8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR

18.08.2019   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. OVEN SIMON 1993 9 SLOVINSKO00:46,80 00:43,97 00:43,97 0/0/0
2.1/U23URANKAR ANŽE 1997 9 SLOVINSKO00:46,57 00:44,56 00:44,560.59/1,30/0/0
3.2/U23BAROUH MAXENCE   9 FRANCE00:44,16 00:44,63 00:44,630.66/1,50/0/0
4. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLOVINSKO00:44,99 00:44,73 00:44,730.76/1,70/0/0
5.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:47,02 00:44,80 00:44,800.83/1,975/224/0
6.4/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:46,03 00:45,01 00:45,011.04/2,468/212/0
7. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:45,98 00:45,38 00:45,381.41/3,262/0/193
8. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:44,95 00:45,62 00:45,621.65/3,857/0/181
9.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:46,84 00:46,20 00:46,202.23/5,153/0/169
10.5/U23NOVAK TIM 1997 9 SLOVINSKO00:47,63 00:46,54 00:46,542.57/5,80/0/0
11.1/U18OŠTRBENK VID 2001 9 Kajak kanu klub Čatež, Sloveni00:45,98 00:46,66 00:46,662.69/6,10/0/0
12. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,55 00:46,96 00:46,962.99/6,849/0/157
13. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc00:46,69 00:47,78 00:47,783.81/8,746/0/145
14.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:47,10 00:47,96 00:47,963.99/9,143/0/133
15.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:46,33 00:48,09 00:48,094.12/9,440/0/121
16.6/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:46,99 00:48,42 00:48,424.45/10,137/200/0
17.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:47,27 00:46,43 00:46,432.46/5,635/188/0
18.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:47,22 00:48,66 00:48,664.69/10,733/176/0
19.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:47,67 00:52,39 00:52,398.42/19,131/164/0
20. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,70 00:48,05 00:48,054.08/9,329/152/0
21.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:48,50 00:47,89 00:47,893.92/8,927/0/109
22. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:47,91 00:49,74 00:49,745.77/13,125/0/103
23.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:48,11 00:51,04 00:51,047.07/16,123/0/97
24.4/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:48,39 00:50,57 00:50,576.61/15,021/140/0
25.5/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha01:01,25 00:48,42 00:48,424.45/10,119/128/0
26.8/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:58,28 00:48,54 00:48,544.57/10,417/122/0
27.2/U18NOVAK URBAN   9 SLOVINSKO00:48,88 00:48,67 00:48,674.70/10,70/0/0
28.9/U23SHEPPY ALEX 1998 9 Devizes Canoe Club00:49,18 00:49,83 00:49,835.86/13,30/0/0
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:49,40 00:49,25 00:49,255.28/12,015/0/91
30. CRESSER NICKY 1981 9 Nottingham Kayak Club00:49,39 00:49,60 00:49,605.63/12,80/0/0
30.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:50,44 00:49,39 00:49,395.42/12,314/116/0
32. ZLATAROV ALEKSANDAR   9 KK ILINDEN 90, SKOPJE, MACEDON00:49,63 00:49,44 00:49,445.47/12,40/0/0
33. SPASIKJ LJUBOMIR   9 KKK ARKA-BOREC VELES, MACEDONI00:49,65 00:50,44 00:50,446.47/14,70/0/0
34.3/U18MACKIC DUSAN 2001 9 BOSNA00:51,00 00:49,80 00:49,805.83/13,30/0/0
35. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:50,66 00:49,85 00:49,855.88/13,413/110/0
36.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:49,97 00:50,01 00:50,016.04/13,712/0/85
37.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:50,72 00:52,16 00:52,168.19/18,611/0/79
38.10/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:50,78 00:51,79 00:51,797.82/17,810/104/0
39.5/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:50,85 00:53,52 00:53,529.55/21,79/0/73
40. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:50,92 00:51,56 00:51,567.60/17,38/98/0
41.4/U18HUGHES RYAN 2003 9 AUSTRALIA00:51,05 00:52,01 00:52,018.04/18,30/0/0
42.11/U23CIVICO JACK 1997 9 Pennine Canoe Club00:57,81 00:51,14 00:51,147.17/16,30/0/0
43.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:53,43 00:51,56 00:51,567.59/17,37/0/67
44.6/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:51,70 01:28,01 01:28,0144.04/100,26/0/61
45.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:52,43 00:54,74 00:54,7410.77/24,55/92/0
46.7/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:52,86 00:56,74 00:56,7412.77/29,04/0/55
47. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:53,18 00:53,56 00:53,569.59/21,83/0/49
48.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:53,20 00:55,09 00:55,0911.12/25,32/86/0
49.7/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:53,28 01:16,94 01:16,9432.97/75,01/80/0
50.8/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily00:53,47 00:59,83 00:59,8315.86/36,10/74/0
51.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,37 00:53,92 00:53,929.95/22,60/0/43
52. BEEVERS JOE 1993 9 Nottingham Kayak Club00:57,48 00:54,05 00:54,0510.08/22,90/0/0
53.9/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:54,36 00:56,54 00:56,5412.57/28,60/68/0
54.4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:54,43 00:54,42 00:54,4210.45/23,80/62/0
55.10/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:55,44 00:54,69 00:54,6910.72/24,40/0/37
56.1/U14KUPSCH TJAS TIL 2005 9 SLOVINSKO00:55,13 00:54,71 00:54,7110.74/24,40/0/0
57. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:55,27 01:01,26 01:01,2617.29/39,30/0/31
58.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:55,53 01:03,18 01:03,1819.21/43,70/0/25
59.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:55,62 01:13,93 01:13,9329.96/68,10/0/19
60.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:55,93 00:57,30 00:57,3013.33/30,30/56/0
61.6/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:57,99 00:56,07 00:56,0712.10/27,50/50/0
62.2/VMVRBATA Jaroslav 1975 2 Pardub.01:12,23 00:57,09 00:57,0913.12/29,80/44/0
63.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:58,89 00:57,15 00:57,1513.18/30,00/0/13
64.3/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.00:57,38 00:00,00 06:41,003957.03/8.999,40/38/0
65.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:57,41 00:59,50 00:59,5015.53/35,30/0/7
66.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,47 01:04,97 01:04,9721.00/47,80/0/6
67.12/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.00:57,76 00:59,56 00:59,5615.59/35,50/32/0
68.13/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:57,84 00:58,72 00:58,7214.75/33,50/26/0
69. CINKO Radek 1993 2 Pardub.00:57,98 01:49,87 01:49,8765.90/149,90/20/0
70.1/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:58,23 01:14,49 01:14,4930.52/69,40/14/0
71.14/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno01:13,43 00:58,28 00:58,2814.32/32,60/0/5
72.8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:59,64 01:01,35 01:01,3517.38/39,50/8/0
73.9/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.00:59,87 01:02,51 01:02,5118.54/42,20/2/0
74.15/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí01:00,17 01:01,10 01:01,1017.13/39,00/0/4
75.10/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel02:49,22 01:00,30 01:00,3016.33/37,10/0/3
76.9/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno01:00,71 01:01,56 01:01,5617.60/40,00/0/2
77.16/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.01:01,15 01:10,53 01:10,5326.56/60,40/1/0
78.17/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:12,08 01:02,03 01:02,0318.06/41,10/0/1
79.2/U14SINGLETON HUW 2006 9 Nottingham Kayak Club01:21,20 01:02,60 01:02,6018.63/42,40/0/0
80.18/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:15,63 01:02,84 01:02,8418.87/42,90/0/0
81.3/U14VINKOVIC GASPER 2005 9 SLOVINSKO01:07,56 01:04,02 01:04,0220.05/45,60/0/0
82.4/U14BUTLER ED 2005 9 Nottingham Kayak Club01:04,65 01:54,94 01:54,9470.97/161,40/0/0
83. ENOCH JOE 2006 9 Nottingham Kayak Club00:00,00 00:00,00 06:41,003957.03/8.999,40/0/0
84. MARJANOVIC MARKO   9 KK DRINA - BAJINA BAŠTA, SERBI00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
85. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
86. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
87. ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 06:45,003961.03/9.008,50/0/0
Oddíl