XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů

01.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.77.84 2 76.71 0 76.71 445
2.1/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.72 0 79.15 2 79.723.01/3,9435
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus83.46 4 83.09 0 83.096.38/8,3430
4.1/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.93.64 54 81.21 2 83.216.50/8,5425
5.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha82.33 2 83.15 50 84.337.62/9,9420
6.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.29 0 87.35 8 85.298.58/11,2415
7.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.50 0 85.46 0 85.468.75/11,4410
8.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB86.38 0 85.68 0 85.688.97/11,7405
9.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.67 56 83.89 2 85.899.18/12,0400
10. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.89.63 6 86.19 0 86.199.48/12,4395
11.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy91.74 0 86.78 0 86.7810.07/13,1390
12.5/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy84.10 4 85.01 2 87.0110.30/13,4385
13.1/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.87.77 56 85.14 2 87.1410.43/13,6380
14.2/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.87.20 0 92.65 50 87.2010.49/13,7375
15.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.82.13 6 82.51 52 88.1311.42/14,9370
16. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa86.98 2 90.91 52 88.9812.27/16,0365
17.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.47 2 89.07 0 89.0712.36/16,1360
18. HEGER Kryštof   3+ Rakovník93.12 0 90.87 0 90.8714.16/18,5355
19.4/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.61 4 85.86 6 91.8615.15/19,7350
20.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.34 0 90.26 2 92.2615.55/20,3345
21.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.32 2 92.39 0 92.3915.68/20,4340
22.2/U23ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.91.28 4 92.94 0 92.9416.23/21,2335
23.3/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand93.08 0 93.75 2 93.0816.37/21,3330
24.3/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy87.41 6 88.93 8 93.4116.70/21,8325
25.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn103.72 104 91.91 2 93.9117.20/22,4320
26.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice91.85 4 91.99 2 93.9917.28/22,5315
27.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.59 0 94.09 0 94.0917.38/22,7310
28.5/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz92.10 2 93.33 6 94.1017.39/22,7305
29.5/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.19 0 97.14 2 95.1918.48/24,1300
30.6/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.99 4 95.59 0 95.5918.88/24,6295
31.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz103.07 0 95.97 0 95.9719.26/25,1290
32.3/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand100.41 2 92.93 4 96.9320.22/26,4285
33.5/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.97.10 4 95.12 2 97.1220.41/26,6280
34.4/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB97.13 0 95.73 2 97.1320.42/26,6275
35.7/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec97.15 0 93.18 6 97.1520.44/26,6270
36.5/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor92.20 8 95.19 2 97.1920.48/26,7265
37.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.46 54 93.56 4 97.5620.85/27,2260
38.7/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB93.78 4 97.99 6 97.7821.07/27,5255
39.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice97.93 0 100.27 4 97.9321.22/27,7250
40.6/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha94.01 4 96.62 2 98.0121.30/27,8245
40.9/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor110.02 8 94.01 4 98.0121.30/27,8240
42. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy92.09 6 94.39 10 98.0921.38/27,9235
42.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.109.27 6 98.09 0 98.0921.38/27,9230
44.7/DMSTEHNO Petr 2003 3+ Frol96.95 2 96.25 4 98.9522.24/29,0225
45.8/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.19 10 97.04 2 99.0422.33/29,1220
46.8/VVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha99.66 2 99.17 0 99.1722.46/29,3215
47.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.93.53 6 102.08 0 99.5322.82/29,7210
48.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.99.56 0 99.62 2 99.5622.85/29,8205
49.9/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.81 6 95.60 4 99.6022.89/29,8200
50. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.95.81 4 96.29 4 99.8123.10/30,1195
51.10/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha111.36 6 95.91 4 99.9123.20/30,2190
52.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB95.30 6 94.26 6 100.2623.55/30,7185
53.10/VMŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.100.30 0 100.72 4 100.3023.59/30,8180
54.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.57 4 96.98 4 100.9824.27/31,6175
55.12/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha99.72 66 97.11 4 101.1124.40/31,8170
56.8/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand99.94 2 99.72 2 101.7225.01/32,6165
56.9/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha99.72 2 96.98 6 101.7225.01/32,6160
58. HEGER Mikuláš   3+ Rakovník99.87 2 104.96 2 101.8725.16/32,8155
59.10/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.50 4 98.35 4 102.3525.64/33,4150
60.5/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa109.12 50 102.43 0 102.4325.72/33,5145
61.13/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice102.48 0 109.81 6 102.4825.77/33,6140
62.11/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand109.08 56 98.55 4 102.5525.84/33,7135
63.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.56 2 101.88 2 102.5625.85/33,7130
64.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.106.60 4 100.62 2 102.6225.91/33,8125
65.10/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.66 2 96.66 6 102.6625.95/33,8120
66.12/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.09 2 96.86 6 102.8626.15/34,1115
67.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha101.11 2 99.44 4 103.1126.40/34,4110
68.11/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec111.55 4 103.14 0 103.1426.43/34,5105
69.13/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.85 50 99.55 4 103.5526.84/35,0100
70.11/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.37 154 99.74 4 103.7427.03/35,295
71.14/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand120.75 6 102.09 2 104.0927.38/35,790
72.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice112.33 58 98.43 6 104.4327.72/36,185
73.15/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.103.28 6 100.60 4 104.6027.89/36,480
74.15/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha98.21 14 94.81 10 104.8128.10/36,679
75.16/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand105.58 2 102.82 2 104.8228.11/36,678
76.7/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.105.84 58 100.99 4 104.9928.28/36,977
77.12/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň107.23 8 101.23 4 105.2328.52/37,276
78.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy117.20 2 105.57 0 105.5728.86/37,675
79.16/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice104.25 2 106.95 4 106.2529.54/38,574
80.17/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha115.01 6 102.92 4 106.9230.21/39,473
81.12/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.101.28 6 106.44 8 107.2830.57/39,972
82.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.37 54 99.38 8 107.3830.67/40,071
83.17/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha93.02 54 103.48 4 107.4830.77/40,170
84.18/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol104.06 8 105.73 2 107.7331.02/40,469
85.19/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand109.47 4 103.92 4 107.9231.21/40,768
86.13/VMHORÁK David 1976 2 Frol102.11 6 105.89 10 108.1131.40/40,967
87.20/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.70 4 110.27 4 109.7032.99/43,066
88.6/U23VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.00 6 4.00 999 110.0033.29/43,465
89.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.05 0 115.20 64 110.0533.34/43,564
90.18/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand107.62 6 102.44 8 110.4433.73/44,063
91.5/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand111.68 8 106.96 4 110.9634.25/44,662
92.19/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily136.33 456 111.75 0 111.7535.04/45,761
93.8/DSPŠENIČKA Václav   3+ Rakovník106.33 6 116.09 12 112.3335.62/46,460
94.21/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol98.76 62 102.43 10 112.4335.72/46,659
95.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník110.63 2 117.69 6 112.6335.92/46,858
96.14/VMTREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha98.78 14 109.39 6 112.7836.07/47,057
97.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.114.78 10 111.41 4 115.4138.70/50,456
98.20/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec112.23 6 111.57 4 115.5738.86/50,755
99.7/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand114.09 50 111.78 4 115.7839.07/50,954
100.22/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha110.47 12 110.05 6 116.0539.34/51,353
101.23/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy116.52 4 114.36 2 116.3639.65/51,752
102.24/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor115.64 52 112.72 4 116.7240.01/52,251
103.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník150.59 4 115.00 2 117.0040.29/52,550
104.21/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor109.87 56 115.03 2 117.0340.32/52,649
105.25/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha131.29 60 111.20 6 117.2040.49/52,848
106.26/ZSHADRABA Martin 2005 3+ Frol114.22 62 109.53 8 117.5340.82/53,247
107.27/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.08 4 116.05 4 118.0841.37/53,946
108.28/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol118.42 58 114.64 4 118.6441.93/54,745
109.8/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.73 2 133.60 58 118.7342.02/54,844
110.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.04 8 116.97 2 118.9742.26/55,143
111.29/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha113.97 6 117.19 252 119.9743.26/56,442
112.30/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand114.34 6 160.15 4 120.3443.63/56,941
113.22/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.39 104 115.00 6 121.0044.29/57,740
114.31/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB125.70 6 119.22 6 125.2248.51/63,239
115.9/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz128.54 8 122.26 4 126.2649.55/64,638
116.14/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 50 117.74 10 127.7451.03/66,537
117.6/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice115.89 12 105.35 52 127.8951.18/66,736
118.7/VSHEGER Miroslav   3 Rakovník137.05 56 126.03 2 128.0351.32/66,935
119.32/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB132.28 60 120.26 8 128.2651.55/67,234
120.15/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor130.52 10 116.30 12 128.3051.59/67,333
121.8/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz138.21 208 123.20 6 129.2052.49/68,432
122.33/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha129.18 4 123.40 10 133.1856.47/73,631
123.10/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.22 8 129.30 252 133.2256.51/73,730
124.9/VSKULHÁNEK Josef   3 Jablonec133.50 104 130.24 4 134.2457.53/75,029
125.34/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.39 10 134.98 104 137.3960.68/79,128
126.23/DMŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor135.82 106 128.08 10 138.0861.37/80,027
127.10/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus130.36 8 130.42 54 138.3661.65/80,426
128.11/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.96 8 132.37 6 138.3761.66/80,425
129.12/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha132.76 6 145.72 54 138.7662.05/80,924
130.13/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha137.35 2 141.15 50 139.3562.64/81,723
131.15/VJÁRA Leoš   3 Rakovník97.24 402 139.07 6 145.0768.36/89,122
132.14/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha143.01 64 134.54 14 148.5471.83/93,621
133.35/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice108.83 60 106.62 50 156.6279.91/104,220
134.15/ZMHRŇÁK Šimon   3 Kralupy152.61 8 139.55 110 160.6183.90/109,419
135.36/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.14 110 157.33 8 165.3388.62/115,518
136.16/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn155.12 260 157.96 8 165.9689.25/116,317
137.37/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand122.27 52 113.35 56 169.3592.64/120,816
138.24/DMEGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník104.91 210 108.52 62 170.5293.81/122,315
139.17/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK116.87 54 121.12 58 170.8794.16/122,714
140.25/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor119.69 58 146.36 204 177.69100.98/131,613
141.18/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha126.74 52 147.66 58 178.74102.03/133,012
142.26/DMBUDÁK David 2003 3+ Kadaň115.13 158 117.91 62 179.91103.20/134,511
143.38/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak148.46 62 119.51 62 181.51104.80/136,610
144.27/DMWESTFAL Mattias   3 Kralupy138.32 166 122.78 62 184.78108.07/140,99
145.39/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk131.42 54 130.87 56 185.42108.71/141,78
146.40/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB151.10 54 180.55 8 188.55111.84/145,87
147.41/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol188.47 12 139.39 58 197.39120.68/157,36
148.16/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol1.00 999 143.56 64 207.56130.85/170,65
149.9/DSSKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.144.78 68 145.04 156 212.78136.07/177,44
150.19/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha131.08 110 121.64 102 223.64146.93/191,53
151.20/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.164.17 64 120.46 160 228.17151.46/197,42
152.21/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz144.60 108 158.01 110 252.60175.89/229,31
153.22/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.93.62 602 111.70 406 517.70440.99/574,90
  BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  TREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha1.00 999 1.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENDA Jan 2005 3+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav   2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl