Český pohár všech veteránů ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 04.07.2022 21:03:10
započítávány jsou tyto závody:
A - Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů, 17.04.2022
B - Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů, 14.05.2022
C - Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů, 21.05.2022
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 02.07.2022
E - Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků, 09.07.2022
F - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 06.08.2022

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1900-1987
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapil Martin, 1976TJ Slavia K. Vary6 / 491 / 751 / 75---199
2. Vaněk Jiří, 1987TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 753 / 62-5 / 53--190
3. Větrovský Jiří, 1966SPORT Zbraslav, z. s.5 / 538 / 438 / 436 / 49--188
4. Miller Jan, 1968TJ Turnov9 / 402 / 684 / 57---165
5. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice4 / 576 / 499 / 40---146
6. Pischek Jan, 1977TJ Syntesia Pardubice--3 / 621 / 75--137
7. Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn--2 / 682 / 68--136
Keš Miroslav, 1967SK Domeček Soběslav12 / 3311 / 3511 / 3512 / 33--136
9. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice7 / 469 / 40-8 / 43--129
10. Šťastný Jan, 1970TJ Syntesia Pardubice2 / 684 / 57----125
11. Vorel Zdeněk, 1974TJ Syntesia Pardubice3 / 627 / 46----108
12. David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové11 / 3510 / 3712 / 33---105
13. Hák Jiří, 1952Loko Trutnov14 / 2912 / 3319 / 1917 / 23--104
14. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha--10 / 373 / 62--99
15. Míka Viktor, 1977Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--7 / 467 / 46--92
16. Šilar Jakub, 1987SKK Vysoké Mýto16 / 255 / 53----78
17. Hojda Ladislav, 1973Vodácký oddíl Horšovský Týn--14 / 2911 / 35--64
18. Kuna Alois, 1960SK VS Č. Budějovice18 / 21-18 / 2118 / 21--63
19. Weber Oldřich, 1987SK VS Č. Budějovice---4 / 57--57
20. Krejčí Karel, 1972SK VS Č. Budějovice--5 / 53---53
21. Míl Pavel, 1967Loko Trutnov-15 / 2727 / 921 / 15--51
22. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice19 / 1913 / 31----50
Kubeš Vladimír, 1961VS Tábor--17 / 2315 / 27--50
24. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně--6 / 49---49
25. Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov8 / 43-----43
26. Piskáček Jan, 1966SK Štětí-16 / 25-20 / 17--42
Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň--20 / 1716 / 25--42
28. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-14 / 2924 / 12---41
29. Pořádek Milan, 1986SK VS Č. Budějovice---9 / 40--40
30. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn---10 / 37--37
Hauck Marek, 1977KVS Hradec Králové10 / 37-----37
32. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek---13 / 31--31
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--13 / 31---31
Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice13 / 31-----31
35. Cuc Michal, 1977Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.---14 / 29--29
Krofta Zdeněk, 1959VS Tábor--26 / 1019 / 19--29
37. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--15 / 27---27
Kolman Filip, 1973Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--23 / 1322 / 14--27
Bolehovský Jiří, 1974Loko Trutnov15 / 27-----27
40. Kubát Jiří, 1959Kanoistický klub Klatovy z.s.--16 / 25---25
41. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.17 / 23-----23
42. Krejčí Antonín, 1955TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--28 / 823 / 13--21
43. Stolín David, 1978Loko Trutnov20 / 17-----17
44. Smetánka Radek, 1976TJ SK Hubertus KV--21 / 15---15
45. Válek Michal, 1974VS Tábor--22 / 14---14
46. Mulač Oldřich, 1961TJ SK Hubertus KV--25 / 11---11
47. Nedvídek František, 1944TJ Dvůr Králové--29 / 7---7

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 751 / 75---150
2. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha---1 / 75--75
3. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň---2 / 68--68

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Jindrák Petr, 1969
Větrovský Jiří, 1966
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.
SPORT Zbraslav, z. s.
1 / 75-1 / 75---150
2. Záruba Martin, 1974
Vorel Zdeněk, 1974
TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
2 / 681 / 75----143
3. Šrámek Jiří, 1966
Veselý Josef, 1950
KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
--3 / 621 / 75--137
4. Krejčí Hynek, 1978
Krejčí Antonín, 1955
TJ Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--7 / 462 / 68--114
5. Janko Jan, 1986
Šilar Jakub, 1987
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
-2 / 68----68
Doležal Tomáš, 1976
Neugebauer Roman, 1965
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--2 / 68---68
7. Kulhánek Jan, 1978
Musil Pavel, 1964
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
-3 / 62----62
Tatíček Miroslav, 1985
Merenus Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
3 / 62-----62
9. Šrámek Jiří, 1966
Šrámek Jaroslav, 1957
KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
-4 / 57----57
Válek Michal, 1974
Kubeš Vladimír, 1961
VS Tábor
VS Tábor
--4 / 57---57
11. Hudský Luděk, 1978
Marek Tomáš, 1973
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
-5 / 53----53
Nedvídek František, 1944
Hák Jiří, 1952
TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
--5 / 53---53
13. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
--6 / 49---49
14. Mulač Oldřich, 1961
Lepík Filip, 1976
TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
--8 / 43---43

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Konvalinková Irena, 1977
Outrata Jindřich, 1970
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
2 / 683 / 621 / 75---205
2. Merenus Jan, 1983
Merenusová Barbora, 1984
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1 / 752 / 68----143
3. Wendl Miloslav, 1978
Zárubová Michaela, 1986
Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Dvůr Králové
---1 / 75--75
Doležalová Zuzana, 1980
Doležal Tomáš, 1976
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-1 / 75----75
5. Rubín Daniel, 1975
Kolářová Martina, 1978
TJ Dukla Praha
SK VS Č. Budějovice
---2 / 68--68
Kolman Filip, 1973
Trefná Hana, 1975
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
--2 / 68---68
7. Míka Viktor, 1977
Borská Alena, 1976
Sportovní klub Žižkov Praha z.s.
TJ Bohemians Praha
---3 / 62--62

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně1 / 75-4 / 573 / 62--194
2. Jančar Filip, 1976Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 687 / 46---182
3. Boček Zdeněk, 1975SK VS Č. Budějovice3 / 628 / 43-4 / 57--162
4. Němec Aleš, 1976TJ DNT VS Kadaň11 / 3512 / 3315 / 275 / 53--148
5. Máče Lukáš, 1977SK Vltava Č. Krumlov z.s.7 / 46-9 / 409 / 40--126
6. Záruba Martin, 1974TJ Dvůr Králové8 / 4314 / 2920 / 1711 / 35--124
7. Pinkava Lukáš, 1976SK VS Č. Budějovice6 / 499 / 4012 / 33---122
8. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov5 / 535 / 53----106
9. Rubín Daniel, 1975TJ Dukla Praha--10 / 372 / 68--105
10. Lhota Zbyšek, 1984TJ Klub kanoistiky Železný Brod-1 / 75----75
Mulač Viktor, 1975SK VS Č. Budějovice---1 / 75--75
Suchý Ondřej, 1979TJ Dukla Praha--1 / 75---75
13. Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha-19 / 1922 / 1410 / 37--70
14. Koudelka Tomáš, 1964SK Vltava Č. Krumlov z.s.-17 / 2323 / 1312 / 33--69
15. Mrůzek David, 1976TJ Dukla Praha--2 / 68---68
16. Troch Petr, 1971TJ Dvůr Králové9 / 4016 / 25----65
17. Machuta Zdeněk, 1964TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-11 / 3514 / 29---64
18. Míka Viktor, 1977Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--19 / 198 / 43--62
Mrůzek Kamil, 1977TJ Semily-3 / 62----62
Beneš Jindřich, 1985Klub vodních sportů Sušice z.s.--3 / 62---62
21. Horák David, 1976Wild Water Canoe Club FROL14 / 2918 / 2125 / 11---61
22. Kořínek Martin, 1977Delfín Jablonec12 / 3315 / 27----60
Sajdl František, 1970TJ Loko Žatec-10 / 3717 / 23---60
24. Pavlík Jiří, 1964SK Třebechovice18 / 2123 / 1330 / 619 / 19--59
25. Outrata Jindřich, 1970TJ Syntesia Pardubice16 / 2520 / 1721 / 15---57
Kratochvíl Jan, 1978Kotva Bráník-4 / 57----57
Panzer Aleš, 1974TJ Loko Plzeň4 / 57-----57
28. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-13 / 3116 / 25---56
29. Adamec Jakub, 1984TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-21 / 1527 / 913 / 31--55
30. Tůma Martin, 1972TJ SK Hubertus KV--5 / 53---53
31. Martin Václav, 1971TJ Bohemians Praha-6 / 49----49
Lepík Filip, 1976TJ SK Hubertus KV--6 / 49---49
Milyan Daniel, 1971TJ Loko Žatec---6 / 49--49
34. Poduška Patrik, 1976Sokol Trója17 / 2324 / 12-23 / 13--48
35. Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec-7 / 46----46
Šindelář Pavel, 1970TJ Loko Plzeň---7 / 46--46
37. Neugebauer Roman, 1965TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--8 / 43---43
38. Císařovský Petr, 1977Wild Water Canoe Club FROL21 / 1527 / 9-22 / 14--38
39. Filipi Robert, 1964SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.10 / 37-----37
Jindrák Petr, 1969Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.15 / 27-26 / 10---37
41. Piskáček Jan, 1966SK Štětí22 / 1429 / 7-21 / 15--36
42. Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--11 / 35---35
43. Tesař Robert, 1972SK VS Č. Budějovice--13 / 31---31
Marek Aleš, 1978Loko Trutnov13 / 31-----31
Kraus Václav, 1961TJ ČSAD Plzeň-28 / 8-17 / 23--31
46. Šrámek Jiří, 1966KK Rakovník-26 / 1033 / 320 / 17--30
47. Galuška Vladislav, 1965Klub vodních sportů Sušice z.s.---14 / 29--29
48. Chod Václav, 1961VS Blovice---15 / 27--27
Koshelev Sergey, 1960Klub vodních sportů Sušice z.s.--34 / 216 / 25--27
50. Jánský Pavel, 1975TJ Dvůr Králové19 / 1931 / 5----24
51. Vyhnánek Jiří, 1974Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.--18 / 21---21
Vondra Václav, 1957Otava Strakonice---18 / 21--21
53. Štefan Marek, 1974Wild Water Canoe Club FROL-22 / 1432 / 4---18
54. Jezvina Václav, 1973Loko Trutnov20 / 17-----17
55. Winter Eduard, 1956Delfín Jablonec-32 / 4-25 / 11--15
56. Hadraba Michal, 1976Wild Water Canoe Club FROL23 / 13-----13
Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV--35 / 124 / 12--13
58. Šilar Jakub, 1987SKK Vysoké Mýto24 / 12-----12
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--24 / 12---12
60. Rouča Jaroslav, 1970TJ Šumperk z.s.-25 / 11----11
61. Pártl Miroslav, 1954SK Vltava Č. Krumlov z.s.---26 / 10--10
62. Žatecký Jiří, 1969TJ Roztoky---27 / 9--9
63. Procházka Miloš, 1954TJ SK Hubertus KV--28 / 8---8
Krejčí Hynek, 1978TJ Roztoky---28 / 8--8
65. Dodal Jan, 1953TJ Bohemians Praha---29 / 7--7
Neuwirth Josef, 1961TJ SK Hubertus KV--29 / 7---7
67. Pšenička Luděk, 1960KK Rakovník-30 / 6----6
Hoření Petr, 1975TJ DNT VS Kadaň---30 / 6--6
69. Novák Jiří, 1970VS Tábor---31 / 5--5
Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--31 / 5---5
71. Fikejs Adam, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.---32 / 4--4
72. Kulhánek Josef, 1951Delfín Jablonec-33 / 3----3
Zýka Petr, 1951TJ ČSAD Plzeň---33 / 3--3
74. Marek Tomáš, 1973TJ Klub kanoistiky Železný Brod-34 / 2----2
Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.---34 / 2--2
76. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-35 / 1----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Zárubová Michaela, 1986TJ Dvůr Králové2 / 682 / 684 / 571 / 75--268
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary3 / 621 / 752 / 68---205
3. Černá Lucie, 1977TJ DNT VS Kadaň-4 / 577 / 464 / 57--160
4. Kohoutová Lenka, 1974Kotva Bráník5 / 536 / 4910 / 37---139
5. Galušková Anna, 1970Klub vodních sportů Sušice z.s.--5 / 532 / 68--121
6. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov7 / 465 / 53----99
7. Lagnerová Jana, 1959SK Domeček Soběslav--8 / 436 / 49--92
8. Volková Pavla, 1985Loko Trutnov9 / 407 / 46----86
9. Borská Alena, 1976TJ Bohemians Praha--11 / 358 / 43--78
10. Pavelková Irena, 1974Univerzitní sportovní klub Praha1 / 75-----75
Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 75---75
12. Samešová Věra, 1955Delfín Jablonec-8 / 4313 / 31---74
13. Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 62----62
Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice---3 / 62--62
Veselá Linda, 1980Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.--3 / 62---62
16. Mrázová Renáta, 1975Sportovní klub Žižkov Praha z.s.4 / 57-----57
17. Nedvědová Anna, 1980Univerzitní sportovní klub Praha---5 / 53--53
18. Kubíčková Lucie, 1982TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.6 / 49-----49
Benešová Marie, 1961Klub vodních sportů Sušice z.s.--6 / 49---49
20. Mulačová Marta, 1986Raft klub Trója---7 / 46--46
21. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov8 / 43-----43
22. Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV--9 / 40---40
23. Trefná Hana, 1975TJ Bohemians Praha--12 / 33---33
24. Kubátová Anna, 1960Kanoistický klub Klatovy z.s.--14 / 29---29
25. Podušková Marie, 1974Sokol Trója--15 / 27---27
26. Zábranská Monika, 1977TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--16 / 25---25
27. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň--17 / 23---23
Typ závodu