MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod

23.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:16,63 -
2.2/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha11:19,532.90/0,4-
3.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc11:23,747.11/1,1-
4.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz11:23,867.23/1,1-
5.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha11:28,7112.08/1,8-
6.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz11:29,9313.30/2,0-
7.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily11:36,2119.58/2,9-
8.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:36,2219.59/2,9-
9.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno11:40,0223.39/3,5-
10.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:02,3345.70/6,8-
11.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:05,4748.84/7,2-
12.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:08,3051.67/7,6-
13.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:10,6454.01/8,0-
14.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:17,2860.65/9,0-
15.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc12:25,2868.66/10,1-
16.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha12:27,5470.91/10,5-
17.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc12:34,8478.21/11,6-
18.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk12:40,3783.74/12,4-
19.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:56,69100.06/14,8-
20.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:07,11110.48/16,3-
21.5/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov13:13,33116.70/17,2-
22.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:18,63122.00/18,0-
23.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:34,06137.43/20,3-
24.8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště13:39,20142.57/21,1-
25.9/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí14:03,13166.50/24,6-
26.6/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav14:06,77170.14/25,1-
27.10/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:06,82170.19/25,2-
28.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec14:10,61173.98/25,7-
29.11/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc14:13,83177.20/26,2-
30.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz14:13,90177.27/26,2-
31.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:15,85179.22/26,5-
32.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:17,22180.59/26,7-
33.13/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov14:21,33184.70/27,3-
34.14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:21,38184.75/27,3-
35.8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:29,74193.11/28,5-
36.11/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí14:30,00193.37/28,6-
37.9/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno14:30,06193.43/28,6-
38.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí14:30,94194.31/28,7-
39.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně14:39,65203.02/30,0-
40.15/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.14:40,06203.43/30,1-
41.10/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav14:40,90204.27/30,2-
42.11/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno14:41,80205.17/30,3-
43.16/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí14:55,69219.06/32,4-
44.12/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:57,42220.79/32,6-
45.13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel14:57,74221.11/32,7-
46.12/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí14:58,69222.06/32,8-
47.13/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto14:58,97222.34/32,9-
48.4/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.14:59,65223.02/33,0-
49.17/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily15:01,88225.25/33,3-
50.14/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:01,97225.34/33,3-
51.15/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště15:18,84242.21/35,8-
52.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:23,43246.80/36,5-
53.18/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:25,71249.08/36,8-
54.16/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily15:29,80253.17/37,4-
55.17/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.15:36,03259.40/38,3-
56.18/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha15:36,20259.57/38,4-
57.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha15:37,93261.30/38,6-
58.19/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc15:40,40263.77/39,0-
59.19/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:40,85264.22/39,0-
60.20/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily15:42,66266.03/39,3-
61.21/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí15:43,06266.43/39,4-
62.5/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz15:43,54266.91/39,4-
63.20/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha15:48,74272.11/40,2-
64.21/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily15:49,70273.07/40,4-
65.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:49,75273.12/40,4-
66.6/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:54,17277.54/41,0-
67.7/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz16:09,61292.98/43,3-
68.22/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště16:10,25293.62/43,4-
69.8/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK16:15,67299.04/44,2-
70.9/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto16:16,42299.79/44,3-
71.22/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:18,95302.32/44,7-
72.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.16:20,33303.70/44,9-
73.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc16:21,74305.11/45,1-
74.23/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.16:32,56315.93/46,7-
75.24/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov16:33,90317.27/46,9-
76.23/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc16:39,56322.94/47,7-
77.12/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc16:45,37328.74/48,6-
78.13/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily16:47,34330.71/48,9-
79.25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště16:55,28338.66/50,1-
80.14/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.16:58,50341.87/50,5-
81.26/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:12,59355.96/52,6-
82.15/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha17:12,81356.18/52,6-
83.27/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:17,08360.45/53,3-
84.28/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel17:33,31376.68/55,7-
85.16/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto17:54,59397.96/58,8-
86.17/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.18:00,37403.74/59,7-
87.18/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.18:07,69411.06/60,8-
88.19/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc18:26,13429.50/63,5-
89.20/ZMZUNA Viilém 2007 Semily19:03,28466.65/69,0-
90.21/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto19:29,34492.71/72,8-
91.22/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto21:59,81643.18/95,1-
  KOT Michal 2006 Boh.PhaDNS -
  PLUTA Adam 2008 Boh.PhaDNS -
  ŠOTEK Adam 2005 2 OlomoucDNS -
  KRATOCHVÍL Martin 2003 OlomoucDNS -
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS -
  HLOBIL Josef 2001 3 TurnovDNS -
  RUTAR Martin 2003 2 VS DesnáDNS -
  KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS DesnáDNS -
Oddíl