vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice144.10 6 142.70 0 142.70 0
2. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor145.30 2 140.30 4 144.301.60/1,10
3. RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk148.40 2 148.00 6 150.407.70/5,40
4. VENC Štěpán 2004 0 KK Brand147.80 10 150.30 4 154.3011.60/8,10
5. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha152.90 2 155.70 0 154.9012.20/8,50
6. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa165.60 4 158.70 0 158.7016.00/11,20
7. HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK159.90 2 163.00 8 161.9019.20/13,50
8. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav174.40 2 160.60 2 162.6019.90/13,90
9. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha165.80 8 167.30 2 169.3026.60/18,60
10. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov175.20 12 165.50 8 173.5030.80/21,60
11. ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha158.60 54 169.70 4 173.7031.00/21,70
12. PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky167.50 8 174.70 8 175.5032.80/23,00
13. SOUČKOVÁ Lucie 2004 0 KVS HK175.40 6 190.20 2 181.4038.70/27,10
14. BEIER Alva 2005 0 Trutnov186.20 6 182.70 4 186.7044.00/30,80
15. HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand195.40 60 181.90 8 189.9047.20/33,10
16. NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.190.30 4 187.60 4 191.6048.90/34,30
17. BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand180.00 12 192.50 12 192.0049.30/34,50
18. STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov185.30 10 197.60 8 195.3052.60/36,90
19. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice183.50 12 191.90 10 195.5052.80/37,00
20. HÁJEK Michal 2006 0 Sláv.HK187.50 10 182.70 64 197.5054.80/38,40
21. ZOUBEK Adam 2004 0 Semily1.00 999 194.50 4 198.5055.80/39,10
22. GALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice200.80 0 1.00 999 200.8058.10/40,70
23. POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha220.80 6 203.70 0 203.7061.00/42,70
24. SAMKOVÁ Olga 2005 0 Třebech.204.20 8 193.00 12 205.0062.30/43,70
25. DRÁBEK Matyáš 2005 0 KVS HK202.40 6 200.40 10 208.4065.70/46,00
26. POPELKA Petr 2005 0 KK Brand204.50 8 214.30 2 212.5069.80/48,90
27. MÍČA Adam 2004 0 Postřelm234.30 14 201.20 18 219.2076.50/53,60
28. JUDA Štěpán 2004 0 Benátky217.20 6 217.90 12 223.2080.50/56,40
29. BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště258.40 12 242.90 10 252.90110.20/77,20
30. VÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor275.60 22 202.70 56 258.70116.00/81,30
31. SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha230.00 64 220.40 58 278.40135.70/95,10
32. NOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor272.70 18 1.00 999 290.70148.00/103,70
33. TRÁVNÍČEK Jan 2005 0 Třebech.302.20 72 268.30 62 330.30187.60/131,50
  KÖNIG Lukáš 2006 0 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj 2006 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘEJŠÍ Anna 2004 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha110.60 0 110.90 0 110.60 97
2. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.112.80 2 112.00 0 112.001.40/1,389
3. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha114.60 4 115.40 0 115.404.80/4,381
4. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 0 Dukla B.4.00 999 111.50 4 115.504.90/4,477
5. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK116.80 0 118.20 0 116.806.20/5,673
6. MILLER Jan 1968 2 Turnov119.50 0 118.60 0 118.608.00/7,269
7. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.10 0 120.70 0 119.108.50/7,765
8. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa121.20 2 120.80 0 120.8010.20/9,261
9. LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK122.90 0 125.20 0 122.9012.30/11,157
10. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.126.10 2 124.90 0 124.9014.30/12,953
11. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav125.20 0 125.30 2 125.2014.60/13,249
12. MILLER Jan 1997 2 Turnov127.30 0 127.70 50 127.3016.70/15,145
13. REJMAN Zbyšek 1992 0 KVS HK128.80 2 125.80 2 127.8017.20/15,641
14. KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor130.90 4 126.30 2 128.3017.70/16,037
15. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK128.70 0 134.30 4 128.7018.10/16,433
16. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto129.60 0 130.90 0 129.6019.00/17,232
17. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa130.90 0 130.00 0 130.0019.40/17,531
18. HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.130.00 4 132.70 0 132.7022.10/20,030
19. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK135.50 2 132.90 0 132.9022.30/20,229
20. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov133.40 0 133.60 0 133.4022.80/20,628
21. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK135.70 0 134.10 0 134.1023.50/21,227
22. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor136.70 6 134.20 0 134.2023.60/21,326
23. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.140.50 0 134.30 0 134.3023.70/21,425
24. SVÍTIL Vladan 1974 0 Postřelm134.50 0 134.10 4 134.5023.90/21,624
25. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK136.60 0 134.60 0 134.6024.00/21,723
26. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.132.10 4 135.50 0 135.5024.90/22,522
27. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK136.30 0 4.00 999 136.3025.70/23,221
28. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště135.00 2 138.00 0 137.0026.40/23,920
29. TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec140.00 0 139.00 0 139.0028.40/25,719
30. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor137.30 4 135.10 4 139.1028.50/25,818
31. TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí139.20 0 139.60 0 139.2028.60/25,917
31. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.70 0 139.20 0 139.2028.60/25,916
31. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov138.60 4 139.20 0 139.2028.60/25,915
34. ŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.139.70 0 139.30 0 139.3028.70/25,914
35. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily140.90 0 139.70 0 139.7029.10/26,313
36. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov142.80 0 138.10 2 140.1029.50/26,712
37. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.141.20 0 144.80 2 141.2030.60/27,711
38. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.141.50 0 141.40 0 141.4030.80/27,810
39. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha143.60 0 143.30 0 143.3032.70/29,69
40. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.143.10 2 144.70 0 144.7034.10/30,88
41. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.145.50 0 149.80 2 145.5034.90/31,67
42. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor147.20 0 152.40 8 147.2036.60/33,16
43. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň148.60 2 146.80 2 148.8038.20/34,55
44. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov150.80 4 150.00 0 150.0039.40/35,64
45. REJMAN Petr 2001 3 KVS HK149.50 2 150.30 4 151.5040.90/37,03
46. KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand152.20 2 152.30 0 152.3041.70/37,72
47. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy156.30 2 152.70 2 154.7044.10/39,91
48. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov145.60 10 149.60 56 155.6045.00/40,70
49. MUSIL Michal 1974 0 KVS HK156.60 0 159.50 2 156.6046.00/41,60
49. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov150.60 6 148.30 60 156.6046.00/41,60
51. VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa170.20 4 161.50 0 161.5050.90/46,00
52. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha156.00 6 155.60 6 161.6051.00/46,10
53. HOPJAN Pavel 1978 0 Postřelm164.90 0 160.80 2 162.8052.20/47,20
54. VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor164.90 2 165.60 2 166.9056.30/50,90
55. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha163.10 4 163.60 6 167.1056.50/51,10
56. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště1.00 999 226.00 6 232.00121.40/109,80
57. FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand1.00 999 239.50 110 349.50238.90/216,00
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha114.80 0 115.60 0 114.80 79
2. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha120.90 2 119.20 0 119.204.40/3,875
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha121.30 0 119.60 0 119.604.80/4,271
4. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice122.20 0 122.20 0 122.207.40/6,467
5. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK123.10 0 123.70 0 123.108.30/7,263
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha125.40 2 123.70 0 123.708.90/7,859
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.20 4 126.80 0 126.8012.00/10,555
8. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK128.20 0 128.90 2 128.2013.40/11,751
9. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha130.30 0 129.70 2 130.3015.50/13,547
10. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand133.60 2 131.70 0 131.7016.90/14,743
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.80 0 131.90 2 131.8017.00/14,839
12. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor133.30 4 131.90 0 131.9017.10/14,935
13. SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa135.20 0 135.00 2 135.2020.40/17,831
14. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa134.70 2 134.90 2 136.7021.90/19,127
15. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.80 2 138.40 6 139.8025.00/21,823
16. HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.139.90 0 141.60 0 139.9025.10/21,922
17. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily140.60 0 141.60 2 140.6025.80/22,521
18. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.73 4 140.30 2 142.3027.50/24,020
19. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha142.60 2 141.80 6 144.6029.80/26,019
20. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand140.90 4 143.30 2 144.9030.10/26,218
21. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha145.00 0 144.40 2 145.0030.20/26,317
22. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov145.10 0 145.70 2 145.1030.30/26,416
23. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň144.40 2 149.70 2 146.4031.60/27,515
24. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.20 2 148.10 2 147.2032.40/28,214
24. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK146.30 4 145.20 2 147.2032.40/28,213
26. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky143.60 6 204.40 2 149.6034.80/30,312
27. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.150.70 4 148.60 2 150.6035.80/31,211
28. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň174.70 6 151.40 0 151.4036.60/31,910
29. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky150.50 2 155.90 0 152.5037.70/32,89
30. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa156.30 6 154.60 0 154.6039.80/34,78
31. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand151.30 6 153.40 4 157.3042.50/37,07
32. POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha158.10 0 156.50 4 158.1043.30/37,76
33. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand155.40 4 165.50 8 159.4044.60/38,95
34. HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK159.90 0 164.00 4 159.9045.10/39,34
35. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň161.70 0 163.80 0 161.7046.90/40,93
36. RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.167.70 0 168.50 2 167.7052.90/46,12
37. SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK166.30 6 164.10 4 168.1053.30/46,41
38. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky176.60 4 180.10 14 180.6065.80/57,30
39. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK232.20 110 178.50 4 182.5067.70/59,00
40. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 0 Třebech.191.50 10 250.90 64 201.5086.70/75,50
41. VORLOVÁ Darina 1984 0 Pardub.1.00 999 219.40 6 225.40110.60/96,30
42. ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov183.60 62 192.20 106 245.60130.80/113,90
43. CHARUZOVÁ Marcela 2003 0 Postřelm250.00 14 249.60 8 257.60142.80/124,40
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
125.20 0 107.30 2 109.30 44
2. JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
128.50 2 129.90 4 130.5021.20/19,440
3. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.20 2 131.40 4 133.2023.90/21,936
4. STEJSKAL Ondřej
ŠENK Marek
1975
1974
2 KK Brand
KK Brand
133.60 4 136.40 6 137.6028.30/25,932
5. BOHATÝ Karel
SOUČEK Marek
2001
1999
Třebech.
KVS HK
136.70 4 138.80 4 140.7031.40/28,728
6. PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
140.40 2 146.20 6 142.4033.10/30,324
7. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
145.10 0 143.70 2 145.1035.80/32,820
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.40 2 147.10 6 147.4038.10/34,916
9. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
145.90 4 5.00 0 149.9040.60/37,112
10. STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
146.60 6 144.30 6 150.3041.00/37,58
11. KAŠPAROVÁ Anna
OSOCHOVSKÁ Michaela
1985
1986
Sláv.HK
KVS HK
153.60 2 149.70 2 151.7042.40/38,87
12. HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
151.10 10 159.30 8 161.1051.80/47,46
13. ŠESTÁK Karel
BOHATÝ Karel
1971
1974
3 Č.Skal.
Třebech.
154.00 12 158.40 6 164.4055.10/50,45
14. KARLOVSKÝ Marek
ŘÍHOVÁ Eva
1997
2000
KVS HK
USK Pha
161.50 4 168.30 8 165.5056.20/51,44
15. KAŠPAR Jaroslav
DUŠEK Vladimír
1956
1957
Sláv.HK
Sláv.HK
163.50 4 168.40 2 167.5058.20/53,23
16. ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
178.70 8 170.90 0 170.9061.60/56,42
17. PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
161.50 10 161.10 16 171.5062.20/56,91
18. MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
USK Pha
USK Pha
169.80 10 177.20 8 179.8070.50/64,50
19. KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
186.70 8 172.90 12 184.9075.60/69,20
20. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
188.50 2 195.40 2 190.5081.20/74,30
21. ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
206.70 8 187.20 14 201.2091.90/84,10
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard
WINTER Tomáš
1956
1979
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha108.60 0 104.90 0 104.90 174
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK106.80 0 108.45 2 106.801.90/1,8166
3. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.107.50 0 108.70 4 107.502.60/2,5162
4. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.60 0 107.80 0 107.802.90/2,8158
5. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.70 0 109.70 0 108.703.80/3,6154
6. MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.110.90 0 110.50 0 110.505.60/5,3150
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto114.20 56 113.40 0 113.408.50/8,1146
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.113.70 0 114.90 0 113.708.80/8,4142
9. MILLER Jan 1997 2 Turnov116.30 0 114.40 0 114.409.50/9,1138
10. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.117.50 0 115.50 0 115.5010.60/10,1134
11. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.119.00 2 116.30 0 116.3011.40/10,9130
12. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice116.80 0 117.90 0 116.8011.90/11,3126
12. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.30 2 116.80 0 116.8011.90/11,3122
14. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.117.50 0 118.60 2 117.5012.60/12,0118
15. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.117.70 0 117.20 2 117.7012.80/12,2114
16. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa123.60 2 117.90 0 117.9013.00/12,4110
17. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky118.80 0 118.20 0 118.2013.30/12,7106
18. DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.140.10 0 118.40 0 118.4013.50/12,9102
19. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand118.70 0 118.10 2 118.7013.80/13,298
20. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK119.10 2 119.80 0 119.8014.90/14,294
21. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 0 120.00 6 120.0015.10/14,490
22. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.122.70 0 121.90 0 121.9017.00/16,286
22. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.122.30 2 121.90 0 121.9017.00/16,282
24. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky118.30 4 147.80 2 122.3017.40/16,678
25. ZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov122.70 0 122.70 0 122.7017.80/17,074
26. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.80 2 120.50 4 122.8017.90/17,170
27. SUK Jakub 2002 0 Trutnov122.00 2 121.20 2 123.2018.30/17,466
28. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK125.60 0 121.50 2 123.5018.60/17,762
29. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.124.60 0 124.50 0 124.5019.60/18,758
30. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov120.70 6 120.70 4 124.7019.80/18,957
31. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.50 54 118.80 6 124.8019.90/19,056
32. ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.126.50 2 125.20 0 125.2020.30/19,455
32. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště125.20 0 128.60 2 125.2020.30/19,454
34. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky123.50 2 126.30 0 125.5020.60/19,653
34. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.123.50 2 129.30 4 125.5020.60/19,652
36. KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice125.70 0 124.40 2 125.7020.80/19,851
37. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov123.80 2 126.10 2 125.8020.90/19,950
38. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.133.50 2 126.30 0 126.3021.40/20,449
39. JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha125.10 2 123.50 8 127.1022.20/21,248
40. ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov126.20 10 127.30 0 127.3022.40/21,447
41. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand127.70 2 123.80 4 127.8022.90/21,846
42. TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.80 0 128.80 0 128.8023.90/22,845
43. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky124.80 52 125.60 4 129.6024.70/23,544
44. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.90 4 130.40 2 129.9025.00/23,843
45. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.126.60 4 129.10 2 130.6025.70/24,542
46. FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK128.70 2 131.20 10 130.7025.80/24,641
47. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky129.00 6 131.00 0 131.0026.10/24,940
48. LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha127.10 6 127.80 4 131.8026.90/25,639
49. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.40 0 135.00 0 132.4027.50/26,238
50. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand131.10 2 144.60 2 133.1028.20/26,937
51. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec134.00 0 134.10 2 134.0029.10/27,736
52. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK136.70 0 134.90 0 134.9030.00/28,635
53. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.133.80 2 133.70 2 135.7030.80/29,434
54. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha136.20 0 135.80 0 135.8030.90/29,533
55. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec137.70 2 133.90 2 135.9031.00/29,632
55. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.133.90 2 137.40 8 135.9031.00/29,631
57. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky136.30 0 136.70 4 136.3031.40/29,930
58. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand132.80 4 148.60 4 136.8031.90/30,429
59. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov131.30 6 139.70 8 137.3032.40/30,928
60. PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK133.40 8 133.80 4 137.8032.90/31,427
61. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha137.40 6 134.10 4 138.1033.20/31,626
62. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa138.80 0 136.80 4 138.8033.90/32,325
63. LHOTA David 1971 3 Happy Life145.70 2 139.20 0 139.2034.30/32,724
64. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.60 2 139.40 0 139.4034.50/32,923
65. BOCH Pavel 1951 3 Semily144.80 0 137.50 2 139.5034.60/33,022
66. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha137.20 4 139.70 0 139.7034.80/33,221
67. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto138.08 2 139.20 6 140.0835.18/33,520
68. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK140.50 0 142.10 6 140.5035.60/33,919
69. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.142.80 0 149.80 4 142.8037.90/36,118
70. FUCHS Jakub 1999 0 Jablonec144.90 4 140.90 4 144.9040.00/38,117
71. FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand141.00 4 140.50 6 145.0040.10/38,216
72. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky142.30 4 145.20 0 145.2040.30/38,415
73. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov145.40 0 147.30 0 145.4040.50/38,614
73. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha144.50 6 143.40 2 145.4040.50/38,613
75. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha148.20 4 146.90 0 146.9042.00/40,012
76. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.145.70 2 151.60 2 147.7042.80/40,811
77. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha186.40 2 146.90 2 148.9044.00/41,910
78. ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha146.30 4 150.90 8 150.3045.40/43,39
79. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha146.60 8 146.50 6 152.5047.60/45,48
80. MAREK Pavel 1972 0 Třebech.153.20 0 159.90 10 153.2048.30/46,07
81. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov154.40 0 153.30 0 153.3048.40/46,16
82. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto145.40 8 144.10 10 153.4048.50/46,25
83. JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.169.00 12 149.00 6 155.0050.10/47,84
84. SAHULA Martin 1968 3 Benátky161.20 8 158.40 6 164.4059.50/56,73
85. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště180.50 12 161.40 4 165.4060.50/57,72
86. MALÝ Lukáš 1977 0 Dv.Král.159.90 6 192.90 0 165.9061.00/58,21
87. HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice162.40 6 160.90 8 168.4063.50/60,50
88. HANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.193.00 6 169.60 0 169.6064.70/61,70
89. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov179.60 2 171.90 2 173.9069.00/65,80
90. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov177.90 6 186.30 12 183.9079.00/75,30
91. ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště202.70 14 199.20 4 203.2098.30/93,70
92. OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň193.50 12 203.20 14 205.50100.60/95,90
93. MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.197.40 110 200.04 8 208.04103.14/98,30
94. HOPJAN Pavel 2001 0 Zábřeh203.10 10 222.10 58 213.10108.20/103,10
95. TROCH Jan 2003 0 Dv.Král.194.70 58 227.70 8 235.70130.80/124,70
96. ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky202.70 112 250.90 14 264.90160.00/152,50
97. ŠTĚPÁN Ondřej 1998 0 Jablonec1.00 999 172.60 110 282.60177.70/169,40
98. JUDA Mikuláš 2003 0 Benátky240.60 114 208.70 162 354.60249.70/238,00
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 Happy Life4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha127.30 0 128.30 0 127.30 16
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK132.00 0 131.60 0 131.604.30/3,412
3. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha144.60 2 138.20 0 138.2010.90/8,68
4. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice149.60 0 146.70 0 146.7019.40/15,27
5. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov146.30 4 145.30 2 147.3020.00/15,76
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor151.70 2 148.50 2 150.5023.20/18,25
7. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa159.60 2 154.20 2 156.2028.90/22,74
8. PETERKOVÁ Hana 1987 0 Č.Kruml.157.90 4 155.20 6 161.2033.90/26,63
9. PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň188.90 2 173.30 2 175.3048.00/37,72
10. ŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy179.70 4 174.30 2 176.3049.00/38,51
11. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha180.20 2 192.90 4 182.2054.90/43,10
12. KOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand183.60 8 192.40 10 191.6064.30/50,50
13. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň280.80 4 248.80 12 260.80133.50/104,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3