vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně

20.08.2016   Lipno
ředitel:   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec01:53,85 60
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:54,560.72/0,653
3.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:56,182.33/2,047
4. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.01:55,221.37/1,242
5.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:54,981.13/1,038
6.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.01:57,964.11/3,634
7. RYGEL Marek 1989 KK Brno01:56,352.50/2,231
8.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto02:00,036.18/5,428
9.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.02:01,307.45/6,525
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.02:03,409.55/8,422
11. GWENDAL Duchet 1979 AS Gerardmer02:01,367.51/6,60
12.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.02:02,098.24/7,220
13.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.02:03,849.99/8,818
14.4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.02:03,759.90/8,716
15. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.02:01,067.21/6,314
16. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.02:00,776.92/6,112
17.4/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto02:09,7915.94/14,010
18.5/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel02:07,5613.71/12,09
19. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto02:14,3320.48/18,08
20.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.02:19,4025.55/22,47
21.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.02:33,5539.70/34,96
22. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.02:06,2812.44/10,95
23. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.02:25,8732.02/28,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz02:01,68 60
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:58,43 53
3.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno01:57,74 47
4.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno02:01,20 42
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel02:05,053.37/2,838
6.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.02:07,115.43/4,534
7.3/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel02:06,775.09/4,231
8.3/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava02:04,642.96/2,428
9.4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel02:07,255.57/4,625
10.4/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.02:08,757.07/5,822
11.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.02:08,036.35/5,220
12.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno02:11,8210.14/8,318
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.02:22,2020.52/16,916
14.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:14,1212.44/10,214
15.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:25,2523.57/19,412
15.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc02:10,578.90/7,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:51,23 75
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:52,321.09/1,068
3.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc01:51,350.12/0,162
4.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:54,032.80/2,557
5.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:52,651.42/1,353
6.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:53,482.25/2,049
7.3/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov01:54,753.52/3,246
8.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:54,963.73/3,443
9.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:58,226.99/6,340
10.1/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice01:59,528.29/7,537
11. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.02:02,0010.77/9,735
12.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.02:01,3910.16/9,133
13.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště02:02,0710.84/9,731
14.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:02,5211.29/10,229
15.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov02:06,8415.61/14,027
16.4/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto02:06,8215.59/14,025
17.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí02:13,7622.53/20,323
18.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno02:05,0113.78/12,421
19.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž02:14,8023.57/21,219
20. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž02:07,0415.81/14,217
21.3/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa02:10,7919.56/17,615
22.3/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc02:21,8530.62/27,514
23.5/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.02:08,0616.83/15,113
24.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc02:28,1436.91/33,212
25.6/DMWALTER David 2001 2 Šumperk02:43,8552.62/47,311
26.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc02:28,9237.69/33,910
27.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc02:19,3428.11/25,39
28.7/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc02:19,4428.21/25,48
  KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselíDNS-A 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.DNS-A 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:55,30 60
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:54,40 53
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:54,49 47
4.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
01:56,611.31/1,142
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
01:53,40 38
6.2/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
01:59,434.13/3,634
7. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
01:58,953.65/3,231
8.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:59,434.13/3,628
9.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
02:02,567.27/6,325
10. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
02:01,235.93/5,122
11.3/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:59,444.14/3,620
12. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
02:02,647.34/6,418
13.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
02:02,987.68/6,716
14.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
02:05,8110.51/9,114
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3