vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

12. Český pohár ve sprintu na Lipně

27.08.2017  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:51,66 75/0/42
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:51,790.13/0,368/162/0
3. KLATT Etienne   FRA00:53,561.91/3,70/0/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:52,811.15/2,262/150/0
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:54,202.54/4,957/138/0
6.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:56,895.23/10,153/126/0
7.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:55,313.65/7,149/114/0
8. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:53,151.49/2,946/102/0
9. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:51,820.16/0,343/90/0
10.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:55,153.49/6,840/78/0
11.1/DMKLÍMA Vojtěch 2002 2 Č.Kruml.00:56,474.81/9,337/66/0
12. DUCHET Gwendal 1979 FRA00:56,935.27/10,20/0/0
13.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:56,554.89/9,535/54/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:58,847.18/13,933/42/0
15. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:54,743.08/6,031/30/0
16.2/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:58,466.80/13,229/0/30
17. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:57,966.30/12,227/18/0
18.2/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:57,115.45/10,525/0/18
19. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto00:59,928.26/16,023/12/0
20.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.01:03,6011.94/23,121/6/0
21. ROTH Jean-Baptiste 1998 FRA00:54,612.95/5,70/0/0
22.3/DMPASSERING Louis 2001 FRA00:56,945.28/10,20/0/0
22.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:54,382.72/5,319/0/6
  HELLE Maxime 2002 FRADNS 0/0/0
  DALLEAU Nicolas 1999 FRADNS 0/0/0
  MOREAUX Quentin 1988 FRADNS 0/0/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:55,09 75/0/54
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz00:55,220.13/0,268/84/0
3.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:55,750.66/1,262/72/0
4.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:55,260.17/0,357/0/42
5. BRONDEL Candice   FRA00:55,310.22/0,40/0/0
6. VALDENAIRE Mathylde 1998 FRA00:55,790.70/1,30/0/0
7. SOUCHEYERE Charlotte   FRA00:57,182.09/3,80/0/0
8.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:55,570.49/0,953/0/30
9. PISCHEK Magali 1976 FRA00:57,142.05/3,70/0/0
10. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:56,591.50/2,749/60/0
11.4/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:56,311.22/2,246/48/0
12.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav01:00,685.59/10,143/36/0
13.1/DMHUSSON Coline 2002 FRA00:58,183.09/5,60/0/0
14.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:01,776.68/12,140/0/18
15.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:02,677.58/13,837/30/0
16.4/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:09,8714.78/26,835/24/0
17.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.01:05,2810.19/18,533/18/0
18.5/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:58,533.44/6,231/0/6
  ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 2 KK BrandDNF 0/0/0
19.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav01:01,486.39/11,629/12/0
  NICOT Elise 2002 FRADNS 0/0/0
  FAVERIO Alessia 1992 USADNS 0/0/0
  DREIER Valentina   AUTDNS 0/0/0
  DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK BrnoDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK BrnoDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 1 KK BrnoDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. DEBELJAK Vid   SLO00:49,43 0/0/0
2. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc00:50,170.74/1,575/0/84
3.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:51,111.68/3,468/0/72
4.2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:51,161.73/3,562/0/60
5. CARREAUD Antoine 1996 FRA00:51,762.33/4,70/0/0
6.1/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice00:53,954.52/9,157/127/0
7.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:53,243.81/7,753/115/0
8. GODEL Robin 1999 FRA00:53,353.92/7,90/0/0
9.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:54,114.68/9,549/103/0
10. FIRM Matic   SLO00:52,923.49/7,10/0/0
11.3/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:54,024.59/9,346/91/0
12.1/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:52,813.38/6,843/79/0
13. FAGET Marceau   FRA00:50,621.19/2,40/0/0
14.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:53,013.58/7,240/67/0
14. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:50,360.93/1,937/0/48
16.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:54,675.24/10,635/55/0
17.4/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:54,304.87/9,933/43/0
18.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:56,857.42/15,031/0/36
19.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:55,045.61/11,329/31/0
20.5/DSVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:55,165.73/11,627/25/0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko PlzDNF 25/19/0
22.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc01:01,4912.06/24,423/0/30
  NOVÁK Matyáš 2005 2 OlomoucDNS 21/0/24
24.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:00,9111.48/23,219/0/18
25.2/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:57,287.86/15,917/0/12
26.6/DSVENIGER Jan 2000 1 Vys.Mýto00:55,536.10/12,315/13/0
27.3/DMSUK Jakub 2002 3 Trutnov00:59,6610.23/20,714/7/0
28.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:04,6115.18/30,713/0/6
  BÁČA Milan 1973 2 KK BrandDNF 0/0/0
  THACKER Cameron 1991 USADNS 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 2 OlomoucDNS 0/0/0
  HALA Jiří 2002 2 OlomoucDNS 0/0/0
  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  GABRLÍK Tomáš 2000 2 OlomoucDNS 0/0/0
  IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselíDNS 0/0/0
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselíDNS 0/0/0
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.PhaDNS 0/0/0
  MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. GAUBERT ELSA Elsa 1998 FRA00:58,51 0/0/0
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:09,3210.81/18,575/12/0
3.1/DMBEZIAT MARGOT Margot 2002 FRA01:00,221.71/2,90/0/0
4. LOHERAC MARION Marion 1998 FRA01:02,844.33/7,40/0/0
5. BARM SABRINA Sabrina   GER01:00,742.23/3,80/0/0
  VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.DNS 0/0/0
  NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK BrnoDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 2 KK BrnoDNS 0/0/0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK BrnoDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:51,25 75/0/79
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:52,351.10/2,168/115/0
3. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:51,780.53/1,062/103/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:52,421.17/2,357/91/0
5. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,412.16/4,253/79/0
6.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
00:52,641.39/2,749/67/67
7. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:52,561.31/2,646/55/55
8.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,954.70/9,243/0/43
9.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:54,192.94/5,740/43/0
10. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,681.43/2,837/31/0
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:54,913.66/7,135/0/31
12.1/VSMATULA Zdeněk
CHLOUBA Luboš
1955
1959
3 Tesla Bo
Boh.Pha
00:56,555.30/10,333/19/19
13.2/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
00:56,675.42/10,631/7/7
  ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
DNF 29/0/1
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:55,774.52/8,827/1/0
  ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
1 Pardub.
Vys.Mýto
DNS 0/0/0
  LOHAC Marion
SOUCHEYRE Charlotte
  FRA
FRA
DNS 0/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3