vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

28.09.2013   Orlice, Třebechovice
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec99.60 0 101.80 2 99.60 162
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod103.10 2 102.80 4 105.105.50/5,5154
3. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK109.20 0 109.10 0 109.109.50/9,5150
4.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky108.60 2 110.70 0 110.6011.00/11,0146
5.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.20 0 113.10 2 111.2011.60/11,6142
6. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.113.10 0 112.40 0 112.4012.80/12,9138
7.1/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK113.00 0 114.80 0 113.0013.40/13,5134
8.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.70 0 113.40 0 113.4013.80/13,9130
9.3/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice114.10 0 112.90 2 114.1014.50/14,6126
9. JEREMIAŠ Jan 1985 0 Třebech.114.10 0 116.70 0 114.1014.50/14,6122
11.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.116.80 0 114.60 0 114.6015.00/15,1118
12.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.70 0 116.10 2 115.7016.10/16,2114
13.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.60 0 116.80 2 116.6017.00/17,1110
14.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.90 4 114.60 4 117.9018.30/18,4106
15. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.118.10 2 118.00 0 118.0018.40/18,5102
16.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov118.70 4 118.40 0 118.4018.80/18,998
17.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa126.10 6 121.30 0 121.3021.70/21,894
18.2/VMHAJSKÝ Stanislav 1969 0 Semily122.80 2 121.60 0 121.6022.00/22,190
19.3/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky122.80 4 121.90 0 121.9022.30/22,486
20. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov119.50 4 118.90 4 122.9023.30/23,482
21.3/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.124.10 0 122.90 0 122.9023.30/23,478
22.4/VMŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.122.30 2 121.00 2 123.0023.40/23,574
23. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.124.80 0 124.70 0 124.7025.10/25,270
24.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.123.00 4 124.90 0 124.9025.30/25,466
25.4/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy123.10 2 124.60 4 125.1025.50/25,662
26.5/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky125.20 0 126.60 0 125.2025.60/25,758
27.4/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK123.30 2 123.70 2 125.3025.70/25,857
28.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy129.90 2 126.10 0 126.1026.50/26,656
29.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky124.30 2 126.40 6 126.3026.70/26,855
30.6/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha125.10 6 126.80 0 126.8027.20/27,354
31.6/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand128.10 0 126.10 2 128.1028.50/28,653
32.7/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life127.20 4 126.60 2 128.6029.00/29,152
33.8/VMJOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy134.10 0 129.20 0 129.2029.60/29,751
34.7/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha126.00 4 126.60 4 130.0030.40/30,550
35. JAVŮREK Jan 1987 0 Třebech.130.80 2 128.20 2 130.2030.60/30,749
36. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec134.00 0 130.80 0 130.8031.20/31,348
37.9/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 SKŽižkov129.80 4 129.40 2 131.4031.80/31,947
38.10/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec130.28 4 131.40 0 131.4031.80/31,946
39.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.129.50 8 131.90 0 131.9032.30/32,445
40.8/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK129.90 4 130.10 2 132.1032.50/32,644
41.9/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.132.10 0 137.40 0 132.1032.50/32,643
42.3/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK133.90 6 132.30 0 132.3032.70/32,842
43. WINTER Jan 1982 3 Jablonec131.80 2 132.50 0 132.5032.90/33,041
44.4/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí133.50 8 131.30 2 133.3033.70/33,840
45.10/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec130.40 4 137.20 0 134.4034.80/34,939
46.11/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand132.70 2 133.60 2 134.7035.10/35,238
47.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec159.60 4 135.00 0 135.0035.40/35,537
48.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.136.80 2 131.30 4 135.3035.70/35,836
49.11/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník136.30 4 128.80 8 136.8037.20/37,335
50.12/VMDVOŘÁK Vít 1971 2 Happy Life138.20 6 136.80 0 136.8037.20/37,334
51.6/VRADIL Jiří 1968 2 Happy Life133.70 4 131.60 6 137.6038.00/38,233
52.12/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha139.10 8 135.90 2 137.9038.30/38,532
53.13/VMJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha0.00 999 133.90 4 137.9038.30/38,531
54.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha137.80 4 136.50 2 138.5038.90/39,130
55.2/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn139.40 4 139.00 0 139.0039.40/39,629
56.4/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec141.00 4 137.00 2 139.0039.40/39,628
57.3/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha135.00 14 135.30 4 139.3039.70/39,927
58.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.147.20 6 139.50 0 139.5039.90/40,126
59.5/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK150.80 2 138.20 2 140.2040.60/40,825
60.14/VMBERAN Jan 1969 2 KVS Pha4116.40 58 135.00 6 141.0041.40/41,624
61.5/DMBLÁHA František 1997 0 Sláv.HK139.60 4 139.10 2 141.1041.50/41,723
62.4/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK137.60 4 141.30 0 141.3041.70/41,922
63.5/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha129.60 50 137.40 4 141.4041.80/42,021
64.7/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky134.10 8 134.90 8 142.1042.50/42,720
65.6/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí137.10 6 137.90 6 143.1043.50/43,719
66.8/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník143.30 0 143.60 2 143.3043.70/43,918
67.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov139.30 10 143.30 0 143.3043.70/43,917
68. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky146.00 2 141.40 2 143.4043.80/44,016
69.9/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov146.30 2 144.30 0 144.3044.70/44,915
70.15/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life144.30 8 142.70 4 146.7047.10/47,314
71.7/DMFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK150.40 4 142.70 4 146.7047.10/47,313
72.6/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha145.60 2 147.40 2 147.6048.00/48,212
73.16/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand143.70 4 145.00 10 147.7048.10/48,311
74.7/ZMSTAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.148.40 0 146.90 2 148.4048.80/49,010
75.17/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor147.20 2 146.40 2 148.4048.80/49,09
76.8/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky153.70 6 146.50 2 148.5048.90/49,18
77.18/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.145.00 4 152.40 4 149.0049.40/49,67
78.4/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov149.10 0 149.90 4 149.1049.50/49,76
79.19/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.139.40 10 162.80 0 149.4049.80/50,05
80.20/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek145.60 4 144.10 6 149.6050.00/50,24
81.9/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha146.20 4 149.10 2 150.2050.60/50,83
82.21/VMMOTAL Jan 1971 0 Dv.Král.156.90 4 148.90 2 150.9051.30/51,52
83.10/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand150.40 6 151.10 6 156.4056.80/57,01
84.11/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky126.70 52 149.20 10 159.2059.60/59,80
85.13/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa147.90 12 153.70 6 159.7060.10/60,30
86.12/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha155.70 4 166.90 62 159.7060.10/60,30
87.14/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand154.80 6 158.50 2 160.5060.90/61,10
88.13/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand188.70 10 160.20 4 164.2064.60/64,90
89.15/ZSUHLÍŘ Jáchym 1999 0 KK Brand177.10 10 157.10 8 165.1065.50/65,80
90.5/U23BLAŠČÍK Marek 1993 0 Roztoky169.50 2 163.40 2 165.4065.80/66,10
91.14/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník164.10 2 169.50 6 166.1066.50/66,80
92.16/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy157.70 10 176.20 8 167.7068.10/68,40
93.17/ZSHOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa164.30 10 168.30 8 174.3074.70/75,00
94.4/DSJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov222.80 16 188.60 14 202.60103.00/103,40
95. PAJMA Martin 1983 0 Kadaň276.20 160 194.50 38 232.50132.90/133,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha111.80 2 111.60 0 111.60 101
2.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK115.20 2 114.00 0 114.002.40/2,293
3.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK119.80 0 117.00 0 117.005.40/4,885
4.2/VMRAŠNER Karel 1976 0 Litovel119.30 0 118.00 0 118.006.40/5,781
5.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov119.20 0 119.10 0 119.107.50/6,777
6.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha117.70 2 118.70 4 119.708.10/7,373
7.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK121.20 0 122.50 0 121.209.60/8,669
8.3/VMHAJSKÝ Stanislav 1969 0 Semily122.20 0 122.20 0 122.2010.60/9,565
9.4/VMLADÝŘ Karel 1972 3 KVS HK122.30 0 125.40 2 122.3010.70/9,661
10.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha127.50 4 124.00 0 124.0012.40/11,157
11. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy124.20 2 124.30 0 124.3012.70/11,453
12. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK127.00 0 124.80 0 124.8013.20/11,849
13. LHOTA Zbyšek 1984 0 Žel.Brod124.70 4 123.40 2 125.4013.80/12,445
14.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 0 Benátky132.30 2 127.50 0 127.5015.90/14,241
15.5/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK128.60 0 122.10 52 128.6017.00/15,237
16.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha125.20 6 124.90 4 128.9017.30/15,533
17.2/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK134.40 0 130.40 0 130.4018.80/16,832
18.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov131.80 2 130.50 0 130.5018.90/16,931
19.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.70 0 128.10 4 130.7019.10/17,130
20.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov129.20 2 132.70 6 131.2019.60/17,629
21.6/VMHAUCK Marek 1977 0 Č.Skal.136.10 2 131.30 2 133.3021.70/19,428
22.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa133.40 0 132.30 2 133.4021.80/19,527
23.5/VLACINA Richard 1967 2 Semily129.80 4 169.00 0 133.8022.20/19,926
24.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.50 2 142.30 0 134.5022.90/20,525
25.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.135.50 0 137.10 0 135.5023.90/21,424
26.7/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy133.70 2 133.60 2 135.6024.00/21,523
27.6/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor143.10 2 137.70 0 137.7026.10/23,422
28.7/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí138.20 0 135.80 4 138.2026.60/23,821
29.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec137.60 2 136.60 2 138.6027.00/24,220
30.8/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK134.60 4 0.00 999 138.6027.00/24,219
31.3/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec144.60 2 138.80 0 138.8027.20/24,418
32.8/VMŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.139.10 0 137.20 2 139.1027.50/24,617
33.4/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK137.30 2 136.90 4 139.3027.70/24,816
34.4/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn137.60 2 135.70 58 139.6028.00/25,115
35.9/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily141.80 0 141.80 0 141.8030.20/27,114
36.9/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.140.70 6 143.20 0 143.2031.60/28,313
37.10/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.70 6 195.90 0 146.7035.10/31,512
38.4/ZSSOUČEK Marek 1999 0 KVS HK146.00 4 145.30 2 147.3035.70/32,011
39.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.160.80 4 148.30 0 148.3036.70/32,910
40.5/ZSBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy174.90 6 147.90 2 149.9038.30/34,39
41.11/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň148.40 2 153.60 4 150.4038.80/34,88
42.12/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.40 0 150.50 0 150.5038.90/34,97
43.5/DMPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.154.10 2 151.40 0 151.4039.80/35,76
44.6/DMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí151.90 0 157.90 4 151.9040.30/36,15
45.10/VMKYSELA David 1977 0 Kralupy156.10 2 150.20 2 152.2040.60/36,44
46.1/DSŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.151.00 2 150.90 4 153.0041.40/37,13
47.11/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí155.40 2 152.80 2 154.8043.20/38,72
48.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy175.80 0 153.60 2 155.6044.00/39,41
49.2/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha157.70 2 154.70 4 158.7047.10/42,20
50.3/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK162.80 4 161.50 2 163.5051.90/46,50
51.4/ZMLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha162.00 4 185.10 4 166.0054.40/48,70
52.6/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.182.00 2 170.00 2 172.0060.40/54,10
53.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha192.40 2 182.70 0 182.7071.10/63,70
54.6/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha184.00 2 187.60 2 186.0074.40/66,70
55.13/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor185.60 6 180.20 6 186.2074.60/66,80
56.7/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha183.10 6 185.30 2 187.3075.70/67,80
57.7/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand186.00 6 194.20 0 192.0080.40/72,00
58.7/VSPISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí198.60 0 197.50 6 198.6087.00/78,00
59.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha197.40 52 204.80 10 214.80103.20/92,50
60.8/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník215.00 2 223.50 6 217.00105.40/94,40
61.12/VMABRAHAM Jiří 1977 0 Benátky272.50 2 161.60 104 265.60154.00/138,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha124.00 6 123.80 0 123.80 60
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník128.20 2 126.30 0 126.302.50/2,056
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy126.70 0 125.90 4 126.702.90/2,352
4.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha124.30 4 124.80 2 126.803.00/2,448
5.2/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha126.90 2 126.40 2 128.404.60/3,744
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice129.20 0 132.40 4 129.205.40/4,440
7.2/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky128.60 4 131.30 2 132.608.80/7,136
8. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK132.70 0 130.70 2 132.708.90/7,232
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.50 4 135.00 4 136.5012.70/10,328
10.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec133.80 6 136.00 4 139.8016.00/12,924
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor139.50 2 139.80 6 141.5017.70/14,323
12.3/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha139.20 4 140.30 2 142.3018.50/14,922
13.2/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.144.10 0 143.90 4 144.1020.30/16,421
14.4/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek144.50 0 142.70 2 144.5020.70/16,720
15.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 0 Č.Skal.145.40 0 146.40 0 145.4021.60/17,419
16.5/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec146.60 2 145.40 0 145.4021.60/17,418
17.6/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa146.00 0 148.70 2 146.0022.20/17,917
18.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily147.70 0 147.90 0 147.7023.90/19,316
19.4/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha148.40 0 162.80 4 148.4024.60/19,915
20.2/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand147.70 2 150.00 2 149.7025.90/20,914
21.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 3 Jablonec150.20 0 149.50 4 150.2026.40/21,313
22.5/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily152.80 2 152.20 2 154.2030.40/24,612
23.7/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor153.80 2 155.90 4 155.8032.00/25,811
24.8/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky152.90 4 152.70 4 156.7032.90/26,610
25.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.10 4 154.20 6 157.1033.30/26,99
26.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník156.30 4 162.80 4 160.3036.50/29,58
27.6/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4157.10 4 157.20 52 161.1037.30/30,17
28.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň160.40 2 177.20 2 162.4038.60/31,26
29. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň160.00 10 164.00 4 168.0044.20/35,75
30.10/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa163.10 6 168.70 54 169.1045.30/36,64
31.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.176.90 4 178.20 2 180.2056.40/45,63
32.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily168.40 12 191.70 2 180.4056.60/45,72
33.7/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov182.00 6 187.00 4 188.0064.20/51,91
34.4/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí203.00 2 188.90 4 192.9069.10/55,80
35.11/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK197.80 6 191.50 4 195.5071.70/57,90
36.6/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí209.50 8 211.80 0 211.8088.00/71,10
37.5/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí256.50 6 206.10 6 212.1088.30/71,30
38.12/ZMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand217.20 18 201.40 12 213.4089.60/72,40
39.13/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí213.20 4 203.80 12 215.8092.00/74,30
40.7/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand217.30 12 239.60 18 229.30105.50/85,20
41.8/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí235.20 6 243.90 10 241.20117.40/94,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŽÍŽALA Josef
HEGER Vojtěch
1919
1999
2 USK Pha
KVS HK
136.40 8 135.90 4 139.90 41
2.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
147.60 4 145.40 0 145.405.50/3,937
3.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
0 Benátky
Benátky
148.30 8 146.20 2 148.208.30/5,933
4.1/DMPŘÍHODA Matouš
LHOTA Matyáš
1919
1998
2 USK Pha
USK Pha
145.80 4 153.10 12 149.809.90/7,129
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
144.30 8 146.40 4 150.4010.50/7,525
6. MĚCHURA Jiří
JEREMIAŠ Jan
1919
1987
0 Třebech.
Třebech.
148.60 12 151.10 4 155.1015.20/10,921
7. BENHÁK Jiří
BENHÁKOVÁ Anna
1919
1956
2 Jablonec
Jablonec
168.50 6 156.30 0 156.3016.40/11,717
8. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1919
1992
3 Sušice
VS Tábor
156.40 6 158.40 4 162.4022.50/16,113
9.1/VMREJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1919
1976
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 161.70 2 163.7023.80/17,012
10.2/VMRADIL Jiří
DVOŘÁK Vít
1919
1968
3 Happy Life
Happy Life
165.40 2 159.90 4 163.9024.00/17,211
11.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1919
1996
3 Třebech.
Třebech.
158.90 6 175.70 2 164.9025.00/17,910
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1919
1982
3 Jablonec
Jablonec
161.10 4 161.90 6 165.1025.20/18,09
13. SAHULA Martin
ABRAHAM Tomáš
1919
1968
2 Benátky
Benátky
154.70 12 164.80 64 166.7026.80/19,28
14.3/VMVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1919
1966
2 Zbraslav
Tech.Pha
211.00 10 166.90 2 168.9029.00/20,77
15. ABRAHAM Jiří
ŠPALEK Vojtěch
1919
1977
0 Benátky
Benátky
163.10 14 161.90 12 173.9034.00/24,36
16.1/VDVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1919
1968
0 Třebech.
Třebech.
182.30 8 176.40 0 176.4036.50/26,15
17.2/DMŘÍHOVÁ Eva
KARLOVSKÝ Marek
1920
2000
0 USK Pha
KVS HK
169.00 14 170.70 8 178.7038.80/27,74
18. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1919
1990
0 Roztoky
Roztoky
169.10 14 173.70 8 181.7041.80/29,93
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
1920
2000
3 Jablonec
Jablonec
181.00 14 176.90 8 184.9045.00/32,22
20.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
0 Rakovník
Rakovník
169.60 16 175.50 10 185.5045.60/32,61
21.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
175.70 10 176.90 60 185.7045.80/32,70
22.2/ZMŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
1920
2001
0 KK Brand
KK Brand
180.40 12 181.30 12 192.4052.50/37,50
23.4/ZSELIÁŠ Ondřej
ZEMAN Vojtěch
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
182.40 16 176.90 60 198.4058.50/41,80
24.2/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1919
1966
0 Turnov
Turnov
235.20 6 203.80 8 211.8071.90/51,40
25.5/ZSLACINOVÁ Karolína
KLIŠČ Zdeněk
1919
1999
0 Semily
Třebech.
214.70 10 0.00 999 224.7084.80/60,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha141.40 2 134.40 4 138.40 9
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov162.20 0 157.40 0 157.4019.00/13,75
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor160.90 2 157.70 2 159.7021.30/15,44
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník155.70 4 164.60 0 159.7021.30/15,43
5.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa168.70 6 184.10 54 174.7036.30/26,22
6.2/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha179.10 4 188.50 100 183.1044.70/32,31
7.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.211.00 6 213.80 6 217.0078.60/56,80
8.1/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 0 Semily228.80 0 246.20 0 228.8090.40/65,30
9.2/VMŠESTÁKOVÁ HAUCKOVÁ Kateři 1976 0 Č.Skal.0.00 999 283.80 6 289.80151.40/109,40

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMKRÁL Adam 2003 0 USK Pha143.00 6 141.40 0 141.40 0
2.2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky266.00 4 144.80 2 146.805.40/3,80
3.3/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor154.60 2 155.70 4 156.6015.20/10,70
4.4/PZMŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha156.50 2 154.70 4 158.5017.10/12,10
5.5/PZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha163.00 64 163.00 2 165.0023.60/16,70
6.6/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov165.10 0 168.00 8 165.1023.70/16,80
7. BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha165.60 2 172.30 4 167.6026.20/18,50
8. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha169.40 2 169.00 4 171.4030.00/21,20
9. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha179.00 4 175.40 0 175.4034.00/24,00
10.7/PZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha159.30 110 182.50 14 196.5055.10/39,00
11.8/PZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov198.60 16 195.20 4 199.2057.80/40,90
12. MACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy201.60 6 197.80 6 203.8062.40/44,10
13. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha202.50 4 200.60 12 206.5065.10/46,00
14.9/PZMONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha191.10 58 199.30 8 207.3065.90/46,60
16.11/PZMSTRASSER Marek 2004 0 L.Žatec205.00 12 222.10 12 217.0075.60/53,50
18.14/PZMVENC Štěpán 2004 0 KK Brand217.80 16 176.90 52 228.9087.50/61,90
19. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov274.20 4 224.50 6 230.5089.10/63,00
20.15/PZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.221.20 12 224.60 8 232.6091.20/64,50
21. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa239.60 14 263.00 0 253.60112.20/79,30
22.16/PZMŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha190.30 150 242.20 12 254.20112.80/79,80
23. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa264.10 10 260.20 12 272.20130.80/92,50
24.17/PZMŘEHÁK Jiří 2003 0 Semily297.30 116 255.90 166 413.30271.90/192,30
25. KRULIŠOVÁ Helena 2004 0 Č.Lípa247.90 218 248.00 218 465.90324.50/229,50
26. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy223.00 454 191.10 358 549.10407.70/288,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3