Křivoklátský slalom

27.06.2021   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla94.31 2 92.91 2 94.91 74
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.96.81 0 94.69 2 96.691.78/1,962
3.2/DMNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand104.44 2 103.76 0 103.768.85/9,350
4.3/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK102.52 2 102.85 8 104.529.61/10,144
5.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn106.23 0 104.54 0 104.549.63/10,138
6.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK105.68 0 104.73 4 105.6810.77/11,332
7.1/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor110.47 6 105.62 2 107.6212.71/13,426
8.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava104.32 4 103.56 6 108.3213.41/14,120
9.3/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.06 0 110.33 0 110.3315.42/16,214
10.5/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha113.69 10 104.44 6 110.4415.53/16,48
11.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand107.09 4 110.22 6 111.0916.18/17,07
12.5/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand131.88 2 111.87 0 111.8716.96/17,96
13.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK110.95 2 101.87 100 112.9518.04/19,05
14.6/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ TJ Dukla118.65 2 117.36 56 120.6525.74/27,14
15.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB137.76 56 117.28 6 123.2828.37/29,93
16.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava135.81 6 123.52 8 131.5236.61/38,62
17.8/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava146.98 4 1.00 999 150.9856.07/59,11
18.7/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 TJ Dukla1.00 999 147.02 52 199.02104.11/109,70
  ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel, 1987, TJ Dukla FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla88.30 0 5.00 0 88.30 120
2.1/DSŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB88.97 0 90.50 2 88.970.67/0,8114
3.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha89.47 0 88.17 2 89.471.17/1,3108
4.2/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK94.04 52 90.53 0 90.532.23/2,5102
5.3/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha91.13 0 95.14 6 91.132.83/3,296
6.4/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK90.62 2 107.43 4 92.624.32/4,990
7.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand96.67 2 90.94 2 92.944.64/5,384
8.5/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB93.65 0 98.23 4 93.655.35/6,178
9.1/VKREJČÍ Karel   2 SKVS ČB93.80 0 4.00 999 93.805.50/6,272
10.2/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand94.35 0 121.57 102 94.356.05/6,966
11.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.22 2 102.47 2 96.227.92/9,060
12.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn97.68 4 94.44 4 98.4410.14/11,554
13. ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.102.29 4 98.54 0 98.5410.24/11,648
14.6/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor98.64 0 98.52 2 98.6410.34/11,742
15. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa102.71 4 100.85 0 100.8512.55/14,236
16.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.04 0 100.58 2 101.0412.74/14,430
17.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav104.12 2 103.31 0 103.3115.01/17,024
18.3/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand104.07 0 101.30 6 104.0715.77/17,918
19.3/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.42 8 99.39 6 105.3917.09/19,417
20.4/ZSBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha107.23 6 107.10 0 107.1018.80/21,316
21.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB105.70 2 113.46 0 107.7019.40/22,015
22.1/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník108.02 0 4.00 999 108.0219.72/22,314
23.5/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK100.04 54 106.47 2 108.4720.17/22,813
24.6/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha109.76 6 110.04 2 112.0423.74/26,912
25.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV130.69 2 109.69 4 113.6925.39/28,811
26.2/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK109.68 150 116.45 2 118.4530.15/34,110
27.3/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava114.85 6 115.52 4 119.5231.22/35,49
28.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand115.74 4 108.72 54 119.7431.44/35,68
29.2/VSKUNA Alois   SKVS ČB119.01 4 4.00 999 123.0134.71/39,37
30.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha115.87 54 121.02 2 123.0234.72/39,36
31.6/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha112.76 56 119.90 6 125.9037.60/42,65
32.7/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc124.67 6 1.00 999 130.6742.37/48,04
33.7/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.140.40 56 123.84 8 131.8443.54/49,33
34.2/VMBOROVIČKA Tomáš 1977 Klášter.137.38 4 118.14 254 141.3853.08/60,12
35.8/ZSUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand103.10 54 118.72 52 157.1068.80/77,91
36.8/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha110.79 52 124.60 60 162.7974.49/84,40
37.9/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB168.80 54 167.73 4 171.7383.43/94,50
38.10/ZSHAUCK Marek 2007 KVS HK120.91 52 4.00 999 172.9184.61/95,80
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla
 SUCHÝ Ondřej
ŠEBA Patrik
1979
1992
2 TJ Dukla
Kralupy
117.32 2 109.60 2 111.60 28
2.1/DSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.14 4 112.27 10 114.142.54/2,322
3.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
117.06 2 116.36 4 119.067.46/6,716
4.2/DSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
118.12 8 131.43 108 126.1214.52/13,010
5.2/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
 
2009
3 USK Pha
USK Pha
134.52 104 155.20 6 161.2049.60/44,44
6.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
2 Jablonec
Jablonec
4.00 999 133.76 60 193.7682.16/73,63
7.3/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
4.00 999 143.27 60 203.2791.67/82,12
8.4/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
1.00 999 121.39 108 229.39117.79/105,51
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.88.40 0 92.36 52 88.40 190
2.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina, 2005, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB90.67 4 87.86 2 89.861.46/1,7178
3.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy94.29 2 88.65 2 90.652.25/2,5172
4.3/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand98.24 0 92.70 0 92.704.30/4,9166
5.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.07 2 91.23 2 93.234.83/5,5160
6.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK96.11 0 94.11 0 94.115.71/6,5154
7.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava101.97 4 95.16 0 95.166.76/7,6148
8.4/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla99.67 0 94.37 2 96.377.97/9,0142
9. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla92.82 4 94.45 2 96.458.05/9,1136
10.2/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand97.20 0 98.73 6 97.208.80/10,0130
11.5/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus92.46 60 95.52 2 97.529.12/10,3124
12.3/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha98.41 0 101.99 2 98.4110.01/11,3118
13.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn96.47 8 95.01 4 99.0110.61/12,0112
14.4/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy102.56 0 99.42 0 99.4211.02/12,5106
15.5/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.71 6 97.87 2 99.8711.47/13,0100
16.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy102.22 2 96.60 4 100.6012.20/13,894
17.6/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand103.83 4 100.76 0 100.7612.36/14,088
18.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV101.71 2 101.17 0 101.1712.77/14,482
19. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy104.03 4 99.40 2 101.4013.00/14,776
20.6/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK101.68 6 98.74 4 102.7414.34/16,270
21.7/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand102.94 0 102.10 2 102.9414.54/16,464
22.7/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha97.20 50 99.76 4 103.7615.36/17,458
23.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk104.00 0 129.21 2 104.0015.60/17,652
24.8/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy106.60 6 100.66 4 104.6616.26/18,446
25.9/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha101.23 54 101.20 4 105.2016.80/19,040
26.8/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha103.58 2 103.95 52 105.5817.18/19,434
27.9/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy109.41 2 103.91 2 105.9117.51/19,828
28.10/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor104.42 2 103.05 58 106.4218.02/20,422
29.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.78 2 105.27 4 106.7818.38/20,821
30.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava108.29 0 105.58 2 107.5819.18/21,720
31.10/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK110.62 4 105.65 2 107.6519.25/21,819
32.11/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice106.72 2 109.14 2 108.7220.32/23,018
33.11/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy103.25 6 107.44 2 109.2520.85/23,617
34.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa110.58 0 111.50 8 110.5822.18/25,116
35.12/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB112.91 2 113.33 0 113.3324.93/28,215
36.12/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava111.44 2 113.24 6 113.4425.04/28,314
37.13/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha109.57 54 112.63 2 114.6326.23/29,713
38.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha116.58 56 115.01 0 115.0126.61/30,112
39.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy128.10 102 115.69 2 117.6929.29/33,111
40.14/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec117.07 2 128.73 54 119.0730.67/34,710
41.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava117.32 6 119.15 2 121.1532.75/37,09
42.5/DSKRISTL Anouk   3 USK Pha125.70 4 123.60 2 125.6037.20/42,18
43.15/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 TJ Dukla129.35 54 123.50 4 127.5039.10/44,27
44.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand123.93 104 125.01 4 129.0140.61/45,96
45.16/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha127.39 2 128.73 50 129.3940.99/46,45
46.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník128.03 4 113.82 306 132.0343.63/49,44
47.5/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy147.11 56 126.70 6 132.7044.30/50,13
48.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.174.06 50 133.64 0 133.6445.24/51,22
49.17/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava119.56 108 128.60 8 136.6048.20/54,51
50.13/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava114.81 56 113.27 52 165.2776.87/87,00
51.6/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice128.43 52 163.34 52 180.4392.03/104,10
52.18/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa127.11 54 161.47 104 181.1192.71/104,90
53.14/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.1.00 999 127.44 62 189.44101.04/114,30
54.7/ZMVANČOVÁ Linda   Rakovník133.63 156 112.64 154 266.64178.24/201,60
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy83.60 2 82.02 0 82.02 337
2.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor92.05 6 82.57 0 82.570.55/0,7331
3.2/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha84.05 0 82.71 2 84.052.03/2,5325
4.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB88.39 0 85.24 0 85.243.22/3,9319
5.2/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB85.58 0 82.51 4 85.583.56/4,3313
6.4/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha84.34 2 107.13 154 86.344.32/5,3307
7.1/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec88.40 52 87.58 0 87.585.56/6,8301
8.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus88.23 0 86.31 2 88.236.21/7,6295
9.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor86.47 2 93.40 2 88.476.45/7,9289
10.2/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava88.71 0 89.94 12 88.716.69/8,2283
11.2/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.99 2 86.77 2 88.776.75/8,2277
12. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa99.51 0 88.87 0 88.876.85/8,4271
13.3/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha93.19 4 89.22 0 89.227.20/8,8265
14.5/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand88.60 2 87.33 2 89.337.31/8,9259
15.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava89.53 4 89.89 0 89.897.87/9,6253
16.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy92.08 2 90.15 0 90.158.13/9,9247
17.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy90.19 0 90.65 2 90.198.17/10,0241
18.4/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB90.89 2 88.41 2 90.418.39/10,2235
19.4/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand89.17 2 93.61 4 91.179.15/11,2229
20.6/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB89.31 50 89.31 2 91.319.29/11,3223
21.5/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand92.28 0 92.02 2 92.2810.26/12,5217
22.7/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha86.12 8 88.95 4 92.9510.93/13,3211
23.8/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.64 4 92.99 0 92.9910.97/13,4205
24.5/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol88.79 152 87.71 6 93.7111.69/14,3199
25.9/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB97.27 6 93.81 0 93.8111.79/14,4193
26.6/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha91.88 2 90.35 52 93.8811.86/14,5187
27.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand93.15 4 94.00 0 94.0011.98/14,6181
28.10/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha94.85 0 96.28 4 94.8512.83/15,6175
29.11/DMMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec92.89 2 96.71 6 94.8912.87/15,7169
30.2/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha98.71 2 95.38 0 95.3813.36/16,3163
31. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa101.40 4 95.69 0 95.6913.67/16,7157
32.8/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha96.21 0 95.07 4 96.2114.19/17,3151
33.12/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Boh.Pha101.38 12 88.64 8 96.6414.62/17,8145
33.9/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava94.11 100 94.64 2 96.6414.62/17,8139
35.13/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice94.83 2 99.95 50 96.8314.81/18,1133
36.14/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB91.41 6 93.88 10 97.4115.39/18,8127
37. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.91.44 6 93.51 10 97.4415.42/18,8121
38.6/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand99.04 4 95.66 2 97.6615.64/19,1115
39. DOLISTA Jan   2 Kralupy98.23 2 97.95 0 97.9515.93/19,4109
40.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy98.04 0 98.32 0 98.0416.02/19,5103
41.15/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha92.79 6 92.57 6 98.5716.55/20,297
42.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK105.49 4 96.66 2 98.6616.64/20,391
43.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB98.56 2 96.93 2 98.9316.91/20,685
44.16/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice101.66 2 92.95 6 98.9516.93/20,679
45.17/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor99.56 0 105.82 2 99.5617.54/21,473
46.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy98.31 2 98.58 4 100.3118.29/22,367
47.18/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol106.22 6 100.46 0 100.4618.44/22,566
48.7/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec99.51 6 98.72 2 100.7218.70/22,865
49.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.121.57 4 100.90 0 100.9018.88/23,064
50.11/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky96.96 4 112.76 6 100.9618.94/23,163
51.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha103.64 2 99.95 2 101.9519.93/24,362
52.1/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc101.96 0 104.68 8 101.9619.94/24,361
53.13/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha100.51 4 101.63 6 104.5122.49/27,460
54.2/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand98.63 6 107.74 56 104.6322.61/27,659
55.14/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava115.03 6 100.85 4 104.8522.83/27,858
56.15/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava109.93 2 105.95 0 105.9523.93/29,257
57.4/VMKYSELA David 1977 3+ Kralupy106.58 0 106.08 0 106.0824.06/29,356
58.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec114.19 50 102.38 4 106.3824.36/29,755
59.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha117.07 6 102.79 4 106.7924.77/30,254
60.4/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice106.80 0 112.01 2 106.8024.78/30,253
61.19/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.99.23 8 107.04 0 107.0425.02/30,552
62.5/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha107.45 2 107.05 0 107.0525.03/30,551
63.16/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha105.54 8 103.19 4 107.1925.17/30,750
64.4/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója107.20 0 113.64 4 107.2025.18/30,749
65.6/ZMROUSEK David 2010 KK Opava104.27 6 105.24 2 107.2425.22/30,748
66.8/DSŠVEJD Jan   3+ Sušice102.94 54 107.36 0 107.3625.34/30,947
67.17/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand101.44 6 111.07 0 107.4425.42/31,046
68.18/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec105.96 2 106.91 2 107.9625.94/31,645
69.19/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand103.77 6 105.97 2 107.9725.95/31,644
70.20/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.121.52 58 106.04 2 108.0426.02/31,743
71.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.110.01 4 108.09 0 108.0926.07/31,842
72.7/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV104.24 4 104.44 54 108.2426.22/32,041
73.5/VHORÁK David 1976 3+ Frol94.64 260 104.74 4 108.7426.72/32,640
74.8/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.25 6 108.78 0 108.7826.76/32,639
75.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy111.94 52 107.30 2 109.3027.28/33,338
76.20/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk105.40 4 113.64 2 109.4027.38/33,437
77.21/ZSPLAS Tobiáš   3+ USK Pha105.61 4 120.23 52 109.6127.59/33,636
78.4/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava108.35 6 109.69 0 109.6927.67/33,735
79.9/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava107.24 4 105.62 54 111.2429.22/35,634
80.10/ZMHRŇÁK Matouš   3 Kralupy106.11 6 112.46 4 112.1130.09/36,733
81.22/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava113.48 4 109.12 4 113.1231.10/37,932
82.6/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.110.57 4 113.78 0 113.7831.76/38,731
83.5/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník114.28 0 116.61 2 114.2832.26/39,330
84.21/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol106.34 8 98.07 58 114.3432.32/39,429
85.7/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník112.77 2 4.00 999 114.7732.75/39,928
86.23/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava109.64 8 108.86 6 114.8632.84/40,027
87.24/ZSKRÁL Ondřej   3 USK Pha116.80 2 114.05 2 116.0534.03/41,526
88.25/ZSHRŇÁK Šimon   3 Kralupy105.24 62 108.98 8 116.9834.96/42,625
89.6/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk113.19 4 123.78 4 117.1935.17/42,924
90.26/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn129.43 58 109.23 8 117.2335.21/42,923
91.27/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand116.09 2 122.13 6 118.0936.07/44,022
92.11/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha112.28 6 4.00 999 118.2836.26/44,221
93.22/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz114.61 4 127.89 6 118.6136.59/44,620
94.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol110.39 62 111.29 8 119.2937.27/45,419
95.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz108.03 50 116.00 4 120.0037.98/46,318
96.12/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy119.66 4 116.33 4 120.3338.31/46,717
97.7/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník118.45 2 4.00 999 120.4538.43/46,916
98.28/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky111.97 10 126.47 2 121.9739.95/48,715
99.29/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha125.85 6 116.22 6 122.2240.20/49,014
100.13/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha119.04 4 137.60 0 123.0441.02/50,013
101.30/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava122.70 58 115.13 8 123.1341.11/50,112
102.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník124.21 0 131.76 4 124.2142.19/51,411
103.14/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK121.38 4 123.55 6 125.3843.36/52,910
104.15/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice119.72 6 125.76 54 125.7243.70/53,39
105.23/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa1.00 999 115.58 12 127.5845.56/55,58
106.31/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB131.12 10 120.09 8 128.0946.07/56,27
107.16/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy137.34 60 124.41 4 128.4146.39/56,66
108.32/ZSSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk128.48 6 136.61 2 134.4852.46/64,05
109.33/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk129.50 8 140.96 104 137.5055.48/67,64
110.17/ZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor136.65 2 138.96 62 138.6556.63/69,03
111.18/ZMKRÁL Jakub   USK Pha151.44 4 142.72 4 146.7264.70/78,92
112.19/ZMKAPLICKÝ Daniel 2009 KK Brand147.31 8 147.95 58 155.3173.29/89,41
113.9/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor120.52 54 106.86 154 174.5292.50/112,80
114.34/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB132.07 54 121.68 58 179.6897.66/119,10
115.35/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa125.68 56 117.55 104 181.6899.66/121,50
116.36/ZSŠUBRT Jan 2007 Šumperk137.52 56 161.85 52 193.52111.50/135,90
117.20/ZMREZEK Adam   SKVS ČB125.02 106 132.87 112 231.02149.00/181,70
  HADRABA Michal 1976 3 Frol1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel, 1987, TJ Dukla
 FOUKAL Pavel
NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie
1987
2006
2 TJ Dukla
KK Brand
109.59 2 4.00 999 111.59 43
2.1/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
109.91 4 110.50 2 112.500.91/0,837
3.2/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
113.90 2 123.66 6 115.904.31/3,931
4.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
113.92 12 113.00 4 117.005.41/4,825
5.1/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
117.04 4 4.00 999 121.049.45/8,519
6.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
Kralupy
Kralupy
117.14 8 117.44 4 121.449.85/8,813
7.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
126.86 6 120.89 2 122.8911.30/10,17
8.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
KK Opava
KK Opava
196.24 6 4.00 999 202.2490.65/81,21
  TŮMOVÁ Veronika
HEGER Jonáš
2006
2006
2 Hubertus
KVS HK
1.00 999 4.00 999 999.00 0
  DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl