vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

31.05.2015   Sušice nádraží - v kempu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice85.99 0 85.14 0 85.14 243
2.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice89.67 2 86.65 0 86.651.51/1,8239
3.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB87.91 0 87.42 0 87.422.28/2,7235
4.3/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice88.53 0 88.56 0 88.533.39/4,0231
5.2/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice89.18 0 89.28 0 89.184.04/4,7227
6.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz89.51 0 90.50 4 89.514.37/5,1223
7.2/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha87.84 2 90.87 6 89.844.70/5,5219
8.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky90.52 0 89.97 2 90.525.38/6,3215
9.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus92.62 2 90.94 0 90.945.80/6,8211
10.4/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus92.50 2 91.17 0 91.176.03/7,1207
11.2/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus94.77 0 92.74 0 92.747.60/8,9203
12.3/BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice96.84 2 93.68 0 93.688.54/10,0199
13.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy93.95 2 92.24 2 94.249.10/10,7195
14.4/VOZKA Aleš 1989 2 Sušice92.25 2 93.96 4 94.259.11/10,7191
15.3/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice94.28 52 92.27 2 94.279.13/10,7187
16.3/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky96.95 0 95.21 50 96.9511.81/13,9183
17.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha97.18 0 97.97 6 97.1812.04/14,1179
18.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice99.96 2 98.16 0 98.1613.02/15,3175
19.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec99.17 0 101.83 4 99.1714.03/16,5171
20.5/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.79 0 99.60 0 99.6014.46/17,0167
21.4/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec99.55 2 99.83 0 99.8314.69/17,3163
22.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus100.26 0 101.39 0 100.2615.12/17,8159
23.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB97.34 50 98.39 2 100.3915.25/17,9155
24.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky99.47 4 95.37 6 101.3716.23/19,1151
25.4/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.11 2 101.39 0 101.3916.25/19,1147
26.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.53 0 101.95 0 101.5316.39/19,3143
27.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec105.54 4 102.15 0 102.1517.01/20,0139
28.5/DSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB100.63 2 100.56 2 102.5617.42/20,5135
29.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice102.74 0 102.71 0 102.7117.57/20,6131
30.5/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz98.21 50 100.76 2 102.7617.62/20,7127
31.6/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz105.99 2 102.87 0 102.8717.73/20,8123
32.6/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.103.19 0 104.65 0 103.1918.05/21,2119
33.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.59 6 101.67 2 103.6718.53/21,8115
34.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.19 4 103.92 0 103.9218.78/22,1111
35.8/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB103.98 0 109.60 2 103.9818.84/22,1107
36.9/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV105.79 2 104.42 0 104.4219.28/22,6103
37.6/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz104.78 2 104.53 0 104.5319.39/22,899
38.5/KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B.108.50 0 103.98 2 105.9820.84/24,595
39.4/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.107.87 0 106.23 0 106.2321.09/24,891
40.5/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB106.34 0 106.79 0 106.3421.20/24,987
41.10/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha105.67 2 104.85 2 106.8521.71/25,583
42.6/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB107.37 0 109.76 2 107.3722.23/26,179
43.11/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně108.39 0 119.62 0 108.3923.25/27,375
44.7/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.106.49 2 111.38 2 108.4923.35/27,471
45.6/JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV108.56 0 107.61 4 108.5623.42/27,567
46.12/VMHORÁK David 1976 2 SKŽižkov114.30 0 108.76 0 108.7623.62/27,763
47.7/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec110.51 2 108.81 0 108.8123.67/27,862
48.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.109.49 0 111.53 2 109.4924.35/28,661
49.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus110.13 0 109.23 2 110.1324.99/29,460
50.6/VCHOD Václav 1961 2 Blovice110.23 0 110.45 0 110.2325.09/29,559
51.7/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha113.40 0 110.63 0 110.6325.49/29,958
52.8/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha110.70 0 111.78 4 110.7025.56/30,057
53.9/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak113.94 0 111.33 0 111.3326.19/30,856
54.7/KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy109.64 2 111.20 2 111.6426.50/31,155
55.7/VBERAN Jan 1969 3 KVS Pha4112.11 0 112.91 4 112.1126.97/31,754
56.10/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha113.60 4 112.53 0 112.5327.39/32,253
57.13/VMABRAHAM Jiří 1977 0 Benátky106.67 6 0.00 0 112.6727.53/32,352
58.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice113.74 2 112.90 0 112.9027.76/32,651
59.8/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně113.10 0 114.86 2 113.1027.96/32,850
60.14/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov115.37 2 113.28 0 113.2828.14/33,149
61.15/VMUHLÍK František 1975 3 Bechyně116.33 0 113.38 0 113.3828.24/33,248
62.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy113.85 0 114.70 0 113.8528.71/33,747
63.1/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha115.35 0 120.45 0 115.3530.21/35,546
64.8/CHOD Ondřej 1984 3 Blovice114.29 2 115.45 0 115.4530.31/35,645
65.9/KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV123.35 52 116.79 0 116.7931.65/37,244
66.9/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.115.26 2 116.93 0 116.9331.79/37,343
67.9/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.60 2 117.32 0 117.3232.18/37,842
68.10/DMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn116.69 2 126.74 4 118.6933.55/39,441
69.11/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn114.35 8 116.71 2 118.7133.57/39,440
70.16/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec119.33 0 118.86 0 118.8633.72/39,639
71.11/DMZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy130.61 2 119.15 0 119.1534.01/39,938
72.2/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn120.97 0 119.37 0 119.3734.23/40,237
73.17/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak126.48 2 119.59 0 119.5934.45/40,536
74.18/VMNĚMEC Aleš 1976 0 Kadaň123.98 0 117.92 2 119.9234.78/40,935
75.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník120.13 0 120.23 2 120.1334.99/41,134
76.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.126.74 2 120.65 0 120.6535.51/41,733
77.5/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak123.27 0 120.67 0 120.6735.53/41,732
78.12/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB120.69 0 117.92 4 120.6935.55/41,831
79.3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky117.11 6 116.72 4 120.7235.58/41,830
80.13/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky121.18 0 119.72 2 121.1836.04/42,329
81.14/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha119.36 2 121.72 0 121.3636.22/42,528
82.6/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus126.30 2 121.61 0 121.6136.47/42,827
83.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy121.80 0 121.97 0 121.8036.66/43,126
84.19/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky123.49 0 125.61 2 123.4938.35/45,025
85.4/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn125.38 0 122.40 2 124.4039.26/46,124
86.11/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky129.60 2 125.20 0 125.2040.06/47,123
87.5/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB135.21 4 123.45 2 125.4540.31/47,322
88.15/ZSZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy126.60 0 125.54 0 125.5440.40/47,521
89.6/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice125.65 0 124.39 4 125.6540.51/47,620
90.7/ZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand121.69 4 128.63 4 125.6940.55/47,619
91.20/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus125.99 2 123.77 2 125.7740.63/47,718
92.8/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB127.71 4 124.26 2 126.2641.12/48,317
93.9/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha124.96 2 122.56 4 126.5641.42/48,616
94.7/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.43 0 129.72 0 127.4342.29/49,715
95.8/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak126.20 2 128.51 2 128.2043.06/50,614
96.10/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB126.75 2 0.00 0 128.7543.61/51,213
97.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice128.79 58 125.41 4 129.4144.27/52,00
98.9/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz137.24 0 130.20 0 130.2045.06/52,912
99.11/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.53 2 130.23 2 130.5345.39/53,311
100.16/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 0 USK Pha128.61 2 135.44 6 130.6145.47/53,410
101.17/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.41 2 129.13 2 131.1345.99/54,09
102.2/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha128.65 4 129.52 4 132.6547.51/55,80
103.21/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.89 0 138.78 10 133.8948.75/57,38
104.22/VMMATĚJKA Jakub 1973 3 USK Pha132.65 2 134.98 0 134.6549.51/58,27
105.12/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz133.35 2 134.80 2 135.3550.21/59,06
106.12/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy134.92 2 134.65 2 136.6551.51/60,55
107.13/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.132.11 6 132.50 6 138.1152.97/62,24
108.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 - Zbraslav135.34 6 134.84 4 138.8453.70/63,10
109.4/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.137.24 2 140.43 2 139.2454.10/63,50
110.13/VBŘÍZA Václav 1962 0 Klatovy140.56 0 144.24 0 140.5655.42/65,13
111.14/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB139.28 4 139.14 2 141.1456.00/65,82
112.18/ZSVALENTA Petr 2001 0 Štětí141.40 0 139.45 2 141.4056.26/66,11
113.6/DSSMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz139.56 2 140.92 6 141.5656.42/66,30
114.15/ZMKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy140.24 6 141.71 0 141.7156.57/66,40
115.16/ZMJanoušek Viktor 2003 - USK Pha136.45 6 137.47 12 142.4557.31/67,30
116.12/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz138.72 4 133.87 10 142.7257.58/67,60
117.5/PZŠTERCL Dominik 2005 - KK Brand144.77 0 145.76 4 144.7759.63/70,00
118.6/PZZACH Radovan 2005 - KK Brand161.63 6 140.89 4 144.8959.75/70,20
119.7/PZBERAN Vojtěch 2005 - USK Pha145.86 0 141.44 4 145.4460.30/70,80
120.19/ZSHANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.149.70 6 144.17 4 148.1763.03/74,00
121.17/ZMJUDA Mikuláš 2003 0 Benátky138.62 10 142.91 10 148.6263.48/74,60
122.23/VMŠUMSKÝ Viktor 1973 0 Sušice143.59 6 135.87 14 149.5964.45/75,70
123.18/ZMTURNER Karel 2004 0 Blovice151.62 0 155.36 4 151.6266.48/78,10
124.14/VVADLEJCH František 1965 0 Sušice149.71 2 157.57 4 151.7166.57/78,20
125.19/ZMJUDA Štěpán 2004 0 Benátky148.60 64 148.57 10 158.5773.43/86,20
126.20/ZMVRÁNEK Jan 2004 0 Blovice158.47 2 159.73 2 160.4775.33/88,50
127.8/PZBÍZEK Marek 2005 - KK Brand165.38 62 157.32 4 161.3276.18/89,50
128.9/PZPOPELKA Petr 2005 - KK Brand159.29 6 158.89 8 165.2980.15/94,10
129.21/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice164.22 8 165.75 2 167.7582.61/97,00
130.10/PZBRAMBORA Ondřej 2005 - Kralupy168.72 2 169.12 2 170.7285.58/100,50
131.11/PZVEVERKA Čeněk 2007 - Loko Plz177.15 4 167.56 4 171.5686.42/101,50
132.20/ZSADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky157.27 16 154.50 18 172.5087.36/102,60
133.12/PZCAPALINI Daniel 2005 - KK Brand171.22 4 184.29 4 175.2290.08/105,80
134.13/PZVÁLEK Michal 2006 - VS Tábor167.85 16 169.76 8 177.7692.62/108,80
135.14/PZPOLLERT Antonín 2006 - USK Pha172.19 6 179.99 10 178.1993.05/109,30
136.15/PZBOHATÝ Oto 2007 - Třebech.171.58 8 174.32 66 179.5894.44/110,90
137.16/PZNOVÁK Matouš 2006 - VS Tábor194.19 12 184.31 8 192.31107.17/125,90
138.17/PZVEJNAR Samuel 2005 - Č.Kruml.192.60 4 164.21 60 196.60111.46/130,90
139.18/PZPECHLÁT Adam 2007 - Sušice199.75 314 178.33 68 246.33161.19/189,30
140.22/ZMMILYÁN Viktor 2003 0 L.Žatec278.18 20 243.26 54 297.26212.12/249,10
141.19/PZMILYAN Daniel 2006 - L.Žatec224.92 214 0.00 0 438.92353.78/415,50
142.20/PZBERAN Richard 2007 - VS Tábor391.16 264 365.67 204 569.67484.53/569,10
  ČEPIČKA Ladislav 2003 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MUŽÍK Tomáš 1993 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 3 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LERCH Eduard 2002 2 Klášter.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SMETÁNKA Kilián 2005 - USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice99.48 0 100.93 0 99.48 86
2.1/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn102.39 0 104.70 0 102.392.91/2,982
3.2/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec111.55 4 105.31 0 105.315.83/5,978
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV105.83 0 105.45 0 105.455.97/6,074
5.1/KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.98 2 105.81 0 105.816.33/6,470
6.2/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor110.32 0 108.23 0 108.238.75/8,866
7.3/BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha110.69 2 109.52 0 109.5210.04/10,162
8.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha110.24 4 110.16 0 110.1610.68/10,758
9.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice110.44 0 110.99 0 110.4410.96/11,054
10.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.12 4 111.22 0 111.2211.74/11,850
11.4/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy111.81 4 111.70 0 111.7012.22/12,346
12.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice115.10 0 113.18 0 113.1813.70/13,842
13.5/OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK112.46 2 113.77 0 113.7714.29/14,438
14.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy113.83 0 113.19 2 113.8314.35/14,434
15.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha112.34 2 114.93 0 114.3414.86/14,930
16.5/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice114.83 6 112.48 4 116.4817.00/17,126
17.6/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.65 2 115.46 4 119.4619.98/20,122
18.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.57 0 120.87 0 120.5721.09/21,218
19.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz121.58 0 123.98 0 121.5822.10/22,217
20.2/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus124.42 0 122.67 0 122.6723.19/23,316
21.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak119.32 4 118.72 4 122.7223.24/23,415
22.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník127.28 2 122.37 2 124.3724.89/25,014
23.3/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha127.91 0 123.47 2 125.4725.99/26,113
24.7/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky125.70 0 124.40 2 125.7026.22/26,412
25.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha131.63 0 126.60 0 126.6027.12/27,311
26.5/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus132.22 0 133.47 0 132.2232.74/32,910
27.1/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy135.99 0 137.56 0 135.9936.51/36,79
28.6/GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV134.63 4 137.55 4 138.6339.15/39,48
29.4/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha139.18 2 140.66 0 140.6641.18/41,47
30.8/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky133.75 8 144.16 8 141.7542.27/42,56
31.7/ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 0 L.Tábor136.75 6 153.46 56 142.7543.27/43,55
32.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky143.78 0 142.73 2 143.7844.30/44,50
33.5/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy152.55 4 143.90 0 143.9044.42/44,74
34.6/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak138.19 6 135.42 14 144.1944.71/44,93
35.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn152.30 4 145.24 2 147.2447.76/48,00
36.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy155.17 8 145.51 4 149.5150.03/50,32
37.3/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice149.84 0 143.24 10 149.8450.36/50,60
38.9/ZSCAPALINI Nicola 2002 0 KK Brand146.44 4 149.96 58 150.4450.96/51,21
39.8/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB153.72 2 153.98 2 155.7256.24/56,50
40.4/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak149.90 6 150.59 8 155.9056.42/56,70
41.10/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 0 KK Brand151.78 6 155.53 106 157.7858.30/58,60
42.9/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.178.51 4 161.71 2 163.7164.23/64,60
43.10/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice168.62 2 160.98 4 164.9865.50/65,80
44.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.185.14 56 178.95 0 178.9579.47/79,90
45.6/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 - Horš.Týn190.38 2 196.86 54 192.3892.90/93,40
46.7/PZŠrétrová Amálie 2007 - Kralupy248.97 10 260.20 58 258.97159.49/160,30
47.8/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 - Horš.Týn161.69 156 182.13 208 317.69218.21/219,40
48.9/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 - Kralupy371.45 166 307.41 122 429.41329.93/331,70
49.10/PZHušková Natálie 2006 - L.Žatec240.59 410 222.57 362 584.57485.09/487,60
  MILYANOVÁ Veronika 2004 0 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VANYŠOVÁ Andrea 1987 0 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DANDOVÁ Anna 1988 0 Benátky0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 0 Sušice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  KASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn99.90 2 99.27 0 99.27 100
2.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB99.33 0 99.90 2 99.330.06/0,196
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV98.27 2 100.85 4 100.271.00/1,092
4.1/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB115.60 2 102.18 0 102.182.91/2,988
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov102.32 0 102.31 2 102.323.05/3,184
6.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor101.10 2 101.10 2 103.103.83/3,980
7.2/VLČEK Ladislav 1985 0 Dukla B.103.27 2 102.17 2 104.174.90/4,976
8.3/VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy104.65 0 102.22 2 104.224.95/5,072
9.2/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov106.61 2 104.66 0 104.665.39/5,468
10.1/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn107.12 0 106.33 0 106.337.06/7,164
11.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav108.85 2 108.65 0 108.659.38/9,460
12.3/VŠPRDLÍK Vít 1967 3 Sušice109.78 0 108.82 0 108.829.55/9,656
13.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn109.16 0 0.00 0 109.169.89/10,052
14.4/JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek109.88 0 110.37 2 109.8810.61/10,748
15.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy111.59 4 109.97 0 109.9710.70/10,844
16.5/POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice111.87 0 115.32 0 111.8712.60/12,740
17.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV111.53 2 112.17 0 112.1712.90/13,036
18.6/HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek112.24 2 110.58 2 112.5813.31/13,432
19.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice114.68 4 111.10 2 113.1013.83/13,928
20.7/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.77 0 112.89 2 113.7714.50/14,624
21.8/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn113.26 2 113.79 0 113.7914.52/14,620
22.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov114.61 0 114.80 0 114.6115.34/15,516
23.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.15 0 119.97 2 115.1515.88/16,015
24.2/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy117.56 0 115.40 0 115.4016.13/16,214
25.1/PZPOLLERT Jan 2005 - USK Pha117.60 0 120.32 2 117.6018.33/18,50
26.3/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB119.80 0 117.68 0 117.6818.41/18,513
27.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor120.86 2 118.38 0 118.3819.11/19,312
28.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.11 0 119.32 0 119.1119.84/20,011
29.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor119.19 2 119.69 0 119.6920.42/20,610
30.6/VČEKAL Josef 1970 2 Klášter.119.97 0 0.00 0 119.9720.70/20,99
31.7/VDvořák Jiří 1965 - Su-hosté127.30 0 123.36 0 123.3624.09/24,30
32.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor124.58 0 128.56 0 124.5825.31/25,58
33.8/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus125.57 0 0.00 0 125.5726.30/26,57
34.9/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.70 2 0.00 0 125.7026.43/26,66
35.10/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň133.53 2 131.84 0 131.8432.57/32,85
36.1/ZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn133.79 0 136.66 0 133.7934.52/34,84
37.6/VSPOULA Jan 1955 0 Sláv.KV135.87 0 0.00 0 135.8736.60/36,93
38.7/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník138.53 0 136.19 2 138.1938.92/39,22
39.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.134.25 4 146.46 0 138.2538.98/39,31
40.9/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy165.75 0 147.19 4 151.1951.92/52,30
41.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 - Zbraslav152.47 0 169.71 4 152.4753.20/53,60
42.1/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník157.69 0 160.87 4 157.6958.42/58,80
43.2/ZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand164.32 2 159.59 4 163.5964.32/64,80
44.3/ZMHARTL Jakub 2004 0 Horš.Týn210.81 202 196.58 254 412.81313.54/315,80
45.3/PZHARTL Jan 2005 - Horš.Týn182.94 404 164.31 402 566.31467.04/470,50
  MALÝ Filip 2002 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  DOLEJŠ Petr 1974 0 Sláv.KV0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LERCH Eduard 2002 3 Klášter.0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  MILYÁN Dušan 1973 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VOJTOVÁ Veronika 1990 0 USK Pha105.80 0 105.70 0 105.70 10
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice117.35 0 116.47 0 116.4710.77/10,26
3.1/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn117.19 0 114.38 6 117.1911.49/10,95
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV117.32 0 115.89 2 117.3211.62/11,04
5.2/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor131.20 0 129.48 0 129.4823.78/22,53
6.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň132.28 0 129.53 0 129.5323.83/22,52
7.2/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 0 Sušice132.10 4 148.11 4 136.1030.40/28,81
8.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec137.41 4 140.25 4 141.4135.71/33,80
9.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha151.65 0 147.93 0 147.9342.23/40,00
10.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha155.88 2 165.23 0 157.8852.18/49,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
120.94 2 117.11 4 121.11 41
2.1/BOUZEK Filip
BOUZEK Ondřej
1992
1991
3 Sušice
Sušice
0.00 0 121.13 0 121.130.02/0,037
3.2/WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
3 Horš.Týn
KVS HK
121.62 2 122.88 0 122.881.77/1,533
4.3/POTUŽÁK Jan
VOZKA Aleš
1988
1989
0 Sušice
Sušice
125.64 8 121.80 2 123.802.69/2,29
5.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
127.90 0 127.39 0 127.396.28/5,225
6.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
131.34 4 127.82 0 127.826.71/5,521
7.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
130.20 0 128.52 0 128.527.41/6,117
8.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
130.59 2 127.20 2 129.208.09/6,713
9.2/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
130.36 4 129.68 0 129.688.57/7,129
10.2/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
0 Bechyně
Bechyně
131.73 0 132.78 0 131.7310.62/8,811
11.4/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
142.72 0 130.46 2 132.4611.35/9,410
12.3/DMGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
3 Sušice
Horš.Týn
141.68 0 137.77 0 137.7716.66/13,812
13.1/U23ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
133.31 8 133.92 4 137.9216.81/13,97
14.1/DSCUBR Filip
KRAUS Filip
2000
1997
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
135.71 4 134.50 4 138.5017.39/14,45
15.3/VMMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
0 Hubertus
Hubertus
137.40 2 0.00 0 139.4018.29/15,16
16.1/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
KREJČÍ Jakub
2002
2002
0 SKVS ČB
SKVS ČB
139.95 16 138.84 4 142.8421.73/17,90
17.4/DMBERAN Václav
BERANOVÁ Hana
2000
2003
0 USK Pha
USK Pha
152.61 2 142.78 2 144.7823.67/19,51
18.1/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
147.87 2 145.91 2 147.9126.80/22,13
19.2/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.17 4 159.90 6 149.1728.06/23,28
20.2/ZSHOUSKA Jan
MAJER Kryštof
2001
2001
0 USK Pha
USK Pha
149.33 2 149.97 2 151.3330.22/25,02
21.3/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
0 Ot.Strak
Horš.Týn
154.73 4 146.78 6 152.7831.67/26,10
22.4/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
0 USK Pha
USK Pha
156.91 0 154.68 4 156.9135.80/29,60
23.5/KUNA Václav
ČEKALOVÁ Lenka
1998
1979
2 SKVS ČB
Klášter.
156.54 4 148.53 14 160.5439.43/32,60
24.5/ZSČIHOVSKÝ Šimon
TESAŘ Vojtěch
2003
2002
0 SKVS ČB
SKVS ČB
156.20 6 159.21 4 162.2041.09/33,94
25.1/PZPOLLERT Jan
POLLERT Antonín
2005
2006
- USK Pha
USK Pha
175.19 8 161.49 2 163.4942.38/35,00
26.2/ZMDUŘT Vojtěch
ONDRUŠ Mikuláš
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
161.32 10 162.78 8 170.7849.67/41,00
27.3/ZMŠEDIVÝ Jan
ŠEDIVÝ Vít
2003
2004
0 SKVS ČB
SKVS ČB
163.25 18 0.00 0 181.2560.14/49,70
28.6/ČEKAL Josef
Čekal Josef
1970
2007
- Klášter.
Klášter.
181.14 10 166.56 50 191.1470.03/57,80
  POPELKA Petr
ZACH Radovan
2005
2005
- KK Brand
KK Brand
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  BLÁHA Petr
SMOLÍK Jan
2000
1997
0 Loko Plz
Loko Plz
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 - Sušice128.79 58 125.41 4 129.41 0
2.2/PZONDRUŠ Mario 2005 - USK Pha128.65 4 129.52 4 132.653.24/2,50
3.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 - Zbraslav135.34 6 134.84 4 138.849.43/7,30
4.4/PZKLÍMA Martin 2005 - Č.Kruml.137.24 2 140.43 2 139.249.83/7,60
5.5/PZŠTERCL Dominik 2005 - KK Brand144.77 0 145.76 4 144.7715.36/11,90
6.6/PZZACH Radovan 2005 - KK Brand161.63 6 140.89 4 144.8915.48/12,00
7.7/PZBERAN Vojtěch 2005 - USK Pha145.86 0 141.44 4 145.4416.03/12,40
8.8/PZBÍZEK Marek 2005 - KK Brand165.38 62 157.32 4 161.3231.91/24,70
9.9/PZPOPELKA Petr 2005 - KK Brand159.29 6 158.89 8 165.2935.88/27,70
10.10/PZBRAMBORA Ondřej 2005 - Kralupy168.72 2 169.12 2 170.7241.31/31,90
11.11/PZVEVERKA Čeněk 2007 - Loko Plz177.15 4 167.56 4 171.5642.15/32,60
12.12/PZCAPALINI Daniel 2005 - KK Brand171.22 4 184.29 4 175.2245.81/35,40
13.13/PZVÁLEK Michal 2006 - VS Tábor167.85 16 169.76 8 177.7648.35/37,40
14.14/PZPOLLERT Antonín 2006 - USK Pha172.19 6 179.99 10 178.1948.78/37,70
15.15/PZBOHATÝ Oto 2007 - Třebech.171.58 8 174.32 66 179.5850.17/38,80
16.16/PZNOVÁK Matouš 2006 - VS Tábor194.19 12 184.31 8 192.3162.90/48,60
17.17/PZVEJNAR Samuel 2005 - Č.Kruml.192.60 4 164.21 60 196.6067.19/51,90
18.18/PZPECHLÁT Adam 2007 - Sušice199.75 314 178.33 68 246.33116.92/90,30
19.19/PZMILYAN Daniel 2006 - L.Žatec224.92 214 0.00 0 438.92309.51/239,20
20.20/PZBERAN Richard 2007 - VS Tábor391.16 264 365.67 204 569.67440.26/340,20
  SAIP Ondřej 2006 - Boh.Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SMETÁNKA Kilián 2005 - USK Pha0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 - Benátky143.78 0 142.73 2 143.78 0
2.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 - Horš.Týn152.30 4 145.24 2 147.243.46/2,40
3.3/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 - Sušice149.84 0 143.24 10 149.846.06/4,20
4.4/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak149.90 6 150.59 8 155.9012.12/8,40
5.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 - Č.Kruml.185.14 56 178.95 0 178.9535.17/24,50
6.6/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 - Horš.Týn190.38 2 196.86 54 192.3848.60/33,80
7.7/PZŠrétrová Amálie 2007 - Kralupy248.97 10 260.20 58 258.97115.19/80,10
8.8/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 - Horš.Týn161.69 156 182.13 208 317.69173.91/121,00
9.9/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 - Kralupy371.45 166 307.41 122 429.41285.63/198,70
10.10/PZHušková Natálie 2006 - L.Žatec240.59 410 222.57 362 584.57440.79/306,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3