vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor137.40 0 135.60 0 135.60 0
2. VENC Štěpán 2004 0 KK Brand137.10 0 141.60 12 137.101.50/1,10
3. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice140.40 2 138.60 4 142.406.80/5,00
4. RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk141.50 4 144.80 6 145.509.90/7,30
5. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa149.20 6 147.30 0 147.3011.70/8,60
6. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha147.10 2 147.40 2 149.1013.50/10,00
7. ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha159.20 0 153.50 4 157.5021.90/16,20
8. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav159.50 2 155.70 4 159.7024.10/17,80
9. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov164.40 8 157.20 4 161.2025.60/18,90
10. ŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand159.80 4 163.90 2 163.8028.20/20,80
11. PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky162.60 2 160.70 8 164.6029.00/21,40
12. HÁJEK Michal 2006 0 Sláv.HK164.90 0 440.00 10 164.9029.30/21,60
13. HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK160.50 6 167.50 6 166.5030.90/22,80
14. BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand168.10 0 168.00 2 168.1032.50/24,00
15. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha166.70 4 170.60 2 170.7035.10/25,90
16. ZOUBEK Adam 2004 0 Semily178.80 6 173.60 2 175.6040.00/29,50
17. HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand173.90 54 177.40 2 179.4043.80/32,30
18. SOUČKOVÁ Lucie 2004 0 KVS HK179.00 4 177.60 2 179.6044.00/32,40
19. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice179.00 4 182.00 6 183.0047.40/35,00
20. POPELKA Petr 2005 0 KK Brand183.50 2 199.20 0 185.5049.90/36,80
21. NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.179.80 6 165.10 54 185.8050.20/37,00
22. DRÁBEK Matyáš 2005 0 KVS HK196.10 0 184.80 2 186.8051.20/37,80
23. STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov189.30 0 198.50 2 189.3053.70/39,60
24. SAMKOVÁ Olga 2005 0 Třebech.192.40 8 182.50 8 190.5054.90/40,50
25. GALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice191.00 2 184.40 8 192.4056.80/41,90
26. BEIER Alva 2005 0 Trutnov196.60 12 191.00 4 195.0059.40/43,80
27. POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha195.70 6 199.10 6 201.7066.10/48,70
28. MÍČA Adam 2004 0 Postřelm198.80 6 141.60 102 204.8069.20/51,00
29. JUDA Štěpán 2004 0 Benátky200.60 10 203.50 4 207.5071.90/53,00
30. BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště220.40 8 206.70 6 212.7077.10/56,90
31. SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha211.80 4 215.60 50 215.8080.20/59,10
32. KÖNIG Lukáš 2006 0 Postřelm233.80 10 235.10 6 241.10105.50/77,80
33. TRÁVNÍČEK Jan 2005 0 Třebech.254.70 58 252.40 8 260.40124.80/92,00
  NOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj 2006 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘEJŠÍ Anna 2004 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.70 0 101.50 0 101.50 160
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK104.70 2 103.00 0 103.001.50/1,5152
3. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.104.70 0 106.80 0 104.703.20/3,2148
4. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky105.50 0 105.40 0 105.403.90/3,8144
5. MĚCHURA Jiří 1987 0 Třebech.105.90 2 105.80 0 105.804.30/4,2140
6. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto109.80 2 107.60 0 107.606.10/6,0136
7. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK107.20 2 108.80 0 108.807.30/7,2132
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.110.30 0 110.60 0 110.308.80/8,7128
9. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.113.40 2 112.30 0 112.3010.80/10,6124
10. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.114.00 0 112.90 0 112.9011.40/11,2120
11. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.10 6 113.30 0 113.3011.80/11,6116
12. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky113.70 2 114.20 0 114.2012.70/12,5112
13. DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.304.60 6 114.30 0 114.3012.80/12,6108
14. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha116.00 52 114.40 0 114.4012.90/12,7104
15. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.114.70 2 114.60 0 114.6013.10/12,9100
16. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand114.70 0 115.30 0 114.7013.20/13,096
17. SUK Jakub 2002 0 Trutnov115.20 0 114.20 8 115.2013.70/13,592
18. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.60 4 113.40 2 115.4013.90/13,788
19. MILLER Jan 1997 2 Turnov114.40 2 114.20 2 116.2014.70/14,584
20. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.90 2 116.80 0 116.8015.30/15,180
21. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK117.90 2 117.10 0 117.1015.60/15,476
22. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa122.40 0 117.60 0 117.6016.10/15,972
23. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK118.40 2 117.90 0 117.9016.40/16,268
24. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.120.10 6 118.10 0 118.1016.60/16,464
25. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.119.90 2 118.50 0 118.5017.00/16,760
26. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.122.50 4 118.60 0 118.6017.10/16,856
27. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.119.70 2 118.70 0 118.7017.20/16,952
28. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice119.90 0 118.90 0 118.9017.40/17,148
29. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky117.50 2 120.60 2 119.5018.00/17,747
30. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.118.20 2 118.60 4 120.2018.70/18,446
31. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky120.40 0 121.70 50 120.4018.90/18,645
32. ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.149.40 4 119.10 2 121.1019.60/19,344
33. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště126.80 0 122.10 0 122.1020.60/20,343
34. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.122.30 0 122.80 2 122.3020.80/20,542
35. KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.10 0 123.10 0 123.1021.60/21,341
36. JINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha123.20 0 4.00 999 123.2021.70/21,440
36. BUSTA Jan 1989 0 USK Pha4.00 999 123.20 0 123.2021.70/21,439
38. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.125.60 6 121.30 2 123.3021.80/21,538
39. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.70 2 124.20 0 124.2022.70/22,437
40. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.128.00 0 124.60 0 124.6023.10/22,836
41. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov125.50 2 123.20 2 125.2023.70/23,335
42. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov125.00 2 125.50 0 125.5024.00/23,634
43. BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand126.30 0 127.20 0 126.3024.80/24,433
44. FRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK148.60 6 127.50 2 129.5028.00/27,632
45. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky129.70 2 127.80 2 129.8028.30/27,931
46. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.132.00 0 128.20 2 130.2028.70/28,330
46. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha132.90 0 130.20 0 130.2028.70/28,329
48. DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha133.50 0 130.80 0 130.8029.30/28,928
49. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK131.50 0 131.30 0 131.3029.80/29,427
50. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand129.50 2 131.80 4 131.5030.00/29,626
51. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.144.60 0 132.20 0 132.2030.70/30,225
52. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.00 0 132.30 0 132.3030.80/30,324
53. BOCH Pavel 1951 3 Semily134.70 2 133.70 0 133.7032.20/31,723
53. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto138.10 0 133.70 0 133.7032.20/31,722
55. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky132.80 2 132.70 2 134.7033.20/32,721
56. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha138.10 2 135.70 0 135.7034.20/33,720
57. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha136.10 0 135.60 2 136.1034.60/34,119
58. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha136.90 0 137.90 0 136.9035.40/34,918
58. LHOTA David 1971 3 Happy Life140.10 4 136.90 0 136.9035.40/34,917
60. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor138.00 0 135.30 2 137.3035.80/35,316
61. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa136.40 2 137.60 4 138.4036.90/36,415
62. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky137.20 2 141.30 0 139.2037.70/37,114
62. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha140.80 6 139.20 0 139.2037.70/37,113
64. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov140.10 0 140.70 0 140.1038.60/38,012
65. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha152.00 0 141.60 0 141.6040.10/39,511
66. FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand142.80 8 139.20 4 143.2041.70/41,110
67. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.143.90 2 143.70 2 145.7044.20/43,59
68. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov148.50 0 148.20 0 148.2046.70/46,08
68. JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.161.90 0 144.20 4 148.2046.70/46,07
70. ONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha148.50 2 147.60 2 149.6048.10/47,46
71. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto151.00 8 146.60 4 150.6049.10/48,45
72. MAREK Pavel 1972 0 Třebech.188.60 112 150.10 2 152.1050.60/49,94
73. HAMÁK Lukáš 1985 0 Sušice150.80 60 153.50 0 153.5052.00/51,23
74. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.150.30 4 150.40 4 154.3052.80/52,02
75. MALÝ Lukáš 1977 0 Dv.Král.155.70 2 153.00 6 157.7056.20/55,41
76. SAHULA Martin 1968 3 Benátky166.50 52 153.10 6 159.1057.60/56,70
77. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště165.30 4 162.70 2 164.7063.20/62,30
78. MÍL Jakub 2003 0 Trutnov185.30 4 170.80 2 172.8071.30/70,20
79. HANUŠ Jiří 2002 0 Třebech.167.80 8 180.80 6 175.8074.30/73,20
80. OTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň177.90 10 176.50 6 182.5081.00/79,80
81. HOPJAN Pavel 2001 0 Zábřeh190.30 4 184.60 2 186.6085.10/83,80
82. MAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.203.20 4 209.60 0 207.20105.70/104,10
83. ŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště192.40 54 202.60 6 208.60107.10/105,50
84. TROCH Jan 2003 0 Dv.Král.218.70 50 214.40 4 218.40116.90/115,20
85. JUDA Mikuláš 2003 0 Benátky226.00 102 225.30 8 233.30131.80/129,90
86. ADÁŠEK Alois 2002 0 Benátky225.40 14 179.10 64 239.40137.90/135,90
  JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ZUMMER Dušan 1970 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁN Ondřej 1998 0 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 0 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Tomáš 1970 2 Happy Life4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
123.90 52 120.50 2 122.50 40
2. JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
125.50 2 126.60 2 127.505.00/4,136
3. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
128.80 2 131.10 4 130.808.30/6,832
4. STEJSKAL Ondřej
ŠENK Marek
1975
1974
2 KK Brand
KK Brand
135.40 2 134.40 0 134.4011.90/9,728
5. STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
136.20 0 135.90 0 135.9013.40/10,924
6. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
139.00 0 4.00 999 139.0016.50/13,520
7. KAŠPAROVÁ Anna
OSOCHOVSKÁ Michaela
1985
1986
Sláv.HK
KVS HK
143.60 2 140.60 0 140.6018.10/14,816
8. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
141.00 4 140.10 2 142.1019.60/16,012
9. BOHATÝ Karel
SOUČEK Marek
2001
1999
Třebech.
KVS HK
136.70 6 138.60 4 142.6020.10/16,48
10. PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
143.00 2 144.30 4 145.0022.50/18,47
11. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
146.40 0 148.00 4 146.4023.90/19,56
12. PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
151.30 0 148.60 0 148.6026.10/21,35
13. ŠESTÁK Karel
BOHATÝ Karel
1971
1974
3 Č.Skal.
Třebech.
146.30 8 145.20 8 153.2030.70/25,14
14. ZEMAN Vojtěch
DUŠKOVÁ Michala
2000
2000
USK Pha
USK Pha
155.20 8 148.50 8 156.5034.00/27,83
15. KARLOVSKÝ Marek
ŘÍHOVÁ Eva
1997
2000
KVS HK
USK Pha
157.90 2 153.00 4 157.0034.50/28,22
16. KAŠPAR Jaroslav
DUŠEK Vladimír
1956
1957
Sláv.HK
Sláv.HK
162.90 2 161.20 2 163.2040.70/33,21
17. KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
165.30 4 161.30 4 165.3042.80/34,90
18. ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
165.40 2 164.40 4 167.4044.90/36,70
19. MAJER Kryštof
JAKL Vincent
2001
2001
USK Pha
USK Pha
176.70 62 163.40 6 169.4046.90/38,30
20. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
178.90 0 179.10 2 178.9056.40/46,00
21. ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
181.70 4 180.10 16 185.7063.20/51,60
  BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard
WINTER Tomáš
1956
1979
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha1.00 999 109.50 0 109.50 84
2. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.110.50 0 112.00 2 110.501.00/0,976
3. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK116.20 0 115.10 0 115.105.60/5,168
4. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha113.70 2 114.60 2 115.706.20/5,764
5. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK115.10 2 120.50 2 117.107.60/6,960
6. REJMAN Zbyšek 1992 0 KVS HK121.70 2 121.90 0 121.9012.40/11,356
7. VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav121.60 2 122.10 0 122.1012.60/11,552
8. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.120.30 2 120.40 2 122.3012.80/11,748
9. KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor122.90 0 124.30 2 122.9013.40/12,244
10. MILLER Jan 1997 2 Turnov125.60 0 125.90 2 125.6016.10/14,740
11. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto124.50 2 125.50 4 126.5017.00/15,536
12. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa127.60 0 127.70 0 127.6018.10/16,532
13. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.127.70 0 130.40 2 127.7018.20/16,628
14. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov128.00 0 130.30 0 128.0018.50/16,927
15. HAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.128.10 2 128.60 0 128.6019.10/17,426
16. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK129.00 0 129.40 2 129.0019.50/17,825
17. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.130.20 0 4.00 999 130.2020.70/18,924
18. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK130.40 0 130.40 0 130.4020.90/19,123
19. KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor131.60 4 130.60 0 130.6021.10/19,322
20. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK126.70 50 126.70 4 130.7021.20/19,421
21. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.20 0 133.20 2 132.2022.70/20,720
22. KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště133.20 0 133.30 2 133.2023.70/21,619
23. SVÍTIL Vladan 1974 0 Postřelm133.40 2 133.60 0 133.6024.10/22,018
24. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK135.30 0 132.40 2 134.4024.90/22,717
24. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky135.30 4 134.40 0 134.4024.90/22,716
26. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily137.20 0 135.00 0 135.0025.50/23,315
27. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 133.10 2 135.1025.60/23,414
28. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.30 0 133.40 2 135.3025.80/23,613
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov138.60 4 135.40 0 135.4025.90/23,712
30. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK133.70 2 4.00 999 135.7026.20/23,911
31. ŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.136.00 0 140.10 4 136.0026.50/24,210
32. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.140.10 4 137.10 0 137.1027.60/25,29
33. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha139.30 0 137.20 0 137.2027.70/25,38
34. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.143.90 0 137.40 0 137.4027.90/25,57
35. PAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.139.90 0 140.00 4 139.9030.40/27,86
36. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov143.20 0 141.50 0 141.5032.00/29,25
37. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.142.20 0 140.20 2 142.2032.70/29,94
38. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.30 2 146.20 0 145.3035.80/32,73
39. BOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov145.40 0 143.80 2 145.4035.90/32,82
40. KOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand145.10 2 143.80 2 145.8036.30/33,21
41. REJMAN Petr 2001 3 KVS HK144.10 6 139.90 6 145.9036.40/33,20
42. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy157.70 2 150.20 0 150.2040.70/37,20
43. ZEMAN Vojtěch 2000 0 USK Pha151.00 2 167.20 4 153.0043.50/39,70
44. HOPJAN Pavel 1978 0 Postřelm1.00 999 154.10 2 156.1046.60/42,60
45. URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha159.20 2 154.10 4 158.1048.60/44,40
46. VAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa174.30 0 160.30 2 162.3052.80/48,20
47. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště192.00 12 4.00 999 204.0094.50/86,30
  KARLOVSKÝ Ondřej 1991 0 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MUSIL Michal 1974 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha113.20 2 113.90 0 113.90 77
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha118.00 0 116.60 0 116.602.70/2,473
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha119.20 0 118.50 0 118.504.60/4,069
4. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice122.30 4 119.40 0 119.405.50/4,865
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha121.80 0 120.50 0 120.506.60/5,861
6. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK120.30 2 120.00 2 122.008.10/7,157
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.50 2 123.20 0 123.209.30/8,253
8. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha125.90 0 125.80 2 125.9012.00/10,549
9. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa128.30 2 128.20 0 128.2014.30/12,645
10. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK128.00 2 126.50 2 128.5014.60/12,841
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.10 2 127.40 2 129.4015.50/13,637
12. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand128.50 6 129.30 2 131.3017.40/15,333
13. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy131.60 0 131.60 0 131.6017.70/15,529
14. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor130.20 4 129.70 2 131.7017.80/15,625
15. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.30 2 132.00 0 132.0018.10/15,921
16. HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.135.10 0 133.60 4 135.1021.20/18,620
17. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand136.30 4 132.00 4 136.0022.10/19,419
18. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky138.51 0 137.30 0 137.3023.40/20,518
19. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily136.30 2 139.20 0 138.3024.40/21,417
20. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha141.00 0 140.30 2 141.0027.10/23,816
21. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň140.40 4 139.90 2 141.9028.00/24,615
22. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.30 0 141.60 4 142.3028.40/24,914
23. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand142.20 6 140.60 2 142.6028.70/25,213
24. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.60 0 141.70 2 143.7029.80/26,212
25. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK143.30 2 141.90 2 143.9030.00/26,311
26. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.50 8 143.70 6 148.5034.60/30,410
27. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky147.10 4 146.90 2 148.9035.00/30,79
28. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa150.30 6 148.10 2 150.1036.20/31,88
29. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.146.40 6 4.00 999 152.4038.50/33,87
30. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand152.10 2 152.60 0 152.6038.70/34,06
31. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň154.50 0 158.50 4 154.5040.60/35,65
32. POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha156.10 6 151.90 6 157.9044.00/38,64
33. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky157.80 4 156.80 4 160.8046.90/41,23
34. SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK160.30 2 159.40 2 161.4047.50/41,72
35. HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK161.20 4 155.00 8 163.0049.10/43,11
36. RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.168.50 2 163.70 2 165.7051.80/45,50
37. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK183.20 12 170.00 4 174.0060.10/52,80
38. ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov189.50 14 189.20 6 195.2081.30/71,40
39. VORLOVÁ Darina 1984 0 Pardub.194.10 8 198.90 4 202.1088.20/77,40
40. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 0 Třebech.242.50 8 204.10 10 214.10100.20/88,00
41. CHARUZOVÁ Marcela 2003 0 Postřelm277.31 4 265.70 4 269.70155.80/136,80
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha124.90 0 126.20 0 124.90 16
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK130.80 0 127.90 0 127.903.00/2,412
3. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha133.20 0 130.90 0 130.906.00/4,88
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor147.20 0 139.00 0 139.0014.10/11,37
5. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice141.70 2 140.20 0 140.2015.30/12,26
6. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.00 4 144.90 2 146.0021.10/16,95
7. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa148.80 0 145.90 2 147.9023.00/18,44
8. PETERKOVÁ Hana 1987 0 Č.Kruml.161.80 6 152.20 4 156.2031.30/25,13
9. ŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy168.50 2 159.10 4 163.1038.20/30,62
10. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha169.20 0 171.30 2 169.2044.30/35,51
11. KOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand170.40 2 170.80 2 172.4047.50/38,00
12. PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň189.20 4 170.90 8 178.9054.00/43,20
13. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň220.50 6 224.80 6 226.50101.60/81,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3