38.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor112.42 0 113.17 0 112.4225.84/29,815
39.1/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.116.89 2 113.43 0 113.4326.85/31,014
40.13/VMSMETÁNKA Radek 1976 0 Hubertus113.47 0 114.20 0 113.4726.89/31,113
41.7/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus111.65 2 0.00 0 113.6527.07/31,312
42.2/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha114.54 0 114.69 0 114.5427.96/32,311
43.8/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor106.76 8 0.00 0 114.7628.18/32,510
44.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus115.47 4 111.50 4 115.5028.92/33,49
45.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov116.42 0 120.45 8 116.4229.84/34,58
46.9/VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB116.89 0 111.86 6 116.8930.31/35,07
47.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor116.99 0 0.00 0 116.9930.41/35,16
48.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.118.18 0 119.70 2 118.1831.60/36,55
49.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha117.39 8 118.61 0 118.6132.03/37,04
50.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.49 102 111.37 8 119.3732.79/37,93
51.14/VMLERCH David 1972 3 Klášter.119.40 0 120.12 4 119.4032.82/37,92
52.11/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus120.40 0 117.83 4 120.4033.82/39,11
53.1/PZPOLLERT Jan 2005 - USK Pha123.88 2 121.96 0 121.9635.38/40,90
54.5/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník130.41 2 124.55 6 130.5543.97/50,80
55.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí128.66 2 133.84 4 130.6644.08/50,90
56.15/VMDOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV137.14 6 130.28 4 134.2847.70/55,10
57.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy136.52 50 136.36 2 138.3651.78/59,80
58.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník161.30 0 161.19 2 161.3074.72/86,30
  URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  WEISL Martin 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BENHÁK Ladislav 1954 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠESTÁK Jan 1976 0 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha101.90 0 100.80 0 100.80 18
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn112.91 0 107.37 0 107.376.57/6,514
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV112.29 2 113.42 0 113.4212.62/12,510
4.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice113.36 2 111.46 2 113.4612.66/12,66
5.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec143.18 2 113.81 0 113.8113.01/12,95
6.1/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 0 VS Tábor115.37 0 120.70 4 124.7023.90/23,74
7.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň123.34 0 111.42 4 115.4214.62/14,53
8.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.14 4 118.17 0 118.1717.37/17,22
9.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha0.00 0 129.42 2 131.4230.62/30,41
10.5/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice154.74 8 134.51 4 138.5137.71/37,40
11.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha143.85 2 142.81 2 144.8144.01/43,70
12.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa141.15 52 135.54 52 187.5486.74/86,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
95.30 8 94.88 0 94.88 60
2.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
102.68 0 100.60 0 100.605.72/6,052
3.1/VMKUČERA Tomáš
MACHUTA Zdeněk
1970
1964
0 RK Troja
Kralupy
104.72 0 100.14 2 102.147.26/7,744
4.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
104.96 0 103.37 8 104.9610.08/10,640
5.1/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
105.51 4 103.48 4 107.4812.60/13,336
6.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
118.35 2 115.14 0 115.1420.26/21,432
7.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
115.30 2 114.44 2 116.4421.56/22,728
8.3/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
116.35 8 111.47 6 117.4722.59/23,824
9.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
118.48 0 119.18 0 118.4823.60/24,920
10.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
119.49 2 117.23 2 119.2324.35/25,716
11.3/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
120.49 0 123.15 0 120.4925.61/27,012
12.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
119.30 2 120.88 2 121.3026.42/27,811
13.1/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
120.98 8 117.78 4 121.7826.90/28,410
14.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
122.90 8 120.31 4 124.3129.43/31,09
15.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
134.60 6 124.77 2 126.7731.89/33,68
16.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
134.58 4 127.59 0 127.5932.71/34,57
17.4/VČERVENKA Jaroslav
ČERVENKA Ondřej
1964
1996
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 121.84 6 127.8432.96/34,76
18.1/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
129.56 10 127.13 6 133.1338.25/40,35
19.3/U23BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
126.87 54 129.56 8 137.5642.68/45,04
20.1/ZMŘÍHA Matyáš
KRÁL Adam
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
143.72 10 133.30 6 139.3044.42/46,83
21.4/U23Mužíková Tereza
PECHLÁT Hynek
1996
1995
- Su-hoste
SKVS ČB
180.59 12 137.34 6 143.3448.46/51,10
22.2/CUBROVÁ Markéta
BAČÁKOVÁ Radka
1997
1983
0 ČSAD Plz
Rakovník
134.15 16 151.11 12 150.1555.27/58,32
23.3/ZSELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
178.40 10 148.97 4 152.9758.09/61,21
24.4/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
139.69 16 143.97 10 153.9759.09/62,30
25.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana
PŠENIČKA Václav
1998
2001
3 Rakovník
Rakovník
172.21 66 187.22 12 199.22104.34/110,00
26.2/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
143.85 58 141.24 58 199.24104.36/110,00
  URBÁNEK Matyáš
WEISL Martin
2002
2002
0 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SÝKORA Michal
SÝKORA Tomáš
1989
1992
0 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3