Slalom O cenu Tyrolitu

16.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky85.68 0 91.30 0 85.68 296
2.1/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy89.08 0 88.45 0 88.452.77/3,2292
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky90.16 0 97.83 2 90.164.48/5,2288
4.1/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.91.94 4 90.96 0 90.965.28/6,2284
5.1/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.92.52 0 91.07 0 91.075.39/6,3280
6.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.25 4 91.30 0 91.305.62/6,6276
7.3/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand93.97 0 92.32 0 92.326.64/7,7272
8.2/DSLACINA Jakub 2003 2 Semily96.70 4 93.05 0 93.057.37/8,6268
9.4/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.31 2 93.59 0 93.597.91/9,2264
10.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.81 0 4.00 999 93.818.13/9,5260
11.3/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.91 2 93.91 0 93.918.23/9,6256
12.2/U23SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.87 2 92.10 2 94.108.42/9,8252
13.4/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.20 0 101.01 0 94.208.52/9,9248
14.5/DMRAŠNER Karel 2004 Postřelm94.36 0 94.84 0 94.368.68/10,1244
15. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.96.23 0 94.41 0 94.418.73/10,2240
16.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy95.62 0 94.59 0 94.598.91/10,4236
17.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.74 0 94.96 0 94.969.28/10,8232
18.6/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy94.37 4 91.14 4 95.149.46/11,0228
19.5/DSNOVÁK Filip 2002 Boh.Pha93.49 2 91.19 6 95.499.81/11,4224
20.1/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand96.03 0 96.54 50 96.0310.35/12,1220
21.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.81 0 96.25 0 96.2510.57/12,3216
22.6/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava97.15 0 94.32 2 96.3210.64/12,4212
23.7/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand96.77 0 98.13 52 96.7711.09/12,9208
24.7/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand97.19 0 97.59 2 97.1911.51/13,4204
25.3/U23ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.101.15 2 97.51 0 97.5111.83/13,8200
26. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.71 0 102.02 2 97.7112.03/14,0196
27.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz103.14 2 97.99 0 97.9912.31/14,4192
28.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.42 0 98.13 0 98.1312.45/14,5188
29.3/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.18 0 98.66 0 98.6612.98/15,1184
30.8/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.54 0 100.65 50 99.5413.86/16,2180
31.8/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand96.07 50 99.99 0 99.9914.31/16,7176
32.9/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec98.36 2 100.13 0 100.1314.45/16,9172
33.4/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.102.68 0 100.22 0 100.2214.54/17,0168
34.4/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.104.95 4 100.44 0 100.4414.76/17,2164
35.5/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.59 0 100.75 0 100.7515.07/17,6160
36.3/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň101.68 2 100.80 0 100.8015.12/17,6156
37. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.101.04 0 104.09 2 101.0415.36/17,9152
38.9/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.24 0 121.83 6 101.2415.56/18,2148
39.4/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.36 0 101.82 0 101.8216.14/18,8144
40.5/U23KRČ Ladislav 1999 Dukla B.102.67 0 105.36 2 102.6716.99/19,8140
41.6/U23ŠULC Karel 2000 2 KK Brand103.33 2 102.83 0 102.8317.15/20,0136
42.10/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.14 2 103.08 0 103.0817.40/20,3132
43.2/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.101.49 2 4.00 999 103.4917.81/20,8128
44.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky103.51 0 102.14 2 103.5117.83/20,8124
45.11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště99.53 4 99.13 6 103.5317.85/20,8120
46.12/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.28 0 103.56 0 103.5617.88/20,9116
47.5/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor105.39 0 101.57 2 103.5717.89/20,9112
48.10/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily106.09 2 103.58 0 103.5817.90/20,9108
49.13/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB101.99 2 101.65 2 103.6517.97/21,0104
50.14/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand110.64 52 102.32 2 104.3218.64/21,8100
51.15/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.71 6 104.99 0 104.9919.31/22,596
52.16/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand105.99 0 105.19 0 105.1919.51/22,892
53.17/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov105.23 0 106.30 0 105.2319.55/22,888
54.11/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.104.54 4 103.43 2 105.4319.75/23,184
55.6/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.65 0 103.61 2 105.6119.93/23,380
56.12/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.98.06 8 101.62 4 105.6219.94/23,376
57.7/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.66 0 4.00 999 105.6619.98/23,375
58.2/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha105.98 0 110.53 2 105.9820.30/23,774
59.18/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol106.16 0 105.87 4 106.1620.48/23,973
60.19/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.106.78 0 106.32 2 106.7821.10/24,672
61.7/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec104.89 2 106.25 6 106.8921.21/24,871
62.6/VNAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy108.31 0 107.05 0 107.0521.37/24,970
63.3/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.60 0 105.23 2 107.2321.55/25,269
64.8/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB105.26 2 108.82 2 107.2621.58/25,268
65.4/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.41 0 4.00 999 107.4121.73/25,467
66.20/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.104.05 4 103.73 4 107.7322.05/25,766
67.9/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand107.93 0 108.53 0 107.9322.25/26,065
68.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.110.00 0 105.98 2 107.9822.30/26,064
69.5/VMHORÁK David 1976 2 Frol108.02 0 108.23 0 108.0222.34/26,163
70.4/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.106.85 2 123.62 10 108.8523.17/27,062
71.21/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.16 0 105.38 4 109.1623.48/27,461
72.22/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak107.33 2 108.20 2 109.3323.65/27,660
73.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.39 0 109.54 0 109.3923.71/27,759
74.3/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa158.40 50 108.31 2 110.3124.63/28,758
75.4/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.98 0 108.84 2 110.8425.16/29,457
76.8/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec109.44 2 4.00 999 111.4425.76/30,156
77.5/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy115.25 0 111.63 0 111.6325.95/30,355
78.5/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha111.93 0 112.03 0 111.9326.25/30,654
79.23/DMJUDA Štěpán 2004 Benátky113.40 4 110.11 2 112.1126.43/30,853
81.11/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.37 4 110.12 6 112.3726.69/31,252
82.6/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV113.28 0 111.65 2 113.2827.60/32,251
83.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.77 6 107.04 52 113.7728.09/32,850
84.12/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.118.06 2 113.96 0 113.9628.28/33,049
85.7/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky114.28 0 111.98 2 113.9828.30/33,048
85.6/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice113.98 0 111.04 8 113.9828.30/33,047
87.8/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz108.33 52 110.60 4 114.6028.92/33,846
88.13/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.80 2 111.15 8 114.8029.12/34,045
89.14/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.30 2 114.81 0 114.8129.13/34,044
90.9/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.43 2 114.23 2 116.2330.55/35,743
91.7/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz116.86 2 116.40 0 116.4030.72/35,942
92.9/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.112.45 4 117.46 0 116.4530.77/35,941
93.6/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója114.49 2 124.15 0 116.4930.81/36,040
94. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.124.11 2 116.96 0 116.9631.28/36,539
95.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.64 2 115.01 2 117.0131.33/36,638
96.7/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník117.02 0 4.00 999 117.0231.34/36,637
97.15/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand115.36 2 121.40 10 117.3631.68/37,036
98.9/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník115.65 2 121.34 102 117.6531.97/37,335
99.8/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.117.84 0 115.79 2 117.7932.11/37,534
100.11/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha115.93 2 118.45 2 117.9332.25/37,633
101.24/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.127.77 4 116.34 2 118.3432.66/38,132
102.12/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha118.07 2 118.88 0 118.8833.20/38,731
103.8/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa120.33 0 120.58 2 120.3334.65/40,430
104.16/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec116.38 4 117.60 4 120.3834.70/40,529
105.9/VMRIANT Martin 1977 3+ VS Tábor118.72 2 125.47 54 120.7235.04/40,928
106.9/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.89 0 121.96 0 121.9636.28/42,327
107.13/DSADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky122.43 2 122.08 0 122.0836.40/42,526
108.13/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.92 4 120.24 2 122.2436.56/42,725
109.17/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand120.76 2 119.94 50 122.7637.08/43,324
110.18/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily121.99 4 120.47 4 124.4738.79/45,323
111.14/DSŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.88 2 125.82 4 125.8840.20/46,922
112.10/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.03 0 126.56 0 126.0340.35/47,121
113.14/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand132.78 0 124.07 2 126.0740.39/47,120
114.25/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol126.53 0 111.85 56 126.5340.85/47,719
115.15/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK124.66 2 127.62 2 126.6640.98/47,818
116.10/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník4.00 999 127.10 0 127.1041.42/48,317
117.26/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.124.71 6 120.51 8 128.5142.83/50,016
118.16/ZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor143.53 60 122.61 6 128.6142.93/50,115
119.19/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec127.17 2 128.44 8 129.1743.49/50,814
120. ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky133.26 2 127.81 2 129.8144.13/51,513
121.17/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.129.93 0 133.78 2 129.9344.25/51,612
122.18/ZMPÁCA Jan 2009 3 Kralupy142.63 2 131.30 0 131.3045.62/53,211
123.19/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand132.36 0 128.65 6 132.3646.68/54,510
124.20/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.45 0 131.30 2 133.3047.62/55,69
125.21/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha129.53 4 135.85 2 133.5347.85/55,88
126.22/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha129.84 4 137.50 4 133.8448.16/56,27
127.11/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.04 2 133.93 0 133.9348.25/56,36
128.12/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.99 0 134.15 0 134.1548.47/56,65
129.23/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz146.93 4 133.45 4 137.4551.77/60,44
130.24/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice137.96 102 138.09 0 138.0952.41/61,23
131.13/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK140.06 0 145.79 2 140.0654.38/63,52
132.14/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.17 6 138.53 2 140.5354.85/64,01
133.10/VMHADRABA Michal 1976 Frol134.63 6 150.24 64 140.6354.95/64,10
134.25/ZMODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.136.35 6 143.36 6 142.3556.67/66,10
135.20/ZSLUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň141.91 6 158.56 56 147.9162.23/72,60
136.26/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha155.25 2 153.20 60 157.2571.57/83,50
137.27/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň148.39 12 163.33 8 160.3974.71/87,20
138.28/ZMROLINEC František 2008 Klášter.229.33 6 170.80 8 178.8093.12/108,70
139.21/ZSKURUCZ Štěpán 2007 Benátky154.15 156 1.00 999 310.15224.47/262,00
140.29/ZMCMUNT Ondřej 2008 Loko Plz207.33 214 1.00 999 421.33335.65/391,70
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SUCHÝ Ondřej 1979 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Vilém 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOURA Samuel 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUDÁK David 2003 3+ Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení