Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje

05.05.2018   Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz123.53 0 123.72 0 123.533 0
2.2/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně130.26 0 122.09 4 126.092.56/2,10
3.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB134.51 0 128.16 0 128.1614.63/3,70
4.3/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak141.28 50 129.43 2 131.4337.90/6,40
5.4/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV141.69 4 135.31 0 135.30811.78/9,50
6.2/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor143.00 4 139.35 2 141.35317.82/14,40
7.5/PZMSAMEK Petr 2008 Třebech.198.98 4 140.79 2 142.78519.26/15,60
8.6/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha145.82 2 141.58 4 145.57922.05/17,80
9.7/PZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz153.05 0 149.68 2 151.68128.15/22,80
10.8/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor154.52 0 149.38 6 154.51830.99/25,10
11.3/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus162.47 50 155.46 0 155.45931.93/25,80
12.4/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha155.60 2 147.56 50 157.60134.07/27,60
13.5/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand156.85 54 155.61 2 157.6134.08/27,60
14.6/PZZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec192.84 8 153.93 4 157.9334.40/27,80
15.7/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy159.20 4 172.17 2 163.2039.67/32,10
16.8/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy176.78 8 163.09 2 165.08541.56/33,60
17.9/PZMHRŇÁK Matouš 2009 Kralupy177.60 58 159.24 14 173.2449.71/40,20
18.10/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha156.30 54 171.75 4 175.74652.22/42,30
19.1/PZZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB184.67 0 4.00 999 184.67261.14/49,50
20.11/PZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn189.13 2 159.08 58 191.13267.60/54,70
21.12/PZMPLUTA Adam 2008 Boh.Pha191.81 0 193.51 6 191.81168.28/55,30
22.13/PZMKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor194.23 6 202.15 58 200.22976.70/62,10
23.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV205.23 0 4.00 999 205.23181.70/66,10
24.14/PZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn206.30 2 200.31 152 208.29584.77/68,60
25.15/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor221.23 102 230.37 10 240.366116.84/94,60
26.16/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha190.69 50 167.37 200 240.692117.16/94,80
27.17/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha196.82 56 193.59 152 252.822129.29/104,70
28.18/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha231.64 56 212.68 66 278.682155.15/125,60
29.9/PZZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB168.25 159 182.45 104 286.452162.92/131,90
30.19/PZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB199.03 152 215.55 102 317.547194.02/157,10
31.20/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha198.15 150 230.29 158 348.149224.62/181,80
32.21/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha317.45 52 248.70 106 354.698231.17/187,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.120.80 0 117.63 0 117.625 19
2.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha123.70 4 119.67 0 119.6662.04/1,715
3.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.28 2 120.05 0 120.0532.42/2,111
4.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.39 0 122.62 0 122.6174.99/4,27
5.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn124.92 0 125.09 0 124.9247.29/6,26
6.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy133.07 50 127.32 0 127.3249.69/8,25
7.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha129.68 2 125.39 2 127.3889.76/8,34
8.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha144.27 2 140.84 0 140.83923.21/19,73
9.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor142.90 2 139.80 2 141.79824.17/20,52
10.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK144.46 0 140.15 2 142.14824.52/20,81
11.5/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.137.05 52 138.84 4 142.83725.21/21,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.31 0 107.90 0 107.896 119
2.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha110.89 2 109.51 0 109.5121.61/1,5115
3.2/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha111.83 0 112.54 4 111.8313.93/3,6111
4.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.21 0 131.98 0 112.2144.31/4,0107
5.2/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB110.45 2 107.96 6 112.4464.55/4,2103
6.1/DMJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha122.19 2 112.71 0 112.7084.81/4,599
7.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK117.62 0 115.18 0 115.1777.28/6,795
8.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně121.10 4 115.21 0 115.2137.31/6,891
9.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.72 0 115.24 0 115.2377.34/6,887
10.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB129.61 2 115.74 0 115.7387.84/7,383
11.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor115.79 0 121.87 0 115.7857.89/7,379
12.4/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB114.33 2 118.48 2 116.3338.43/7,875
13.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor116.78 0 125.68 0 116.7758.88/8,271
14.4/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn124.96 0 118.25 0 118.25110.35/9,667
15.5/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha118.95 2 117.38 2 119.3811.48/10,663
16. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor117.69 2 130.45 0 119.69411.79/10,959
17.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.87 0 4.00 999 119.87111.97/11,155
18.5/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.50 2 4.00 999 120.50112.60/11,751
19.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor118.96 2 4.00 999 120.95613.06/12,147
20.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha146.30 2 121.73 0 121.73113.83/12,843
21.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek125.67 4 122.91 0 122.90815.01/13,939
22.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB197.45 0 121.03 2 123.02715.13/14,035
23.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.01 4 121.13 2 123.12915.23/14,131
24. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor120.46 4 123.33 0 123.33215.43/14,327
25.3/DMMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak125.82 0 123.72 0 123.72415.82/14,723
26.8/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha123.27 4 124.04 0 124.04116.14/15,022
27.9/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor145.83 0 125.72 0 125.71817.82/16,521
28.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor123.90 2 127.36 0 125.90318.00/16,720
29.10/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor124.17 2 4.00 999 126.16818.27/16,919
30. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník126.41 0 4.00 999 126.40718.51/17,218
31.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor124.45 2 133.77 0 126.44918.55/17,217
32. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor122.45 4 126.52 4 126.45418.55/17,216
33.4/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn127.64 0 4.00 999 127.63719.74/18,315
34.7/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha147.01 2 126.25 2 128.24620.35/18,914
35.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB129.07 0 4.00 999 129.07221.17/19,613
36.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor148.12 0 129.52 0 129.51521.62/20,012
37.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB146.28 2 130.63 0 130.62522.73/21,111
38.8/ZSVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.134.72 0 128.73 2 130.72522.83/21,210
39.6/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB131.96 0 4.00 999 131.95724.06/22,39
40.11/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor137.62 2 132.36 0 132.35924.46/22,78
41.6/VPOPOVIČ Pavel 1971 VS Tábor153.16 0 136.35 0 136.34628.45/26,47
42.7/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn137.07 2 4.00 999 139.06731.17/28,96
43.7/VMACEK Jiří 1971 VS Tábor205.70 0 140.09 0 140.08632.19/29,85
44.8/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí144.45 0 140.30 0 140.29832.40/30,04
45.3/ZMSAIDL František 2006 USK Pha169.86 0 139.86 2 141.85633.96/31,53
46.4/ZMSVOBODA Adam 2006 USK Pha209.85 6 147.45 0 147.44839.55/36,72
47.8/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor182.05 0 153.73 0 153.7345.83/42,51
48.9/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha174.34 2 152.01 4 156.00648.11/44,60
49.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice183.16 0 157.79 2 159.79251.89/48,10
50.6/ZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand177.39 0 158.73 2 160.73352.83/49,00
51.7/ZMVENC Ondřej 2007 KK Brand188.92 2 160.28 2 162.27754.38/50,40
52.9/VKOLMAN Filip 1973 SKŽižkov191.61 0 160.65 2 162.64654.75/50,70
53.8/ZMFOLTÍN Šimon 2006 KK Brand278.81 8 223.54 6 229.536121.64/112,70
  TURNER Karel 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jan 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
117.71 0 113.72 0 113.716 48
2.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.06 0 124.13 4 127.06213.34/11,740
3.1/VSBENHÁK Ladislav
BENHÁK Jiří
1954
1956
SKVS ČB
Jablonec
128.57 0 4.00 999 128.56714.85/13,136
4.1/DMSTEHNO Petr
JANOUŠEK Viktor
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
140.73 6 125.88 4 129.88416.16/14,232
5.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
133.39 0 129.94 0 129.93716.22/14,328
6.2/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
139.45 2 128.83 2 130.82717.11/15,024
7.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
134.07 2 133.13 0 133.13319.41/17,120
8.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.42 2 143.98 52 136.42422.70/20,016
9. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
137.10 0 135.13 8 137.09623.38/20,612
10.2/DMWENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
138.97 0 138.14 2 138.96825.25/22,28
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
137.20 2 139.59 0 139.20425.48/22,47
12.3/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
151.71 0 143.25 0 143.24529.53/26,06
13.3/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
156.01 106 139.69 4 143.68729.97/26,45
14.4/ZSGALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
152.81 2 142.54 4 146.53632.82/28,94
15.4/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
150.51 10 146.69 0 146.68532.97/29,03
16.5/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
150.30 4 139.62 8 147.61933.90/29,82
17.1/ZMKOPEČEK Michal
FRÖHLICH Jáchym
2007
2007
VS Tábor
Roudnice
155.14 4 151.80 4 155.80442.08/37,01
18.5/DMŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
153.78 4 152.00 6 157.77644.06/38,70
19. ČAPEK Vojtěch
VELENOVSKÝ Jiří
2002
1978
VS Tábor
VS Tábor
163.19 2 151.55 8 159.55345.83/40,30
20.2/ZMSVOBODA Adam
SAIDL František
2006
2006
USK Pha
USK Pha
196.76 2 176.05 4 180.05366.33/58,30
  HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Petr
1976
1977
Heletag
Heletag
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy102.47 0 107.90 0 102.467 83
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice104.99 2 104.53 2 106.5274.06/4,079
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor105.38 2 107.93 0 107.3844.91/4,875
4.1/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB107.21 2 4.00 999 109.2136.74/6,671
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV107.71 2 111.15 0 109.717.24/7,167
6.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB107.86 2 108.40 2 109.8557.39/7,263
7.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK110.01 0 113.66 2 110.0067.54/7,459
8.3/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha110.13 0 111.41 2 110.1337.66/7,555
9.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec113.27 0 110.37 0 110.3747.90/7,751
10.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha110.42 0 114.48 4 110.4187.95/7,847
11.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3+ Č.Kruml.110.45 2 114.22 0 112.459.98/9,743
12.5/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha113.92 0 113.42 0 113.41910.95/10,739
13.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha115.45 2 114.30 0 114.29611.83/11,535
14.6/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec112.77 2 113.83 4 114.7712.30/12,031
15.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.46 0 117.39 2 115.46112.99/12,730
16.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3 Kralupy115.60 0 119.55 2 115.59913.13/12,829
17.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK116.19 0 118.58 2 116.18813.72/13,428
18.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice119.53 0 116.43 0 116.42713.96/13,627
19.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha118.90 0 119.10 0 118.89516.43/16,026
20.6/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha117.46 2 121.01 50 119.46416.99/16,625
21.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav119.67 0 120.93 0 119.66817.20/16,824
22.4/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus118.82 2 118.77 4 120.81818.35/17,923
23.7/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice132.25 4 121.27 0 121.27418.80/18,322
24.5/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn122.59 0 123.41 2 122.59320.12/19,621
25.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB128.91 0 123.51 0 123.50521.04/20,520
26.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3+ Č.Kruml.128.23 104 122.22 2 124.21621.75/21,219
27.2/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor124.86 0 126.22 0 124.86422.39/21,918
28.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň127.45 0 125.57 0 125.5723.10/22,517
29.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha128.22 0 124.07 2 126.07223.60/23,016
30.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz133.09 52 126.48 0 126.47524.01/23,415
31.7/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB127.71 0 127.03 0 127.02924.56/24,014
32.10/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor126.41 2 128.73 0 128.40525.94/25,313
33.8/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy128.42 4 128.71 0 128.70526.24/25,612
34. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz132.14 0 128.78 0 128.78426.31/25,711
35.9/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice130.83 0 135.81 4 130.82828.36/27,710
36.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz128.29 4 128.06 4 132.05829.59/28,99
37.11/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha132.04 2 134.57 0 134.03531.57/30,88
38.5/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus136.18 4 141.01 2 140.18437.71/36,87
39. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha142.48 4 140.40 0 140.39837.93/37,06
40. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy136.40 4 134.87 108 140.40337.93/37,05
41.10/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor141.70 0 138.61 4 141.7039.23/38,34
42.8/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus140.24 4 144.53 4 144.24341.77/40,83
43.12/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy147.52 2 144.38 0 144.37741.91/40,92
44.13/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor163.86 0 158.13 0 158.13155.66/54,31
45.11/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky186.55 2 175.14 2 177.14174.67/72,90
46.6/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor236.53 54 199.89 2 201.89399.42/97,00
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠKOVÁ Nikola 2004 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice85.89 0 88.95 50 85.894 266
2.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB91.64 2 94.45 0 93.6447.75/9,0262
3.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz97.86 0 94.70 0 94.7018.81/10,3258
4.2/DSMILYAN David 2001 3 L.Žatec99.17 4 94.87 0 94.8668.98/10,5254
5.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB97.61 0 93.39 2 95.3929.50/11,1250
6.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus95.58 0 97.76 2 95.5779.69/11,3246
7.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně96.88 0 95.86 0 95.8639.97/11,6242
8.3/DSŠANDA Petr 2000 3 Vlašim103.74 4 97.56 0 97.5611.67/13,6238
9.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB97.70 0 4.00 999 97.7011.81/13,8234
10.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor99.04 0 98.59 0 98.59112.70/14,8230
11.4/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB100.76 2 98.68 0 98.68112.79/14,9226
12.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice99.81 0 98.88 0 98.88212.99/15,1222
13.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB100.56 2 97.56 2 99.56313.67/15,9218
14.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha99.77 0 4.00 999 99.76813.88/16,2214
15.3/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy103.44 6 100.25 0 100.24914.36/16,7201
16.2/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB98.35 2 4.00 999 100.34614.46/16,8206
17.4/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz101.22 0 103.34 0 101.21715.33/17,8202
18.4/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec105.94 0 101.83 0 101.82615.94/18,6198
19.4/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice102.57 0 102.45 2 102.56916.68/19,4194
20.3/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec103.06 4 102.67 0 102.66716.78/19,5190
21.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor101.06 2 105.46 2 103.06217.17/20,0186
22.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3 Sušice103.09 0 106.41 2 103.09117.20/20,0182
23.4/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha110.77 0 103.12 0 103.11917.23/20,1178
24.5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.107.29 0 103.47 0 103.46817.58/20,5174
25.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.21 0 103.92 0 103.9218.03/21,0170
26.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.63 6 103.98 0 103.97818.09/21,1166
27.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB100.05 4 4.00 999 104.05118.16/21,1162
28.6/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn104.15 0 105.01 2 104.15218.26/21,3158
29.6/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3+ Boh.Pha103.33 2 104.23 0 104.22518.34/21,4154
30.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 3 VS Tábor104.33 0 105.81 0 104.32818.44/21,5150
31.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň106.69 6 104.43 0 104.4318.54/21,6146
32.7/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak104.72 0 104.61 2 104.71818.83/21,9142
33.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice104.67 2 105.25 0 105.2519.36/22,5138
34.9/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.106.88 2 105.46 0 105.45919.57/22,8134
35.7/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak105.92 0 108.49 50 105.91720.03/23,3130
36.8/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.25 0 104.60 2 106.25420.36/23,7126
37.8/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec107.47 2 106.29 0 106.28820.40/23,8122
38.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.113.25 0 106.58 0 106.57920.69/24,1118
39.9/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand106.87 0 106.95 0 106.86720.98/24,4114
40.9/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha108.17 2 105.46 2 107.45821.57/25,1110
41.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice108.03 0 110.26 2 108.03122.14/25,8106
42.10/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha104.08 4 111.62 2 108.08422.19/25,8102
43.11/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice108.26 0 107.81 2 108.26322.37/26,098
44.10/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB104.30 4 105.31 50 108.29922.41/26,197
45.6/VPRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB112.08 0 108.74 0 108.74322.85/26,696
46.3/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice109.22 6 109.01 0 109.00523.12/26,995
47.11/VMTONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB118.06 0 109.40 0 109.39823.51/27,494
48.12/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha110.17 0 108.89 2 110.16724.28/28,393
49.12/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha109.38 4 110.46 0 110.45724.57/28,692
50.7/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy110.57 0 102.62 8 110.57124.68/28,791
51.13/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec116.06 0 110.61 0 110.61124.72/28,890
52.14/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice115.10 0 110.64 0 110.64424.75/28,889
53.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice110.83 0 114.75 0 110.82924.94/29,088
54.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus115.99 0 111.78 0 111.77825.89/30,187
55.15/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice116.26 6 109.86 2 111.85825.97/30,286
56.10/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.24 4 109.89 2 111.88626.00/30,385
57.11/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB109.94 2 112.44 4 111.94326.05/30,384
58.5/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.112.15 0 110.00 4 112.14526.26/30,683
59.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor111.78 2 111.01 2 113.00527.12/31,682
60.8/VNAJMAN Martin 1972 Kralupy117.34 2 113.09 0 113.08827.20/31,781
61.6/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz109.58 4 111.31 2 113.31327.42/31,980
62.16/ZSŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand111.67 2 113.96 0 113.66527.78/32,379
63.12/DMKOUDELKA Samson 2002 3+ Č.Kruml.112.95 56 113.76 0 113.75727.87/32,478
64.3/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz113.83 4 111.80 2 113.79727.91/32,577
65.13/DMPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB114.40 4 110.39 4 114.38828.50/33,276
66.7/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.114.67 0 114.39 4 114.66928.78/33,575
66.17/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice117.10 2 114.67 0 114.66928.78/33,574
68.18/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha112.72 2 115.05 4 114.71928.83/33,673
69.13/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor117.38 8 114.50 2 116.49530.61/35,672
70.8/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice116.69 4 114.54 2 116.54330.65/35,771
71.9/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor117.10 0 119.54 2 117.10131.21/36,370
72.19/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB119.02 2 115.59 2 117.58631.70/36,969
73.9/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.124.58 4 117.75 0 117.7531.86/37,168
74.14/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy122.65 0 118.04 0 118.03732.15/37,467
75.10/VPAZOUREK Jan 1973 Bechyně124.63 2 118.64 0 118.6432.75/38,166
76.10/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand130.11 6 118.77 0 118.76632.88/38,365
77.15/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně114.93 4 119.95 0 118.92733.04/38,564
78.20/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha123.99 6 117.46 2 119.4633.57/39,163
79.21/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha121.53 4 119.60 0 119.59933.71/39,262
80.16/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec123.88 2 119.96 0 119.96334.07/39,761
81.22/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň123.28 6 118.19 2 120.18934.30/39,960
82.14/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.120.78 8 114.94 6 120.9435.05/40,859
83.23/ZSKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand122.30 2 120.97 0 120.97135.08/40,858
84.24/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy121.79 0 119.10 2 121.09935.21/41,057
85.11/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.44 2 119.27 2 121.27435.38/41,256
86.15/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor126.83 54 122.11 0 122.10536.22/42,255
87.12/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy118.35 10 120.16 2 122.15836.27/42,254
88.11/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha130.94 8 121.02 2 123.01937.13/43,253
89.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.131.82 2 123.29 0 123.29137.40/43,552
90.25/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3 KK Brand126.70 0 123.53 0 123.52637.64/43,851
91.13/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník123.69 0 123.58 0 123.58437.69/43,950
92.26/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor124.44 2 117.76 6 123.75937.87/44,149
93.27/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand119.74 6 120.30 4 124.30238.41/44,748
94.3/VSWINTER Eduard 1956 3+ Jablonec130.40 0 124.42 0 124.4238.53/44,947
95.28/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice118.76 6 121.62 4 124.75838.87/45,346
96.17/VMWINTER Jan 1982 Jablonec128.54 0 124.86 0 124.86138.97/45,445
97.29/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy130.49 2 124.95 0 124.95239.06/45,544
98.30/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB125.18 4 123.36 2 125.35839.47/46,043
99.31/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB122.57 4 121.64 4 125.64339.75/46,342
100.16/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3 KK Brand125.77 12 125.71 0 125.71339.82/46,441
101.12/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK124.25 4 123.82 2 125.81839.93/46,540
102.4/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor123.87 2 122.33 4 125.87439.98/46,539
103.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus144.11 2 126.31 0 126.30940.42/47,138
104.7/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3+ Č.Kruml.113.65 56 122.33 4 126.33440.44/47,137
105.17/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň132.79 56 124.67 2 126.66740.78/47,536
106.13/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand129.82 50 124.72 2 126.71740.83/47,535
107.14/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav130.24 2 124.74 2 126.73940.85/47,634
108.15/ZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz129.82 2 125.15 2 127.15241.26/48,033
109.16/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha128.14 6 125.56 2 127.5641.67/48,532
110.8/DSJAHODA Martin 2001 USK Pha132.17 0 125.98 2 127.97742.09/49,031
111.17/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha128.06 2 125.99 2 127.9942.10/49,030
112.32/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník133.09 54 124.32 4 128.3242.43/49,429
113.33/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy130.05 2 126.75 2 128.74942.86/49,928
114.18/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor124.79 354 125.11 4 129.10643.22/50,327
115.18/ZMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand143.18 8 129.94 0 129.9444.05/51,326
116.34/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec128.55 10 124.61 6 130.61244.72/52,125
117.19/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec124.90 6 126.01 6 130.9045.01/52,424
118.35/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice129.50 2 135.37 8 131.50245.61/53,123
119.20/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy131.35 4 133.21 0 133.21347.32/55,122
120.18/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha133.76 2 133.57 0 133.56547.68/55,521
121.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak135.92 2 131.90 2 133.89748.01/55,920
122.21/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec136.15 2 132.36 2 134.35948.47/56,419
123.7/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha140.58 8 132.53 2 134.53148.64/56,618
124.19/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor132.14 4 138.05 54 136.14250.25/58,517
125.14/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky136.21 2 134.65 2 136.65150.76/59,116
126.22/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy138.19 52 137.25 0 137.24851.36/59,815
127.36/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha135.54 2 141.74 8 137.53951.65/60,114
128.37/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice149.41 54 138.85 0 138.85152.96/61,713
129.23/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice140.45 0 150.35 4 140.44954.56/63,512
130.24/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav149.79 4 137.42 4 141.4255.53/64,711
131.20/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor159.58 4 140.85 4 144.84658.96/68,610
132.38/ZSŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor149.22 6 145.28 0 145.28459.39/69,19
133.25/ZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy139.44 206 140.10 6 146.10160.21/70,18
134.15/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor145.45 4 142.45 6 148.45162.56/72,87
135.16/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB140.85 8 4.00 999 148.85462.96/73,36
136.39/ZSŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor152.16 2 146.49 4 150.48664.60/75,25
137.26/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník160.44 0 150.90 0 150.90165.01/75,74
138.27/ZMDRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB158.06 6 146.19 6 152.18966.30/77,23
139.28/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.157.50 4 148.68 4 152.68166.79/77,82
140.40/ZSNOVÁK Matěj 2004 VS Tábor150.50 4 154.82 6 154.49968.61/79,91
141.29/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha131.22 104 151.07 4 155.06769.18/80,50
142.41/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn161.99 4 156.82 0 156.82170.93/82,60
143.8/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.161.10 0 154.98 2 156.97671.09/82,80
144.42/ZSJEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand149.78 8 132.46 50 157.7871.89/83,70
145.30/ZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha166.97 8 158.64 2 160.64274.75/87,00
146.43/ZSBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB169.84 8 173.17 56 177.84491.95/107,10
147.44/ZSKINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha135.51 54 136.74 56 189.509103.62/120,60
148.31/ZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor169.41 54 182.16 52 223.405137.52/160,10
149.32/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha224.13 5 1.00 999 229.128143.24/166,80
150.33/ZMHOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB166.99 110 158.91 110 268.908183.02/213,10

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
133.21 0 126.37 0 126.369 32
2. BOČKOVÁ Bára
BOČEK Zdeněk
2003
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
207.83 4 127.46 0 127.4551.09/0,924
3.1/DMSTEHNO Petr
ČERVENKOVÁ Vanessa
2003
2003
3 USK Pha
USK Pha
144.66 4 134.26 4 138.25711.89/9,416
4.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
139.86 0 4.00 999 139.85513.49/10,712
5.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
155.34 6 141.17 4 145.16918.80/14,98
6.1/ZSČERVENKOVÁ Amélie
VĚTROVSKÝ Tomáš
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
148.47 0 144.59 4 148.47422.10/17,54
7.3/DMHOJDOVÁ Eliška
TÁBORSKÝ Jan
2005
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
148.02 2 4.00 999 150.01923.65/18,73
8.1/ZMKOPEČEK Michal
RIANTOVÁ Anežka
2007
2008
VS Tábor
VS Tábor
163.90 2 151.09 0 151.0924.72/19,60
9.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
189.92 2 151.93 0 151.9325.56/20,22
10. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
191.10 2 158.20 4 162.20335.83/28,41
11.4/ZSHOJDOVÁ Markéta
HARTL Jakub
2007
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
165.41 0 4.00 999 165.41239.04/30,90
12.5/ZSNOVÁK Václav
RIANTOVÁ Marie
2005
2006
VS Tábor
VS Tábor
198.62 2 187.02 2 189.02162.65/49,60
Oddíl