XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů

01.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1HILGERT Luboš, 1986, Dukla B. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.77.84 2 76.71 0 76.71
2K1M/2CUBR Filip, 2000, ČSAD Plz CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz79.72 0 79.15 2 79.72
3K1M/3LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus83.46 4 83.09 0 83.09
4K1M/4BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.93.64 54 81.21 2 83.21
5K1M/5FRENCL Josef 2002 2 USK Pha82.33 2 83.15 50 84.33
6K1M/6TŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.29 0 87.35 8 85.29
7K1M/7BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.50 0 85.46 0 85.46
8K1M/8MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB86.38 0 85.68 0 85.68
9K1M/9PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.67 56 83.89 2 85.89
10K1M/10MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.89.63 6 86.19 0 86.19
11K1M/11ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy91.74 0 86.78 0 86.78
12K1M/12PRELL Pavel 1976 2 Kralupy84.10 4 85.01 2 87.01
13K1M/13BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.87.77 56 85.14 2 87.14
14K1M/14KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.87.20 0 92.65 50 87.20
15K1M/15PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.82.13 6 82.51 52 88.13
16K1M/16PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa86.98 2 90.91 52 88.98
17K1M/17KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec92.47 2 89.07 0 89.07
18K1M/18HEGER Kryštof   3+ Rakovník93.12 0 90.87 0 90.87
19C1M/1INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK91.53 0 91.13 2 91.53
20K1M/19SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec89.61 4 85.86 6 91.86
21K1M/20NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy92.34 0 90.26 2 92.26
22K1M/21CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.94.32 2 92.39 0 92.39
23C1M/2SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj 1986 3+ Dukla B.92.94 0 93.51 0 92.94
24K1M/22ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.91.28 4 92.94 0 92.94
25K1M/23BÁČA Milan 1973 2 KK Brand93.08 0 93.75 2 93.08
26K1M/24HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy87.41 6 88.93 8 93.41
27K1M/25TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn103.72 104 91.91 2 93.91
28K1M/26PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice91.85 4 91.99 2 93.99
29K1M/27MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy97.59 0 94.09 0 94.09
30K1M/28ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz92.10 2 93.33 6 94.10
31K1M/29MARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha95.19 0 97.14 2 95.19
32C1M/3BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2 Trutnov93.72 56 91.23 4 95.23
33K1M/30HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.99 4 95.59 0 95.59
34K1M/31ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz103.07 0 95.97 0 95.97
35C1M/4VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha94.32 2 94.57 2 96.32
36K1M/32ZACH Radovan 2005 2 KK Brand100.41 2 92.93 4 96.93
37K1M/33VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.97.10 4 95.12 2 97.12
38K1M/34NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB97.13 0 95.73 2 97.13
39K1M/35MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec97.15 0 93.18 6 97.15
40K1W/1BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.16 2 101.32 4 97.16
41K1M/36NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor92.20 8 95.19 2 97.19
42K1M/37SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice93.46 54 93.56 4 97.56
43K1M/38PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB93.78 4 97.99 6 97.78
44C1M/5KREMR Patrik 1972 2 USK Pha100.85 4 97.86 0 97.86
45K1M/39HEK Jan 1979 2 Roudnice97.93 0 100.27 4 97.93
46K1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.118.15 54 97.97 0 97.97
47K1M/40POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha94.01 4 96.62 2 98.01
48K1M/40PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor110.02 8 94.01 4 98.01
49K1M/42DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy92.09 6 94.39 10 98.09
50K1M/42ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.109.27 6 98.09 0 98.09
51K1W/3HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK112.31 4 98.49 0 98.49
52K1W/4KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy96.57 2 114.91 52 98.57
53C1M/6ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB96.59 152 92.81 6 98.81
54K1M/44STEHNO Petr 2003 3+ Frol96.95 2 96.25 4 98.95
55K1M/45CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.19 10 97.04 2 99.04
56K1W/5MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy99.51 10 95.09 4 99.09
57K1M/46VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha99.66 2 99.17 0 99.17
58C2M/1SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
100.96 6 97.38 2 99.38
59K1M/47MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.93.53 6 102.08 0 99.53
60K1M/48KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.99.56 0 99.62 2 99.56
61K1M/49HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk96.81 6 95.60 4 99.60
62K1M/50VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.95.81 4 96.29 4 99.81
63K1M/51JINEK Hugo 2005 2 USK Pha111.36 6 95.91 4 99.91
64K1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.79 0 100.03 0 100.03
65K1M/52KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB95.30 6 94.26 6 100.26
66K1M/53ŠRÁMEK Michal 1982 2 Dukla B.100.30 0 100.72 4 100.30
67K1M/54PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.57 4 96.98 4 100.98
68K1W/7RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha102.51 2 99.06 2 101.06
69K1M/55ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha99.72 66 97.11 4 101.11
70K1M/56KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand99.94 2 99.72 2 101.72
71K1M/56ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha99.72 2 96.98 6 101.72
72K1M/58HEGER Mikuláš   3+ Rakovník99.87 2 104.96 2 101.87
73C1M/7VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.100.19 2 100.03 2 102.03
74K1W/8ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha95.36 8 98.05 4 102.05
75K1M/59VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice105.50 4 98.35 4 102.35
76K1M/60KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa109.12 50 102.43 0 102.43
77C1M/8JIRAS Filip 2005 2 USK Pha96.44 6 97.66 8 102.44
78K1M/61MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice102.48 0 109.81 6 102.48
79K1M/62KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand109.08 56 98.55 4 102.55
80K1M/63KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor100.56 2 101.88 2 102.56
81K1M/64OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.106.60 4 100.62 2 102.62
82C1M/9INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK98.65 4 119.63 4 102.65
83K1M/65PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.66 2 96.66 6 102.66
84C1M/10DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK101.64 6 100.76 2 102.76
85K1M/66MÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.09 2 96.86 6 102.86
86C1M/11KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.123.06 52 96.92 6 102.92
87K1M/67ČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha101.11 2 99.44 4 103.11
88K1M/68KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec111.55 4 103.14 0 103.14
89C1M/12POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha112.84 62 101.46 2 103.46
90K1M/69MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.94.85 50 99.55 4 103.55
91K1M/70ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.115.37 154 99.74 4 103.74
92K1M/71PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand120.75 6 102.09 2 104.09
93C1M/13VĚTROVSKÝ Jiří   2 Zbraslav99.74 6 100.33 4 104.33
94C1M/14ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.107.84 0 102.34 2 104.34
95K1W/9KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha96.38 8 94.85 10 104.38
96K1M/72ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice112.33 58 98.43 6 104.43
97K1M/73JIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.103.28 6 100.60 4 104.60
98K1M/74PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha98.21 14 94.81 10 104.81
99K1M/75JEŘÁBEK Tomáš 2004 3+ KK Brand105.58 2 102.82 2 104.82
100K1M/76HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.105.84 58 100.99 4 104.99
101K1M/77NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň107.23 8 101.23 4 105.23
102C1M/15BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB114.19 6 103.36 2 105.36
103K1W/10HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy109.61 8 103.50 2 105.50
104K1W/11SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha105.55 0 107.03 6 105.55
105K1M/78NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy117.20 2 105.57 0 105.57
106K1W/12HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn101.81 4 101.63 4 105.63
107C1M/16MÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.76 4 101.76 4 105.76
108C1M/17POLLERT Jan 2005 2 USK Pha99.93 10 104.07 2 106.07
109K1M/79PIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice104.25 2 106.95 4 106.25
110K1W/13PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky111.03 10 102.43 4 106.43
111K1W/14HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn113.89 2 100.53 6 106.53
112K1W/15SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK104.66 2 101.19 6 106.66
113K1W/16TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus109.21 4 100.67 6 106.67
114K1W/17ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.31 104 102.70 4 106.70
115K1W/18POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha103.96 4 104.81 2 106.81
116K1M/80ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha115.01 6 102.92 4 106.92
117C1W/1MORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha114.32 8 100.98 6 106.98
118K1M/81TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.101.28 6 106.44 8 107.28
119K1M/82PANZER Martin 2007 2 Loko Plz99.37 54 99.38 8 107.38
120K1M/83DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha93.02 54 103.48 4 107.48
121K1M/84KUTEK Michal 2006 3+ Frol104.06 8 105.73 2 107.73
122K1M/85POPELKA Petr 2005 3+ KK Brand109.47 4 103.92 4 107.92
123K1M/86HORÁK David 1976 2 Frol102.11 6 105.89 10 108.11
124C1M/18MILLER Jan 1968 2 Turnov119.70 0 104.87 4 108.87
125C1M/19PRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor111.75 4 104.93 4 108.93
126K1W/19POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.93 4 107.46 2 109.46
127C1M/20MILLER Jan 1997 3 Turnov110.11 0 101.63 8 109.63
128K1M/87VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.70 4 110.27 4 109.70
129C1M/21PINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB113.80 0 107.73 2 109.73
130K1M/88VEJVODA Vojtěch   2 Rakovník104.00 6 4.00 999 110.00
131K1M/89FRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.05 0 115.20 64 110.05
132K1M/90TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand107.62 6 102.44 8 110.44
133C1M/22HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn124.35 6 102.67 8 110.67
134C1M/23SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm108.81 2 109.80 6 110.81
135C1W/2SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.114.16 6 104.94 6 110.94
136K1M/91VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand111.68 8 106.96 4 110.96
137K1W/20HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK111.03 4 109.05 2 111.05
138C1M/24HAUCK Marek 1977 2 KVS HK107.29 4 108.16 4 111.29
139C1M/25TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.110.12 4 103.30 8 111.30
140K1M/92HYNEK Pavel 2003 3+ Semily136.33 456 111.75 0 111.75
141K1W/21KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol106.29 6 112.08 8 112.29
142K1M/93PŠENIČKA Václav   3+ Rakovník106.33 6 116.09 12 112.33
143C1M/26HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov110.42 2 112.86 8 112.42
144K1M/94RENDÓN Enrique 2005 2 Frol98.76 62 102.43 10 112.43
145K1W/22BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.27 8 112.50 0 112.50
146K1M/95PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník110.63 2 117.69 6 112.63
147K1M/96TREFNÝ Jiří 1982 Boh.Pha98.78 14 109.39 6 112.78
148K1W/23ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.84 4 119.61 2 112.84
149C1M/27VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor109.57 4 112.94 4 113.57
150K1W/24VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha105.73 8 113.39 6 113.73
151K1W/25HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice114.18 0 116.10 4 114.18
152C1W/3HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.17 6 110.38 4 114.38
153C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha106.39 8 106.33 10 114.39
154C1M/28FENCL Jáchym 2003 3 Pardub.120.54 56 110.59 4 114.59
155K1W/26ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.115.63 4 110.81 4 114.81
156C1M/29KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn110.29 8 110.83 4 114.83
157C1W/5SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK113.00 2 115.08 4 115.00
158K1W/27ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz130.70 108 111.10 4 115.10
159C1M/30KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB120.73 6 113.28 2 115.28
160K1M/97BOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.114.78 10 111.41 4 115.41
161K1W/28JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha111.56 4 115.08 6 115.56
162K1M/98KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec112.23 6 111.57 4 115.57
163K1M/99VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand114.09 50 111.78 4 115.78
164K1M/100SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha110.47 12 110.05 6 116.05
165K1M/101SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy116.52 4 114.36 2 116.36
166K1M/102NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor115.64 52 112.72 4 116.72
167K1M/103ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník150.59 4 115.00 2 117.00
168K1M/104VOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor109.87 56 115.03 2 117.03
169K1M/105KÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha131.29 60 111.20 6 117.20
170K1W/29SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice124.58 62 111.34 6 117.34
171K1M/106HADRABA Martin 2005 3+ Frol114.22 62 109.53 8 117.53
172C1M/31ŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.115.27 50 113.58 4 117.58
173K1W/30DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky118.67 4 109.85 8 117.85
174K1M/107ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak114.08 4 116.05 4 118.08
175K1M/108CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol118.42 58 114.64 4 118.64
176K1M/109HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.73 2 133.60 58 118.73
177K1M/110PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.114.04 8 116.97 2 118.97
178K1W/31NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand129.22 6 119.93 0 119.93
179K1M/111BURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha113.97 6 117.19 252 119.97
180K1M/112VALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand114.34 6 160.15 4 120.34
181C2M/2KUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
110.38 10 133.36 6 120.38
182C1M/32SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol118.80 8 116.57 4 120.57
183C1M/33BEIER Alva 2005 3 Trutnov123.22 2 114.86 6 120.86
184K1M/113NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.111.39 104 115.00 6 121.00
185C2M/3HOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
120.72 14 113.02 8 121.02
186C1M/34VONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand119.82 2 124.02 6 121.82
187C2M/4HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
  3 Rakovník
Rakovník
125.89 8 120.02 2 122.02
188K1W/32HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa114.16 8 118.36 54 122.16
189K1W/33ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.18 6 124.61 4 122.18
190C1W/6ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha116.25 6 119.89 56 122.25
191C2M/5BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
  2 Jablonec
SKVS ČB
120.30 6 118.79 4 122.79
192C2X/1DRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
136.10 8 119.32 4 123.32
193C1M/35VENC Ondřej 2007 3 KK Brand137.87 60 123.07 2 125.07
194K1M/114DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB125.70 6 119.22 6 125.22
195K1W/34KRISTL Anouk 2003 3 USK Pha119.27 150 117.26 8 125.26
196C2M/6PECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
125.93 114 121.54 4 125.54
197C1M/36VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník121.71 4 110.40 254 125.71
198K1W/35BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB135.48 212 117.84 8 125.84
199C1M/37RUFFER Matěj 1999 Pardub.164.90 2 118.11 8 126.11
200K1M/115HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz128.54 8 122.26 4 126.26
201K1W/36ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk120.48 6 169.34 156 126.48
202K1W/37BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.114.53 12 131.80 6 126.53
203C1M/38PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B.128.15 56 116.68 10 126.68
204K1W/38ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.46 2 122.83 4 126.83
205K1M/116ROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk111.42 50 117.74 10 127.74
206K1M/117KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice115.89 12 105.35 52 127.89
207K1M/118HEGER Miroslav   3 Rakovník137.05 56 126.03 2 128.03
208K1M/119BOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB132.28 60 120.26 8 128.26
209K1M/120RIANT Martin 1977 3 VS Tábor130.52 10 116.30 12 128.30
210K1W/39BEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice132.94 4 126.99 2 128.99
211K1M/121KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz138.21 208 123.20 6 129.20
212C1M/39SVOBODA Adam 2006 3 USK Pha133.32 56 117.32 12 129.32
213C2M/7NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.72 12 123.37 6 129.37
214FOR/1LANGER Filip 2009 USK Pha125.53 4 4.00 999 129.53
215C2M/8JIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
133.22 114 119.55 10 129.55
216C1M/40VENC Štěpán 2004 Dukla B.111.38 52 118.67 12 130.67
217C2X/2FREISLEBENOVÁ Patricia, 2003, USK Pha FREISLEBENOVÁ Patricia
FRENCL Josef, 2002, USK Pha FRENCL Josef
2003
2002
1 USK Pha
USK Pha
118.73 64 120.99 10 130.99
218C1M/41ŠERÝ Michal   3 Rožátov140.31 10 121.65 10 131.65
219C2X/3JIRAS Filip, 2005, USK Pha
 JIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta, 2005, Benátky PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
121.89 10 133.44 12 131.89
220K1M/122PELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha129.18 4 123.40 10 133.18
221K1M/123INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.22 8 129.30 252 133.22
222C1M/42KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa129.73 4 142.89 6 133.73
223K1W/40PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice119.83 14 129.86 8 133.83
224K1M/124KULHÁNEK Josef   3 Jablonec133.50 104 130.24 4 134.24
225K1W/41BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol129.28 6 125.48 112 135.28
226C2M/9ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
3 Pardub.
Pardub.
124.08 12 129.44 10 136.08
227K1W/42HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy138.05 10 132.12 4 136.12
228K1M/125ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.39 10 134.98 104 137.39
229K1W/43PODZIMKOVÁ Markéta   Klášter.145.89 6 133.58 4 137.58
230K1M/126ŠTEMBERA Jakub 2004 3 L.Tábor135.82 106 128.08 10 138.08
231K1M/127SVOBODA Jan 1946 3 Hubertus130.36 8 130.42 54 138.36
232K1M/128KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.96 8 132.37 6 138.37
233K1W/44MÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz132.46 6 129.28 204 138.46
234C1W/7KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 Frol126.76 12 146.37 8 138.76
235K1M/129PLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha132.76 6 145.72 54 138.76
236K1W/45RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor134.96 4 137.56 10 138.96
237K1M/130POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha137.35 2 141.15 50 139.35
238C1M/43OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.137.61 2 155.89 110 139.61
239K1W/46ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník145.41 106 136.41 4 140.41
240K1W/47MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja138.10 6 108.55 352 144.10
241C2X/4BUNDOVÁ Simona
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
130.47 14 295.73 112 144.47
242K1M/131JÁRA Leoš   3 Rakovník97.24 402 139.07 6 145.07
243FOR/2PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha137.21 10 122.76 56 147.21
244K1M/132KRÁL Matěj 2008 3 USK Pha143.01 64 134.54 14 148.54
245C2M/10NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
157.48 60 138.73 12 150.73
246C1M/44ŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa147.37 4 4.00 999 151.37
247C2M/11SAAL Štěpán
KOŘÍNEK Vojtěch
2001
2004
3 Jablonec
Jablonec
137.68 14 145.43 14 151.68
248C1W/8FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha101.09 56 97.94 54 151.94
249C1M/45ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.121.61 52 100.40 56 156.40
250K1M/133SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice108.83 60 106.62 50 156.62
251C1W/9BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.142.69 14 130.84 108 156.69
252K1M/134HRŇÁK Šimon   3 Kralupy152.61 8 139.55 110 160.61
253C1M/46ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.104.48 58 109.19 54 162.48
254K1M/135HOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB150.14 110 157.33 8 165.33
255K1M/136KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn155.12 260 157.96 8 165.96
256C2M/12ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
156.01 10 140.68 52 166.01
257K1M/137FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand122.27 52 113.35 56 169.35
258C2X/5KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
171.03 12 157.90 12 169.90
259K1M/138EGERT Tomáš 2004 3+ Rakovník104.91 210 108.52 62 170.52
260K1M/139HAUCK Marek 2007 3+ KVS HK116.87 54 121.12 58 170.87
261K1M/140ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor119.69 58 146.36 204 177.69
262C1M/47BOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.154.54 66 125.78 52 177.78
263C1W/10MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov162.13 16 157.75 66 178.13
264K1M/141JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha126.74 52 147.66 58 178.74
265K1M/142BUDÁK David 2003 3+ Kadaň115.13 158 117.91 62 179.91
266K1M/143ŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak148.46 62 119.51 62 181.51
267C2M/13EGERT Tomáš
PŠENIČKA Václav
2004 Rakovník
Rakovník
163.70 20 169.29 120 183.70
268K1M/144WESTFAL Mattias   3 Kralupy138.32 166 122.78 62 184.78
269K1M/145CHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk131.42 54 130.87 56 185.42
270K1M/146KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB151.10 54 180.55 8 188.55
271K1W/48SAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy147.06 56 178.24 16 194.24
272K1M/147VRANÝ Matěj 2006 3 Frol188.47 12 139.39 58 197.39
273C1M/48MÍL Pavel 1967 3 Trutnov140.07 110 145.49 52 197.49
274C1M/49INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK166.58 56 190.39 8 198.39
275C1M/50ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor140.46 62 195.45 160 202.46
276K1M/148CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol1.00 999 143.56 64 207.56
277C2X/6KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
144.03 64 154.43 108 208.03
278FOR/3CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha206.47 108 152.19 56 208.19
279K1W/49ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.131.13 256 147.68 62 209.68
280K1M/149SKALICKÝ Aleš 2002 3+ Pardub.144.78 68 145.04 156 212.78
281C1M/51JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek110.14 104 98.07 202 214.14
282C2M/14PODZIMEK Jan
VOLÁK Jaroslav
 
1990
1 Klášter.
Klášter.
154.37 60 160.27 104 214.37
283K1W/50JIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha1.00 999 158.47 60 218.47
284K1M/150BAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha131.08 110 121.64 102 223.64
285K1W/51BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB120.66 106 1.00 999 226.66
286K1M/151SAMEK Petr 2008 3 Třebech.164.17 64 120.46 160 228.17
287C1M/52MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus161.95 252 127.84 104 231.84
288C2X/7ŽĎÁRSKÁ Laura
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
1.00 999 176.89 56 232.89
289FOR/4KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV125.98 110 115.00 310 235.98
290C1W/11NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand122.08 152 177.00 60 237.00
291K1W/52CHOCHOLOVÁ Veronika   3 Kralupy1.00 999 177.35 60 237.35
292FOR/5HORÁK David 2009 USK Pha140.29 108 148.49 114 248.29
293C1M/53SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus123.43 160 142.36 110 252.36
294K1M/152GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz144.60 108 158.01 110 252.60
295K1W/53KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník187.51 108 147.07 108 255.07
296K1W/54SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy1.00 999 132.37 154 286.37
297K1W/55PODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha119.40 208 121.19 208 327.40
298FOR/6MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha103.74 310 127.62 304 413.74
299FOR/7KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.88.53 602 94.51 360 454.51
300K1M/153PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.93.62 602 111.70 406 517.70
Oddíl