MČR žáků ve slalomu v Brně

13.08.2016   Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB102.53 2 92.33 0 92.33
2K1M/2VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky120.22 8 99.76 4 103.76
3K1M/3STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.29 10 104.99 0 104.99
4K1M/4LERCH Eduard 2002 2 Roudnice108.16 6 104.24 2 106.24
5K1M/5LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.77 8 104.47 2 106.47
6K1W/1NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec108.25 0 106.95 0 106.95
7K1M/6IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí132.69 56 106.99 0 106.99
8K1M/7ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk108.46 4 107.67 0 107.67
9K1W/2BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava110.60 4 108.17 2 110.17
10K1W/3NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava113.54 2 110.79 0 110.79
11K1M/8MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno111.50 0 109.70 4 111.50
12K1M/9HALA Jiří 2002 3 Olomouc114.32 4 108.78 4 112.78
13K1M/10KRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.30 4 110.79 2 112.79
14C1M/1LERCH Eduard 2002 2 Roudnice109.95 4 111.46 4 113.95
15K1M/11KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc120.28 4 114.25 0 114.25
16K1M/12STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky124.76 8 115.38 0 115.38
17K1W/4DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.119.93 6 114.35 2 116.35
18C1M/2KRÁL Adam 2003 2 USK Pha121.08 2 116.58 0 116.58
19K1W/5KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc116.86 0 116.68 0 116.68
20K1M/13RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc119.37 4 114.94 2 116.94
21K1M/14MRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava118.36 0 119.12 0 118.36
22K1M/15FRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.95 6 119.08 0 119.08
23K1M/16WEISL Martin 2002 3 USK Pha119.57 0 119.46 2 119.57
24K1W/6KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí120.56 0 118.01 2 120.01
25K1M/17SEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice143.28 8 120.32 0 120.32
26K1M/18STANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB126.01 14 119.13 2 121.13
27K1M/19TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB120.13 4 117.18 4 121.18
28K1M/20HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc133.18 12 119.68 2 121.68
29K1W/7KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava121.82 0 120.46 2 121.82
30K1W/8CAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand128.31 0 124.01 0 124.01
31K1M/21SAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.35 6 118.04 6 124.04
32K1M/22MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak132.13 4 122.41 2 124.41
33K1M/23HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy129.88 0 124.73 0 124.73
34K1M/24VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor127.45 10 122.78 2 124.78
35K1W/9KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand132.82 0 124.80 0 124.80
36C1W/1BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava122.91 2 128.57 0 124.91
37K1M/25KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc130.63 6 125.37 0 125.37
38K1W/10DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc125.82 2 125.50 0 125.50
39C1M/3ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha129.51 6 126.16 0 126.16
40K1M/26PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand127.43 10 127.71 0 127.71
41K1W/11BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha125.09 4 125.80 2 127.80
42K1M/27URBAN Michal 2004 3 Šumperk132.39 8 125.97 2 127.97
43K1W/12KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.17 0 124.38 4 128.38
44C1W/2KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc127.94 2 127.53 2 129.53
45C1M/4KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.63 6 127.64 2 129.64
46K1M/28TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.83 0 4.00 999 129.83
47K1W/13KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc129.38 2 130.02 0 130.02
48C1M/5KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.61 2 133.47 62 131.61
49C1M/6ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava125.72 10 125.66 6 131.66
50K1M/29NOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc141.43 18 128.05 4 132.05
51C1M/7POLLERT Jan 2005 3 USK Pha130.38 2 140.66 2 132.38
52K1M/30PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB143.60 4 130.40 2 132.40
53K1W/14HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK134.82 4 132.89 0 132.89
54K1M/31BERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno125.84 10 125.06 8 133.06
55K1M/32CAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.18 2 129.20 4 133.20
56C1M/8RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc135.88 4 134.45 0 134.45
57C1M/9URBAN Michal 2004 3 Šumperk130.48 4 135.10 4 134.48
58K1M/33FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.139.76 8 132.52 2 134.52
59C1M/10JANŮ Filip 2002 3 Olomouc132.10 10 128.55 6 134.55
60K1W/15BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa146.15 4 135.02 0 135.02
61K1W/16DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno132.48 4 131.72 4 135.72
62C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.153.38 4 135.73 0 135.73
63K1W/17BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa133.24 4 156.22 0 137.24
64K1W/18MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy135.49 2 137.60 2 137.49
65C1M/11VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha138.45 6 137.50 0 137.50
66C1M/12MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak141.13 2 130.07 8 138.07
67K1M/34PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc134.64 4 158.19 8 138.64
68K1M/35ONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.73 2 139.59 2 138.73
69C1W/4DZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno133.14 6 134.94 4 138.94
70C1M/13BEIER Matouš 2004 3 Trutnov140.46 4 139.32 0 139.32
71C1W/5PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec134.12 6 133.34 6 139.34
72K1M/36JANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha139.58 12 135.36 4 139.36
73K1W/19DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc139.12 10 135.73 4 139.73
74K1M/37VENC Štěpán 2004 3 KK Brand125.95 14 141.43 58 139.95
75C1M/14WEISL Martin 2002 3 USK Pha136.07 8 137.03 4 141.03
76K1M/38RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm141.92 0 124.92 54 141.92
77K1M/39ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava136.84 56 136.18 6 142.18
78K1W/20DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak137.06 6 138.14 8 143.06
79C1M/15ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk141.13 2 155.76 108 143.13
80K1W/21ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.29 4 141.77 2 143.29
81K1M/40URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.58 10 156.47 6 143.58
82C1W/6DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc147.59 0 141.58 2 143.58
83K1M/41PAVELKA Marek 2004 3 VS Desná152.45 4 143.79 0 143.79
84C1W/7KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc147.11 0 141.96 2 143.96
85C1M/16WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn144.62 2 150.16 10 146.62
86C1M/17VANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor176.02 2 146.79 0 146.79
87K1W/22HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy140.28 8 1.00 999 148.28
88K1M/42ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB142.50 6 167.79 54 148.50
89C1M/18KRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc143.62 6 147.26 6 149.62
90C1M/19MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.147.03 54 144.18 6 150.18
91K1W/23KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.27 6 155.63 6 150.27
92C1M/20IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí144.39 6 196.40 6 150.39
93C1M/21RAŠNER Karel 2004 3 Postřelm169.33 12 148.56 2 150.56
94K1W/24HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.146.87 4 148.61 4 150.87
95K1W/25HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa151.34 0 149.89 4 151.34
96C1W/8KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí148.94 4 148.01 4 152.01
97C1M/22JIRAS Filip 2005 3 USK Pha197.44 58 144.75 8 152.75
98K1M/43JUDA Mikuláš 2003 3 Benátky155.75 8 150.85 2 152.85
99K1M/44ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB163.04 6 148.89 4 152.89
100K1W/26FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha145.22 8 152.57 56 153.22
101K1W/27NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.149.86 4 154.12 6 153.86
102C1M/23ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB150.03 4 231.97 12 154.03
103K1M/45KAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy153.87 2 161.76 4 155.87
104K1M/46MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc165.59 8 153.94 2 155.94
105K1M/47KADLEC Filip 2003 3 USK Pha148.46 8 160.97 2 156.46
106K1M/48VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha187.05 12 148.48 8 156.48
107K1W/28ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha159.35 2 152.49 4 156.49
108K1M/49HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice157.21 4 151.22 6 157.22
109C2M/1CAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
163.96 18 151.31 6 157.31
110K1M/50SOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno151.73 8 147.74 10 157.74
111K1M/51KLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.150.07 8 175.10 0 158.07
112K1M/52VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.156.26 2 163.96 10 158.26
113C1W/9KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava196.24 4 156.51 2 158.51
114C1M/24PROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand150.63 8 158.15 4 158.63
115K1M/53ONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha156.91 2 162.59 6 158.91
116K1M/54ZACH Radovan 2005 3 KK Brand147.65 56 155.52 4 159.52
117K1M/55SUK Jakub 2002 3 Trutnov150.07 10 165.15 6 160.07
118K1M/56NOVÁK Michal 2003 3 Kralupy161.18 4 154.19 6 160.19
119K1W/29TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB158.49 2 158.21 2 160.21
120C2M/2JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
178.44 16 152.92 8 160.92
121C1W/10DOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc152.97 14 152.63 10 162.63
122C1M/25ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB163.79 2 158.87 4 162.87
123K1M/57DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha151.25 12 4.00 999 163.25
124C1M/26NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc157.37 6 171.29 6 163.37
125C2M/3JIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
182.68 12 159.74 4 163.74
126C1M/27MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava163.34 4 160.21 4 164.21
127K1W/30ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha156.94 8 210.21 10 164.94
128C2M/4KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.13 508 155.88 10 165.88
129K1W/31MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno160.06 6 165.42 2 166.06
130C1W/11CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand168.82 8 160.39 6 166.39
131K1M/58BÍZEK Marek 2005 3 KK Brand159.85 12 160.84 6 166.84
132K1W/32PAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky193.20 4 165.40 2 167.40
133C2M/5FRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
198.36 112 162.09 6 168.09
134C1M/28SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.180.29 4 164.96 4 168.96
135C2M/6TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
192.35 14 165.15 4 169.15
136K1W/33SOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK161.37 8 176.13 4 169.37
137C1M/29SUK Jakub 2002 3 Trutnov168.42 8 165.58 4 169.58
138K1M/59ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand149.77 160 161.60 8 169.60
139C1W/12KARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand197.75 6 161.92 10 171.92
140C1M/30URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha167.26 6 183.45 6 173.26
141K1M/60STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov180.34 6 171.65 2 173.65
142K1W/34SAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.172.40 2 157.27 50 174.40
143C1W/13BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha166.78 8 172.52 8 174.78
144K1M/61BEIER Matouš 2004 3 Trutnov165.21 10 172.82 10 175.21
145K1M/62CRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh195.47 70 163.67 12 175.67
146K1W/35HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn174.09 2 209.70 6 176.09
147K1M/63ŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž169.35 8 176.06 8 177.35
148K1W/36NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy176.24 2 182.41 6 178.24
149K1M/64POPELKA Petr 2005 3 KK Brand166.24 12 182.75 4 178.24
150C1W/14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.217.35 6 179.31 2 181.31
151K1W/37DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK189.87 6 179.68 4 183.68
152C1W/15MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy323.51 114 179.87 4 183.87
153K1M/65DZIADEK Marek 2005 3 KK Brno159.03 58 181.03 4 185.03
154K1M/66PÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh140.26 66 177.50 8 185.50
155C1M/31KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.182.15 4 214.52 52 186.15
156C1M/32ŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez.201.62 50 182.27 4 186.27
157K1M/67POLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha208.64 168 172.16 16 188.16
158K1M/68KÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná168.45 20 177.50 164 188.45
159K1M/69STRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná177.46 12 200.55 6 189.46
160K1M/70HANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.216.36 12 188.28 4 192.28
161C2M/7STANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
160.70 216 184.67 8 192.67
162K1M/71RUTAR Martin 2003 VS Desná197.19 8 184.73 8 192.73
163C1W/16HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn209.57 210 188.82 4 192.82
164K1W/38RETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc189.70 6 210.17 58 195.70
165K1M/72ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky190.69 10 184.53 12 196.53
166C2M/8HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
174.68 22 207.54 18 196.68
167K1W/39DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk226.79 56 194.96 2 196.96
168K1M/73KOSÍK Dan 2004 Olomouc170.27 110 186.97 14 200.97
169K1M/74KUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn189.14 12 159.36 56 201.14
170K1M/75BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha192.17 10 194.45 8 202.17
171K1W/40RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná195.24 8 202.42 16 203.24
172K1M/76BEIER Alva 2005 3 Trutnov193.18 12 211.24 18 205.18
173C1M/33DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK202.76 4 240.78 0 206.76
174K1W/41STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc224.00 10 199.55 8 207.55
175K1M/77PAPULA Jan 2005 Litovel195.80 12 218.34 56 207.80
176K1M/78SALAJ František 2004 Litovel198.05 10 230.23 6 208.05
177C1M/34BEIER Alva 2005 Trutnov202.73 10 197.74 12 209.74
178C2M/9KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
238.35 72 198.02 12 210.02
179C1W/17HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.248.12 6 193.16 18 211.16
180C1M/35KRÁL Matěj 2002 Postřelm1.00 999 212.30 0 212.30
181C1M/36KAŠÁK Filip 2003 Kralupy203.53 10 227.96 58 213.53
182C2M/10ONDRUŠ Mikuláš
ONDRUŠ Mario
2003
2005
3 USK Pha
USK Pha
202.47 12 219.44 64 214.47
183K1M/79DRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK188.53 58 211.50 4 215.50
184C2M/11ZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
KK Brand
KK Brand
223.75 68 202.44 14 216.44
185K1M/80GÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc1.00 999 208.06 10 218.06
186K1W/42STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK221.79 0 224.90 52 221.79
187C1M/37PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh224.21 10 216.68 6 222.68
188C1M/38STOLÍN Adam 2005 Trutnov230.17 0 232.34 52 230.17
189C2M/12POPELKA Petr
BÍZEK Marek
2005
2005
KK Brand
KK Brand
202.92 30 193.86 70 232.92
190C1M/39HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn183.91 52 258.26 54 235.91
191C2M/13TESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
214.27 70 226.13 12 238.13
192K1M/81URBAN Jaroslav 2004 Olomouc186.35 60 156.50 604 246.35
193C2M/14PAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
1.00 999 230.46 18 248.46
194C1W/18KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.250.28 8 237.11 14 251.11
195K1M/82TRAČ Matyáš 2004 KK Opava1.00 999 198.09 54 252.09
196C1W/19HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy319.24 14 244.86 14 258.86
197C2M/15SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
219.95 60 202.44 64 266.44
198C1M/40JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha182.68 154 168.73 102 270.73
199K1M/83FUCHS Marek 2002 VSDK259.63 116 257.74 20 277.74
200C2M/16MRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
244.72 72 258.10 64 316.72
201K1W/43ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.222.04 112 233.39 212 334.04
202K1W/44PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.273.31 64 266.14 108 337.31
203K1M/84VODÁK Norbert 2004 Litovel224.51 116 242.22 258 340.51
204K1M/85GEPRT David 2005 Litovel277.24 66 384.29 110 343.24
205C1W/20NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy401.70 110 337.39 6 343.39
206K1W/45KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc279.90 66 227.16 158 345.90
207K1W/46VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK254.29 108 294.36 58 352.36
208C1W/21RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc330.58 60 1.00 999 390.58
209C1W/22STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc366.65 110 253.98 306 476.65
210K1W/47NOVOSADOVÁ Eluška 2005 Olomouc392.01 404 273.81 406 679.81
Oddíl

Historie procházení