vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě

29.05.2016   Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
ředitel: Dušan Vavrla   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB96.24 0 99.80 0 96.24 98
2.2/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.67 0 106.16 4 106.6710.43/10,894
3.3/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky103.56 4 101.54 6 107.5411.30/11,790
4.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí109.08 0 108.70 0 108.7012.46/12,986
5.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.13 2 109.56 2 111.1314.89/15,582
6.6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk108.30 4 110.72 8 112.3016.06/16,778
7.7/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc113.96 0 116.09 4 113.9617.72/18,474
8.8/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.112.66 4 114.25 0 114.2518.01/18,770
9.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc114.33 6 112.38 2 114.3818.14/18,866
10.10/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice110.57 4 118.50 2 114.5718.33/19,062
11.11/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha115.31 0 116.70 0 115.3119.07/19,858
12.12/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc116.52 4 121.64 0 120.5224.28/25,254
13.13/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc123.16 2 121.89 0 121.8925.65/26,753
14.14/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha127.53 0 121.94 0 121.9425.70/26,752
15.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor122.64 54 122.19 0 122.1925.95/27,051
16.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha120.27 4 120.55 2 122.5526.31/27,350
17.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava149.80 6 122.59 2 124.5928.35/29,549
18.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB132.95 0 122.70 2 124.7028.46/29,648
19.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice128.48 4 123.00 4 127.0030.76/32,047
20.5/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc127.47 0 128.22 0 127.4731.23/32,546
21.6/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand126.43 2 126.93 4 128.4332.19/33,445
22.16/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.20 4 128.20 2 129.2032.96/34,244
23.17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky128.98 4 130.08 0 130.0833.84/35,243
24.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky127.81 4 128.22 2 130.2233.98/35,342
25.19/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc143.27 6 130.11 2 132.1135.87/37,341
26.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk134.78 2 130.45 2 132.4536.21/37,640
27.20/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn139.66 52 135.34 2 137.3441.10/42,739
28.21/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha147.50 2 136.25 2 138.2542.01/43,738
29.8/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand137.33 2 138.62 2 139.3343.09/44,837
30.9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.176.51 6 140.03 2 142.0345.79/47,636
31.10/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc146.35 2 137.56 6 143.5647.32/49,235
32.11/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha137.47 8 135.58 52 145.4749.23/51,234
33.22/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha150.01 0 139.87 6 145.8749.63/51,633
34.12/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná157.15 6 148.80 0 148.8052.56/54,632
35.13/ZMJUDA Štěpán 2004 3 Benátky159.05 8 144.85 4 148.8552.61/54,731
36.23/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha156.31 8 140.17 10 150.1753.93/56,030
37.24/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha177.95 58 146.35 4 150.3554.11/56,229
38.25/ZSSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc154.36 6 147.42 4 151.4255.18/57,328
39.14/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand151.05 8 151.56 0 151.5655.32/57,527
40.26/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh159.51 8 142.74 10 152.7456.50/58,726
41.27/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh174.57 14 149.44 4 153.4457.20/59,425
42.28/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky146.19 60 148.65 8 156.6560.41/62,824
43.29/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha152.70 6 181.21 158 158.7062.46/64,923
44.15/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov161.36 6 152.82 6 158.8262.58/65,022
45.16/ZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand155.78 8 156.68 4 160.6864.44/67,021
46.30/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha172.02 4 156.70 4 160.7064.46/67,020
47.31/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno153.76 8 151.16 56 161.7665.52/68,119
48.32/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov157.27 6 163.05 4 163.2767.03/69,618
49.17/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha187.37 8 163.65 0 163.6567.41/70,017
50.33/ZSKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn191.92 56 158.55 6 164.5568.31/71,016
51.18/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno180.65 8 164.81 2 166.8170.57/73,315
52.19/ZMŠTERCL Dominik 2005 KK Brand159.09 8 163.40 18 167.0970.85/73,614
53.20/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc160.22 8 198.31 2 168.2271.98/74,813
54.21/ZMPOPELKA Petr 2005 KK Brand188.97 6 167.48 4 171.4875.24/78,212
55.22/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha198.17 106 160.79 12 172.7976.55/79,511
56.34/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava166.40 8 123.32 56 174.4078.16/81,210
57.23/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno171.13 4 184.17 4 175.1378.89/82,09
58.24/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc187.70 8 174.40 2 176.4080.16/83,38
59.25/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov167.04 10 216.31 2 177.0480.80/84,07
60.35/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná192.85 104 171.09 8 179.0982.85/86,16
61.26/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice176.94 54 173.26 8 181.2685.02/88,35
62.27/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha168.67 14 173.51 8 181.5185.27/88,64
63.28/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc179.77 4 176.93 6 182.9386.69/90,13
64.29/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná180.65 8 189.94 2 188.6592.41/96,02
65.36/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand194.41 158 139.54 52 191.5495.30/99,01
66.30/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc168.51 54 183.19 10 193.1996.95/100,70
67.31/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov212.40 60 181.40 12 193.4097.16/101,00
68.37/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná195.49 8 180.52 106 203.49107.25/111,40
69.38/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky211.05 12 172.94 60 223.05126.81/131,80
70.39/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk174.11 64 180.93 102 238.11141.87/147,40
71.32/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava188.08 114 173.68 160 302.08205.84/213,90
72.33/ZMSALAJ František 2004 Litovel197.96 106 182.13 256 303.96207.72/215,80
73.34/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc217.10 164 200.24 104 304.24208.00/216,10
74.40/ZSHEINICH Bruno 2002 Tzunami128.63 504 199.79 108 307.79211.55/219,80
75.35/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel223.04 106 221.08 110 329.04232.80/241,90
76.36/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc238.13 210 225.07 108 333.07236.83/246,10
77.37/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc207.63 304 231.68 158 389.68293.44/304,90
78.41/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel310.01 210 267.77 302 520.01423.77/440,30
  VODÁK Norbert 2004 Litovel1.00 999 1.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRT David 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc136.12 2 131.99 0 131.99 28
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava133.24 6 132.42 0 132.420.43/0,324
3.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc128.81 4 130.12 4 132.810.82/0,620
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.135.39 0 135.44 0 135.393.40/2,616
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc135.53 2 139.44 2 137.535.54/4,212
6.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí161.07 4 138.73 0 138.736.74/5,18
7.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc152.08 4 151.59 2 153.5921.60/16,47
8.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc166.86 10 148.62 6 154.6222.63/17,16
9.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha152.89 2 156.62 4 154.8922.90/17,35
10.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava159.84 2 153.75 2 155.7523.76/18,04
11.9/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno157.59 0 165.81 4 157.5925.60/19,43
12.10/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha161.25 4 155.93 4 159.9327.94/21,22
13.11/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand212.62 10 168.80 6 174.8042.81/32,41
14.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc190.04 6 174.66 4 178.6646.67/35,40
15.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn200.52 4 175.76 6 181.7649.77/37,70
16.12/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand195.99 10 196.82 2 198.8266.83/50,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
160.61 10 160.23 12 170.61 14
2.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
169.77 8 170.01 4 174.013.40/2,010
3.3/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
180.76 4 179.64 52 184.7614.15/8,36
4.4/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
183.58 58 181.31 8 189.3118.70/11,05
5.5/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
189.19 12 184.87 58 201.1930.58/17,94
6.6/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
USK Pha
USK Pha
198.99 18 273.62 68 216.9946.38/27,23
7.1/ZMŠTERCL Dominik
CAPALINI Daniel
2005
2005
KK Brand
KK Brand
210.73 62 230.80 24 254.8084.19/49,32
8.7/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
210.86 66 211.98 64 275.98105.37/61,81
9.2/ZMPOPELKA Petr
BÍZEK Marek
2005
2005
KK Brand
KK Brand
228.12 62 207.95 308 290.12119.51/70,00
10.3/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
1.00 999 233.58 114 347.58176.97/103,70
11.4/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
212.54 158 217.90 168 370.54199.93/117,20
  KREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZACH Radovan
PROCHÁZKA Josef
2005
2002
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/MSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc222.50 110 194.74 8 202.74 0
2.1/ZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava200.31 8 230.87 108 208.315.57/2,70
3.2/MRETEK Václav 2007 Olomouc208.11 114 217.15 6 223.1520.41/10,10
4.3/MSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc214.50 70 238.84 18 256.8454.10/26,70
5.2/ZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami227.55 110 235.72 110 337.55134.81/66,50
6.4/MPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc253.59 112 208.74 256 365.59162.85/80,30
7.5/MŠIMON Martin 2008 Olomouc1.00 999 282.99 110 392.99190.25/93,80
8.3/ZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc292.67 360 229.26 164 393.26190.52/94,00
9.6/MČAMEK David 2006 Litovel192.97 358 281.24 116 397.24194.50/95,90
10.4/ZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná226.74 358 325.74 114 439.74237.00/116,90
11.7/MFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh257.21 314 233.28 212 445.28242.54/119,60
12.8/MNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc250.34 214 286.35 162 448.35245.61/121,10
13.5/ZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná262.06 270 279.80 206 485.80283.06/139,60
14.9/MSTRATIL Filip 2006 Litovel186.93 412 179.56 358 537.56334.82/165,10
15.6/ZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc315.90 462 373.54 208 581.54378.80/186,80
16.10/MTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí212.41 656 187.89 406 593.89391.15/192,90
17.11/MWEISER Kryštof 2007 Litovel161.58 510 206.30 458 664.30461.56/227,70
18.7/ZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh296.51 408 245.46 506 704.51501.77/247,50
19.12/MBALARIN Evžen 2008 KK Opava219.48 710 4.00 999 929.48 0
  PÁLENÍK Jan 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Toman 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROŠ Michael 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKRÁL Adam 2003 3 USK Pha124.65 0 120.89 2 122.89 20
2.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice125.69 8 122.73 2 124.731.84/1,516
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc135.11 4 129.39 0 129.396.50/5,315
4.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava129.23 16 127.91 4 131.919.02/7,314
5.5/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha137.91 0 132.97 2 134.9712.08/9,813
6.6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk132.62 4 129.58 6 135.5812.69/10,312
7.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc143.40 2 134.47 2 136.4713.58/11,111
8.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc142.85 0 155.15 6 142.8519.96/16,210
9.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc147.35 0 155.18 10 147.3524.46/19,99
10.9/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha145.82 4 145.69 2 147.6924.80/20,28
11.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk149.28 6 146.73 6 152.7329.84/24,37
12.3/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov148.92 4 158.34 2 152.9230.03/24,46
13.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand157.47 0 177.40 8 157.4734.58/28,15
14.5/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha160.75 16 159.28 6 165.2842.39/34,54
15.6/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc169.04 8 196.61 66 177.0454.15/44,13
16.7/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava196.80 6 197.73 60 202.8079.91/65,02
17.10/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha201.37 4 199.15 56 205.3782.48/67,11
18.11/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn172.90 52 174.23 56 224.90102.01/83,00
19.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov231.81 6 302.97 112 237.81114.92/93,50
20.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn179.91 62 195.60 106 241.91119.02/96,90
21.13/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh310.41 106 319.70 60 379.70256.81/209,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec112.58 4 111.68 0 111.68 40
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava115.87 2 113.58 0 113.581.90/1,736
3.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava114.14 2 113.28 2 115.283.60/3,232
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.118.30 2 113.91 2 115.914.23/3,828
5.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc122.00 0 118.58 0 118.586.90/6,224
6.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí128.95 8 119.56 2 121.569.88/8,820
7.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava124.75 2 125.37 2 126.7515.07/13,516
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc127.26 0 127.65 6 127.2615.58/14,015
9.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc129.51 4 132.67 0 132.6720.99/18,814
10.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha133.54 6 133.57 2 135.5723.89/21,413
11.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky137.10 6 132.82 4 136.8225.14/22,512
12.11/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand136.21 8 138.24 0 138.2426.56/23,811
13.12/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha134.55 6 137.98 6 140.5528.87/25,910
14.13/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno141.63 4 140.16 2 142.1630.48/27,39
15.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc142.32 6 146.08 2 148.0836.40/32,68
16.14/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand143.16 12 146.18 2 148.1836.50/32,77
17.15/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc148.25 10 142.42 8 150.4238.74/34,76
18.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc155.07 4 150.86 2 152.8641.18/36,95
19.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc162.87 4 155.24 204 166.8755.19/49,44
20.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky164.30 4 167.70 14 168.3056.62/50,73
21.6/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn169.23 8 177.63 60 177.2365.55/58,72
22.7/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná224.25 62 225.64 8 233.64121.96/109,21
23.8/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc207.18 152 187.63 64 251.63139.95/125,30
24.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno349.53 112 221.41 56 277.41165.73/148,40
25.10/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk210.85 160 255.85 54 309.85198.17/177,40
26.11/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc273.31 260 283.61 168 451.61339.93/304,40
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc269.87 258 300.41 58 358.41 0
2.2/PZNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc125.83 754 103.02 708 811.02452.61/126,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3