vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23

26.04.2014   Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.16:01,10 60/132/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.16:29,6028.50/3,053/120/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.16:46,7045.60/4,747/108/0
4.3/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.17:03,3062.20/6,542/96/0
5.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto17:11,2070.10/7,338/84/0
6.5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec17:14,7073.60/7,734/72/0
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.17:31,9090.80/9,431/60/0
8.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:32,3091.20/9,528/0/69
9.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.17:36,2095.10/9,925/0/57
10.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.17:58,60117.50/12,222/48/0
11.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.18:17,30136.20/14,220/36/0
12. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa18:33,60152.50/15,918/30/0
13.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.19:05,60184.50/19,216/24/0
14.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel19:08,50187.40/19,514/0/45
15.6/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha19:12,10191.00/19,912/18/0
16.7/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK19:24,00202.90/21,110/0/33
17.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.19:26,30205.20/21,49/12/0
18. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel19:27,50206.40/21,58/0/21
19.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha19:56,70235.60/24,57/6/0
20. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo20:07,70246.60/25,76/0/9
21. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:12,40251.30/26,15/5/0
22.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.20:30,70269.60/28,14/4/0
23.4/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk20:33,60272.50/28,43/0/3
24.5/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel20:56,00294.90/30,72/0/2
25.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.21:25,30324.20/33,71/3/0
26. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.21:36,30335.20/34,90/2/0
27.3/DSPATÁK Jan 1997 2 Litovel21:38,40337.30/35,10/0/1
28.6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.21:45,60344.50/35,80/1/0
29.7/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel21:57,30356.20/37,10/0/0
  DAVÍDEK Tomáš 1985 0 Č.Kruml.DNS-A 0/0/0
  ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.MýtoDNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava15:59,20 60/0/55
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto16:15,6016.40/1,753/68/0
3. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek16:21,3022.10/2,347/56/0
4.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.16:30,9031.70/3,342/44/0
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel16:37,6038.40/4,038/0/43
6.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.17:13,6074.40/7,834/32/0
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc17:31,9092.70/9,731/0/31
8.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník17:36,7097.50/10,228/0/19
9.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.18:00,10120.90/12,625/20/0
10.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc18:01,30122.10/12,722/0/13
11.4/U23DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.18:40,60161.40/16,820/14/0
12. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice18:42,20163.00/17,018/8/0
13. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha18:47,60168.40/17,616/2/0
14.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.19:40,50221.30/23,114/0/7
15. POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz19:58,00238.80/24,912/1/0
16.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc20:00,70241.50/25,210/0/1
17.2/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel21:18,60319.40/33,39/0/0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 0 TrutnovDSQ-R 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
15:54,60 60/0/51
2. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
M Olomouc
Pardub.
16:06,8012.20/1,353/79/39
3. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:15,4020.80/2,247/67/0
4.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
16:19,7025.10/2,642/55/27
5.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:41,8047.20/4,938/43/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
17:15,7081.10/8,534/31/0
7.1/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
M Boh.Pha
Boh.Pha
18:46,60172.00/18,031/19/0
8.2/DSPATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
19:47,20232.60/24,428/0/15
9.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
19:48,40233.80/24,525/7/0
10.1/VSHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1962
1959
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:01,20246.60/25,822/1/0
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
20:01,50246.90/25,920/0/3
12. MATULA Zdeněk
MALACH Tobiáš
1955
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
20:08,90254.30/26,618/0/2
13.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
21:18,40323.80/33,916/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc13:52,30 75/0/141
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.13:52,30 75/109/0
3.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc13:56,003.70/0,462/0/129
4.1/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc14:17,6025.30/3,057/0/117
5.3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc14:32,3040.00/4,853/0/105
6.2/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc14:33,3041.00/4,949/0/93
7.4/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.14:37,1044.80/5,446/97/0
8.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:49,3057.00/6,843/0/81
9.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov14:52,3060.00/7,240/85/0
10.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz15:01,8069.50/8,437/73/0
11.4/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav15:02,6070.30/8,435/61/0
12.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc15:02,8070.50/8,533/0/69
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:06,4074.10/8,931/49/0
14.7/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:09,6077.30/9,329/0/57
15.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno15:26,8094.50/11,427/0/45
16.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí15:28,5096.20/11,625/0/33
17.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno15:30,7098.40/11,823/0/27
18.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.15:39,40107.10/12,921/43/0
19.8/VMHERDA Jan 1974 2 Boh.Pha15:50,70118.40/14,219/37/0
20.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:10,80138.50/16,617/0/21
21.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:26,00153.70/18,515/0/15
22. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov16:30,20157.90/19,014/31/0
23.6/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc16:54,00181.70/21,813/0/9
24.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov17:00,80188.50/22,612/25/0
25.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov17:37,10224.80/27,011/19/0
26.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz17:49,80237.50/28,510/13/0
27.4/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž17:59,30247.00/29,79/0/3
28.7/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha18:15,20262.90/31,68/7/0
29.10/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand18:16,40264.10/31,77/6/0
30.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand18:52,90300.60/36,16/5/0
31.5/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto19:09,50317.20/38,15/4/0
32.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto19:51,50359.20/43,24/3/0
33.6/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK19:58,90366.60/44,03/2/0
34.1/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc20:43,40411.10/49,42/0/2
35.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov21:37,10464.80/55,81/1/0
35.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc21:37,10464.80/55,81/0/1
  NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  NACHTIGAL Jiří 1997 2 ChomutovDNS-A 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.20:31,80 60/8/0
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.20:46,6014.80/1,253/2/0
3.1/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel21:10,6038.80/3,147/0/0
4.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.21:57,3085.50/6,942/1/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3