Vysokomýtský sjezd

18.06.2022   Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.08:36,60 26
2.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto09:15,7039.10/7,618
3.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto09:22,6046.00/8,914
4.2/DMČAMEK David 2006 3 Litovel09:42,8066.20/12,810
5.3/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.09:53,2076.60/14,86
6.4/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.09:58,2081.60/15,85
7.5/DMTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel10:04,3087.70/17,04
8.6/DMZUNA Vilém 2007 Semily10:35,90119.30/23,13
9.7/DMKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto11:10,00153.40/29,72
10.1/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov11:57,40200.80/38,91
11.1/ZSPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.11:58,60202.00/39,10
12.2/ZSSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov12:25,20228.60/44,30
13.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov12:27,80231.20/44,80
  KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto08:36,50 17
2.1/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov10:09,5093.00/18,09
3.2/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov10:41,80125.30/24,35
4.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.10:57,80141.30/27,44
5.2/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.10:59,50143.00/27,73
6.2/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto11:44,50188.00/36,42
7.3/DMJASANSKÁ Anna 2007 3 Vys.Mýto12:16,80220.30/42,71
8.4/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov13:00,40263.90/51,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Filip   1 Boh.Pha08:11,70 61
2.1/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily08:13,702.00/0,453
3. ZIERIS Matyáš 1995 2 Boh.Pha08:16,004.30/0,949
4.2/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.08:30,7019.00/3,945
5.1/DMSLAVÍK Daniel 2006 2 Semily08:46,7035.00/7,141
6.1/VMMAREK Lukáš 1980 3 Trutnov08:48,5036.80/7,537
7.2/DMNOVOTNÝ Štěpán 2006 2 Semily08:49,0037.30/7,633
8.3/DMPLEŠTIL Šimon 2007 2 Semily08:58,4046.70/9,529
9.4/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto09:04,6052.90/10,825
10.5/DMSEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto09:13,2061.50/12,521
11.6/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.09:15,6063.90/13,017
12. CINKO Radek 1993 3 Pardub.09:29,3077.60/15,813
13.3/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto09:34,2082.50/16,812
14.1/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.09:40,3088.60/18,011
15.7/DMSTRATIL Filip 2006 Litovel10:14,70123.00/25,010
16.1/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily10:38,20146.50/29,89
17.4/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto10:45,90154.20/31,48
18.8/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.10:48,90157.20/32,07
19.2/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov11:33,50201.80/41,06
20.1/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov11:35,60203.90/41,55
21.2/ZSLEV Ondřej 2008 Trutnov11:39,00207.30/42,24
22.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 Třebech.11:40,90209.20/42,53
23.3/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov11:42,80211.10/42,92
24.4/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto13:14,40302.70/61,61
25.3/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto13:29,60317.90/64,70
26.9/DMVAVŘÍN Jan 2007 Pardub.13:40,10328.40/66,80
27.4/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto13:51,70340.00/69,10
28.5/ZSČERNÝ Matyáš 2008 Pardub.14:34,00382.30/77,80
29.6/ZSBAŤA Václav 2009 Pardub.14:57,70406.00/82,60
  ČAMEK Petr 2009 3 LitovelDNS 0
  BEK Matyáš 2006 2 TýništěDNS 0
  KREJZA Filip 1989 2 Vys.MýtoDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov13:43,30 0
Oddíl

Historie procházení