Slalom O cenu Tyrolitu

16.08.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky85.68 0 91.30 0 85.68
2K1M/2HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy89.08 0 88.45 0 88.45
3K1M/3ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky90.16 0 97.83 2 90.16
4K1M/4MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.91.94 4 90.96 0 90.96
5K1M/5BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.92.52 0 91.07 0 91.07
6K1M/6VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.25 4 91.30 0 91.30
7K1M/7ZACH Radovan 2005 2 KK Brand93.97 0 92.32 0 92.32
8K1M/8LACINA Jakub 2003 2 Semily96.70 4 93.05 0 93.05
9K1M/9SVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.31 2 93.59 0 93.59
10K1M/10MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB93.81 0 4.00 999 93.81
11K1M/11ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz98.91 2 93.91 0 93.91
12K1M/12SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.87 2 92.10 2 94.10
13K1M/13SAHULA Matěj 2003 2 Benátky94.20 0 101.01 0 94.20
14K1M/14RAŠNER Karel 2004 Postřelm94.36 0 94.84 0 94.36
15K1M/15MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.96.23 0 94.41 0 94.41
16K1M/16NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy95.62 0 94.59 0 94.59
17K1M/17BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.74 0 94.96 0 94.96
18K1M/18BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy94.37 4 91.14 4 95.14
19K1M/19NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha93.49 2 91.19 6 95.49
20K1M/20BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand96.03 0 96.54 50 96.03
21K1M/21PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz99.81 0 96.25 0 96.25
22K1M/22POSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava97.15 0 94.32 2 96.32
23K1M/23KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand96.77 0 98.13 52 96.77
24K1M/24TARABA Matyáš 2004 2 KK Brand97.19 0 97.59 2 97.19
25K1M/25ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.101.15 2 97.51 0 97.51
26K1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.98.30 0 97.53 0 97.53
27K1M/26GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa97.71 0 102.02 2 97.71
28K1M/27PANZER Martin 2007 2 Loko Plz103.14 2 97.99 0 97.99
29C1M/1RAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm98.12 0 97.71 2 98.12
30K1M/28PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.42 0 98.13 0 98.13
31K1M/29VENC Ondřej 2007 2 KK Brand99.18 0 98.66 0 98.66
32K1W/2MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy98.98 0 99.74 2 98.98
33C1M/2TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha100.84 0 99.48 0 99.48
34K1M/30MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.54 0 100.65 50 99.54
35K1W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK101.15 0 99.56 0 99.56
36C1M/3FUSEK Radomír 1990 Val.Mez.101.01 2 99.81 0 99.81
37K1M/31JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand96.07 50 99.99 0 99.99
38K1M/32STRASSER Marek 2004 2 L.Žatec98.36 2 100.13 0 100.13
39K1M/33PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.102.68 0 100.22 0 100.22
40K1M/34ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.104.95 4 100.44 0 100.44
41K1M/35BÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.59 0 100.75 0 100.75
42K1M/36NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň101.68 2 100.80 0 100.80
43K1W/4KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.94 0 103.33 0 100.94
44C1M/4BEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.89 0 101.00 0 101.00
45K1M/37VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.101.04 0 104.09 2 101.04
46K1M/38STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.24 0 121.83 6 101.24
47C1M/5VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.19 0 101.47 0 101.47
48K1M/39VONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand114.36 0 101.82 0 101.82
49C1M/6JIRAS Filip 2005 2 USK Pha101.90 0 103.87 2 101.90
50K1M/40KRČ Ladislav 1999 Dukla B.102.67 0 105.36 2 102.67
51K1M/41ŠULC Karel 2000 2 KK Brand103.33 2 102.83 0 102.83
52K1W/5PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 Benátky102.98 0 104.69 2 102.98
53K1M/42VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily103.14 2 103.08 0 103.08
54K1M/43MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.101.49 2 4.00 999 103.49
55K1M/44SVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky103.51 0 102.14 2 103.51
56K1M/45VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště99.53 4 99.13 6 103.53
57K1M/46VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice107.28 0 103.56 0 103.56
58K1M/47NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor105.39 0 101.57 2 103.57
59K1M/48HYNEK Pavel 2003 2 Semily106.09 2 103.58 0 103.58
60K1M/49BOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB101.99 2 101.65 2 103.65
61C1M/7VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.106.14 2 104.26 0 104.26
62K1M/50ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand110.64 52 102.32 2 104.32
63C1M/8KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV107.30 0 104.57 0 104.57
64K1M/51KÖRNER Adam 2004 2 KK Brand106.71 6 104.99 0 104.99
65K1M/52POPELKA Petr 2005 2 KK Brand105.99 0 105.19 0 105.19
66K1M/53STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov105.23 0 106.30 0 105.23
67K1M/54HANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.104.54 4 103.43 2 105.43
68C1M/9MÍL Jakub 2003 2 Trutnov103.54 2 104.02 4 105.54
69K1M/55ŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak111.65 0 103.61 2 105.61
70K1M/56MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.98.06 8 101.62 4 105.62
71K1M/57ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.105.66 0 4.00 999 105.66
72C1M/10BEIER Alva 2005 3+ Trutnov105.86 0 105.35 2 105.86
73C1M/11MILLER Jan 1968 2 Turnov109.54 0 105.90 0 105.90
74K1M/58PETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha105.98 0 110.53 2 105.98
75K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.47 0 106.08 0 106.08
76K1M/59HADRABA Martin 2005 3+ Frol106.16 0 105.87 4 106.16
77K1W/7NEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand106.57 0 107.73 2 106.57
78K1M/60NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.106.78 0 106.32 2 106.78
79K1M/61MILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec104.89 2 106.25 6 106.89
80K1M/62NAJMAN Martin 1972 3+ Kralupy108.31 0 107.05 0 107.05
81C1M/12MILLER Jan 1997 3+ Turnov107.56 2 107.07 0 107.07
82C1M/13VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.25 0 107.14 0 107.14
83C1M/14PISCHEK Jan 1977 2 Pardub.107.16 0 106.52 4 107.16
84K1M/63PLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha107.60 0 105.23 2 107.23
85K1M/64PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB105.26 2 108.82 2 107.26
86K1M/65JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.107.41 0 4.00 999 107.41
87C1M/15NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus111.28 2 107.48 0 107.48
88C1M/16GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa108.79 0 107.67 0 107.67
89K1M/66JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.104.05 4 103.73 4 107.73
90C1M/17PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor107.30 4 107.74 0 107.74
91K1W/8KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV107.77 0 108.19 0 107.77
92K1M/67HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand107.93 0 108.53 0 107.93
93C1M/18ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.107.95 0 108.39 2 107.95
94K1M/68OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.110.00 0 105.98 2 107.98
95K1M/69HORÁK David 1976 2 Frol108.02 0 108.23 0 108.02
96C1M/19TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.107.50 2 106.14 2 108.14
97K1W/9MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK107.05 2 108.37 0 108.37
98K1M/70SAMEK Petr 2008 3 Třebech.106.85 2 123.62 10 108.85
99C1M/20ZÁTOPEK Vladimír 1995 Val.Mez.108.88 4 107.11 2 109.11
100C1W/1SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.12 0 109.55 52 109.12
101K1M/71PELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha109.16 0 105.38 4 109.16
102K1W/10ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK109.21 0 125.73 2 109.21
103C1M/21PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB110.22 0 109.24 0 109.24
104C1M/22BOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand109.27 0 110.86 0 109.27
105K1M/72ŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak107.33 2 108.20 2 109.33
106K1M/73BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.109.39 0 109.54 0 109.39
107C1M/23VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.69 0 110.31 0 109.69
108K1W/11ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.107.94 2 109.89 2 109.94
109K1M/74FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa158.40 50 108.31 2 110.31
110C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK112.16 0 110.37 0 110.37
111C1M/24VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.56 0 110.44 0 110.44
112C2M/1ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
116.91 0 110.46 0 110.46
113K1M/75PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.98 0 108.84 2 110.84
114C1M/25ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.73 4 108.94 2 110.94
115K1M/76SAJDL František 1970 2 L.Žatec109.44 2 4.00 999 111.44
116K1M/77NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy115.25 0 111.63 0 111.63
117C1M/26BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.63 4 111.67 0 111.67
118C1M/27ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.125.00 4 111.73 0 111.73
119K1M/78PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha111.93 0 112.03 0 111.93
120K1W/12HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa113.59 0 112.07 0 112.07
121K1M/79JUDA Štěpán 2004 Benátky113.40 4 110.11 2 112.11
122K1M/81SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily108.37 4 110.12 6 112.37
123C1M/28VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand117.05 0 112.38 0 112.38
124K1W/13BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.112.45 0 119.08 54 112.45
125K1W/14DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha112.52 0 111.16 4 112.52
126K1W/15ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice112.99 0 114.17 0 112.99
127K1M/82KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV113.28 0 111.65 2 113.28
128C2X/1MRŮZEK David
MRŮZKOVÁ Michala
1976
1979
2 Dukla B.
Boh.Pha
111.55 2 4.00 999 113.55
129K1W/16RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor116.19 2 113.62 0 113.62
130K1M/83STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky107.77 6 107.04 52 113.77
131K1M/84PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.118.06 2 113.96 0 113.96
132K1M/85SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky114.28 0 111.98 2 113.98
133K1M/85KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice113.98 0 111.04 8 113.98
134C1W/3NEKOLNÁ Žofie, 2006, KK Brand NEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand116.65 0 113.99 0 113.99
135C1W/4MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy119.92 0 114.16 0 114.16
136K1W/17BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand114.18 0 123.99 2 114.18
137K1W/18BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa114.82 0 114.47 0 114.47
138K1M/87HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz108.33 52 110.60 4 114.60
139K1W/19POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.60 2 112.60 2 114.60
140K1M/88JANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.80 2 111.15 8 114.80
141K1M/89POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.30 2 114.81 0 114.81
142K1W/20VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand115.63 4 112.97 2 114.97
143K1W/21VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.59 0 115.08 0 115.08
144K1W/22STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec115.58 0 115.13 0 115.13
145C1M/29VONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.53 0 116.92 0 115.53
146C1M/29PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.73 2 113.53 2 115.53
147K1W/23SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand117.07 0 113.56 2 115.56
148C1W/5KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK115.66 0 4.00 999 115.66
149C1M/31PISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB117.57 0 115.67 0 115.67
150C1M/32EGERT Tomáš 2004 3 Rakovník111.80 4 110.23 6 115.80
151K1W/24ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.115.80 0 116.27 2 115.80
152K1M/90UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand117.43 2 114.23 2 116.23
153K1M/91KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz116.86 2 116.40 0 116.40
154K1M/92JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.112.45 4 117.46 0 116.45
155K1M/93PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója114.49 2 124.15 0 116.49
156C1M/33WALTER Jakub 1998 2 Olomouc118.40 0 114.88 2 116.88
157K1M/94CINKO Radek 1993 3+ Pardub.124.11 2 116.96 0 116.96
158C1M/34VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník118.54 0 116.98 0 116.98
159K1M/95NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.64 2 115.01 2 117.01
160C1M/35SVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm122.45 2 117.01 0 117.01
161K1M/96VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník117.02 0 4.00 999 117.02
162K1W/25PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.117.63 0 115.04 2 117.04
163C1M/36HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov119.80 0 117.16 0 117.16
164K1M/97FOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand115.36 2 121.40 10 117.36
165K1W/26HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy117.25 4 113.42 4 117.42
166K1W/27MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz115.55 2 116.99 2 117.55
167K1M/98PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník115.65 2 121.34 102 117.65
168K1M/99PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.117.84 0 115.79 2 117.79
169K1M/100DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha115.93 2 118.45 2 117.93
170K1W/28SAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy118.17 0 126.92 4 118.17
171K1M/101PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.127.77 4 116.34 2 118.34
172K1W/29ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz118.38 0 132.46 2 118.38
173C1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV118.75 2 116.64 2 118.64
174K1W/30ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.83 0 118.46 2 118.83
175C2M/2BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
118.84 0 119.73 0 118.84
176K1M/102ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha118.07 2 118.88 0 118.88
177C1M/37HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz120.20 4 119.44 0 119.44
178C2M/3TATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
2 Pardub.
SKVS ČB
113.68 6 116.68 8 119.68
179K1W/31SAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy122.77 0 119.79 0 119.79
180K1W/32RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.85 2 117.81 2 119.81
181K1W/33PETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec130.29 4 120.24 0 120.24
182K1M/103ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa120.33 0 120.58 2 120.33
183K1M/104SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec116.38 4 117.60 4 120.38
184K1M/105RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor118.72 2 125.47 54 120.72
185C1M/38STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov123.08 2 118.80 2 120.80
186K1W/34VACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand117.75 100 120.96 0 120.96
187C1W/7ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK121.01 0 121.06 6 121.01
188K1W/35CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy120.10 8 119.45 2 121.45
189K1M/106PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník127.89 0 121.96 0 121.96
190K1M/107ADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky122.43 2 122.08 0 122.08
191C1W/8SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand122.21 0 126.93 2 122.21
192K1M/108VANĚK Daniel 2008 3 KK Brand126.92 4 120.24 2 122.24
193K1W/36ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň141.39 0 120.42 2 122.42
194C1W/9BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.121.22 2 120.62 2 122.62
195C2M/4TARABA Matyáš
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
120.71 2 134.46 10 122.71
196K1M/109PŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand120.76 2 119.94 50 122.76
197K1W/37KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak130.87 56 122.79 0 122.79
198C1M/39PINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha128.64 2 122.93 0 122.93
199C1W/10VOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand126.94 0 123.17 0 123.17
200C1M/40PETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha125.07 2 123.76 0 123.76
201C1M/41KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor121.97 2 129.53 2 123.97
202C1W/11ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK124.13 0 123.51 2 124.13
203C1M/42FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa122.32 2 122.19 2 124.19
204C1M/43ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.29 0 125.79 0 124.29
205K1M/110PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily121.99 4 120.47 4 124.47
206K1W/38DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky125.16 0 127.34 0 125.16
207C2M/5HANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
125.31 0 128.07 0 125.31
208C1M/44INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK125.59 0 132.93 2 125.59
209K1M/111ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.88 2 125.82 4 125.88
210K1M/112TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí126.03 0 126.56 0 126.03
211K1M/113MALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand132.78 0 124.07 2 126.07
212K1W/39SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz126.21 0 123.68 4 126.21
213K1W/40BURGEROVÁ Ester 2004 3 Frol126.39 0 126.80 6 126.39
214C1M/45OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.126.47 0 127.16 0 126.47
215K1M/114CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol126.53 0 111.85 56 126.53
216K1M/115VÍT Matyáš 2009 3 KVS HK124.66 2 127.62 2 126.66
217K1M/116ŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník4.00 999 127.10 0 127.10
218C1W/12MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.50 6 125.22 2 127.22
219C1M/46EGERT Luděk 1971 3 Rakovník134.61 6 124.32 4 128.32
220K1M/117HANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.124.71 6 120.51 8 128.51
221K1M/118NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor143.53 60 122.61 6 128.61
222K1W/41HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.128.79 0 136.38 2 128.79
223C1M/47DVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha128.91 0 131.86 8 128.91
224K1M/119PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec127.17 2 128.44 8 129.17
225C1M/48ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.28 2 127.49 2 129.49
226C1M/49RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.125.62 4 124.13 6 129.62
227C1W/13VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand130.69 0 129.80 0 129.80
228K1M/120ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky133.26 2 127.81 2 129.81
229K1W/42SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor129.82 0 135.50 0 129.82
230C1M/50KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV129.87 0 125.73 50 129.87
231K1M/121KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.129.93 0 133.78 2 129.93
232C1M/51PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.18 2 131.50 2 130.18
233C1M/52JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha130.30 0 132.29 4 130.30
234K1W/43ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník131.06 0 126.49 4 130.49
235C2X/2VACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
128.66 2 134.30 2 130.66
236C1W/14HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa128.67 2 131.96 0 130.67
237K1W/44ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily130.65 2 130.74 0 130.74
238K1M/122PÁCA Jan 2009 3 Kralupy142.63 2 131.30 0 131.30
239K1W/45MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja133.48 0 131.78 0 131.78
240C1M/53POLLERT Metoděj 2009 USK Pha131.83 0 133.35 8 131.83
241C1M/54TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí182.50 0 131.87 0 131.87
242K1M/123KEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand132.36 0 128.65 6 132.36
243K1M/124RŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand134.45 0 131.30 2 133.30
244PWK/1PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha131.51 2 133.04 2 133.51
245K1M/125HILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha129.53 4 135.85 2 133.53
246C1W/15ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor4.00 999 127.79 6 133.79
247K1M/126POKORNÝ Daniel 2009 USK Pha129.84 4 137.50 4 133.84
248K1M/127HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník136.04 2 133.93 0 133.93
249K1M/128JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.99 0 134.15 0 134.15
250C2W/1ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
ŠTĚPÁNKOVÁ Stella
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
134.33 0 136.12 8 134.33
251C1M/55VÍT Matyáš 2009 KVS HK137.56 4 132.39 2 134.39
252PWK/2BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov134.69 0 131.47 6 134.69
253K1W/46PODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha132.73 2 137.30 2 134.73
254PWK/3VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand134.75 0 130.93 6 134.75
255PWK/4PÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand129.37 56 132.96 2 134.96
256C1W/16POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.49 0 4.00 999 135.49
257C1M/56KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor135.61 0 144.51 6 135.61
258C2M/6ŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
135.72 0 136.54 2 135.72
259C2M/7NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
133.79 2 1.00 999 135.79
260C2X/3POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVS ČB
134.60 52 135.88 0 135.88
261PWK/5KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV132.88 4 134.02 2 136.02
262C2X/4VOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
144.58 2 136.02 0 136.02
263C2X/5SAMKOVÁ Olga
SAMEK Petr
2005
2008
2 Třebech.
Třebech.
133.66 4 132.25 4 136.25
264C1M/57NOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand141.23 4 136.29 0 136.29
265PWK/6PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha136.41 0 137.42 4 136.41
266C1M/58MÍL Pavel 1967 3 Trutnov139.16 0 134.42 2 136.42
267C2X/6SAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
2 KK Brand
KK Brand
132.61 4 133.39 10 136.61
268C2X/7KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
141.85 4 136.87 0 136.87
269C1W/17RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor137.19 2 135.05 2 137.05
270K1M/129SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz146.93 4 133.45 4 137.45
271PWK/7DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy134.38 4 135.63 2 137.63
272PWK/8RIANT Antonín 2010 VS Tábor136.35 2 133.68 4 137.68
273K1W/47TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.137.95 0 138.51 4 137.95
274K1M/130AUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice137.96 102 138.09 0 138.09
275C2M/8ŘEŽÁBEK Dominik
PINKAVA Matyáš
2009
2009
USK Pha
USK Pha
138.61 0 140.11 4 138.61
276PWK/9VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.47 0 138.94 0 138.94
277C2X/8INDRUCH Tomáš
MOTLOVÁ Andrea
2008
2006
2 KVS HK
KVS HK
139.48 8 135.34 4 139.34
278K1W/48MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov167.31 0 139.70 0 139.70
279PWK/10ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha142.07 2 136.01 4 140.01
280K1M/131POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK140.06 0 145.79 2 140.06
281K1M/132NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.143.17 6 138.53 2 140.53
282K1M/133HADRABA Michal 1976 Frol134.63 6 150.24 64 140.63
283PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov138.94 2 1.00 999 140.94
284K1M/134ODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.136.35 6 143.36 6 142.35
285C2M/9STRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
Benátky
Benátky
1.00 999 133.33 10 143.33
286K1W/49PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz140.22 6 139.59 4 143.59
287K1W/50BEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov141.72 2 146.34 2 143.72
288PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV145.72 2 142.24 2 144.24
289PWK/11SEIDL Marek 2010 Boh.Pha154.56 0 144.51 0 144.51
290C2X/9HOLÝ Jiří
ŠEJVLOVÁ Lenka
1957
1973
2 Rakovník
Rakovník
144.15 4 143.23 2 145.23
291C1M/59STOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov142.29 4 170.39 52 146.29
292C1M/60HANUŠ Tomáš 2005 Třebech.129.51 54 140.61 6 146.61
293PWK/12HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň142.63 4 150.48 2 146.63
294C2X/10GOTVALD Robert
SON Yunmi
1990
1985
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.33 6 139.10 50 147.33
295K1M/135LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň141.91 6 158.56 56 147.91
296C2M/10INDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
143.58 8 142.34 6 148.34
297C2W/2HOUŠKOVÁ Kateřina
BEDNÁŘOVÁ Anna
2003
2002
3 Č.Lípa
Č.Lípa
146.91 2 146.64 4 148.91
298C1M/61SAMEK Petr 2008 3 Třebech.145.62 4 154.88 2 149.62
299PWK/13FOLTÍN Radim 2010 KK Brand144.38 50 149.85 2 151.85
300C2X/11BÁČOVÁ Michaela
KRČ Ladislav
1998
1999
KK Brand
Dukla B.
146.09 6 155.56 102 152.09
301K1W/51HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň151.10 2 164.30 10 153.10
302PWK/14KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.159.28 4 153.36 0 153.36
303C2W/3KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
149.61 4 4.00 999 153.61
304C1M/62BERÁNEK Tomáš 2006 Třebech.151.62 2 1.00 999 153.62
305C2X/12HADRABA Martin
BURGEROVÁ Ester
2005
2004
3 Frol
Frol
152.93 16 147.78 6 153.78
306PWK/15INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK154.18 0 163.57 2 154.18
307PWK/16KRÁL Jakub 2010 USK Pha159.57 2 153.38 2 155.38
308K1M/136RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha155.25 2 153.20 60 157.25
309C2M/11NOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 155.46 2 157.46
310K1W/52BLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 151.59 6 157.59
311PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy168.04 4 154.11 4 158.11
312C2X/13PODUŠKOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
154.11 4 154.38 4 158.11
313C2X/14BEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
3 Trutnov
Trutnov
168.62 2 154.46 4 158.46
314K1M/137ČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň148.39 12 163.33 8 160.39
315PWC/4INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK160.24 2 185.53 0 162.24
316PWK/17MRŮZEK David 2010 KK Brand170.06 4 163.20 0 163.20
317C2X/15HANUŠ Tomáš
HAVIÁROVÁ Zuzana
2005
2005
3 Třebech.
Třebech.
158.42 6 189.71 60 164.42
318C2X/16EGERT Luděk
KOHOUTOVÁ Lenka
1971
1974
3 Rakovník
Rakovník
167.51 0 169.84 6 167.51
319C1W/18HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.167.67 52 166.06 2 168.06
320C2X/17PODUŠKA Patrik
PODUŠKOVÁ Marie
1976
1974
So Trója
So Trója
154.61 110 157.04 12 169.04
321PWK/18HLAVÁČEK Tadeáš Samuel 2010 KK Brand178.33 58 156.12 14 170.12
322K1W/53KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník170.07 6 160.88 12 172.88
323PWC/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha172.16 4 197.63 2 176.16
324K1M/138ROLINEC František 2008 Klášter.229.33 6 170.80 8 178.80
325C2M/12SAHULA Matěj
ADÁŠEK Alois
2003
2002
Benátky
Benátky
146.99 64 163.18 16 179.18
326K1W/54MARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov180.10 4 197.57 58 184.10
327C2M/13BRAMBORA Ondřej
WESTFAL Mattias
2005
2004
3 Kralupy
Kralupy
182.89 4 180.20 12 186.89
328K1W/55PETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 Klášter.189.28 8 182.33 6 188.33
329C2X/18PODUŠKOVÁ Jůlie
HILAR Mikoláš
2010
2009
USK Pha
USK Pha
186.42 8 187.15 10 194.42
330PWK/19PODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója147.49 52 187.65 102 199.49
331C1M/63NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.148.41 52 4.00 999 200.41
332C2M/14RŮŽIČKA Jan
VANĚK Daniel
2009
2008
KK Brand
KK Brand
146.16 56 148.26 64 202.16
333K1W/56PETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.200.47 8 242.40 106 208.47
334K1W/57NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor178.41 102 165.63 52 217.63
335C2M/15PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
153.47 104 162.26 64 226.26
336PWK/20KLÍR Vojtěch 2010 USK Pha186.50 52 177.06 50 227.06
337K1W/58LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov196.67 106 189.99 56 245.99
338K1M/139KURUCZ Štěpán 2007 Benátky154.15 156 1.00 999 310.15
339PWK/21KOFROŇ Lukáš 2010 Benátky159.48 258 164.92 204 368.92
340K1M/140CMUNT Ondřej 2008 Loko Plz207.33 214 1.00 999 421.33
341K1W/59DOLEŽALOVÁ Julia 1991 Loko Plz4.00 999 97.72 560 657.72
Oddíl

Historie procházení