Křivoklátský slalom

26.06.2021   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla92.38 2 95.79 4 94.38 73
2.1/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.97.02 2 94.89 0 94.890.51/0,563
3.2/DMNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand103.98 0 95.86 0 95.861.48/1,653
4.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava106.26 2 98.10 0 98.103.72/3,948
5.3/DMERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha100.95 4 99.10 0 99.104.72/5,043
6.4/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK100.23 2 95.55 4 99.555.17/5,538
7.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn100.34 0 102.88 4 100.345.96/6,333
8.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand105.03 2 102.69 4 106.6912.31/13,028
9.1/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor108.90 60 102.73 4 106.7312.35/13,123
10.5/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK104.82 2 104.58 6 106.8212.44/13,218
11.6/DMKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha112.29 106 101.22 6 107.2212.84/13,613
12.7/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2+ USK Pha101.31 6 102.24 6 107.3112.93/13,78
13.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK108.69 10 107.49 4 111.4917.11/18,17
14.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand114.65 8 111.35 4 115.3520.97/22,26
15.5/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.28 4 114.25 106 117.2822.90/24,35
16.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB114.92 10 115.25 58 124.9230.54/32,44
17.8/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3+ TJ Dukla118.11 10 126.91 2 128.1133.73/35,73
18.9/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava130.21 8 129.86 6 135.8641.48/43,92
19.7/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 TJ Dukla168.59 10 1.00 999 178.5984.21/89,21
20.10/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava121.80 58 138.50 54 179.8085.42/90,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha83.06 0 82.97 54 83.06 114
2. FOUKAL Pavel, 1987, TJ Dukla FOUKAL Pavel 1987 2+ TJ Dukla86.47 0 105.37 2 86.473.41/4,1104
3.1/DSŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVS ČB88.45 6 87.89 0 87.894.83/5,899
4.1/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha88.36 0 89.02 2 88.365.30/6,494
5.1/VKREJČÍ Karel   2 SKVS ČB90.27 2 89.19 0 89.196.13/7,489
6.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK104.20 2 88.33 2 90.337.27/8,884
7.1/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand92.11 0 91.49 2 92.119.05/10,979
8.3/DMJIRAS Filip 2005 2 USK Pha88.58 4 95.58 0 92.589.52/11,574
9.4/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor90.78 2 99.07 4 92.789.72/11,769
10.2/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV93.36 0 93.73 2 93.3610.30/12,464
11.5/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK89.51 50 91.39 2 93.3910.33/12,459
12.6/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVS ČB92.35 4 95.10 0 95.1012.04/14,554
13.2/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn91.56 4 95.63 2 95.5612.50/15,049
14. ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.95.96 2 94.68 2 96.6813.62/16,444
14.2/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand103.40 58 94.68 2 96.6813.62/16,439
16. GOTVALD Robert 1990 3+ Č.Lípa99.49 4 97.77 0 97.7714.71/17,734
17.3/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK96.91 2 98.88 0 98.8815.82/19,029
18.4/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand101.68 0 99.59 0 99.5916.53/19,924
19.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav99.92 0 98.68 2 99.9216.86/20,319
20.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB99.33 2 98.06 2 100.0617.00/20,518
21.3/DSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn96.86 4 109.34 6 100.8617.80/21,417
22.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB103.56 2 103.51 2 105.5122.45/27,016
23.5/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha111.87 6 107.04 0 107.0423.98/28,915
24.2/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník107.96 0 107.12 0 107.1224.06/29,014
25.6/ZSUHLÍK Kryštof 2008 KK Brand100.99 60 102.36 6 108.3625.30/30,513
26.7/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha108.43 4 114.66 400 112.4329.37/35,412
27.1/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV109.15 4 113.67 4 113.1530.09/36,211
28.2/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava121.37 4 111.01 4 115.0131.95/38,510
29.3/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK115.55 0 118.20 8 115.5532.49/39,19
30.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha112.17 4 114.14 2 116.1433.08/39,88
31.8/ZSBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha111.04 56 105.68 12 117.6834.62/41,77
32.5/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand118.16 58 115.39 4 119.3936.33/43,76
33.2/VSKUNA Alois   SKVS ČB117.33 4 137.20 56 121.3338.27/46,15
34.9/ZSHAUCK Marek 2007 KVS HK148.43 102 121.04 2 123.0439.98/48,14
35.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha121.71 4 122.40 104 125.7142.65/51,33
36.7/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc125.69 56 122.80 6 128.8045.74/55,12
37.10/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.124.04 102 134.31 6 140.3157.25/68,91
38.3/VMBOROVIČKA Tomáš 1977 Klášter.164.21 14 144.32 10 154.3271.26/85,80
39.11/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB161.40 104 158.23 52 210.23127.17/153,10
40.8/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha117.13 106 122.41 102 223.13140.07/168,60
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  EGERT Luděk 1971 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
110.17 4 103.31 0 103.31 34
2.1/DSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
103.92 4 102.93 6 107.924.61/4,524
3.2/DSKUNEŠ Daniel, 2003, Horš.Týn KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub, 2004, Horš.Týn HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
110.47 10 108.89 0 108.895.58/5,419
4. SUCHÝ Ondřej
ŠEBA Patrik
1979
1992
2 TJ Dukla
Kralupy
104.75 6 108.13 6 110.757.44/7,214
5.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
114.31 2 114.17 2 116.1712.86/12,49
6.1/U23KOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
2 Jablonec
Jablonec
120.38 12 116.98 12 128.9825.67/24,84
7.2/ZSBAAR Dominik
KUBITA Tomáš
2007
2008
3 KK Opava
KK Opava
127.92 16 123.29 6 129.2925.98/25,13
8.3/ZSANTL Tomáš
DRAGON Jakub
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
119.44 12 139.07 8 131.4428.13/27,22
9.4/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
 
2009
3 USK Pha
USK Pha
146.10 12 151.33 14 158.1054.79/53,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy86.30 0 87.16 4 86.30 171
2.1/DMNEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand86.88 0 88.27 0 86.880.58/0,7161
3.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy87.82 0 88.36 0 87.821.52/1,8156
4.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB88.20 2 86.37 2 88.372.07/2,4151
5.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.89.87 0 88.59 0 88.592.29/2,7146
6.2/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK90.24 0 90.21 0 90.213.91/4,5141
7.4/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha88.97 2 90.46 0 90.464.16/4,8136
8. MATULKOVÁ Jana 1996 2 TJ Dukla88.80 2 89.70 2 90.804.50/5,2131
9.5/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus89.56 2 90.87 0 90.874.57/5,3126
10.1/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava91.49 0 91.68 0 91.495.19/6,0121
11.2/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand101.68 2 92.89 0 92.896.59/7,6116
12.3/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha96.14 54 91.10 2 93.106.80/7,9111
13.3/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn92.07 2 91.84 4 94.077.77/9,0106
14.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena   2 USK Pha94.76 2 94.14 0 94.147.84/9,1101
15.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand96.83 6 94.44 0 94.448.14/9,496
16.7/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla100.32 2 92.20 4 96.209.90/11,591
17. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy96.95 0 98.09 0 96.9510.65/12,386
18.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV97.11 0 96.60 2 97.1110.81/12,581
19.5/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Roudnice99.56 8 97.48 0 97.4811.18/13,076
20.6/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand101.16 4 99.00 0 99.0012.70/14,771
21.8/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK97.88 2 93.79 6 99.7913.49/15,666
22.7/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha98.88 12 98.17 2 100.1713.87/16,161
23.8/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy97.52 50 98.94 2 100.9414.64/17,056
24.9/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy98.99 2 105.20 0 100.9914.69/17,051
25.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha95.17 50 97.72 4 101.7215.42/17,946
26.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.06 2 98.56 6 102.0615.76/18,341
27.10/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy100.18 2 99.27 52 102.1815.88/18,436
28.11/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha101.62 10 98.63 4 102.6316.33/18,931
29.9/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor110.21 4 100.89 2 102.8916.59/19,226
30.10/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.83 2 101.69 6 104.8318.53/21,521
31.12/DMERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha102.99 2 104.22 6 104.9918.69/21,720
32.11/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy101.79 4 125.38 2 105.7919.49/22,619
33.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk99.84 6 106.83 54 105.8419.54/22,618
34.1/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava112.38 104 106.57 0 106.5720.27/23,517
35.13/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK105.89 2 105.81 2 107.8121.51/24,916
36.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa110.43 0 115.99 6 110.4324.13/28,015
37.14/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava106.59 4 112.77 56 110.5924.29/28,114
38.15/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava117.02 6 109.84 2 111.8425.54/29,613
39.12/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec101.16 108 106.52 6 112.5226.22/30,412
40.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 Kralupy109.90 4 110.90 6 113.9027.60/32,011
41.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava117.05 2 110.06 4 114.0627.76/32,210
42.2/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník124.32 4 119.15 0 119.1532.85/38,19
43.13/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha115.97 4 130.36 56 119.9733.67/39,08
44.14/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha112.04 8 125.17 50 120.0433.74/39,17
45.3/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha112.60 8 113.98 52 120.6034.30/39,76
46.5/DSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3+ Č.Lípa106.70 52 110.96 10 120.9634.66/40,25
47.16/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.116.34 6 116.09 104 122.3436.04/41,84
48.15/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 TJ Dukla134.19 6 125.14 0 125.1438.84/45,03
49.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.129.17 4 155.76 0 133.1746.87/54,32
50.16/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa130.79 8 172.99 6 138.7952.49/60,81
51.17/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB119.22 50 106.23 156 169.2282.92/96,10
52.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand121.72 52 120.67 56 173.7287.42/101,30
53.5/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 3 Roudnice133.47 52 138.43 54 185.4799.17/114,90
54.18/ZSULITZKOVÁ Laura 2007 KK Opava124.39 154 125.35 100 225.35139.05/161,10
  VANČOVÁ Linda   Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRISTL Anouk   3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha80.49 2 78.90 0 78.90 289
2.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy79.70 0 80.73 52 79.700.80/1,0284
3.2/DSPÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB81.28 6 78.89 2 80.891.99/2,5279
4.2/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB83.24 2 82.37 0 82.373.47/4,4274
5.1/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor83.54 4 83.09 0 83.094.19/5,3269
6.3/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor90.64 50 80.08 4 84.085.18/6,6264
7.4/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand90.56 2 84.10 0 84.105.20/6,6259
8.5/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy83.67 4 82.51 2 84.515.61/7,1254
9. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.84.71 0 85.46 2 84.715.81/7,4249
10.1/VLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus86.74 0 85.20 0 85.206.30/8,0244
11. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa89.47 4 85.65 0 85.656.75/8,6239
12.2/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy88.62 0 85.76 0 85.766.86/8,7234
13.2/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava89.63 0 86.13 0 86.137.23/9,2229
14.1/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec83.41 6 84.23 2 86.237.33/9,3224
15.3/DSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB85.74 4 84.98 2 86.988.08/10,2219
16.6/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha83.38 4 102.22 6 87.388.48/10,7214
17.1/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy88.43 0 87.64 0 87.648.74/11,1209
18.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy88.60 2 87.75 0 87.758.85/11,2204
19.7/DMDRUSKA Vojta 2006 2 SKVS ČB86.01 2 88.22 4 88.019.11/11,5199
20.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand89.17 52 88.13 0 88.139.23/11,7194
21.4/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha86.28 2 86.73 52 88.289.38/11,9189
22.2/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.64 2 89.04 0 89.0410.14/12,9184
23.5/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand85.73 4 87.15 104 89.7310.83/13,7179
24.8/DMMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.67 54 87.97 2 89.9711.07/14,0174
25.6/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava90.90 6 88.25 2 90.2511.35/14,4169
26.7/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand93.09 0 88.32 2 90.3211.42/14,5164
27.9/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha96.68 8 87.16 4 91.1612.26/15,5159
28.10/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB87.79 4 87.41 4 91.4112.51/15,9154
29.11/DMMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec96.66 58 91.60 0 91.6012.70/16,1149
30.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB89.76 2 90.21 54 91.7612.86/16,3144
31.8/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand91.96 6 90.12 2 92.1213.22/16,8139
32.3/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy92.41 0 95.60 6 92.4113.51/17,1134
33.4/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.18 4 86.11 50 93.1814.28/18,1129
34.12/DMBOMBIC Erik 2005 2 SKVS ČB91.44 2 93.99 6 93.4414.54/18,4124
35.13/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice96.15 62 93.49 0 93.4914.59/18,5119
36.4/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec95.82 8 91.68 2 93.6814.78/18,7114
37.5/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol91.87 2 87.20 52 93.8714.97/19,0109
38.14/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.93.37 54 91.92 2 93.9215.02/19,0104
39.2/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha94.09 4 93.93 0 93.9315.03/19,099
39.9/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava91.93 2 91.54 100 93.9315.03/19,094
41.15/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor94.35 0 97.77 2 94.3515.45/19,689
42.16/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha92.66 2 87.46 54 94.6615.76/20,084
43.10/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK93.96 2 95.78 2 95.9617.06/21,679
44.11/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha92.32 4 93.67 4 96.3217.42/22,174
45.12/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky92.51 4 95.26 52 96.5117.61/22,369
46.13/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand96.60 0 96.93 52 96.6017.70/22,464
47.6/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha85.02 12 82.63 52 97.0218.12/23,063
48.7/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand95.42 2 96.72 4 97.4218.52/23,562
49.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.01 2 97.92 0 97.9219.02/24,161
50. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa94.07 4 91.93 6 97.9319.03/24,160
51. DOLISTA Jan   2 Kralupy96.98 2 96.09 2 98.0919.19/24,359
52.14/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava95.78 6 96.99 2 98.9920.09/25,558
53.17/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol96.01 4 95.41 4 99.4120.51/26,057
54.15/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava99.88 0 107.46 8 99.8820.98/26,656
55.2/VSROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava103.71 0 100.13 0 100.1321.23/26,955
56.16/ZSPLAS Tobiáš   3+ USK Pha99.10 2 114.28 54 101.1022.20/28,154
57.17/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.127.01 64 99.59 2 101.5922.69/28,853
58.1/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc95.80 6 106.64 54 101.8022.90/29,052
59.4/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.101.88 0 101.38 8 101.8822.98/29,151
60.2/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha101.01 4 102.17 0 102.1723.27/29,550
60. MYŠÁK Albert   Č.Lípa97.17 8 96.17 6 102.1723.27/29,549
62.8/DSŠVEJD Jan   3+ Sušice100.31 2 108.35 8 102.3123.41/29,748
63.18/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand107.15 0 102.79 0 102.7923.89/30,347
64.3/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha100.09 4 104.54 8 104.0925.19/31,946
65.19/ZSHRŇÁK Šimon   3 Kralupy104.00 10 103.08 2 105.0826.18/33,245
66.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec101.16 4 100.58 8 105.1626.26/33,344
67.18/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Boh.Pha97.28 8 101.41 8 105.2826.38/33,443
68.20/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha99.84 6 101.20 6 105.8426.94/34,142
69.4/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha102.73 4 99.98 6 105.9827.08/34,341
70.5/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice116.42 52 104.64 2 106.6427.74/35,240
71.21/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha98.67 10 104.78 2 106.7827.88/35,339
72.6/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV99.00 54 99.09 8 107.0928.19/35,738
73.22/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha99.25 8 106.26 8 107.2528.35/35,937
74.5/VHORÁK David 1976 3+ Frol103.38 4 105.95 6 107.3828.48/36,136
75.6/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk105.44 2 106.82 102 107.4428.54/36,235
76.19/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk105.51 2 120.78 56 107.5128.61/36,334
77.23/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky102.27 6 103.49 10 108.2729.37/37,233
78.24/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.40 4 108.57 6 108.4029.50/37,432
79.25/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava106.50 2 110.21 6 108.5029.60/37,531
80.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy122.87 4 107.43 2 109.4330.53/38,730
81.26/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha105.57 4 123.90 4 109.5730.67/38,929
82.20/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 Frol102.01 8 108.74 8 110.0131.11/39,428
83.6/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník109.13 2 4.00 999 111.1332.23/40,827
84.27/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava109.60 2 99.74 12 111.6032.70/41,426
85.28/ZSJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava110.76 6 106.69 6 112.6933.79/42,825
86.7/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava104.94 8 106.32 10 112.9434.04/43,124
87.4/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz111.09 6 108.09 6 114.0935.19/44,623
88.29/ZSKRÁL Ondřej   3 USK Pha117.84 4 110.45 4 114.4535.55/45,122
89.8/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK110.70 54 110.47 4 114.4735.57/45,121
90.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.107.34 8 106.86 50 115.3436.44/46,220
91.9/ZMHRŇÁK Matouš   3 Kralupy113.37 64 107.61 8 115.6136.71/46,519
92.30/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn110.95 6 119.92 60 116.9538.05/48,218
93.10/ZMROUSEK David 2010 KK Opava124.65 16 105.93 12 117.9339.03/49,517
94.6/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník114.22 8 114.50 6 120.5041.60/52,716
95.11/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha112.36 12 116.37 60 124.3645.46/57,615
96.12/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy122.19 4 115.04 56 126.1947.29/59,914
97.7/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník124.67 4 130.02 50 128.6749.77/63,113
98.31/ZSSVRČINA Tomáš 2008 Šumperk122.70 8 115.17 252 130.7051.80/65,712
99.13/ZMREZEK Adam   SKVS ČB124.94 10 131.67 58 134.9456.04/71,011
100.32/ZSPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB132.92 6 133.62 52 138.9260.02/76,110
101.33/ZSSVRČINA David 2007 Šumperk123.82 20 133.89 6 139.8960.99/77,39
102.14/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice126.34 62 132.38 8 140.3861.48/77,98
103.7/VJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník139.00 4 4.00 999 143.0064.10/81,27
104.15/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha133.23 12 113.44 52 145.2366.33/84,16
105.16/ZMKRÁL Jakub   USK Pha129.19 18 128.73 58 147.1968.29/86,65
106.17/ZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor117.16 60 141.30 6 147.3068.40/86,74
107.18/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand94.99 108 98.94 54 152.9474.04/93,83
108.19/ZMKAPLICKÝ Daniel 2009 KK Brand135.65 18 137.43 70 153.6574.75/94,72
109.21/DMBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa104.92 62 112.78 56 166.9288.02/111,61
110.7/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor112.98 58 125.56 56 170.9892.08/116,70
111.34/ZSKLIMEŠ Daniel 2007 SKVS ČB116.91 218 116.39 56 172.3993.49/118,50
112.8/VHADRABA Michal 1976 3 Frol142.46 70 112.49 206 212.46133.56/169,30
113.35/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa110.24 104 113.61 206 214.24135.34/171,50
114.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol116.71 104 115.45 102 217.45138.55/175,60
115.36/ZSŠUBRT Jan 2007 Šumperk121.27 104 123.82 210 225.27146.37/185,50
116.20/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy128.71 112 125.98 104 229.98151.08/191,50
  ŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Matyáš   2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Mikuláš 1990 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINEK Hugo 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel, 1987, TJ Dukla
 FOUKAL Pavel
NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie
1987
2006
2 TJ Dukla
KK Brand
103.71 0 108.37 0 103.71 41
2.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
4.00 999 102.69 6 108.694.98/4,836
3.1/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
2 KK Brand
KK Brand
111.96 2 109.46 2 111.467.75/7,531
4.2/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
107.70 6 109.53 2 111.537.82/7,526
5.1/VMDOLEŽAL Tomáš
DOLEŽALOVÁ Zuzana
1976
1980
Kralupy
Kralupy
113.69 4 113.97 2 115.9712.26/11,821
6.2/DMNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
114.25 2 113.98 2 115.9812.27/11,816
7.3/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
117.80 10 115.29 2 117.2913.58/13,111
8.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
121.71 0 119.83 6 121.7118.00/17,46
9.3/DMTŮMOVÁ Veronika
HEGER Jonáš
2006
2006
2 Hubertus
KVS HK
4.00 999 113.84 58 171.8468.13/65,71
10.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla
ROUSEK David
2010
2010
KK Opava
KK Opava
167.45 12 164.55 58 179.4575.74/73,00
Oddíl

Historie procházení