vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě

25.06.2016   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.40 0 106.90 2 106.40 37
2.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.111.00 0 110.50 0 110.504.10/3,933
3.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov113.00 2 113.00 0 113.006.60/6,229
4.1/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm114.30 4 116.60 0 116.6010.20/9,625
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto117.00 0 117.90 0 117.0010.60/10,021
6. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.116.00 2 122.10 4 118.0011.60/10,917
7.2/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.118.40 0 118.40 0 118.4012.00/11,313
8.2/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov120.11 0 118.90 4 120.1113.71/12,912
9.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.120.70 2 120.90 4 122.7016.30/15,311
10.4/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.121.10 4 119.30 4 123.3016.90/15,910
11.2/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel121.60 2 122.90 52 123.6017.20/16,29
12. DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král.124.10 0 124.30 0 124.1017.70/16,68
13.3/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily125.10 0 124.90 0 124.9018.50/17,47
14.5/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.126.90 0 126.30 0 126.3019.90/18,76
15.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.129.30 0 129.20 2 129.3022.90/21,55
16.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov127.60 6 126.30 6 132.3025.90/24,34
17.3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.133.90 4 134.60 2 136.6030.20/28,43
18.2/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm134.50 4 133.70 4 137.7031.30/29,42
19.4/U23JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto140.90 2 134.40 4 138.4032.00/30,11
20.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm142.90 0 147.50 4 142.9036.50/34,30
21.5/U23PATÁK Jan 1997 Litovel143.30 4 165.70 0 147.3040.90/38,40
22.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK146.60 2 150.00 0 148.6042.20/39,70
23.2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.150.50 6 152.20 2 154.2047.80/44,90
24.3/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov152.80 2 152.60 2 154.6048.20/45,30
25.5/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor157.50 0 154.30 2 156.3049.90/46,90
26.3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.168.00 0 158.10 2 160.1053.70/50,50
27.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.156.70 6 156.50 4 160.5054.10/50,80
28.2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.198.60 6 186.50 2 188.5082.10/77,20
  BOHATÝ Karel 1974 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK121.40 0 121.20 0 121.20 14
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK127.10 0 124.20 0 124.203.00/2,510
3.1/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.125.30 0 126.50 2 125.304.10/3,49
4.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily130.80 0 130.10 0 130.108.90/7,38
5.1/DMROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily193.10 4 129.05 2 131.059.85/8,17
6.1/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK131.70 2 133.90 0 133.7012.50/10,36
7.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.130.20 4 130.50 4 134.2013.00/10,75
8.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov135.80 4 134.40 2 136.4015.20/12,54
9.2/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.137.30 0 137.60 2 137.3016.10/13,33
10.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.30 0 137.50 0 137.5016.30/13,42
11.3/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.163.80 4 163.90 4 167.8046.60/38,41
12.1/PZGEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel188.80 0 182.20 8 188.8067.60/55,80
13.3/ZMVESELÁ Veronika 2005 Pardub.201.60 4 186.00 4 190.0068.80/56,80
14.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.186.20 4 196.30 2 190.2069.00/56,90
15.2/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov383.60 8 308.00 6 314.00192.80/159,10
  MENCLOVÁ Adriana 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
118.80 2 126.80 6 120.80 7
2. ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
128.20 2 128.10 2 130.109.30/7,73
3.1/U23ŠOTOLA Karel
PATÁK Jan
1997
1997
3 Litovel
Litovel
143.30 10 119.70 12 131.7010.90/9,02
4.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
169.80 0 169.30 0 169.3048.50/40,11
5. STRATIL Michal
STRATIL Filip
1973
2006
Litovel
Litovel
223.80 64 194.50 8 202.5081.70/67,60
  PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov103.30 0 101.30 0 101.30 57
2.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.105.80 0 106.80 4 105.804.50/4,453
3.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.40 0 109.60 52 106.405.10/5,049
4. ROLENC Ondřej 1991 Pardub.105.20 2 109.90 2 107.205.90/5,845
5.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov111.80 6 108.00 2 110.008.70/8,641
6.1/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.111.60 0 114.00 0 111.6010.30/10,237
7.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.113.50 0 113.60 0 113.5012.20/12,033
8.2/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.114.10 0 114.30 0 114.1012.80/12,629
9.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.112.40 2 112.40 10 114.4013.10/12,928
10.2/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.114.60 0 116.10 0 114.6013.30/13,127
11.3/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.116.30 0 114.70 2 116.3015.00/14,826
12.4/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto118.30 0 116.40 0 116.4015.10/14,925
13.1/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.117.20 0 120.10 0 117.2015.90/15,724
13.3/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto123.90 4 117.20 0 117.2015.90/15,723
15.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště113.00 6 110.60 10 119.0017.70/17,522
15.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště121.70 0 119.00 0 119.0017.70/17,521
17.5/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto120.70 0 118.40 4 120.7019.40/19,220
18. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto121.50 0 124.50 2 121.5020.20/19,919
19.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.120.30 2 139.10 4 122.3021.00/20,718
20.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto123.00 0 126.50 2 123.0021.70/21,417
21.1/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov128.00 0 124.60 0 124.6023.30/23,016
22.2/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm127.10 6 118.70 6 124.7023.40/23,115
23.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.123.40 2 126.90 2 125.4024.10/23,814
24.2/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.124.40 2 129.40 4 126.4025.10/24,813
25.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK127.10 0 127.80 0 127.1025.80/25,512
26.3/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm127.00 2 127.20 2 129.0027.70/27,311
27.5/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel132.60 2 130.30 0 130.3029.00/28,610
28.6/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.134.70 2 130.60 0 130.6029.30/28,99
29.4/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily132.10 0 130.50 4 132.1030.80/30,48
30.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.130.60 2 132.50 2 132.6031.30/30,90
31.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.80 0 134.80 0 134.8033.50/33,17
32.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK129.30 6 130.60 6 135.3034.00/33,60
33.7/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel135.70 2 138.40 4 137.7036.40/35,96
34. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov141.30 0 139.00 0 139.0037.70/37,25
35.5/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov136.60 4 137.20 2 139.2037.90/37,44
36.6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel139.10 2 139.50 4 141.1039.80/39,33
37.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov142.60 6 136.90 6 142.9041.60/41,12
38.7/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov138.00 6 143.70 4 144.0042.70/42,21
39.4/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily147.10 2 148.20 0 148.2046.90/46,30
40.8/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.148.80 0 151.00 2 148.8047.50/46,90
41.9/ZMSALAJ František 2004 Litovel155.10 4 147.50 2 149.5048.20/47,60
42.3/PZNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily150.90 0 156.60 2 150.9049.60/49,00
43.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice154.30 2 152.20 0 152.2050.90/50,20
44.5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.155.10 8 148.50 4 152.5051.20/50,50
45.10/ZMGEPRT David 2005 Litovel159.80 4 153.70 0 153.7052.40/51,70
46.6/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily156.30 0 158.50 2 156.3055.00/54,30
47.11/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.152.80 4 158.30 8 156.8055.50/54,80
48.7/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel157.10 0 160.30 6 157.1055.80/55,10
49. VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily146.00 54 149.00 10 159.0057.70/57,00
50.5/PZINDRUCH Matěj 2006 KVS HK155.30 4 159.60 0 159.3058.00/57,30
51.6/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště159.00 2 166.10 4 161.0059.70/58,90
52.8/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště166.00 6 161.00 2 163.0061.70/60,90
53.7/PZSTRATIL Filip 2006 Litovel166.40 4 177.70 6 170.4069.10/68,20
54.12/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel165.00 8 169.20 12 173.0071.70/70,80
55.8/PZČAMEK David 2006 Litovel176.90 0 171.40 2 173.4072.10/71,20
56.9/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK171.30 4 167.80 6 173.8072.50/71,60
57.10/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.171.60 6 187.10 6 177.6076.30/75,30
58.13/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.186.00 6 184.60 0 184.6083.30/82,20
59.11/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.186.70 8 189.40 4 193.4092.10/90,90
60.14/ZMPILAŘ Jan 2004 Pardub.183.90 12 4.00 999 195.9094.60/93,40
61.12/PZPILAŘ Vít 2006 Pardub.202.60 2 197.30 4 201.30100.00/98,70
62.13/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK237.90 58 204.90 16 220.90119.60/118,10
63.14/PZROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto266.70 54 266.10 8 274.10172.80/170,60
64.15/PZDUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto282.10 10 1.00 999 292.10190.80/188,40
  ROZSYPAL Filip 2002 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov132.60 4 134.20 0 134.20 4
2.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov166.20 0 167.20 4 166.2032.00/23,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3