89 Slalom ve Strakonicích

03.07.2022   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla85.92 2 85.01 0 85.01 30
2.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha92.31 0 90.13 0 90.135.12/6,022
3.1/DMHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn95.83 2 94.38 0 94.389.37/11,018
4.2/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice92.81 6 92.37 4 96.3711.36/13,414
5.1/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor96.70 0 96.95 2 96.7011.69/13,810
6.2/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.56 4 95.16 2 97.1612.15/14,36
7.3/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak113.33 2 115.24 0 115.2430.23/35,65
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor127.01 0 4.00 999 127.0142.00/49,44
9. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.83 6 133.48 4 137.4852.47/61,73
10.1/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň152.55 8 165.41 60 160.5575.54/88,92
11.1/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Horš.Týn204.50 60 174.12 16 190.12105.11/123,61
12.2/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň151.62 62 4.00 999 213.62128.61/151,30
  ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor83.68 0 83.91 2 83.68 64
2.1/VPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.85.41 0 83.90 0 83.900.22/0,360
3.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn85.58 0 88.65 2 85.581.90/2,356
4.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol86.18 2 87.93 2 88.184.50/5,452
5.1/U23POHANKA Vít 2000 3+ Klatovy89.04 0 4.00 999 89.045.36/6,448
6.2/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy91.92 2 89.96 0 89.966.28/7,544
7. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha91.42 0 90.35 0 90.356.67/8,040
8.2/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB90.55 0 90.38 0 90.386.70/8,036
9.3/VMWEBER Oldřich 1987 2 SKVSČB91.61 0 90.58 0 90.586.90/8,232
10.2/U23KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn91.19 0 4.00 999 91.197.51/9,031
11.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla92.70 0 92.92 0 92.709.02/10,830
12.3/VJANČAR David   USK Pha93.45 0 92.85 0 92.859.17/11,029
13.2/DSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor94.18 2 93.30 0 93.309.62/11,528
14.3/DMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor94.29 2 91.36 2 93.369.68/11,627
15.4/DMJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha95.14 0 94.24 0 94.2410.56/12,626
16.4/VMÍKA Viktor 1977 3+ SKŽižkov92.26 2 92.30 2 94.2610.58/12,625
17.5/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB99.41 2 95.09 0 95.0911.41/13,624
18.4/VMWENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn97.44 0 4.00 999 97.4413.76/16,423
19.3/DSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.94.03 4 102.12 4 98.0314.35/17,122
20.5/VMPOŘÁDEK Milan   SKVSČB98.19 0 4.00 999 98.1914.51/17,321
21.6/VMJÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek98.73 0 99.39 0 98.7315.05/18,020
22. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor100.85 0 99.65 0 99.6515.97/19,119
23.1/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn100.69 2 99.84 2 101.8418.16/21,718
24.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor102.89 0 101.89 0 101.8918.21/21,817
25.6/VHOJDA Ladislav 1973 3 Horš.Týn103.12 0 4.00 999 103.1219.44/23,216
26.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov102.71 2 106.55 0 104.7121.03/25,115
27.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor105.71 0 109.69 0 105.7122.03/26,314
28.2/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn111.30 0 104.05 2 106.0522.37/26,713
29.4/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB109.34 0 106.36 0 106.3622.68/27,112
30. HABICH Karel 1994 VS Tábor107.96 0 4.00 999 107.9624.28/29,011
31.5/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB109.60 2 106.98 2 108.9825.30/30,210
32. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor109.99 2 109.36 0 109.3625.68/30,79
33.3/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.111.12 50 113.99 0 113.9930.31/36,28
34.7/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov115.69 0 115.81 6 115.6932.01/38,37
35.6/DMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.124.40 6 115.03 4 119.0335.35/42,26
36.1/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 3 Kadaň119.04 0 127.91 0 119.0435.36/42,35
37.4/ZSKOUŘIL Hynek 2009 3 Horš.Týn120.47 8 118.67 2 120.6736.99/44,24
38.5/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov125.36 0 119.34 2 121.3437.66/45,03
39.1/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha119.36 2 131.86 4 121.3637.68/45,00
40.5/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn121.69 4 123.49 0 123.4939.81/47,62
41.6/VSPISKÁČEK Jan 1966 Štětí132.77 6 125.33 2 127.3343.65/52,21
42.6/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov127.23 6 122.91 6 128.9145.23/54,10
43.2/ZMKOLMAN Vít 2010 3 SKŽižkov137.53 2 127.09 4 131.0947.41/56,70
44.2/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha139.93 6 135.42 4 139.4255.74/66,60
45.7/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy141.97 0 4.00 999 141.9758.29/69,70
46.7/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.165.57 12 137.30 6 143.3059.62/71,20
  CUC Michal 1977 3 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. WENDL Miloslav
POHANKA Vít, 2000, Klatovy POHANKA Vít
1978
2000
2 Horš.Týn
Klatovy
103.76 4 101.17 2 103.17 18
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
111.88 0 109.35 0 109.356.18/6,014
3. PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVSČB
112.23 4 113.89 0 113.8910.72/10,410
4.1/U23KÖRNER Adam
KOVÁŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
113.85 2 118.22 4 115.8512.68/12,36
5.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
117.81 0 119.44 0 117.8114.64/14,25
6.1/ZSKVASNIČKA Matěj
KLIMENT Tomáš
2008
2008
3 Horš.Týn
Horš.Týn
126.42 4 124.59 6 130.4227.25/26,44
7.1/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
132.76 2 132.17 0 132.1729.00/28,13
8. KOLMAN Filip
KOLMAN Jakub
1973
2013
3 SKŽižkov
SKŽižkov
140.60 4 138.74 2 140.7437.57/36,42
9.2/ZSBOUDA Vladimír
KOUŘIL Hynek
2009
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
136.57 14 138.64 8 146.6443.47/42,11
10.3/ZSPORTYCH Matyáš
PORTYCH Ondřej
2008
2011
Trutnov
Trutnov
186.60 14 164.86 8 172.8669.69/67,50
11.4/ZSHITHA Čeněk
FIKEJS Jáchym
2008
2014
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
188.38 56 189.32 56 244.38141.21/136,90
12.1/DMLAMAČ Kristián
TALÍŘ Matyáš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
193.56 60 1.00 999 253.56150.39/145,80
  DUCHET Gwendal
TATÍČEK Miroslav
1997
1985
2 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice81.26 2 83.38 0 83.26 56
2. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla82.07 2 82.74 2 84.070.81/1,052
3.1/DSHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn87.33 0 86.49 0 86.493.23/3,948
4.2/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn86.76 4 86.49 2 88.495.23/6,344
5.1/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB97.42 2 90.07 2 92.078.81/10,640
6.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.92.74 0 93.27 2 92.749.48/11,436
7. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.88 0 95.08 0 94.8811.62/14,032
8.2/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3 SKVSČB97.82 0 101.47 0 97.8214.56/17,528
9.2/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.96.71 2 101.13 0 98.7115.45/18,624
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor99.20 0 106.60 54 99.2015.94/19,120
11.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice103.04 0 99.37 0 99.3716.11/19,319
12. FIŠEROVÁ Lenka 1988 3 Loko Plz105.87 2 100.13 4 104.1320.87/25,118
13.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav104.63 0 105.88 0 104.6321.37/25,717
14.3/VMNEDVĚDOVÁ Anna 1980 USK Pha108.74 0 107.55 0 107.5524.29/29,216
15.2/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň105.13 4 113.68 0 109.1325.87/31,115
16.3/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak102.67 8 107.52 2 109.5226.26/31,514
17. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha113.77 2 109.77 2 111.7728.51/34,213
18.3/VBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha114.07 0 114.61 2 114.0730.81/37,012
19.4/DMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky115.34 0 114.78 6 115.3432.08/38,511
20.5/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa114.50 4 115.74 4 118.5035.24/42,310
21.4/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja123.90 0 119.13 2 121.1337.87/45,59
22.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz121.57 0 119.14 2 121.1437.88/45,58
23.6/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov126.40 8 124.04 0 124.0440.78/49,07
24.1/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 3 Kadaň127.58 50 122.06 2 124.0640.80/49,06
25.1/PZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy137.54 4 126.59 0 126.5943.33/52,00
26. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz126.80 2 125.21 4 128.8045.54/54,75
27.2/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Horš.Týn130.26 6 129.20 4 133.2049.94/60,04
28.2/PZKŘIŽKOVÁ Anna 2012 KK Brand150.58 6 131.65 2 133.6550.39/60,50
29.3/PZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand146.82 50 138.80 0 138.8055.54/66,70
30.4/PZVONEŠOVÁ Adéla 2013 KK Brand137.07 2 138.00 2 139.0755.81/67,00
31.3/ZSLINHARTOVÁ Patricie 2009 3 USK Pha133.88 10 187.97 62 143.8860.62/72,83
32.2/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.159.39 0 144.40 2 146.4063.14/75,82
33.4/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň114.83 52 118.02 54 166.8383.57/100,41
34.5/ZSLINHARTOVÁ Emílie 2009 3 USK Pha147.19 112 165.39 6 171.3988.13/105,80
35.3/ZMHEŘMANSKÁ veronika 2011 Ot.Strak164.81 14 169.63 8 177.6394.37/113,30
36.5/PZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.1.00 999 188.52 2 190.52107.26/128,80
37.6/PZKINTZLOVÁ Beata   Č.Kruml.193.09 2 213.34 8 195.09111.83/134,30
38.7/PZKASPEROVÁ Kateřina 2012 Č.Kruml.208.87 8 205.80 2 207.80124.54/149,60
39.4/ZMCHÁBEROVÁ eliška 2011 Ot.Strak176.55 54 178.06 56 230.55147.29/176,90
  VOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KODÝDKOVÁ Bára 2008 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSMRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava77.02 2 73.01 0 73.01 184
2.1/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor80.14 4 73.88 0 73.880.87/1,2180
3.2/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor80.65 10 73.78 2 75.782.77/3,8176
4.3/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB88.22 6 78.47 0 78.475.46/7,5172
5.4/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice80.16 50 76.48 2 78.485.47/7,5168
6.5/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol95.51 6 79.04 0 79.046.03/8,3164
7.1/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy79.32 0 73.78 50 79.326.31/8,6160
8.6/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand87.21 4 77.68 2 79.686.67/9,1156
9.2/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB85.44 10 81.71 0 81.718.70/11,9152
10.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB85.21 0 82.32 0 82.329.31/12,8148
11.2/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor93.75 10 81.31 2 83.3110.30/14,1144
12.3/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 2 SKVSČB92.22 0 83.39 0 83.3910.38/14,2140
13.4/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha90.71 2 83.60 0 83.6010.59/14,5136
14.3/U23ŠINDELÁŘ Jan 2002 3+ Loko Plz87.89 2 80.40 4 84.4011.39/15,6132
15.5/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.91.05 2 82.42 2 84.4211.41/15,6128
16.4/U23CUBR Filip 2000 ČSAD Plz86.41 2 84.73 0 84.7311.72/16,1124
17.6/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec85.56 2 82.96 2 84.9611.95/16,4120
18.7/DSPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand92.88 6 85.52 0 85.5212.51/17,1116
19.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla89.40 2 83.62 2 85.6212.61/17,3112
20.8/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.91.70 6 83.82 2 85.8212.81/17,5108
21.7/DMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor92.62 4 85.93 0 85.9312.92/17,7104
22. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice89.26 4 82.24 4 86.2413.23/18,1100
23.9/DSHANUŠ Tomáš 2005 2 Třebech.89.52 12 86.90 0 86.9013.89/19,096
24.10/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand98.23 0 87.19 0 87.1914.18/19,492
25.3/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň92.05 0 86.37 2 88.3715.36/21,088
26. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.91.43 2 84.72 4 88.7215.71/21,584
27. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice98.93 2 88.74 0 88.7415.73/21,580
28.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.98.13 6 88.82 0 88.8215.81/21,776
29.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.91.07 2 84.96 4 88.9615.95/21,872
30.6/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz115.91 2 89.87 0 89.8716.86/23,168
31.8/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec92.41 4 85.96 4 89.9616.95/23,264
32.7/VMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov95.24 4 88.03 2 90.0317.02/23,360
33.5/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.90.11 0 86.10 102 90.1117.10/23,456
34.8/VMILYAN Daniel 1971 3+ L.Žatec95.78 4 91.29 0 91.2918.28/25,055
35.9/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB4.00 999 91.46 0 91.4618.45/25,354
36.1/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn95.78 2 89.51 2 91.5118.50/25,353
37.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.99.30 2 92.00 0 92.0018.99/26,052
38.11/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol98.91 52 88.66 4 92.6619.65/26,951
39. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy101.19 0 93.02 0 93.0220.01/27,450
40.9/DMŠÍMA Lukáš 2006 2 Ot.Strak103.70 6 91.70 2 93.7020.69/28,349
41.12/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak101.43 6 90.05 4 94.0521.04/28,848
42.1/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy98.26 8 94.48 0 94.4821.47/29,447
43.13/DSNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor98.23 6 92.80 2 94.8021.79/29,846
44.2/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha99.22 2 93.00 2 95.0021.99/30,145
44.14/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice97.93 4 93.00 2 95.0021.99/30,144
46.2/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.103.53 2 95.88 0 95.8822.87/31,343
47.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.106.83 2 96.53 0 96.5323.52/32,242
48.10/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB103.33 4 96.62 0 96.6223.61/32,341
49.15/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol95.93 6 95.28 2 97.2824.27/33,240
50.10/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója100.06 4 97.59 0 97.5924.58/33,739
51.11/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha106.02 4 96.00 2 98.0024.99/34,238
52.3/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz101.88 4 96.60 2 98.6025.59/35,037
53.12/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec98.05 8 93.78 6 99.7826.77/36,736
54.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí104.43 2 98.33 2 100.3327.32/37,435
55. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV102.74 2 98.91 2 100.9127.90/38,234
56.4/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz112.61 2 102.12 0 102.1229.11/39,933
57.13/DMTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz111.50 8 101.31 2 103.3130.30/41,532
58.14/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec102.73 2 99.35 4 103.3530.34/41,631
59.15/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.102.33 4 98.26 6 104.2631.25/42,830
60.11/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol106.52 8 100.73 4 104.7331.72/43,429
61.4/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn107.12 6 102.77 2 104.7731.76/43,528
62.3/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus109.43 4 105.28 0 105.2832.27/44,227
63. CINKO Radek 1993 3 Pardub.106.19 6 101.54 4 105.5432.53/44,626
64.5/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak111.61 2 106.04 0 106.0433.03/45,225
65.5/ZSVOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak109.59 6 106.17 2 108.1735.16/48,224
66.1/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 3 Kadaň106.26 2 105.19 52 108.2635.25/48,323
67.6/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník115.77 2 108.70 0 108.7035.69/48,922
68.7/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.118.18 2 110.21 0 110.2137.20/51,021
69.6/ZSKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn113.92 0 104.48 6 110.4837.47/51,320
70.8/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec115.58 0 108.88 2 110.8837.87/51,919
71.1/PZBECK Hynek 2012 L.Žatec106.28 10 103.56 8 111.5638.55/52,80
72.12/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň111.09 4 110.12 2 112.1239.11/53,618
73.2/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha113.81 4 112.51 0 112.5139.50/54,10
74.4/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky113.89 6 108.67 4 112.6739.66/54,317
75.3/PZMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec121.12 8 111.17 2 113.1740.16/55,00
76.7/ZSPORTYCH Matyáš 2008 3 Trutnov112.08 4 109.69 4 113.6940.68/55,716
77.8/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov114.68 0 113.37 4 114.6841.67/57,115
77.9/ZSHITHA Čeněk 2008 3 Č.Kruml.111.84 10 108.68 6 114.6841.67/57,114
79.4/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha115.74 4 113.31 2 115.3142.30/57,90
80.16/DMLAMAČ Kristián 2007 3 Č.Kruml.113.20 4 117.05 2 117.2044.19/60,513
81.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky1.00 999 113.52 4 117.5244.51/61,012
82.9/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.60 4 118.18 0 118.1845.17/61,911
83.14/VNOVÁK Jiří 1970 3 VS Tábor117.71 4 115.12 4 119.1246.11/63,210
84.5/PZSVOBODA František 2014 Kralupy121.59 4 118.40 2 120.4047.39/64,90
85.2/ZMADAMEC Jáchym 2011 3 Kralupy115.52 6 112.30 58 121.5248.51/66,49
86.3/ZMHANZEL Vilém 2010 Loko Plz125.20 54 122.27 0 122.2749.26/67,58
87.6/PZDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec128.04 6 123.29 0 123.2950.28/68,90
88.4/ZMKOLMAN Vít 2010 3 SKŽižkov127.41 4 124.11 2 126.1153.10/72,77
89.5/VMFIKEJS Adam   Č.Kruml.126.83 6 124.08 4 128.0855.07/75,46
90.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice123.16 6 4.00 999 129.1656.15/76,95
91.7/PZNOŽÍŘ David 2012 KK Brand136.15 10 130.55 2 132.5559.54/81,60
92.5/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 3 Č.Kruml.129.12 14 129.40 4 133.4060.39/82,74
93.10/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.127.86 12 132.41 6 138.4165.40/89,63
94.17/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak94.21 58 84.67 54 138.6765.66/89,92
95.8/PZVOPALECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak140.85 8 138.06 2 140.0667.05/91,80
96.9/PZLANGER Viktor 2012 USK Pha189.43 108 137.74 4 141.7468.73/94,10
97.10/PZHVĚZDA Daniel 2012 KK Brand147.85 68 131.81 10 141.8168.80/94,20
98.6/ZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov154.67 10 136.63 6 142.6369.62/95,41
99.11/PZZACH Jeroným 2013 KK Brand145.11 4 153.86 10 149.1176.10/104,20
100.7/ZMŠKOP Josef 2011 Ot.Strak152.12 0 152.45 2 152.1279.11/108,40
101.12/PZFIKEJS Jáchym 2014 Č.Kruml.167.40 6 147.53 6 153.5380.52/110,30
102.10/VSZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz161.00 6 147.28 8 155.2882.27/112,70
103.13/PZKASPER Matěj 2013 Č.Kruml.155.96 8 166.51 6 163.9690.95/124,60
104.11/ZSGOMBOŠ Miroslav 2009 Trutnov176.75 70 157.71 8 165.7192.70/127,00
105.18/DMTALÍŘ Matyáš 2007 Č.Kruml.172.35 66 159.54 12 171.5498.53/135,00
106.14/PZKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov161.26 14 170.23 60 175.26102.25/140,00
107.15/PZVOLF Tomáš 2016 KK Brand161.11 58 150.00 60 210.00136.99/187,60
108.12/ZSVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 Dv.Král.1.00 999 160.89 64 224.89151.88/208,00
109.8/ZMVELHUSH Ivan 2011 Kadaň140.82 310 159.81 116 275.81202.80/277,80
110.19/DMOPEKAR Dominik 2007 Č.Kruml.142.68 256 126.73 306 398.68325.67/446,10
  VYBULKA Matěj 2012 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GLOWACZ Jan   Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMIŠ Jan 2011 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEIGER Mikuláš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOCUM Šimon 2008 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jan 1969 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOZKA Aleš 1989 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
103.86 2 105.75 2 105.86 17
2.1/VMWENDL Miloslav
ZÁRUBOVÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Dv.Král.
106.18 2 104.17 2 106.170.31/0,313
3.2/VMRUBÍN Daniel
KOLÁŘOVÁ Martina
1975 TJ Dukla
SKVSČB
110.49 2 109.44 4 112.496.63/6,39
4. BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVSČB
VS Tábor
113.21 0 114.58 6 113.217.35/6,95
5.1/U23HAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
111.53 10 111.43 2 113.437.57/7,24
6. JELÍNEK Šimon
HŘEBCOVÁ Helena
1994
1994
3 Boh.Pha
Boh.Pha
118.02 2 116.96 2 118.9613.10/12,43
7.1/VMÍKA Viktor
BORSKÁ Alena
1977
1976
SKŽižkov
Boh.Pha
125.45 6 124.29 0 124.2918.43/17,42
8.1/ZSKLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
3 Horš.Týn
Horš.Týn
142.60 2 147.25 6 144.6038.74/36,61
9.1/ZMHOŘENÍ Hynek
ŠTĚPINOVÁ Tereza
2011
2010
Kadaň
Kadaň
152.14 10 4.00 999 162.1456.28/53,20
10.2/ZMŠAFAŘÍK Viktor
CELNEROVÁ Amélie
2011
2010
Č.Kruml.
Č.Kruml.
196.00 6 174.59 8 182.5976.73/72,50
Oddíl