vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23

25.04.2015   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.11:43,60 60/154/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.12:03,8020.20/2,953/142/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec12:05,6022.00/3,147/130/0
4.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto12:09,0025.40/3,642/118/0
5.3/U23HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.12:10,2026.60/3,838/106/0
6.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel12:23,0039.40/5,634/0/49
7.4/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.12:23,3039.70/5,631/0/37
8. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.12:24,1040.50/5,828/94/0
9.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto12:30,6047.00/6,725/82/0
10.2/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.12:38,6055.00/7,822/70/0
11.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.12:45,0061.40/8,720/58/0
12.3/DSŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel12:49,3065.70/9,318/0/25
13.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.12:49,6066.00/9,416/46/0
14.3/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.12:52,6069.00/9,814/34/0
15.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.12:56,5072.90/10,412/22/0
16. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.13:25,80102.20/14,510/16/0
17.6/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK13:26,60103.00/14,69/0/13
18.4/VMCUC Michal 1977 Tech.Pha14:18,90155.30/22,18/10/0
19.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,30160.70/22,87/4/0
20.3/DMŽENKA Martin 2000 3 Pardub.14:26,20162.60/23,16/3/0
21.4/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.14:55,20191.60/27,25/2/0
22.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:24,40220.80/31,44/1/0
23.4/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk15:25,80222.20/31,63/0/1
  ŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.DNF 0/0/0
  BUKNA Lukáš 1987 2 LitovelDNS 0/0/0
  MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla BoDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.12:08,30 60/66/0
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.12:23,8015.50/2,153/54/0
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 MT So Písek12:32,5024.20/3,347/42/0
4.1/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.12:48,1039.80/5,542/0/72
5.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc12:53,6045.30/6,238/0/60
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.12:54,4046.10/6,334/30/0
7.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.12:57,6049.30/6,831/18/0
8.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel12:58,8050.50/6,928/0/48
9.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno13:31,2082.90/11,425/0/36
10.3/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel13:32,3084.00/11,522/0/24
11.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník13:52,30104.00/14,320/0/18
12.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel14:29,90141.60/19,418/0/12
13.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno14:30,50142.20/19,516/0/6
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.14:43,70155.40/21,314/6/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
11:50,90 60/108/43
2.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:59,108.20/1,253/96/0
3. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
12:04,7013.80/1,947/84/31
4.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
12:16,9026.00/3,742/72/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
12:28,5037.60/5,338/60/0
6.2/DSŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
3 Litovel
Litovel
12:30,3039.40/5,534/0/19
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
12:34,1043.20/6,131/48/0
8.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
12:39,5048.60/6,828/36/0
9.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
12:56,1065.20/9,225/0/7
10.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
13:10,7079.80/11,222/24/0
11.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
13:13,7082.80/11,620/12/0
12. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
2 Klatovy
Klatovy
13:23,8092.90/13,118/6/0
  KONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
DNF 0/0/0
  ŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
1 Pardub.
Pardub.
DNF 0/0/0
  MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.10:59,60 75/122/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc11:08,609.00/1,468/0/99
3.1/U23HÁLA Richard 1992 MT Olomouc11:09,009.40/1,462/0/87
4.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc11:19,6020.00/3,057/0/75
5.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.11:25,2025.60/3,953/110/0
6.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha11:31,3031.70/4,849/98/0
7.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno11:46,1046.50/7,046/0/63
8.1/VZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So Písek11:47,9048.30/7,343/86/0
9.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov11:48,5048.90/7,440/74/0
10.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha11:48,9049.30/7,537/62/0
10.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK11:48,9049.30/7,537/62/0
12.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.11:53,8054.20/8,233/38/0
13.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc11:58,5058.90/8,931/0/51
14.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel12:00,3060.70/9,229/0/39
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz12:07,1067.50/10,227/32/0
16.5/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc12:12,8073.20/11,125/0/27
17.5/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno12:35,6096.00/14,623/0/21
18.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:43,90104.30/15,821/0/15
19.6/VMKOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha13:12,50132.90/20,119/26/0
20. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.13:16,00136.40/20,717/20/0
21.3/VFILIPI Robert 1964 Č.Lípa13:21,10141.50/21,515/14/0
22.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc13:31,60152.00/23,014/0/9
23.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště13:36,80157.20/23,813/8/0
24.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto13:40,70161.10/24,412/2/0
25.1/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc15:29,90270.30/41,011/0/3
  VESELÝ František 2000 3 TrutnovDNF 0/0/0
  ŠVARC Adam 2001 3 OlomoucDNF 0/0/0
  LÁTAL Filip 2001 3 OlomoucDNF 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 TrutnovDNF 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.13:25,80 60/24/0
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.14:24,3058.50/7,353/12/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3