55. ročník Trutnovského slalomu

28.04.2019   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.116.36 4 115.63 0 115.63 23
2.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha123.70 2 117.27 0 117.271.64/1,418
3.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.76 4 119.15 0 119.153.52/3,013
4.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK120.82 6 132.05 4 126.8211.19/9,78
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor138.62 2 4.00 999 140.6224.99/21,63
6.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha130.90 10 144.43 2 140.9025.27/21,92
7.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov152.91 6 151.25 4 155.2539.62/34,31
8.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand4.00 999 164.19 208 372.19256.56/221,90
  VOJTÍKOVÁ Klára 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK99.98 0 104.68 2 99.98 76
2.2/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV110.88 0 110.91 2 110.8810.90/10,971
3.1/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha110.97 4 112.31 0 112.3112.33/12,366
4.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK112.69 0 114.51 2 112.6912.71/12,761
5. KOPIČKA Ondřej 1989 Jablonec133.49 110 114.22 0 114.2214.24/14,256
6.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK113.57 2 117.78 4 115.5715.59/15,651
7.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily115.73 0 113.68 2 115.6815.70/15,746
8.3/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 3+ Trutnov115.42 2 114.02 2 116.0216.04/16,041
9.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.18 2 116.05 0 116.0516.07/16,136
10.3/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.38 6 118.71 6 117.3817.40/17,431
11.1/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn113.71 4 115.57 4 117.7117.73/17,726
12.2/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov118.82 6 115.97 2 117.9717.99/18,021
13.3/VLACINA Richard 1967 3+ Semily118.16 0 117.57 2 118.1618.18/18,220
14.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB118.55 6 116.98 2 118.9819.00/19,019
15.4/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK122.77 2 118.00 2 120.0020.02/20,018
16.4/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn123.41 0 122.55 0 122.5522.57/22,617
17.5/VBEIER Artur 1970 2 Trutnov121.28 2 4.00 999 123.2823.30/23,316
18.6/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.54 6 123.98 0 123.9824.00/24,015
19.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB126.32 2 124.05 0 124.0524.07/24,114
20.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov125.20 0 122.16 2 124.1624.18/24,213
21.7/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov150.88 10 122.83 4 126.8326.85/26,912
22.5/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov126.76 4 125.31 2 127.3127.33/27,311
22.8/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav127.31 0 128.59 6 127.3127.33/27,310
24.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand138.82 2 130.54 0 130.5430.56/30,69
25.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.124.36 54 127.06 4 131.0631.08/31,18
26.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC131.00 8 125.23 6 131.2331.25/31,37
27.3/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand139.38 2 131.95 0 131.9531.97/32,06
28.7/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha130.42 4 129.79 4 133.7933.81/33,85
29.1/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa164.47 352 142.43 2 144.4344.45/44,54
30.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK155.17 6 144.57 0 144.5744.59/44,63
31.8/ZSBANDAS Matěj 2006 KK Brand157.29 6 147.82 0 147.8247.84/47,82
32.9/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov157.29 6 151.01 0 151.0151.03/51,01
33.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.168.62 8 1.00 999 176.6276.64/76,70
34.1/DSSUK Jakub 2002 3 Trutnov130.54 56 4.00 999 186.5486.56/86,60
35.5/ZMSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov1.00 999 226.05 52 278.05178.07/178,10
  ŠERÝ Michal 1971 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
123.99 4 123.91 0 123.91 12
2.1/VMMOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
124.36 202 132.91 4 136.9113.00/10,57
3.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
143.80 0 141.54 2 143.5419.63/15,82
4.1/ZSSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
1.00 999 159.80 8 167.8043.89/35,41
5. HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
163.42 164 4.00 999 327.42203.51/164,20
  HAIN Přemysl
JEZVINA Václav
1977
1973
Dv.Král.
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.107.26 0 106.14 50 107.26 82
2.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn114.42 2 109.18 0 109.181.92/1,877
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.81 4 110.95 0 110.953.69/3,472
4.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha114.27 2 111.16 0 111.163.90/3,667
5.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.79 6 109.78 2 111.784.52/4,262
6.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV112.74 0 114.04 2 112.745.48/5,157
7.4/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky113.48 2 113.69 0 113.696.43/6,052
8.2/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha112.40 2 115.82 0 114.407.14/6,747
9. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.117.77 0 126.37 6 117.7710.51/9,842
10.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha114.49 4 115.23 6 118.4911.23/10,537
11.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK117.22 2 115.97 4 119.2211.96/11,232
12.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn115.15 54 115.94 4 119.9412.68/11,827
13.6/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha122.05 2 120.60 0 120.6013.34/12,422
14.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha120.78 0 133.90 2 120.7813.52/12,617
15.1/DSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa126.51 2 119.84 2 121.8414.58/13,612
16.2/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky121.32 2 121.67 2 123.3216.06/15,011
17.8/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK129.87 0 126.46 0 126.4619.20/17,910
18.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB129.97 6 129.43 0 129.4322.17/20,79
19.9/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK139.67 0 150.33 2 139.6732.41/30,28
20. MRSKOČOVÁ Jana 1988 Trutnov141.85 6 136.34 4 140.3433.08/30,87
21.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK144.31 4 136.36 4 140.3633.10/30,96
22.4/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha143.98 62 146.64 8 154.6447.38/44,25
23.2/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov157.67 2 166.76 110 159.6752.41/48,94
24.11/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC125.78 52 126.13 52 177.7870.52/65,73
25.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand194.04 2 183.72 4 187.7280.46/75,02
26.3/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov185.95 160 227.95 14 241.95134.69/125,61
27.4/VMBOLEHOVSKÁ Iva 1978 3 Trutnov168.90 504 141.61 406 547.61440.35/410,50
  TKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky91.67 0 94.72 54 91.67 164
2.1/VMHORYNA Lukáš 1980 3+ Trutnov101.45 4 102.86 0 102.8611.19/12,2159
3.1/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky102.02 8 101.03 2 103.0311.36/12,4154
4.2/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak104.96 4 101.22 2 103.2211.55/12,6149
5.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.69 2 104.48 4 103.6912.02/13,1144
6.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky105.08 4 101.86 2 103.8612.19/13,3139
7. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.100.37 4 100.19 4 104.1912.52/13,7134
8.3/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.105.27 2 104.39 0 104.3912.72/13,9129
9.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice103.75 6 102.78 2 104.7813.11/14,3124
10.1/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha108.85 6 105.54 0 105.5413.87/15,1119
11.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.37 2 127.56 6 106.3714.70/16,0114
12.4/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov106.54 0 105.43 2 106.5414.87/16,2109
13.5/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov108.95 2 107.56 0 107.5615.89/17,3104
14.5/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha117.45 6 108.60 0 108.6016.93/18,599
15.1/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.109.48 0 109.74 0 109.4817.81/19,494
16.6/VMHORÁK David 1976 2 WWC108.84 2 113.57 0 110.8419.17/20,989
17.2/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand114.48 4 111.32 0 111.3219.65/21,484
18.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.48 4 113.20 4 111.4819.81/21,679
19. KLIMUŠKIN Šimon 1995 3+ Kotva B.110.64 6 110.01 2 112.0120.34/22,274
20.3/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.106.86 6 113.84 0 112.8621.19/23,169
21. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.111.05 2 114.52 2 113.0521.38/23,364
22.3/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand115.80 6 113.92 0 113.9222.25/24,359
23.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.112.12 2 112.35 56 114.1222.45/24,554
24.4/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand116.85 6 112.62 2 114.6222.95/25,049
25.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.115.08 6 113.19 2 115.1923.52/25,748
26.6/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand118.79 2 115.21 0 115.2123.54/25,747
27.5/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov115.25 0 114.32 2 115.2523.58/25,746
28.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice115.28 0 125.66 4 115.2823.61/25,845
29.7/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.118.24 0 111.63 4 115.6323.96/26,144
30.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa118.82 4 109.77 6 115.7724.10/26,343
31.7/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK114.44 2 114.12 2 116.1224.45/26,742
32.8/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha111.82 6 112.88 4 116.8825.21/27,541
33.2/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice117.05 0 118.68 2 117.0525.38/27,740
34.8/DMSTEHNO Petr 2003 3+ WWC134.02 52 113.70 4 117.7026.03/28,439
35.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand121.37 8 116.90 2 118.9027.23/29,738
36.9/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec122.72 2 117.94 2 119.9428.27/30,837
37.9/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand119.19 2 120.11 0 120.1128.44/31,036
38.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec121.06 0 120.39 6 121.0629.39/32,135
39.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.113.26 8 4.00 999 121.2629.59/32,334
40.10/DMJAHODA Jakub 2004 3+ WWC121.78 4 115.27 6 121.2729.60/32,333
41.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.56 4 120.32 8 121.5629.89/32,632
42.8/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov121.58 0 120.87 4 121.5829.91/32,631
43.10/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha120.72 56 113.79 8 121.7930.12/32,930
44.4/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand119.10 4 116.43 6 122.4330.76/33,629
44.11/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand118.43 4 130.49 2 122.4330.76/33,628
46.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň119.74 4 117.45 6 123.4531.78/34,727
47.11/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC116.15 12 113.48 10 123.4831.81/34,726
48.12/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand119.23 8 119.57 4 123.5731.90/34,825
49.13/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC123.92 6 124.74 0 124.7433.07/36,124
50.12/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC134.43 54 126.67 0 126.6735.00/38,223
51.5/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK121.58 6 130.27 8 127.5835.91/39,222
52.4/DSSUK Jakub 2002 3+ Trutnov122.15 6 127.73 6 128.1536.48/39,821
53.14/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand120.63 10 118.93 52 130.6338.96/42,520
54.1/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.126.68 4 129.69 2 130.6839.01/42,619
55.15/DMMANAS Adam 2004 3+ Kadaň128.84 2 139.51 0 130.8439.17/42,718
56.16/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily131.42 0 130.46 56 131.4239.75/43,417
57.13/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha126.51 6 137.22 2 132.5140.84/44,616
58.10/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 3+ Dv.Král.130.92 2 128.58 10 132.9241.25/45,015
59.17/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily129.17 6 123.81 10 133.8142.14/46,014
60.11/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.4.00 999 132.06 4 136.0644.39/48,413
61.14/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC130.42 6 121.89 106 136.4244.75/48,812
62.18/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand131.80 6 121.00 58 137.8046.13/50,311
63.19/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily151.86 10 132.36 12 144.3652.69/57,510
64.15/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand138.56 6 148.23 2 144.5652.89/57,79
65.6/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK143.74 2 136.32 52 145.7454.07/59,08
66.16/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC159.23 58 142.84 4 146.8455.17/60,27
67.7/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha142.20 6 158.42 4 148.2056.53/61,76
68.17/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily148.95 2 140.94 8 148.9457.27/62,55
69.8/ZMBAREŠ Hugo 2008 USK Pha144.80 8 134.39 54 152.8061.13/66,74
70.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.177.37 8 150.94 4 154.9463.27/69,03
71.9/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.163.52 10 1.00 999 173.5281.85/89,32
72.18/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand145.32 52 1.00 999 197.32105.65/115,31
73.12/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC175.79 60 1.00 999 235.79144.12/157,20
  VRANÝ Matěj 2006 3 WWC1.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEZVINA Václav 1973 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOŘEK Michal 1968 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MICHAL Hadraba 1976 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZOUBEK Adam 2004 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETR Lukáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
145.00 8 145.73 4 149.73 7
2. MÍL Jakub
MRSKOČOVÁ Jana
2003
1988
3 Trutnov
Trutnov
159.85 104 144.65 8 152.652.92/2,02
3.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
138.53 208 143.77 118 261.77112.04/74,81
  KLIMEŠ Vít
HORÁKOVÁ Julie
2007
2006
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TKADLECOVÁ Kateřina
MACHUTOVÁ Iva
2005
2003
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Artur
BEIEROVÁ Běta
1970
2008
2 Trutnov
Trutnov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl