vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

05.07.2015   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí103.00 0 106.00 0 103.00 51
2.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno108.70 0 108.80 0 108.705.70/5,547
3.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník114.30 0 113.80 0 113.8010.80/10,543
4.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž118.30 4 114.60 0 114.6011.60/11,339
5.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.113.30 2 111.30 4 115.3012.30/11,935
6.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.50 0 113.30 4 116.5013.50/13,131
7.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí117.50 0 122.00 2 117.5014.50/14,127
8.3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk114.70 8 115.30 4 119.3016.30/15,826
9.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc123.00 0 123.50 0 123.0020.00/19,425
9.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.00 0 122.90 2 123.0020.00/19,424
9.4/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž123.00 0 125.00 2 123.0020.00/19,423
12.5/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk123.70 0 125.30 50 123.7020.70/20,122
13.3/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.00 6 124.00 0 124.0021.00/20,421
14.6/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk125.20 0 126.80 6 125.2022.20/21,620
15.7/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk129.20 2 126.40 0 126.4023.40/22,719
16.3/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná122.90 4 122.70 4 126.7023.70/23,018
17.2/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.127.30 0 131.00 2 127.3024.30/23,617
18.3/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.127.20 2 127.40 2 129.2026.20/25,416
19.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno127.30 2 128.30 2 129.3026.30/25,515
20.1/DSMĚRKA Vladimír 1998 Šumperk130.70 0 130.20 0 130.2027.20/26,414
21.4/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk130.50 0 135.30 2 130.5027.50/26,713
22.8/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk1.00 999 130.40 2 132.4029.40/28,512
23.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk130.30 8 130.50 2 132.5029.50/28,611
24.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm133.30 0 134.10 4 133.3030.30/29,410
25.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava133.20 2 135.00 2 135.2032.20/31,39
26.10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk135.30 2 135.30 0 135.3032.30/31,48
27.1/VMKUTÝ Tomáš 1979 Litovel135.30 2 4.00 999 137.3034.30/33,37
28.7/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno136.50 2 136.10 4 138.5035.50/34,56
29.2/VMSTRATIL Michal 1973 Litovel144.00 0 4.00 999 144.0041.00/39,85
30.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž148.50 2 143.80 2 145.8042.80/41,64
31.9/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná151.00 4 146.10 2 148.1045.10/43,83
32.11/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK148.40 4 147.50 4 151.5048.50/47,12
33.10/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná166.50 2 151.70 0 151.7048.70/47,31
34.5/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh151.50 4 151.60 6 155.5052.50/51,00
35.12/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm158.00 6 148.20 12 160.2057.20/55,50
36.11/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná165.70 0 161.10 0 161.1058.10/56,40
37.13/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk159.30 4 158.60 56 163.3060.30/58,50
38.6/DMKOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž163.00 6 162.90 2 164.9061.90/60,10
39.14/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK170.00 8 164.00 6 170.0067.00/65,00
40.12/ZMSALAJ František 2004 Litovel222.90 106 174.30 4 178.3075.30/73,10
41.13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná173.40 10 213.60 12 183.4080.40/78,10
42.14/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná191.70 6 200.00 0 197.7094.70/91,90
  KUBŮ Daniel 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAVRLA Adam 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Daniel 1971 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVARC Adam 2001 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLINSKYI Igor 1990 3 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno116.90 0 117.50 0 116.90 22
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno124.20 2 126.20 0 126.209.30/8,014
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc130.50 2 128.70 0 128.7011.80/10,110
4.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava130.00 4 129.80 0 129.8012.90/11,06
5.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno129.00 2 134.30 4 131.0014.10/12,15
6.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.50 2 138.50 2 136.5019.60/16,84
7.1/PZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc138.10 0 142.80 2 138.1021.20/18,10
8.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk137.90 2 141.40 0 139.9023.00/19,73
9.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava141.20 0 141.60 2 141.2024.30/20,82
10.5/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava150.00 0 150.00 0 150.0033.10/28,31
11.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno164.50 0 158.10 0 158.1041.20/35,20
12.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava161.40 2 161.90 0 161.9045.00/38,50
  HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23WALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
2 Šumperk
Val.Mez.
131.90 4 130.40 2 132.40 18
2. ROUČA Samuel
RAŠNER Martin
2002
1980
Šumperk
Šumperk
131.00 2 131.10 10 133.000.60/0,514
3. KOŠÍK Ivo
KOŠÍKOVÁ Denisa
1969
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
168.50 0 138.60 0 138.606.20/4,710
4.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.20 0 149.90 10 149.2016.80/12,79
5.1/ZMHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
145.30 4 151.90 2 149.3016.90/12,88
6. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
2 VSKRájec
VSKRájec
149.10 6 145.50 4 149.5017.10/12,97
7.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
147.60 12 148.10 2 150.1017.70/13,46
8.1/ZSURBAN Michal
URBAN Daniel
2004
2001
3 Šumperk
Šumperk
145.70 6 149.10 10 151.7019.30/14,65
9.2/U23BEKOVÁ Kateřina
MRÁZKOVÁ Mária
2002
1996
3 KK Opava
KK Opava
155.00 0 152.70 2 154.7022.30/16,84
10.1/DSŠMOLDAS Michal
PLACHTOVÁ Alexandra
1998
1998
Litovel
Č.Kruml.
162.60 6 156.30 4 160.3027.90/21,13
11.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
163.10 10 164.00 4 168.0035.60/26,92
12.2/DSHOROVÁ Klára
MRÁZEK Jakub
1998
2004
3 KK Opava
KK Opava
178.90 8 176.20 2 178.2045.80/34,61
13.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
179.30 8 176.50 8 184.5052.10/39,40
14.3/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
209.30 6 207.60 8 215.3082.90/62,60
15.4/ZMKÖKÖRČIN Matěj
RUTAR Martin
2003
2003
VS Desná
VS Desná
232.30 8 226.10 18 240.30107.90/81,50
16.1/PZHŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
VS Desná
VS Desná
293.90 68 338.20 14 352.20219.80/166,00

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc129.20 0 130.00 0 129.20 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc140.50 2 138.50 0 138.509.30/7,20
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc143.80 2 137.70 4 141.7012.50/9,70
4.2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno165.10 2 171.70 6 167.1037.90/29,30
5.3/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK172.60 4 170.40 2 172.4043.20/33,40
6.3/PZMPAPULA Jan 2005 Litovel170.10 4 171.10 54 174.1044.90/34,80
7.4/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno187.30 2 171.90 6 177.9048.70/37,70
8.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc184.40 10 181.40 0 181.4052.20/40,40
9.4/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná182.60 0 183.70 0 182.6053.40/41,30
10.5/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava179.40 6 190.50 0 185.4056.20/43,50
11.6/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc183.40 16 1.00 999 199.4070.20/54,30
12.7/PZMRAŠNER Jiří 2008 Postřelm201.50 8 217.20 8 209.5080.30/62,20
13.6/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná214.20 6 206.40 6 212.4083.20/64,40
14.8/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc209.90 18 208.80 4 212.8083.60/64,70
15.9/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel216.40 14 206.30 58 230.40101.20/78,30
16.10/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž269.90 168 250.80 20 270.80141.60/109,60
17.7/PZZHOPJANOVÁ Natálie 2007 Postřelm285.70 6 271.00 4 275.00145.80/112,80
  BEDNÁŘ Matěj 2005 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RETEK Václav 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno107.90 0 107.20 0 107.20 49
2.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ KK Brno113.10 0 112.50 0 112.505.30/4,941
3.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava112.80 2 113.70 6 114.807.60/7,137
4.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.80 0 117.00 0 115.808.60/8,033
5.3/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí118.80 0 116.70 0 116.709.50/8,929
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc118.70 0 117.10 0 117.109.90/9,225
7.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava118.10 0 117.10 2 118.1010.90/10,221
8.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník122.40 0 121.80 2 122.4015.20/14,217
9.2/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.20 10 122.20 2 124.2017.00/15,913
10.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava127.10 0 128.00 2 127.1019.90/18,69
11.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava128.60 2 127.70 0 127.7020.50/19,18
12.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.10 0 135.60 2 131.1023.90/22,37
13.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno138.00 2 137.20 0 137.2030.00/28,06
14.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.157.50 0 158.70 4 157.5050.30/46,95
15.3/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK156.10 2 160.50 0 158.1050.90/47,54
16.3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 Litovel161.80 0 169.10 0 161.8054.60/50,93
17.7/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 Litovel165.80 0 167.90 2 165.8058.60/54,72
18.1/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel169.70 0 177.10 102 169.7062.50/58,31
19.4/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk168.70 2 172.30 2 170.7063.50/59,20
20.5/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 Šumperk173.80 60 174.40 4 178.4071.20/66,40
21.6/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.178.70 4 186.20 10 182.7075.50/70,40
22.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc184.20 2 181.60 4 185.6078.40/73,10
23.8/ZMCHARUZOVÁ Marcela 2003 Postřelm189.90 4 192.00 4 193.9086.70/80,90
  VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 Val.Mez.119.70 2 108.30 2 110.30 44
2. FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.111.40 2 113.40 0 113.403.10/2,840
3.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec115.10 6 113.50 0 113.503.20/2,936
4.1/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk115.30 4 115.00 2 117.006.70/6,132
5.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK119.30 0 115.70 2 117.707.40/6,728
6.3/VMSVÍTIL Vladan 1974 Postřelm118.40 2 119.80 0 119.809.50/8,624
7.1/DSWALTER Jakub 1998 3 Šumperk121.20 0 120.30 0 120.3010.00/9,120
8.2/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.116.40 6 119.50 2 121.5011.20/10,216
9.2/U23PAVLÍK Radek 1992 VSDK124.90 4 123.40 0 123.4013.10/11,915
10.3/U23SATKE Adam 1994 KK Brno128.40 0 124.70 0 124.7014.40/13,114
11.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk125.60 4 124.89 0 124.8914.59/13,213
12.3/DMŠKORŇA Adam 2000 2 Val.Mez.127.70 2 124.60 2 126.6016.30/14,812
13.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel128.00 0 130.00 4 128.0017.70/16,011
14.4/DMKŘENEK Jakub 1999 2 Val.Mez.128.10 0 128.60 6 128.1017.80/16,110
15.3/DSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel136.40 12 127.60 2 129.6019.30/17,59
16.5/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.130.90 2 135.10 8 132.9022.60/20,58
17.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk136.00 2 133.70 6 138.0027.70/25,17
18.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc138.70 2 137.40 4 140.7030.40/27,66
19.4/VMHOPJAN Pavel 1978 Postřelm144.80 0 139.20 2 141.2030.90/28,05
20.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc141.10 2 142.00 2 143.1032.80/29,74
21.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 SKVeselí153.40 6 145.00 0 145.0034.70/31,53
22.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec147.90 2 141.10 4 145.1034.80/31,62
23.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk142.70 4 145.30 2 146.7036.40/33,01
24.4/DSDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk149.90 2 147.40 0 147.4037.10/33,60
25.4/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm149.80 0 147.20 2 149.2038.90/35,30
26.1/PZKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc151.50 6 149.70 0 149.7039.40/35,70
27.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná174.50 50 153.20 2 155.2044.90/40,70
28.5/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.176.20 0 156.00 2 158.0047.70/43,20
29.2/PZNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc173.70 0 171.70 0 171.7061.40/55,70
30.6/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava207.30 8 190.70 0 190.7080.40/72,90
31.4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.194.10 4 197.00 2 198.1087.80/79,60
  VAVRLA Adam 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3