vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Vysokém Mýtě

26.06.2016   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.102.80 2 103.10 0 103.10 42
2.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.107.30 0 107.60 0 107.304.20/4,138
3.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov109.40 0 109.90 8 109.406.30/6,134
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto112.50 0 111.70 0 111.708.60/8,330
5.1/VMSVÍTIL Vladan 1974 2 Postřelm115.90 0 112.20 0 112.209.10/8,826
6.2/VLACINA Richard 1967 3 Semily112.90 0 117.30 2 112.909.80/9,522
7.2/VMHAUCK Marek 1977 2 Č.Skal.115.40 0 115.30 0 115.3012.20/11,818
8.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov117.80 0 115.80 0 115.8012.70/12,314
9.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.115.90 0 116.60 0 115.9012.80/12,413
10.3/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov119.60 0 117.30 0 117.3014.20/13,812
11.4/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.119.20 2 118.20 0 118.2015.10/14,611
12. DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král.119.70 0 120.40 0 119.7016.60/16,110
13.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.125.50 0 119.40 2 121.4018.30/17,79
14.5/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily120.40 2 121.70 0 121.7018.60/18,08
15.1/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov124.60 0 122.20 0 122.2019.10/18,57
16.2/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel120.60 2 4.00 999 122.6019.50/18,96
17.5/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.123.10 0 123.90 2 123.1020.00/19,45
18.6/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov130.80 0 128.10 0 128.1025.00/24,24
19.2/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm130.40 2 130.20 0 130.2027.10/26,33
20.6/VMKUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto135.00 4 131.20 0 131.2028.10/27,32
21.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.90 4 131.50 0 131.5028.40/27,51
22.1/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm137.10 0 146.50 2 137.1034.00/33,00
23.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK142.60 0 145.00 0 142.6039.50/38,30
24.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov140.90 2 143.90 2 142.9039.80/38,60
25.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.144.10 2 147.90 4 146.1043.00/41,70
26.3/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.142.70 4 144.60 4 146.7043.60/42,30
27.3/U23PATÁK Jan 1997 Litovel147.00 0 4.00 999 147.0043.90/42,60
28.4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.147.40 2 150.90 0 149.4046.30/44,90
29.2/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.166.70 0 162.20 0 162.2059.10/57,30
  BOHATÝ Karel 1974 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTLVAŠR Pavel 1977 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Ondřej 1991 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK114.70 0 114.40 2 114.70 15
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily120.80 0 121.30 0 120.806.10/5,311
3. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK120.70 2 119.80 2 121.807.10/6,210
4.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.123.30 0 123.60 0 123.308.60/7,59
5.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.127.10 2 126.10 0 126.1011.40/9,98
6.2/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK127.10 0 130.40 0 127.1012.40/10,87
7.1/DMROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily128.40 0 127.80 2 128.4013.70/11,96
8.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov130.50 2 129.70 0 129.7015.00/13,15
9.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily129.70 2 130.10 0 130.1015.40/13,44
10.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov131.30 0 130.80 2 131.3016.60/14,53
11.2/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.133.30 0 133.50 4 133.3018.60/16,22
12.3/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.152.00 4 153.20 0 153.2038.50/33,61
13.3/ZMVESELÁ Veronika 2005 Pardub.160.90 54 163.80 0 163.8049.10/42,80
14.1/PZGEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel164.80 4 173.90 0 168.8054.10/47,20
15.3/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.193.40 6 184.60 2 186.6071.90/62,70
16.2/PZBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov281.80 8 259.60 2 261.60146.90/128,10
  MENCLOVÁ Adriana 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
117.00 2 116.80 0 116.80 11
2. ŠILAR Jakub
JÍLEK Jan
1987
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
127.00 2 4.00 999 129.0012.20/10,47
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
131.30 2 130.60 0 130.6013.80/11,83
4.1/U23ŠOTOLA Karel
PATÁK Jan
1997
1997
3 Litovel
Litovel
131.80 6 4.00 999 137.8021.00/18,02
5.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
169.40 0 172.00 0 169.4052.60/45,01
6. STRATIL Michal
STRATIL Filip
1973
2006
Litovel
Litovel
182.90 6 4.00 999 188.9072.10/61,70
  KUTLVAŠR Petr
KUTLVAŠR Pavel
1977
1977
Vys.Mýto
Vys.Mýto
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Matěj
FENCL Jáchym
2005
2003
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.80 2 97.90 0 97.90 61
2.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov98.40 0 97.90 2 98.400.50/0,557
3.1/U23MILLER Jan 1997 2 Turnov98.80 2 105.80 6 100.802.90/3,053
4.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.102.40 0 103.70 0 102.404.50/4,649
5.1/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel104.80 0 102.90 0 102.905.00/5,145
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.106.60 0 105.20 2 106.608.70/8,941
7.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.70 0 108.70 2 107.709.80/10,037
8.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště107.30 2 106.10 2 108.1010.20/10,433
9.2/U23ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.110.80 0 109.00 0 109.0011.10/11,329
10.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.109.60 0 4.00 999 109.6011.70/12,028
11.4/VMKUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto111.50 0 109.90 0 109.9012.00/12,327
12.5/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.112.50 2 112.50 0 112.5014.60/14,926
13.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.112.70 0 112.60 0 112.6014.70/15,025
14.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm113.00 0 112.80 2 113.0015.10/15,424
15.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto113.40 0 112.50 4 113.4015.50/15,823
16.5/DMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto115.00 4 113.30 2 115.3017.40/17,822
17.1/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.115.20 2 116.10 0 116.1018.20/18,621
18.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště117.00 0 117.80 0 117.0019.10/19,520
19.6/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto120.20 0 121.10 0 120.2022.30/22,819
20.1/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov123.30 0 118.60 2 120.6022.70/23,218
21.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm125.10 0 120.70 0 120.7022.80/23,317
22. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto122.40 0 124.60 0 122.4024.50/25,016
22.2/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily124.70 0 122.40 0 122.4024.50/25,015
24.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.122.50 0 124.60 0 122.5024.60/25,114
25.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.124.50 4 123.70 0 123.7025.80/26,413
26.6/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel127.70 2 124.80 0 124.8026.90/27,512
27.1/PZBOHATÝ Oto 2007 Třebech.125.60 0 127.30 0 125.6027.70/28,30
28.7/VMBOHATÝ Karel 1974 Třebech.125.80 0 128.20 0 125.8027.90/28,511
29.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.70 0 124.80 2 126.8028.90/29,510
30.4/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov128.80 0 127.60 2 128.8030.90/31,69
31.8/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel127.00 2 129.00 2 129.0031.10/31,88
32.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK128.30 2 129.40 0 129.4031.50/32,20
33.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel128.70 2 130.00 0 130.0032.10/32,87
34.6/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.133.50 0 131.20 0 131.2033.30/34,06
35.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov132.40 0 131.60 0 131.6033.70/34,45
36.7/DMČERNÝ Šimon 2001 Trutnov134.70 2 133.60 0 133.6035.70/36,54
37. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov142.80 2 136.20 0 136.2038.30/39,13
38.7/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov136.40 4 132.80 4 136.8038.90/39,72
39.4/ZSHYNEK Pavel 2003 Semily138.90 2 144.70 2 140.9043.00/43,91
40.8/ZMSALAJ František 2004 Litovel136.50 52 141.10 0 141.1043.20/44,10
41.5/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.142.40 0 141.30 50 142.4044.50/45,50
42.9/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.143.70 2 142.60 0 142.6044.70/45,70
43.10/ZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.151.80 0 143.60 0 143.6045.70/46,70
44.3/PZINDRUCH Matěj 2006 KVS HK144.30 2 145.90 0 145.9048.00/49,00
45.4/PZNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily148.70 0 149.60 6 148.7050.80/51,90
46.6/ZSLACINA Jakub 2003 Semily136.70 58 140.20 10 150.2052.30/53,40
47.7/ZSŘEHÁK Jiří 2003 Semily156.90 2 150.50 0 150.5052.60/53,70
48.5/PZBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště151.60 0 155.80 0 151.6053.70/54,90
49.11/ZMGEPRT David 2005 Litovel151.15 2 158.70 0 153.1555.25/56,40
50.8/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel152.20 4 151.50 10 156.2058.30/59,60
51.6/PZČAMEK David 2006 Litovel155.00 2 157.10 2 157.0059.10/60,40
52.12/ZMPILAŘ Jan 2004 Pardub.156.50 2 159.00 8 158.5060.60/61,90
53.9/ZSŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště157.10 2 157.80 2 159.1061.20/62,50
54.13/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel162.70 0 163.10 6 162.7064.80/66,20
55.7/PZPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.163.80 6 160.80 2 162.8064.90/66,30
56.8/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK163.90 2 165.60 4 165.9068.00/69,50
57. VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily158.80 14 161.70 6 167.7069.80/71,30
58.9/PZSTRATIL Filip 2006 Litovel173.60 4 167.70 2 169.7071.80/73,30
59.14/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.176.30 8 168.50 8 176.5078.60/80,30
60.10/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.187.36 6 175.40 2 177.4079.50/81,20
61.11/PZPILAŘ Vít 2006 Pardub.179.70 8 4.00 999 187.7089.80/91,70
62.12/PZINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK201.70 4 206.10 6 205.70107.80/110,10
  FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZSYPAL Filip 2002 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLENC Ondřej 1991 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov130.80 0 129.50 0 129.50 4
2.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov154.80 6 155.90 0 155.9026.40/20,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3