Veřejný závod ve sprintu na Lipně

28.08.2021   Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k
ředitel: Martin Novák   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:53,56 00:55,03 00:53,56 93
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:55,54 00:55,28 00:55,281.72/3,281
3. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:56,69 00:56,55 00:56,552.99/5,669
4.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.00:59,02 00:57,47 00:57,473.91/7,357
5.1/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:59,41 01:13,17 00:59,415.85/10,945
6.1/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:04,62 00:59,44 00:59,445.88/11,039
7.2/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc01:01,52 01:00,05 01:00,056.49/12,133
8.2/VMŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:00,70 01:01,18 01:00,707.14/13,327
9.2/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVS ČB01:02,28 01:02,98 01:02,288.72/16,321
10.3/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:08,87 01:02,56 01:02,569.00/16,815
11. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:02,60 01:04,87 01:02,609.04/16,99
12.3/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel01:03,96 01:03,23 01:03,239.67/18,13
13.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto01:03,60 01:08,72 01:03,6010.04/18,72
14.1/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 01:06,93 01:06,9313.37/25,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:57,70 00:58,30 00:57,70 43
2.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:59,96 00:58,52 00:58,520.82/1,437
3.1/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 2 VSDK00:58,56 01:15,69 00:58,560.86/1,531
4. PISCHEK Magali   9 FRA00:59,79 00:58,71 00:58,711.01/1,80
5.2/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc01:13,90 01:00,31 01:00,312.61/4,525
6.1/DSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz01:00,53 01:04,73 01:00,532.83/4,919
7.2/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz01:02,70 01:01,79 01:01,794.09/7,113
8.3/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz01:03,04 01:03,15 01:03,045.34/9,37
9.3/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná02:56,57 01:04,25 01:04,256.55/11,46
10.1/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc01:05,79 01:04,26 01:04,266.56/11,45
11.2/ZSMALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc01:06,41 01:07,51 01:06,418.71/15,14
12.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc01:07,76 01:06,93 01:06,939.23/16,03
13.4/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno00:00,00 01:08,65 01:08,6510.95/19,02
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.01:14,56 00:00,00 01:14,5616.86/29,21

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:51,56 00:50,90 00:50,90 210
2.1/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno00:52,53 00:52,63 00:52,531.63/3,2198
3.1/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:54,27 00:53,70 00:53,702.80/5,5186
4.2/U23PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc00:53,70 00:54,55 00:53,702.80/5,5174
5.1/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:54,38 00:56,47 00:54,383.48/6,8162
6.2/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:54,52 00:55,61 00:54,523.62/7,1156
7.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:54,68 01:07,07 00:54,683.78/7,4150
8.3/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:57,42 00:54,88 00:54,883.98/7,8144
9.2/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc00:55,08 00:55,13 00:55,084.18/8,2138
10.1/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:55,36 00:56,81 00:55,364.46/8,8132
11.4/DMSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav00:55,79 00:55,59 00:55,594.69/9,2126
12.1/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz00:57,63 00:55,66 00:55,664.76/9,4120
13.3/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:57,22 00:55,70 00:55,704.80/9,4114
14.4/DSZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí00:58,90 00:56,09 00:56,095.19/10,2108
15. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:56,35 00:58,06 00:56,355.45/10,7102
16.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.00:58,32 00:56,61 00:56,615.71/11,296
17.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:57,54 00:57,41 00:57,416.51/12,890
18.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:58,48 00:57,94 00:57,947.04/13,884
19.5/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand01:01,28 00:58,19 00:58,197.29/14,378
20.6/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand00:00,00 00:58,25 00:58,257.35/14,472
21.7/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí00:58,50 01:02,00 00:58,507.60/14,966
22.2/ZSSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto00:58,63 00:00,00 00:58,637.73/15,260
23.8/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí00:58,80 00:59,22 00:58,807.90/15,554
24.9/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště00:59,02 00:00,00 00:59,028.12/16,048
25.3/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc00:59,31 01:01,44 00:59,318.41/16,542
26.10/DSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.01:00,57 00:59,32 00:59,328.42/16,536
27.11/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:59,33 00:00,00 00:59,338.43/16,630
28.12/DSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná00:59,51 00:59,89 00:59,518.61/16,924
29.4/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel00:59,54 01:00,06 00:59,548.64/17,018
30.5/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto00:59,82 01:05,78 00:59,828.92/17,512
31.13/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice01:04,01 01:00,16 01:00,169.26/18,211
32.14/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná01:10,15 01:00,21 01:00,219.31/18,310
33.5/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.01:03,00 01:01,62 01:01,6210.72/21,19
34.5/U23BERKA Štěpán 2002 3 Litovel01:01,87 00:00,00 01:01,8710.97/21,68
35.6/DMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand01:15,28 01:01,91 01:01,9111.01/21,67
36.6/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc01:04,81 01:03,17 01:03,1712.27/24,16
37.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa01:04,78 00:00,00 01:04,7813.88/27,35
38.7/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno01:09,71 01:05,24 01:05,2414.34/28,24
39.8/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno01:06,07 01:06,57 01:06,0715.17/29,83
40.15/DSVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:06,22 00:00,00 01:06,2215.32/30,12
41.9/ZSŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.01:17,56 01:45,35 01:17,5626.66/52,41
42. BERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993549.09/6.972,70
43. DVOŘÁK Lukáš 2000 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993549.09/6.972,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:11,19 01:05,34 01:05,34 0
2. CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993534.65/5.409,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
00:52,80 00:52,56 00:52,56 86
2.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:55,51 00:54,18 00:54,181.61/3,174
3.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:56,37 00:55,46 00:55,462.89/5,562
4.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:56,06 00:57,28 00:56,063.49/6,650
5.2/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,70 00:56,44 00:56,443.87/7,438
6.1/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
2 Tech.Pha
TJ Dukla
00:57,61 00:57,92 00:57,615.04/9,626
7.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
01:00,27 00:57,73 00:57,735.16/9,814
8. ŠOTOLA Karel
ŠTERCL Vít
1997
1999
3 Litovel
TJ Dukla
00:59,63 00:58,65 00:58,656.08/11,68
9.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
01:02,36 01:00,83 01:00,838.26/15,72
10. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:01,28 00:00,00 01:01,288.71/16,61
Oddíl